Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, тази песен ли търсите?

http://www.youtube.com/watch?v=JXzxwt0GtVU

Благодаря много! Тази е. :) Благодаря и за бързия отзив :):whist: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една бавна песен в която се пее нещо като иф ю сеен(г), сеееен сеен.... бейбе ай....крейзе...  Актуална е и доскоро я въртяха по много радиа, пее се от мъж. :(

Благодаря предварително!

Редактирано от megatone (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една песен началото започва с toccata and fugue на bach известна е песента, мисля, че някаква банда я свирише.... но има мелодията от бах китари там ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

значи какво имам като информация:

Песента я пее мъж и започва с нещо от рода :

Take a look ......

след това припева  започва с "на, на-на-на-на-на"

И мелодията много наподобява първите десет секунди на тази песен

Редактирано от Enei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

значи какво имам като информация:

Песента я пее мъж и започва с нещо от рода :

Take a look ......

след това припева  започва с "на, на-на-на-на-на"

И мелодията много наподобява първите десет секунди на тази песен

Заповядай

http://www.youtube.com/watch?v=CGV3u4_5JQQ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво Silverring !!! - точно тя е ! :))))))))))))))))

Имаш го черпенето :D

Благодарско и на Merryl - почти я е нацелила ;)

Редактирано от Enei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся песен от която си спомням само някой части от клипа. Не знам дали я пее мъж или жена. Песента е от последните 2 години. В клипа става въпрос за 1 жена която има гадже ( чернокож мъж), обаче се скарват и тя си намира друг и започва да излиза с него( мисля че този път мъжът е бял). По едно време обаче се сдобрява с чернокожия и започва да се чуди кои от двамата да избере. Накрая завършва със сцена как вторият мъж и звъни на телефона, но тя не вдига, а на вратата и почуква чернокожия приятел и тя отваря на него и са пак заедно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак да напомня, защото все още не съм намерил песента... ако някой се сеща коя е и кой я изпълнява...

ретро фолк хит

хей, батко, батко хей, готин батко май ти се иска нещичко сладко  хей, батко, батко  хей, готин батко  май ти се иска, ама не ти стиска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся саундтрака на Jasminum (2006) и по-конкретно тази песен

някой знае ли името и ?

кой я изпълнява ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като че ли е само тази песен от филма

Andrzej Boguradzki, Sławomir Wiśniewski, Zygmunt Smogorzewski - "Zaufaj mi"

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсе една песен на корн, клипа е с Анджелина Джоли? БЛагодаря!

http://www.youtube.com/watch?v=xmOOGeZE-aE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша за втори път. Този път търся песен която е излязла съвсем скоро може би октомври месец. Клипа гледах по the voice, обаче все забравям името на изпълнителя. В клипа пее едно момче в тинейджърска възраст. Баща ми и майка му отиват някъде надалеч по-работа. Той решава да прави купон вкъщи и вика много народ като в клипа постоянно се снима с едно момиче и накрая на клипа вижда, че бащата и майката си идват с джипа у дома и той изгонва всички приятели, а момичето накрая го целува. Надявам се, че някои от вас ще се сетят. Мерси! предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има 1 песничка... мисля, че е нещо от стила на Хип Хопа/ Рапа .... Песента е забързана и припева е ,, Someday I will back '' или ,, someday I will be back '' ... Моля ви който се сети да ми каже името... ;x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся песен, стара е пее се на английски.Пее я тъмнокожа жена.Беше нещо I`ll be there for you.Нещо от този сорт помня, че на клипа се прегръщаха.Тъжна песен е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВИНАГИ чувам тази песен по радиото или като съм някъде на дискотека, но не мога да разбера как се казва. Едната част е само от бийтове, след това всичко става много тихо и после постепенно пак се усилва и се чува много бързо:

дън дън дън дън

дън дън дън дън

ъърр

дън дън дън дън дън дън дън

дъндъндъндъндъндъндън

ъърр ър ър ър ър ЪР ЪР ЪР ЪР ЪР ЪР дър дър дър дър

Съжалявам, ако ви обърквам, но съм сигурен, че, ако си помислите за някое много популярно парче, можете да ми помогнете. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ВИНАГИ чувам тази песен по радиото или като съм някъде на дискотека, но не мога да разбера как се казва. Едната част е само от бийтове, след това всичко става много тихо и после постепенно пак се усилва и се чува много бързо:

дън дън дън дън

дън дън дън дън

ъърр

дън дън дън дън дън дън дън

дъндъндъндъндъндъндън

ъърр ър ър ър ър ЪР ЪР ЪР ЪР ЪР ЪР дър дър дър дър

Съжалявам, ако ви обърквам, но съм сигурен, че, ако си помислите за някое много популярно парче, можете да ми помогнете. Благодаря.

само за една песен се сещам ...пее се на къра  и звучи така - я я я я ръъъъъъъъц 

пп. упс сетих се още за една ама няма да я тази 

http://www.youtube.com/watch?v=EkxZd6vYsXw

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много спешно ми трябва името на тази песен http://www.vbox7.com/play:m02fc7f359 в 6:04 моля ви спешно е тази песен преди много я слушах ама сега и забравих името. :shock11:  :help wanted4:

А намерих я 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кое не ви харесва на закачената като "Важна" тема Търся една песен, но не и знам името???А и правилата:

2.4 Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...