Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, търся футболно парче, без вокал, в началото започва с тромпети, после бърз ритъм от сорта Ole Ole Ole, много е известно и го пускат при почти всяко спортно предаване по радиото и телевизията, дори и в рекламите. В началото има тих тромпет и повече прилича на каубойска музика, но после почва обичайния динамичен спортен ритъм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парчето е само инструментал, основно с тромпет и ударни с бърз ритъм, много е известно, на почти всяко спортно предаване го пускат като фон по радиото, по нова телевизия мисля че последно го чух, май в Господари на ефира, по-ново е от оле, оле, оле, която е вече позабравена, може да се каже, че това е съвременното оле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песента се казва

Claude/Sandro - Call of the Darkness

Колекционирах си навремето едни списания за игри, към които даваха дискове. Ауторън програмката на всеки диск пускаха музичка, която свиреше докато разглеждаш съдържанието. Файлчетата се казваха loop.mp3.

Бях си направил колекция от поне 20-ина loop-a, но поради невнимание бях изтрил колекцията. някои от файловете успях да възстановя, но точно тази песен така и не успях да я намеря. 

Ако някой я има, моля да я сподели.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв вокал има ли из цялата песен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

и какво не ти хареса 1-вата тема в раздела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв вокал има ли из цялата песен?

не. или ако е имало е миксиран. доста отдавна стана тая работа. ама понеже си бях записал името на песента и наскоро попаднах на screenshot-а и се пресетих.

и какво не ти хареса 1-вата тема в раздела?

някой трябва и да я види....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой да ми препоръча здрави и надъхващи ислямски маанета? с епично звучене :)

Редактирано от galidbul (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.От няколко дена се мъча да намеря една песен която слушах отдавна но не мога да се сетя как точно се казваше или какво се пееше в нея,но мога да дам инфо относно клипа,защото това може би е единственото нещо,за което си спомням.В целия клип действието се развива в първо лице.Един човек носи камерата и снима клипа и около него хората се държат странно,облечени са странно и танцуват ако не се лъжа.Също така е тъмно,действието се развива вечер.Мъж я изпълнява.И ако не се лъжа също от време на време в музиката се появяваше нещо като лек подигравателен смях :D.Повече информация не мога да ви дам,защото не си спомням много ... ще бъда изключително благодарен,ако случайно някой може да ми помогне в намирането на тази песен ! Благодаря предварително ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една нежна балада, казва се "Бате Левски". Пее се: 

Един е Левски бабаит.Драска въстание с кибрит.Бате Левски ни остави.А само той ще ни оправи…Са! Са! Са!Къде е той сега?

Не я намирам никъде в гугул :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги,търся един инструментал,много е известен,свързан е с Орсън Уелс и неговата Война на световете-дано не бъркам много.Може и да не е толкова старо.Помня,че започваше  с думи(на английйски), които май се говореше.мисля,че е 19 век и че хората са нападнати от извънземни-беше не повече от 2-4 изречения и почваше инструментала.Част от него даваха по Нова телевизия тази вечер за мисията на русата Златка.Моля за вашата помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги,търся един инструментал,много е известен,свързан е с Орсън Уелс и неговата Война на световете-дано не бъркам много.Може и да не е толкова старо.Помня,че започваше  с думи(на английйски), които май се говореше.мисля,че е 19 век и че хората са нападнати от извънземни-беше не повече от 2-4 изречения и почваше инструментала.Част от него даваха по Нова телевизия тази вечер за мисията на русата Златка.Моля за вашата помощ!

Това ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,започнах да си гледам пак старите сезони на Столичани в повече и там има една, песен ли е, мелодия ли е, много е хубава, но никъде не мога да намеря.Нито как се казва нито коя е.Пускат я още във втория епизод на 4 сезон (момента, където Гълабина,Радко и Мария стоят на масата и Радко пита майка си дали си има любовник)Пускат я и много често и в 5 епизод на 4 сезон,когато Чеканови се изнасят от къщата си.Песента е много бавна спокойна с нежен женски вокал.Много моля ако някой я намери да ми каже поне как се казва  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся

на Деф Лепард. По възможност качеството да е 320 kbps :whist: .

От доста време не могат да се предоставят директни линкове към песни/албуми, както и заявките им за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой, може ли да ми каже, как се казва, тази песен ако я е чувал? Опитах различни варианти, включително и търсене по текст, но и текста и явно го няма в нета.Нека ако някой я знае да каже чия е и как се казва ;) http://www.youtube.com/watch?v=Uzyb085h4a8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся песничките от този http://www.unippm.co.uk/#/browse/browsed-results.aspx?selectedLabelId=27&PageNo=2&SelectedCDId=6674 tracklist като поставям акцент върху She hurt my head.

Моля помогнете!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся името на тази песен. Пробвах най различни сонг рекъгнишъни и приятели, но никой не се сети. Песента е популярна, но не знам името. Моля за едно рамо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...