Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

на 28.07.2017 г. в 18:44, miroslavm написа:

Първия не можах да го намеря.Ето втория https://youtu.be/Z3Y01RiLKig

+ :)

Той първият явно е някакъв инструментал, няма как да го намерим, освен ако някой случайно не го е слушал и е запомнил на кого е:)

Това, че си успял да намериш вторият трак е предостатъчно, благодаря.

Сега търся вторият трак от от този клип...

Правил съм ги аз, какво да крия, но въобще не помня песните, които съм ползвал... :(

Редактирано от kpetrov.ibox01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, kpetrov.ibox01 написа:

+ :)

Той първият явно е някакъв инструментал, няма как да го намерим, освен ако някой случайно не го е слушал и е запомнил на кого е:)

Това, че си успял да намериш вторият трак е предостатъчно, благодаря.

Сега търся вторият трак от от този клип...

Правил съм ги аз, какво да крия, но въобще не помня песните, които съм ползвал... :(

https://youtu.be/hcwSx-RUaLw

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся песента , която пуснаха днес 17.9.2017 във фермата , мисля , че  е руска даваха я и преди това  в едно предаване по БТВ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.09.2017 г. в 10:50, kpetrov.ibox01 написа:

Откъде е саунда който върви около 40 секунда на тоя клипа?

Spiderman 2 

Ето песента - 

на 17.09.2017 г. в 20:34, Hold em написа:

Здравейте ! Търся песента , която пуснаха днес 17.9.2017 във фермата , мисля , че  е руска даваха я и преди това  в едно предаване по БТВ 

Може ли малко повече информация...предаването е над 1 час.. превъртах, но попадах все на народни или английски.. в началото ли  е било, в края, след някое събитие..?

Редактирано от karatista92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, karatista92 написа:

Spiderman 2 

Ето песента - 

Може ли малко повече информация...предаването е над 1 час.. превъртах, но попадах все на народни или английски.. в началото ли  е било, в края, след някое събитие..?

към края  някаде ... пуснаха я като background 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам едно приложение на телефона Shazam се казва...но за съжаление ми казва сори ...не разпознава :mad:

Някакво мешавица е и нещо познато ми се върти но ако се сетя пак ще дойда, ако не ме изпреварят :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся две сръбски песни. Търсих част от текствет им в нета ама нищо... Записал съм част от тях с телефона, ще прикача записите тук. Ще съм благодарен, ако ми кажете поне една от двете.  

_20170924132043_1_.mp3

_20170924132255_1_.mp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся една песен и шазам не ми помага. Опитваме се с 2 телефона да шазамваме предложи всички песни, но не и тази която търся:

упдейт:

намерих я 

поздрави !!!! ;)

Редактирано от Swiftypoppin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер.

Днес попаднах на това във фейса и ми е интересно коя е песента на клипа.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Iliyan Georgiev написа:

Добър вечер.

Днес попаднах на това във фейса и ми е интересно коя е песента на клипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся българската версия на тази песен ! Мисля , че я имаше в едно предаване , но не се сещам ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.11.2017 г. в 18:19, Hold em написа:

Здравейте ! Търся българската версия на тази песен ! Мисля , че я имаше в едно предаване , но не се сещам ! 

От Етажна собственост 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, А@@@ написа:

От Етажна собственост 

Благодаря :д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся една песен на английски език на 2-3 години. Само клиипа се сещам, но нещо от сорта на DJ Volkan - Istanbul беше и само се сещам че в клипа имаше едно момиче и момче, които обикаляха из Турция мисля, че беше с един мерцедес комби.. Моля ви ударете едно рамо много готина песничка беше.. :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся турска песен която започва по същия начин както на Justin Timberlake- What Goes Around Comes Back Around точно от 00:00 до 00:06

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, търся една песен качил съм част от нея но не я намирам с Shazam.Песента е чута и записана в ТОВА предаване пт телевизията от 8-та минута и 20 секунди.

SoundRecord-2017-12-07-21-48-59.mp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся песен от 2017.. Не помня нито мелодия, нито текст нещо.. Единственото което помня е че няма официален клип, само аудио, корицата на клипа беше черно бяла с млад(черен може би??) мъж, усмихваше се но не гледаше напред към камерата, а настрани. Основният вокал беше женски, песента имаше 80-90 звучене... ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Наскоро чух една руска песен и,колкото и да се опитвам,не мога да я открия. Чух я в дискотека и,доколкото помня,се пееше нещо па ра ра ра... Мисля,че е нова песен,но не съм сигурна. Ако някой се сеща,моля да ми каже. 

Редактирано от Kat Roma (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Потребител1337
      Привет,

Търся една ретро игра, която се играеше на 8 битовите телевизионни игри в стил NES клонове (Терминатор 2 и прочие).

Наскоро осъзнах, че играта е супер подобна на Double Dragon серията, дори имаше почти същите нива и стартова музика.

Но не помня да е пишело Double Dragon на нея и според мен е била от онези китайските клонове, където копират всичко и понякога добавят и от тях си.
      Мисля, че стартовата музика най-много наподобяваше на Double Dragon III, но вместо оригиналното лого имаше някакъв човек с автомат.
      Играта започва в нещо като затворническа килия, където някой с граната ти взривява вратата и твоя герой започва вървенето на дясно, точно в стил Double Dragon 2.
      Имаше стандартните противници, които ги биеш с ръце, крака или ако натиснеш и двете, ритник с завъртане на 360.
      По едно време в нивото се появяваха и едни мотористи с метални тръби, които трябва да ги свалиш от мотора.
      След това помня че имаше нещо като кула от която слиза един войник и започва да те замеря с гранати от които трябва да се пазиш.
      Като го минеш имаше едно дълго изкачване по една стълба и се озоваваш на покрива, където идва хеликоптер, който трябва да замеряш с гранати (които ти падат от войниците, слизащи от хеликоптера)
      След това идва ниво две в което вече може да се влиза и в къщите изобразени в горната част на екрана (в Double Dragon III често го има това)

Мисля че доста хора са имали достъп до тази игра в България, но уви не можах да намеря следи и информация за нея никъде другаде.
      Опаковката и беше от жълтите дискети, само че малко по-дълга и с премахващо се капаче отдолу.

Благодаря за информацията
    • от Анита Христова Трифонова
      Духът на Ботев топли, сгрява - музика текст стихове за Христо Ботев - А.Х.Т. sekirata cekupama

sekirata Prirodata brani si pravata

sekirata Subudi se narod moi

sekirata Plache Zemiata

5G kulite
      Лято беше,
      писък на птица,
      нейде  виеше вълчица,
      изстрел и куршум в целта,
      падна Ботев във калта –
      кал от зли души, бедни
      и за наш народу вредни!
      Героят те не измърсиха,
      въпреки че се покриха.
      Неразбран остана той,
      непризнат, един копой
      дръпна спусъка и край.
      Бог прие героят в рай!
      Седя на камъка студен,
      Ботев вперил поглед в мен,
      небитието оживява,
      духът на Ботев топли, сгрява.
      Балканът плаче, слънце грее,
      дали звездата ще изгрее
      на тоз народ изстрадал, мой,
      без Ботев – революционер, герой!

стихове музика текст изпълнение- Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

Ден рожден за мен- музика текст изплнение авторово А.Х.Т. sekirata cekupama

• от Anita Hristova Trifonova
      Колко много дни ми дотягаш самота - стихове колаж музика текст изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama

И ТАМ НОМЕР-СИЛЕН СЪПРОВОД,ЧЕ ДА НЕ СЕ ЧУВАТ ДЕЦАТА.НИЩО ЧУДНО,БОЙКО АЛЕКСАНДРОВ- БОХОТСКИ  УЧИТЕЛ ПО ГЕОГРАФИЯ СЕ ПРОЯВИ С ТЕХНИКИТЕ СИ.  ХЕМ ГО ПРЕДУПРЕДИХ КАТО МОЙ СЕЛСКИ, НО МОЖЕ ДА Е БИЛО ЗАЛОГ ДА ПРОВАЛИ ДЕЦАТА, НО ТАКА И ТАКА НЕ СТАНА ДИРЕКТОР НА УЧИЛИЩЕТО, ЗА КОЕТО СЕ НАТИСКАШЕ. Остана си просто момче.
      sekirata Niamalo mikrofoni obache samo za horistkite
      sekirata Pei uchilishtno zvunche 

• Дарение

• Добави ново...