Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

dadi_27
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

здравейте , нищо не търся вече мога да ви поздравя само с

:) Редактирано от VESELA_LA (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, днес се натъкнах на един клип с една песен която много ми хареса :) ако някой я знае песента или поне разбере текста нека пише. Ще ви бъда страшно благодарен.. ето линк към клипа

Благодаря предварително :P
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся една песен,която я пускат много редовно по радио "Вероника" можеби по 2-3 пати на ден .Значи става въпрос за сръбска нова песен много често пускана много бърза,ритмична и мелодична тип кръчмарска пее се от жена и със сигурност е хит и може би е от 2011 година.В припева се пее нещо от рода "svaki chashi " или тем подобни чаши маши ,но накрая се пе нещо от рода "probudim".Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес чух една песен по радиото - беше българска (не чалга) пееше я мъж а гласът му много прилича на гласа на Наско от БТР. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http-~~-//vbox7.com/play:564bd4bd

От 14 сек -> до 40 сек. как е името й?

Благодаря! :)

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся една песничка от реклама на кафето "Чибо", но не я откривам никъде...Някой дали може да ми помогне? Ето клипчето с въпросната реклама. Благодаря предварително :)http://vbox7.com/play:b295d721

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся една песен, мисля, че се казва Tonight на Shannon McArthur, но не я намирам никъде. Припева започва така: This is a risk now I will take it Fragile heart now please don't break it. Ако някой я знае, много ще съм му благодарна да ми каже дали е тя :mark: Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся една песен,която я пускат доста често по радиото пее се нещо "i just of file sin my hay" поне аз това чувам. Много ще съм ви благодарен ако я намеря. Музиката е подобна като на тази.

Редактирано от eset2 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся една песен мисля че е от шаолински футбол пее е жена в клипа миля че имаше лъв ставаше въпрос за футбол нещо шампион. Само това помния.

Редактирано от dadi_27 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си една песен от която си спомням само припева far away, far away - пея я жена - темпото е бързо, а стила е поп с елементи на електронна музика. Ако някой се сеща нещо да даде предположения - мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си една песен от която си спомням само припева far away, far away - пея я жена - темпото е бързо, а стила е поп с елементи на електронна музика. Ако някой се сеща нещо да даде предположения - мерси предварително!

открита -
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,не знам дали да кажа песен или микс ,но съм възхитена от звученето на тази мелодия,даже не зная и как да я търся -в посочения сайт давам линк -> http://bulgariatravel.org/bg/ofitsialen_turisticheski_portal

като се отвори започва да звучи въпросната мелодия ,страхотна е ,мотивите са от народна музика -как да намеря подобна?Даже стила не зная как се нарича.Моля помогнете ми ,благодаря предварително за което! :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :) Много ми е трудно да открия една песен и затова се обръщам към вас. Песента се казва "Мексико" и беше голям хит през далечната 1973г. Изпълнява се от група, много е жива и мелодична. На припева постоянно пеят... "Се- Мексико" и даже така започва песента. Благодаря ви предварително!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :) Много ми е трудно да открия една песен и затова се обръщам към вас. Песента се

казва "Мексико" и беше голям хит през далечната 1973г. Изпълнява се от група, много е жива и

мелодична. На припева постоянно пеят... "Се- Мексико" и даже така започва песента.

Благодаря ви предварително!!!

Я погледни тука качих една -дано съм уцелила :) ,прослушай я -> http://www.4shared.com/mp3/AbbDkd0H/Les_Humphries_Singers_-_Mexico.html?

А относно моята молба дали някой не знае /в по-горния пост съм дала линк за един сайт като го отвориш и след секунда започва мелодията/ как се наричат песните с народни мотиви ,но някак си миксирани и със съвременни елементи.

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я погледни тука качих една -дано съм уцелила :) ,прослушай я -> http://www.4shared.c..._-_Mexico.html?

А относно моята молба дали някой не знае /в по-горния пост съм дала линк за един сайт като го отвориш и след секунда започва мелодията/ как се наричат песните с народни мотиви ,но някак си миксирани и със съвременни елементи.

Да, :D това е песента и ми донесе много радост! Поклон пред теб - заслужаваш го, защото знаеш къде и как да ровнеш! А това парче с народните мотиви и на мен ми хареса, но идея си нямам кой го е правил! Благодаря ти още веднъж!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една песен знам само текста й "....Как да забравя за тази обич ,дали си моя още незнам....криеш от мене чувствата свои и да те чакам казваш с тъга...! Как да забравя онези нощи ,тази жена... " Балада е моля ако някой знае...:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся една песен мисля че е от шаолински футбол пее е жена в клипа миля че имаше лъв ставаше въпрос за футбол нещо шампион. Само това помния.

Май клипа имаше сцени от шаолински футбол

Редактирано от dadi_27 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се казва тази песен? Започва от 0:25

Редактирано от Vasilian (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се казва тази песен? Започва от 0:25 http-~~-//www.youtube.com/watch?v=SwrFpxww7ao

Тя песента си почва от началото, не едва от 0:25. Част от саундтрака на "Матрицата".

Името: Clubbed to death

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...