Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

Препоръчан отговор

Здравейте търся една песен,стара е не се сещам какво точно се пееше в нея,само помня,че клипа беше в пустиня и песента е между 2000/2003 година.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Момче! Това ли е?   http-~~-//www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg

Falco - Jeanny   https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Sara Tavares - "One Love (Bedroom remix 2010)"  

Здравейте търся една песен,стара е не се сещам какво точно се пееше в нея,само помня,че клипа беше в пустиня и песента е между 2000/2003 година.

Може би тази: Patchai - Gitan

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз търся една песен, но не знам кой я изпълнява. Спомням си че, на клипа имаше едни изтребители, друго не помня, сигурно няма да я намеря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хорица, търся една песен от комиците, шайбата с нея излиза само когато има соло скеч (само той играе) и беше някакъв рап. единственото което чух бяха първите думи: As the end of.... нещо такова беше и страшно много кефи... та аз търсех ли търсех но не намерих, ето линк към клип в който я има отчасти: http://www.btv.bg/videos/smiah/video/218302703-Naybezumnite_upatvaniya_ot_etiketite_na_produktite.html

в началото и в края е... благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=fk_usVg7Fp0

Първата надъхваща песен как се казва?

The X-Ecutioners feat. Mike Shinoda and Joe Hahn - It's Goin' Down

Редактирано от newcomer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата надъхваща песен как се казва?

Първата песен е:

LINKIN PARK - IT'S GOING

Здравейте, аз търся една песен, но не знам кой я изпълнява. Спомням си че, на клипа имаше едни изтребители, друго не помня, сигурно няма да я намеря.

Да не е тази?

Top Gun - Take My Breath Away

Редактирано от Yordan_Petrov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хорица, търся една песен от комиците, шайбата с нея излиза само когато има соло скеч (само той играе) и беше някакъв рап. единственото което чух бяха първите думи: As the end of.... нещо такова беше и страшно много кефи... та аз търсех ли търсех но не намерих, ето линк към клип в който я има отчасти: http://www.btv.bg/videos/smiah/video/218302703-Naybezumnite_upatvaniya_ot_etiketite_na_produktite.html

в началото и в края е... благодаря предварително!

Ето я песента :

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето я песента :

Кажи само как мога да ти са отблагодаря? някоя песен да намеря? само кажи нещо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден, пичове слушах и записах една песен по радиото на 50 cent обаче не я знам... моля ви се помогнеете ;( ето линка
http://www30.zippyshare.com/v/18079547/file.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден, пичове слушах и записах една песен по радиото на 50 cent обаче не я знам... моля ви се помогнеете ;( ето линка

http://www30.zippyshare.com/v/18079547/file.html

G-Unit Poppin Them ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ;)  Чух една песен по БТВ радио в неделя периода 23 00 кдо 01 00 ,в припева се пееше Morning Light.... Стилът е джаз/кабаре музика нещо от сорта,бърза е . Ще съм много благодарен,някой ако успее да помогне :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ;)  Чух една песен по БТВ радио в неделя периода 23 00 кдо 01 00 ,в припева се пееше Morning Light.... Стилът е джаз/кабаре музика нещо от сорта,бърза е . Ще съм много благодарен,някой ако успее да помогне :)

Тази?

Редактирано от Yordan_Petrov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G-Unit Poppin Them ...

Благодаря ти изабел...без помоща ти нямаше да стане.. ;) мн ке кефи тая песен!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам нужда от помощ... Търся една песен , която мисля, че спада към West Coast (cherno :D) .. Не мога да ви цитирам правилно текста , защото не го помня .. Само си спомням малко , че се пееше нещо от сорта на  " zepchou , ... zepchou " по време на припева.. Благодаря ви предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся втората песен от този клип.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся ей тая пасен от клипа ...

1. Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права, както и заявките за такива.

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся втората песен от този клип.

1. Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права, както и заявките за такива.

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Потребител1337
      Привет,

Търся една ретро игра, която се играеше на 8 битовите телевизионни игри в стил NES клонове (Терминатор 2 и прочие).

Наскоро осъзнах, че играта е супер подобна на Double Dragon серията, дори имаше почти същите нива и стартова музика.

Но не помня да е пишело Double Dragon на нея и според мен е била от онези китайските клонове, където копират всичко и понякога добавят и от тях си.
      Мисля, че стартовата музика най-много наподобяваше на Double Dragon III, но вместо оригиналното лого имаше някакъв човек с автомат.
      Играта започва в нещо като затворническа килия, където някой с граната ти взривява вратата и твоя герой започва вървенето на дясно, точно в стил Double Dragon 2.
      Имаше стандартните противници, които ги биеш с ръце, крака или ако натиснеш и двете, ритник с завъртане на 360.
      По едно време в нивото се появяваха и едни мотористи с метални тръби, които трябва да ги свалиш от мотора.
      След това помня че имаше нещо като кула от която слиза един войник и започва да те замеря с гранати от които трябва да се пазиш.
      Като го минеш имаше едно дълго изкачване по една стълба и се озоваваш на покрива, където идва хеликоптер, който трябва да замеряш с гранати (които ти падат от войниците, слизащи от хеликоптера)
      След това идва ниво две в което вече може да се влиза и в къщите изобразени в горната част на екрана (в Double Dragon III често го има това)

Мисля че доста хора са имали достъп до тази игра в България, но уви не можах да намеря следи и информация за нея никъде другаде.
      Опаковката и беше от жълтите дискети, само че малко по-дълга и с премахващо се капаче отдолу.

Благодаря за информацията
    • от Анита Христова Трифонова
      Духът на Ботев топли, сгрява - музика текст стихове за Христо Ботев - А.Х.Т. sekirata cekupama

sekirata Prirodata brani si pravata

sekirata Subudi se narod moi

sekirata Plache Zemiata

5G kulite
      Лято беше,
      писък на птица,
      нейде  виеше вълчица,
      изстрел и куршум в целта,
      падна Ботев във калта –
      кал от зли души, бедни
      и за наш народу вредни!
      Героят те не измърсиха,
      въпреки че се покриха.
      Неразбран остана той,
      непризнат, един копой
      дръпна спусъка и край.
      Бог прие героят в рай!
      Седя на камъка студен,
      Ботев вперил поглед в мен,
      небитието оживява,
      духът на Ботев топли, сгрява.
      Балканът плаче, слънце грее,
      дали звездата ще изгрее
      на тоз народ изстрадал, мой,
      без Ботев – революционер, герой!

стихове музика текст изпълнение- Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

Ден рожден за мен- музика текст изплнение авторово А.Х.Т. sekirata cekupama

• от Anita Hristova Trifonova
      Колко много дни ми дотягаш самота - стихове колаж музика текст изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama

И ТАМ НОМЕР-СИЛЕН СЪПРОВОД,ЧЕ ДА НЕ СЕ ЧУВАТ ДЕЦАТА.НИЩО ЧУДНО,БОЙКО АЛЕКСАНДРОВ- БОХОТСКИ  УЧИТЕЛ ПО ГЕОГРАФИЯ СЕ ПРОЯВИ С ТЕХНИКИТЕ СИ.  ХЕМ ГО ПРЕДУПРЕДИХ КАТО МОЙ СЕЛСКИ, НО МОЖЕ ДА Е БИЛО ЗАЛОГ ДА ПРОВАЛИ ДЕЦАТА, НО ТАКА И ТАКА НЕ СТАНА ДИРЕКТОР НА УЧИЛИЩЕТО, ЗА КОЕТО СЕ НАТИСКАШЕ. Остана си просто момче.
      sekirata Niamalo mikrofoni obache samo za horistkite
      sekirata Pei uchilishtno zvunche 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване