Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

dadi_27
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, От два дни вече търся името и изпълнителя на една песен, но без резултат знам само част от текста:

Сълзите си сте скрием двама аз и ти,

Един без друг не можем с теб да сме сами.

Знам само това надявам се да можете да ми помогнете. Публикувано изображение

Постът ми е много от давна, но не съм се отказал от песента :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Постът ми е много от давна, но не съм се отказал от песента :D

Чалга ли е тва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=v0NSeysrDYw

Приятно гледане и да имаш само шестици на училище ... :wink12:

Да ,благодаря...Само ,че всъщност не е точно тази песен...Но за всеки случай ,прерових всички песни на Bob Sinclar (за пръв път го виждам тоз певец) ,и тази песен ,която търсих се оказа World , hold on на Bob Sinclar

Все пак ти благодаря много ,защото ако не беше постнал ти ,нямаше да я намеря...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся една песен още от малък ,но все не мога да я намеря...Значи единственото което съм запомнил от клипа ,който случайно го гледах по телевизора ,когато бях на 4 години ,запомнил съм ,че в началото- едно момчето влиза в гаража на къщата ,от там насетне заварява колелото върху някаква техника и майстори ,и създава космически кораб и след това се качва и излита. Със кораба полита и отива във космоса ,заедно с кучето си и там разбирават някакви галактики и се връщат вкъщи ,като майка му и баща му го прегръщат и го поздравяват... Както виждате ,много глупаво е описанието на клипа ,но точно такова беше...Мене клипа ми е все-тая ,ама песента много ми харесва...

Да не би да е тази?

Самолет е, не е космически кораб, но като идея, много прилича, а и двата клипа са малко сходни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една ретро песен от 90те пеят я мъж и жена започва с химна на франция мисля че самата песен е френска, жената пее "Сак шивак ехееее" а мъжът "Лемотик автоматик" все още ми е останала в съзнанието :DD. Моля ви ако някой може да помогне.. Благодаря предварително! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една ретро песен от 90те пеят я мъж и жена започва с химна на франция мисля че самата песен е френска, жената пее "Сак шивак ехееее" а мъжът "Лемотик автоматик" все още ми е останала в съзнанието :DD. Моля ви ако някой може да помогне.. Благодаря предварително! :)

Пффф само Алианс Етник са ми в главата от '90-те в момента. Какъв стил е песента? Диско, поп, рап...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

търся една песен на димо трътката , в нея се пее -- ще пия за тебе, ще плача за тебе , а накрая отървах се аз от тебе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпвам си поста с надеждата някой да каже кой изпалнява песента

Редактирано от billibi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз от доста време търся един стар хит и не мога да го открия казаха ми че радио витоша пуска често стари хитове та се надявах да можете да ми кажете името на тази песен. аз се сещам само част от клипа и това че не е на български език в клипа един мъж свири на китара а прес града в които той се намира минава нещо като вълна която спира и пуска времето и накрая на клипа тя отива в китарата на мъжа точно когато cвършва песента и той просто си тръгва. ако ми помогнете ще съм ви признателен, защото тази песен беще една от любимите ми като дете.

Редактирано от bogdan4o (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз от доста време търся един стар хит и не мога да го открия

казаха ми че радио витоша пуска често стари хитове та се надявах да можете да ми кажете името на тази песен.

аз се сещам само част от клипа и това че не е на български език

в клипа един мъж свири на китара а прес града в които той се намира минава нещо като вълна която спира и пуска времето и накрая на клипа тя отива в китарата на мъжа точно когато cвършва песента и той просто си тръгва.

ако ми помогнете ще съм ви признателен, защото тази песен беще една от любимите ми като дете.

Сетих се за какво говориш, но не мога да се сетя коя беше песента. Имаше такива дето танцуваха, замръзваха за момент и после продължаваха да танцуват. Нещо в стил Карлос Сантана, но дали беше той....ще се разровя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) търся една песен , която по някои музикални елементи много прилича на тази на Гергана и Галин - Вкусът остава . Песента , която търся е на друг език :) моля , ако някой се сеща да сподели :) благодарности към отзовалите се :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся песен в която се пее "in my brain tears keep falling like a rain here it comes that old familiar pain"...в края на 9-ти епизод от 8-мия сезон на Supernatural звучеше, но не мога да намеря инфо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся гръцка песен преди 2005 година,клипа е анимиран,едно човече кара кола(розова),обикаля из града,накрая влиза в апартамента на едно момиче и т.н,но не си спомням текста само,че е гръцка песен.

Редактирано от greatwhiteshark (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една стара сръбска песен. Мисля, че е доста популярна. Пее се от руса жена, която не прилича много на Лепа Брена, но може и да е тя на младини. Припевът е нещо от сорта на "за ти, за ти, за ти... живота бих дала за тебе". Нещо такова. По едно време май се пееше и нещо от сорта на "кори кори". Бавна мелодична песничка. Не знам как да я опиша по друг начин. Дано някой се сети. Ако има почитатели на сръбската музика със сигурност би трябвало да я знаят, мисля че е класика.

P.S.

Мисля, че това е изпълнителката, или поне прилича на нея: http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZrYlX2isNmg (3 секунда)

Никой ли не се сеща? :(

Освен това, не знам дали е тук мястото, но търся една песен, на която знам името и изпълнителя. Всъщносто тя е народна, по-точно македонска, но я търся в изпълнение на точно определен изпълнител. Казва се "Блажена горо зелена" в изпълнение на Ани Малинкова. Последната е македонка. Не знам от къде да я сваля просто. Едонственото, което намерих е това

http://madeinmacedonia.com.mk/productdetails.aspx?pid=7d736134-d344-4149-8098-100743d7508e но искат пари. Бих платил, но не знам как. Моля за помощ, ако някой я има, или ми кажете от къде да я сваля...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една песен в която се пее Im begging you. Жена го пее. И не е Fly Project - Goodbye. Жанра мисля, че е Dance.

Не знам дали е това, но ме радва много ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся гръцка песен преди 2005 година,клипа е анимиран,едно човече кара кола(розова),обикаля из града,накрая влиза в апартамента на едно момиче и т.н,но не си спомням текста само,че е гръцка песен.

Никои ли не се сеща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване