Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

dadi_27
 Сподели

Препоръчан отговор

Търся 2 песни от сериала "революзия z", и двете са от първи сезон 9-ти епизод, първата е, когато групата репетира в гаража и Ани моли Тино да й подаде водата, а другата, когато Ани пее на тротоара и дават как Боби продава наркотици. Ако някой знае как се казват, моля да каже. 

Редактирано от siyanaa (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Опитвах по всевъзможни начини да я намеря в google, но не успях. Звучи малко смешно, но през повечето време се пееше това : o mangeroo, o mangero, o mangero,  o mangerooo.(или maniero) Може това да не са реалните думи, то по този начин се чуваше.... :D

Редактирано от neo97 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвах по всевъзможни начини да я намеря в google, но не успях. Звучи малко смешно, но през повечето време се пееше това : o mangeroo, o mangero, o mangero,  o mangerooo.(или maniero) Може това да не са реалните думи, то по този начин се чуваше.... :D

Това е правлната тема...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Случайно някой да знае как се казва тази песен,аз съм я кръстил Zinksta,заради честото повтаряне на думата Zinksta,ама иначе как се казва...

http-~~-//youtu.be/zLkkvuDEIkQ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Случайно някой да знае как се казва тази песен,аз съм я кръстил Zinksta,заради честото повтаряне на думата Zinksta,ама иначе как се казва...

http-~~-//youtu.be/zLkkvuDEIkQ

"I've got the vibration (Lelewel Freak Mix)" на Black Box ?

Редактирано от ftpkid (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"I've got the vibration (Lelewel Freak Mix)" на Black Box ?

Не,не е това! ;)

Редактирано от terorDrEaM (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,не е това! ;)

Тая Zinksta дето си я кръстил,си е направо "superstar" :D Ето:

The Ones-Superstar (Scissor Sisters Mix)

Редактирано от miroslavm (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая Zinksta дето си я кръстил,си е направо "superstar" :D Ето:

The Ones-Superstar (Scissor Sisters Mix)

Ей,браво miroslavm :clap: ,едно огромно БЛАГОДАРЯ! :)

Поздрави! :beer:

Редактирано от terorDrEaM (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос с много голяма повишена трудност.Търся композитора и името на мелодията от филма Haunted 3D заради която 3 часа рових къде ли не в интернет и нищо не открих.Кой я изпълнява,как се казва-никаква информация.Разчитам на вашата помощ.Мелодията се намира в линка между 00.02.30 мин.и 00.04.00 мин.или казано накратко-в началото на филма от втората до четвъртата минута.Предварително огромно БЛАГОДАРЯ на този който може да ми помогне.

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос с много голяма повишена трудност.Търся композитора и името на мелодията от филма Haunted 3D заради която 3 часа рових къде ли не в интернет и нищо не открих.Кой я изпълнява,как се казва-никаква информация.Разчитам на вашата помощ.Мелодията се намира в линка между 00.02.30 мин.и 00.04.00 мин.или казано накратко-в началото на филма от втората до четвъртата минута.Предварително огромно БЛАГОДАРЯ на този който може да ми помогне.

Композитора е Chirantan Bhatt.Това е саундтракът на филма,мисля че 6-та песен е твоята :)http://mio.to/album/7-hindi/232169-Haunted_3D__2011_/#/album/7-hindi/232169-Haunted_3D__2011_/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Композитора е Chirantan Bhatt.Това е саундтракът на филма,мисля че 6-та песен е твоята :)http://mio.to/album/7-hindi/232169-Haunted_3D__2011_/#/album/7-hindi/232169-Haunted_3D__2011_/

Композитора го открих веднага но не е шестата песен.Дръпнах ги и шестте песни и нито една не е.Шестата песен е на духа на момичето което свиреше по средата на филма на пиано и си я свалих на телефона-различни са.Ако имаш друга идея веднага я сподели. :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Композитора го открих веднага но не е шестата песен.Дръпнах ги и шестте песни и нито една не е.Шестата песен е на духа на момичето което свиреше по средата на филма на пиано и си я свалих на телефона-различни са.Ако имаш друга идея веднага я сподели. :speak:

Точно шестата песен е :) Ти се бъркаш, в началото където почва филма от 02,30 до 04 минута е само инструментал на самата песен(без текст) :) Ето сравни ги,това е  инструментала 

А това е песента http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qMVeOCFfHos#t=60s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпълненията са почти еднакви-пуснах и телефона и лаптопа но имат разлика.Ако според теб са едни и същи-може и да си прав,кажи ми поне под какво име се води?Просто е много по готин и нежен от песента. :whist:

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги в надписите накрая дават цялата инфо за филма.Там са дадени иманата на всички композитори,изпълнители даже и продуцентите на саундтрака.Има ги просто ги виж и така провери коя е точно търсената от теб песен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах няколко пъти но нищо не видях.Има я като композитор и изпълнител но само като музикално изпълнение нищо не открих.В Уикипедия също нищо не пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не търся името на песента, а на изпълнителя, но не намирам такава тема в раздела, затова питам тук. Ето линк към песента - http://vimeo.com/63026455 според заглавието - Ins - Love is a headshot Обаче това Ins въобще не мога да го намеря в нета като изпълнител или група или к'вото е там. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не търся името на песента, а на изпълнителя, но не намирам такава тема в раздела, затова питам тук.

Ето линк към песента - http://vimeo.com/63026455 според заглавието - Ins - Love is a headshot Обаче това Ins въобще не мога да го намеря в нета като изпълнител или група или к'вото е там. Някакви идеи?

Ins това е името на изпълнителя, проверих го с Android програмата за разпознаване на музика SHAZAM.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от mrD (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.След много,много часове ровичкане реших да попитам тук за една песен,която издирвам.

Чух я по радиото и единственото нещо,което записах от текста беше:"Аз вярвам ще ме намериш между хиляди звезди."До колкото си спомням бе бавна песен и определено жена я изпълняваше.Надявам се някой да се сеща коя може да е тя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся песента от рекламата на парфюми Би Ю (B.U.), която въртят тази година. В тубата и вбох7 масово излиза https://www.youtube.com/watch?v=8m77qu9A_RM, но не е тя. Надявам се да не е специално писана за рекламата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване