Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ще ви препоръчам един сайт- http://www.midomi.com, докато я слушате пускате телефона да записва после доближавате говорителя до микрофона и това е. Ако някой се интересува ще кача guide.

Поправи си линка,защото като се кликне на него се връща към форумната темата тук! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поправи си линка,защото като се кликне на него се връща към форумната темата тук! ;)

www.midomi.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

www.midomi.com

Става и така въпреки,че можеше да го редактираш и да прикачиш линка както трябва,иначе можех да го копирам и от предния ти пост! ;)

Ето ти го правилно постнато - midomi.com ;)

Поздрави!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте Това което търся е клип но ненамерих саит в които да има нещо подобно затова мисля да се обърна за помощ тук.Значи търся един клип които участват Lil Wayne Birdman Drake незнам дали имаше и други клипа е в един стриптиз бар а те хвърлят пари в него много пари. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся една песен. Не знам дали е нова, но от скоро я въртят по радиата, засичал съм я по Fresh и N-joy. Пее се от мъж(мъже), на английски, в ретро стил, наподобява Bee Gees :D

от текста като че ли успях да разпозная това, но не съм сигурен, може и да бъркам :(

to the star, to the sky

припев:

she makes.....

Дано да сте ме разбрали...ако я засека ще я запиша и ще кача файл :)

Редактирано от nikstein (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от текста като че ли успях да разпозная това, но не съм сигурен, може и да бъркам  :(

to the star, to the sky

припев:

she makes.....

Дано да сте ме разбрали...

Описанието много ми напомня на:

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Описанието много ми напомня на:

:cool:

Хахахах, как няма да я познаят тая песен, с такова описание :D:D:D:D xaaxaxaxaxxa Ал Бънди е ВЕЛИК  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся една песен. Не знам дали е нова, но от скоро я въртят по радиата, засичал съм я по Fresh и N-joy. Пее се от мъж(мъже), на английски, в ретро стил, наподобява Bee Gees :D

от текста като че ли успях да разпозная това, но не съм сигурен, може и да бъркам :(

to the star, to the sky

припев:

she makes.....

Дано да сте ме разбрали...ако я засека ще я запиша и ще кача файл :)

Ето това е песента...Успях да я открия след няколко часово търсене :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зравейте, търся една песен.. в припева се пееше нещо от сорта " а джамай а джамай нещо си там" мисля че беше на индийски или арабски и е доста старичка май .. мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зравейте, търся една песен.. в припева се пееше нещо от сорта " а джамай а джамай нещо си там" мисля че беше на индийски или арабски и е доста старичка май .. мерси :)

http://vbox7.com/play:12e7f46f

Може би тази? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро е тази:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:12e7f46f

Може би тази? :)

Не, не е тази .. тази песен, която търся звучи подобно на тази http://vbox7.com/play:6fec10f5 .. имат няква малка прилика

По-скоро е тази:

Мерси многоооооо :) :) :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте днес чух една песен по радио,но не знам на какъв език е.Песента беше между денс и хаус пееше се нещо "Karabera" "arabera" изпълнява я жена.

Намерих я: 

Редактирано от qnikulov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте търся една песен от рекламата на "Четирима Братя" по КИНО НОВА  ...песента започва с някакво леко подсвиркване ако не се лъжа. за жалост не мога да намеря рекламата. Пропуснах да кажа, че песента е рап.

Редактирано от nikolen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.what-song.com/Movies/Soundtrack/109/Four-Brothers

тук са всички песни от филма, пускаш една по една в youtube и ще видиш коя е :)
Да не е тази :

? Редактирано от gecatabg89 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една песен, нова, българска, с черно бял видеоклип. Изпълнява я мъж и в припева се пее болката или нещо такова. Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся една песен, нова, българска, с черно бял видеоклип. Изпълнява я мъж и в припева се пее болката или нещо такова. Някакви идеи?

Какъв стил е песента ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв стил е песента ?

Балада, гледах я по българска музикална ТВ. Може би Сити, но не съм сигурна... :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.what-song.com/Movies/Soundtrack/109/Four-Brothers

тук са всички песни от филма, пускаш една по една в youtube и ще видиш коя е :)

Да не е тази :

?

не не е тази . онази е само на рекламата и мисля че я няма в филма...после ще проверя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен, в нея се пее нещо такова "я яда яда я" :D

:):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.bgmuzika.net/ пробвай тук :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...