Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

dadi_27
 Сподели

Препоръчан отговор

Здр, и аз търся една песен хаус пее се нещо bounchi bounchi мисля, че така беше.

Ако някои се сеща ще съм му мн благодарен 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Румънска песен, HIT UNIVERSAL

Търся една румънска песен, чалга, пее се на румънски, темпото е бързо, стила на декора е бляскав. Мисля, че има една изпълнителка и от време на време мъжки глас пее бързо нещо. Единственото, което съм запомнил като текст е, че мъжа извиква HIT UNIVERSAL, както и ДИСКОТЕКА и някакво име на споменатата дискотека, но може и да се бъркам за последното от тази песен Adrian Copilul Minune - Diskoteka Boom.

Песента е нещо подобно на Mr Juve Danseaza, но не е тя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Търся една песен звучеше така. Мисля, че беше стара.

Редактирано от Todor91 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една песен звучеше така. Мисля, че беше стара.

прилича ми на Майкъл. 

Но също така ми напомня и за Nico Vinz - Am I wrong, но тя е съвременна. 

3 door down - Kryptonite - сега прочетох и коментари в клипа, наистина прилича и на тази песен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите и дадените песни, но не е нито една от тях. 

Намерих я. Ето тази е. Страхотна песен :)

Благодаря отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите и дадените песни, но не е нито една от тях. 

Намерих я. Ето тази е. Страхотна песен :)

Благодаря отново.

Дааа,за мен един от химните на 20-ти век !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте интересуваме, този клип и мелодията дали е авторска или я има някъде из нет-а 

В коментарите на клипа:

"Здравейте! Благодарим ви за интереса към музиката в клипа. Тя е авторска, специално написана за видеото и в момента няма къде да я намерите online. Обещаваме да се постараем да я направим достъпна, при първа възможност! До тогава - бъдете усмихнати и all nature, разбира се!  :)" - Ficosota

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте песента започва от 6:04 до края на клипа..... То не е и песен но някаква музика е :D :D :D Надявам се някой да успее да помогне! :) Цък

Редактирано от Еленко Борисов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Песента от рекламата на Globul става Telenor?

EDIT>>

Намерих я всъщност The Cinematic Orchestra - To Build a Home

Редактирано от gig93 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, търся една песен, снощи една моя колежка я изпълни на живо, но не мога да си спомня коя е...

Ето видео от изпълнението: ЛИНК за сваляне.

Може да се каже, че е близо до оперното пеене, пее се нещо като "Keep, keep on running". Изпълнява се от жена в оригинала, мелодична е, технична песен. Много приятна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една песен на която не помня припева обаче имаше част от  текста където се пееше нещо от сорта на: "I really hate how I love you so more, I really tried but you're all I want. From Hell to heaven can't take it anymore and still I know you're the only one или нещо подобно :D" Свежо пърче беше и я въртяха много преди няколко години. Ако някой може да се сети ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една песен на която не помня припева обаче имаше част от  текста където се пееше нещо от сорта на: "I really hate how I love you so more, I really tried but you're all I want. From Hell to heaven can't take it anymore and still I know you're the only one или нещо подобно :D" Свежо пърче беше и я въртяха много преди няколко години. Ако някой може да се сети ще съм благодарен.

https://www.youtube.com/watch?v=9Il3yyMmBBM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Аз пък сега се присетих за една по-старичка песен. В припева се пееше нещо от рода на "I said hop, hop, hoooop, I said hop". Чува се и някакво хорово припяване мисля. Или поне така ми се върти в главата. Танцувална е - напомня ми на църковните американски хорове които правят по-жива музика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся един UK Trap(Английски трап/дъбстеп).. Само видеото се сещам.. Беше на някакъв тинейджър, който го тормозеха и му бяха счупили китарата и той накрая си купи нова и направо подивя  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм в търсене :D Свежа испанска мисля песен, в която се пее нещо от сорта на: Na na na Dans Kontrooool, show me you want it, and nanana that you got it I'm gonna ..... you body. Es uno Dans Kontroool, all that you wanted.........

Ако някой се сети за нея по това описание сте царе :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Търся една песен, която  е българска народна: https://www.youtube.com/watch?v=nXzRpeeCYyM

Песента е накрая (6:50 минута)

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся една песен в която се пееше нещо като : "I don't wanna be diocle, i don't wanna be diocle, i don't wanna be diocle ye" или Hip-Hop или R&B е не съм много сигурен... :)

Редактирано от R.Ivanov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване