Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 6 часа, Missinger написа:

Здравейте! Имам един малко по-различен проблем- търся хубава mp3-ка на песента на Manowar "Black Wind, Fire And Steel" с хубаво качество; всичко което съм намирал в нета са mp3-ки на които звука е слаб и заглъхнал или е 128kbps или е с изкривявания. Ако някой я има с хубаво качество нека ми я прати през dox.bg ще съм му много благодарен!!!

Мисля че в Ютюб го има с нормално качество

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми помогнете да открия една песен? Много подобна или същата (кавър може би) на Плакала - KAZKA , но се пее на английски език.
Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се отнася за мен - нищо общо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, аm-аm написа:

Ако се отнася за мен - нищо общо.

Папагала в чашата е точно тази песен. При мен от там тръгва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.10.2018 г. в 20:44, neroni написа:

Папагала в чашата е точно тази песен. При мен от там тръгва

Нямам представа за какъв папагал говориш.

Открих песните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, upper@D написа:

Песента не е тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми помогнете да открия една песен? Много подобна или същата (кавър може би) на Плакала - KAZKA , но се пее на английски език.
Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една испанска песен, поне така мисля. Беше танцувална и популярна, ако не се лъжа.  Нямам представа от текста, беше нещо като 

"ase vosee senti locaaa alamadalaa .... tanta tanta tanta tantaaa tanananaaa... "  Което не означава нищо, знам, но мелодията я имам в главата си.. надявам се това да помогне.. 

https://vocaroo.com/i/s1ev0sZmWBWJ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, papii написа:

Здравейте, търся една испанска песен, поне така мисля. Беше танцувална и популярна, ако не се лъжа.  Нямам представа от текста, беше нещо като 

"ase vosee senti locaaa alamadalaa .... tanta tanta tanta tantaaa tanananaaa... "  Което не означава нищо, знам, но мелодията я имам в главата си.. надявам се това да помогне.. 

https://vocaroo.com/i/s1ev0sZmWBWJ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Икам да попитам за името и/или изпълнителя на една песен, която съм слушал по NRJ (песента е в бърз ритъм). Единственото което помня е част от текста (по-точно част от припева):

.............

there is an eye in the sky

and it watches what you are doing

............

Накрая песента завършва с един израз: ".....only you can walk in your shoes"

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че е от Латинска Америка (испански език) "Bum bum bum caraiso ay ay ay" имаше в текста и мисля, че е припева. Жена и мъж пеят. Мисля, че е от 2018, с една дума нова песен. Нямах време да я шазамна. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Търся как се казва музиката от "Откраднат живот" сезон 6 епизод 22.

Тази от клуба.

Започва да звучи в 31,27мин до 31,50 мин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Емил Джоргов
      Търся стара песен от 80 или 90 години сппомням си че клипа пееха мъж и жена пееха в градина с цветя и голям басеин с цветя в него имаше плуваше голяма змия песента завършваше п подобен начин повтаряше се няколко пъти точно накрая for night for always the day
    • от Velizar Yasenoff
      Здравейте, искам да направя група която да свири всякакви жанрове музика! Не е задължително музикално образование, просто стига да имате нюх към стила музика и разбира се да може да свирите на даден инструмент. Също така ще е добре някой да разбира от Daw програми като fl studio и др. Аз съм от Севлиево.
    • от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.