Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

dadi_27
 Сподели

Препоръчан отговор

Търся една английска песен пее се нещо go baby ride baby go baby ride baby или нещо такова и се повтаря през цялото време, пее я жена. 

И какво не ви хареса в първата важна тема в раздела?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Благодаря за всички отговори,но нямах интернет доста вереме и не можах да влезна. Иначе песента е : 

Maître Gims - Zombie

Имам ново питане. Днес 09/08/2014г. 20:40-41 имаше една песен нещо като хаус,трап и електро, но я чух за около 20 секунди и беше само мелодия без думи и докато си включа шазама тя свърши ... та ако някой я знае може ли да я сподели с мен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да намеря една песен, но незнам кой я изпълнява и какво и е заглавието.

Веднъж я чух по едно радио.Мисля че е от 90 години, но не съм сигурен. Във нея във повечето време се подсвирква.

Но не е на Flo Rida - Whistle.

Ако някой има идея нека да драсне два реда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж я чух по едно радио.Мисля че е от 90 години, но не съм сигурен. Във нея във повечето време се подсвирква.

Предполагам, че е на Scorpions. Може би тази:

https://www.youtube.com/watch?v=t8JCNt9auAU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че е на Scorpions. Може би тази:

https://www.youtube.com/watch?v=t8JCNt9auAU

Благодаря ти.

Мне. Не е чак толкова стара. По съвременна е.

Подобна е на Flo Rida - Whistle.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся следната песен;

its a magic, trupapa trupapa nights are gonna...  feeling like a number one, smilling

Това е припевът.

Не е точно така припева, но ми напомня за тази песен.Да не би да е тя?

https://www.youtube.com/watch?v=6NyU82ilhOU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така припева, но ми напомня за тази песен.Да не би да е тя?

https://www.youtube.com/watch?v=6NyU82ilhOU

Тя е!Много благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви питам как се казва групата която изпълнява тази песен и името на песента.Пее се нещо "върджин върджин върджин върджин върджин тътътътътътътътътътътътъ върджин върджин въ".

Може и да е различна думата, аз така я чувам.Търся я от 3-4 години.Готов съм дори да платя ако някой ми каже коя е групата която я изпълнява.Търсих в гогъл и ютуб, но не успях да намеря песента.Тази песен ми напомня времената когато баща ми е бил млад, дава сили на духа ми, литвам, дава ми свобода.Предполагам песента е от времето 60-те до 90-те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остави ме без думи! "Тътътътътъ"... Разчиташ ли, наистина, някой да ти помогне, или се бъзикаш? За да поискаш съдействие, трябва да знаеш поне един стих от песента, поне една строфа, за да можем да впрегнем музикална култура в казуса. В този случай ориентир няма - все едно аз да кажа, че търся една песен, в която се пее за любов, да речем. Ограничаваме се само до около половината от цялото музикално наследство. Просто не си сериозен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви питам как се казва групата която изпълнява тази песен и името на песента.Пее се нещо "върджин върджин върджин върджин върджин тътътътътътътътътътътътъ върджин върджин въ".

Може и да е различна думата, аз така я чувам.Търся я от 3-4 години.Готов съм дори да платя ако някой ми каже коя е групата която я изпълнява.Търсих в гогъл и ютуб, но не успях да намеря песента.Тази песен ми напомня времената когато баща ми е бил млад, дава сили на духа ми, литвам, дава ми свобода.Предполагам песента е от времето 60-те до 90-те.

Има цял раздел Музика, има специална тема за търсене на песни. Какво не ви хареса в тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви питам как се казва групата която изпълнява тази песен и името на песента.Пее се нещо "върджин върджин върджин върджин върджин тътътътътътътътътътътътъ върджин върджин въ".Може и да е различна думата, аз така я чувам.Търся я от 3-4 години.Готов съм дори да платя ако някой ми каже коя е групата която я изпълнява.Търсих в гогъл и ютуб, но не успях да намеря песента.Тази песен ми напомня времената когато баща ми е бил млад, дава сили на духа ми, литвам, дава ми свобода.Предполагам песента е от времето 60-те до 90-те.

Абе това "върджин" да не е "ърджън"?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една рап песен, тя е излязла някъде средата на септември 2013.. от нея си спомням само следния цитат: "Те го правят за пари, аз го правя за искрите вътре в твоите очи."  .... спомням си, че 2-3 мъже я пееха, а в момента, в който се пееше цитата бяха в някакъв изоставен склад завързани за едни столове ...... някой, ако се сеща :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В последния епизод на Революция Z имаше част от някакво рап парче, пееше се нещо от сорта на "danger danger". Ровичках из тубата, но нищо не намерих...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В последния епизод на Революция Z имаше част от някакво рап парче, пееше се нещо от сорта на "danger danger". Ровичках из тубата, но нищо не намерих...

Eто ти песента-а иначе клипа си намери сам :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, знаете ли как се казва тази песен в началото на клипа? 

Мерси предварително!!  Публикувано изображение

А знаете ли че има важна тема в раздела за именно такива търсения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете коя е песента от клипа. Благодаря предварително !

Manic Bloom - Death and Conversation, тази е песента, но в клипа ми се струва леко миксната :P

Здравейте, знаете ли как се казва тази песен в началото на клипа? 

Мерси предварително!!  :)

Не знам дали си получил отговор, даже се съмнявам да не си, но все пак ....Песента е AC/DC - Rock N' Roll Train!

Редактирано от Преслав Неев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, виж да не е Guns N' Roses - Patience? Друго от тогава не се сещам, но ако не е тя, може да потърся :P

ПС. Като си казал и по-ново, я пробвай и тази: The Black Keys – Tighten Up

Редактирано от Преслав Неев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване