Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

Препоръчан отговор

• 1 месец по-късно...
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Момче! Това ли е?   http-~~-//www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg

Falco - Jeanny   https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

Sara Tavares - "One Love (Bedroom remix 2010)"  

Здравейте ! Търся песента , която пуснаха днес 17.9.2017 във фермата , мисля , че  е руска даваха я и преди това  в едно предаване по БТВ 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.09.2017 г. в 10:50, kpetrov.ibox01 написа:

Откъде е саунда който върви около 40 секунда на тоя клипа?

Spiderman 2 

Ето песента - 

на 17.09.2017 г. в 20:34, Hold em написа:

Здравейте ! Търся песента , която пуснаха днес 17.9.2017 във фермата , мисля , че  е руска даваха я и преди това  в едно предаване по БТВ 

Може ли малко повече информация...предаването е над 1 час.. превъртах, но попадах все на народни или английски.. в началото ли  е било, в края, след някое събитие..?

Редактирано от karatista92 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, karatista92 написа:

Spiderman 2 

Ето песента - 

Може ли малко повече информация...предаването е над 1 час.. превъртах, но попадах все на народни или английски.. в началото ли  е било, в края, след някое събитие..?

към края  някаде ... пуснаха я като background 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам едно приложение на телефона Shazam се казва...но за съжаление ми казва сори ...не разпознава :mad:

Някакво мешавица е и нещо познато ми се върти но ако се сетя пак ще дойда, ако не ме изпреварят :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся две сръбски песни. Търсих част от текствет им в нета ама нищо... Записал съм част от тях с телефона, ще прикача записите тук. Ще съм благодарен, ако ми кажете поне една от двете.  

_20170924132043_1_.mp3

_20170924132255_1_.mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся една песен и шазам не ми помага. Опитваме се с 2 телефона да шазамваме предложи всички песни, но не и тази която търся:

упдейт:

намерих я 

поздрави !!!! ;)

Редактирано от Swiftypoppin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Добър вечер.

Днес попаднах на това във фейса и ми е интересно коя е песента на клипа.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Iliyan Georgiev написа:

Добър вечер.

Днес попаднах на това във фейса и ми е интересно коя е песента на клипа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся българската версия на тази песен ! Мисля , че я имаше в едно предаване , но не се сещам ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.11.2017 г. в 18:19, Hold em написа:

Здравейте ! Търся българската версия на тази песен ! Мисля , че я имаше в едно предаване , но не се сещам ! 

От Етажна собственост 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте! Търся една песен на английски език на 2-3 години. Само клиипа се сещам, но нещо от сорта на DJ Volkan - Istanbul беше и само се сещам че в клипа имаше едно момиче и момче, които обикаляха из Турция мисля, че беше с един мерцедес комби.. Моля ви ударете едно рамо много готина песничка беше.. :( 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся турска песен която започва по същия начин както на Justin Timberlake- What Goes Around Comes Back Around точно от 00:00 до 00:06

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, търся една песен качил съм част от нея но не я намирам с Shazam.Песента е чута и записана в ТОВА предаване пт телевизията от 8-та минута и 20 секунди.

SoundRecord-2017-12-07-21-48-59.mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся песен от 2017.. Не помня нито мелодия, нито текст нещо.. Единственото което помня е че няма официален клип, само аудио, корицата на клипа беше черно бяла с млад(черен може би??) мъж, усмихваше се но не гледаше напред към камерата, а настрани. Основният вокал беше женски, песента имаше 80-90 звучене... ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте. Наскоро чух една руска песен и,колкото и да се опитвам,не мога да я открия. Чух я в дискотека и,доколкото помня,се пееше нещо па ра ра ра... Мисля,че е нова песен,но не съм сигурна. Ако някой се сеща,моля да ми каже. 

Редактирано от Kat Roma (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На руски се пише пора-пора ,  нови не знам какви има , навремето имаше една с едни мускетари ама тя е много стара и едва ще я пускат по дискотеките

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      А БЯХ НА ТРИДЕСЕТ И ДВЕ С ДЕЦА НЕ ЕДНО, А ДВЕ

https://www.youtube.com/watch?v=SITlVTTOMdY
      sekirata Polina ot malka pee

музика текст песни авторово  клипове А.Х.Т. sekirata cekupama 
      А БЯХ НА ТРИДЕСЕТ И ДВЕ С ДЕЦА НЕ ЕДНО, А ДВЕ

sekirata Az imam i sin

музика текст поезия авторово А.Х.Т .sekirata cekupama

sekirata Reche i otseche , sekirata Kukuvica...
        sekirata reche i otseche    

sekirata Kukai kukuvice
      sekirata Ukroti si zlobata i zavistta i si vij draskanicite vuv interneta

sekirata Merak

sekirata Zashtoto vse  pak toi e muj

sekirata Roske le chushka chervena

sekirata Edna be kopucha

ИМЕТО КОПУКОВА НЕ Е БЪЛГАРСКО,ПОЗНАЙТЕ ОТ КОИ Е ! и това не е обида , а констатация Моето ХРИСТОВА-НА ХРИСТОС ТРИФОН -ТРИФОН ЗАРЕЗАН ето откъде идва всичката помия по мене! и българите се снишават,траят...ВАШ ПРОБЛЕМ, АЗ СИ ИЗПЪЛНИХ МОЕТО ЗАДЪЛЖЕНИЕ!

Ялова круша се родила,
      на чуждите деца завидила,
      с фотошоп се разкрасила,
      с кило желязо натъкмила!
      Безброй лъжи на килограм,
      мазен,  сланинчест,сурат- ням!
      Админ, минахте всякакви граници! 
      За снимките на децата ми....ще има ПОНЕ БУМЕРАНГ!
      -----------
      ------------
      безсрочно....
            sekirata RK ne si Gospod

sekirata Trugnal mi e Postola da se jeni мои кавъри и мои хумористични
      песни-А.Х.Т. sekirata cekupama

Росо, що ми триеш коментарите в диалога ни? То така не става само ти да пишеш и другия да мълчи и да те слушка, така ти се ще!  Така си свикнала  ама не си ми на ръката.

Ето  го , заради плешивата си глава и турското излъчване на сурат и коса черевна ли го изтри? Мога и снимката ти с онези чехли за баня дето си да туря ,но не ми се мърсят пръстите!

Иска ти се , нали? Разсмя ме. Само че не си дядо Боже,който всичко може и такива като теб на мястото им ще ги сложи! Мисия не е това да плещиш наляво и надясно без срам и женски свян опасно! Аз пък не искам да те няма,искам да си навсякъде,за да се излагаш още и още повече, а нека се излагат  и тези които те крепят и ползват като маша...и махни тази в турско- червена боя на два косъма коса..ха,ха!
    • от Анита Христова Трифонова
      На 6-ти януари 2021 се навършват 173 години от

рождението на поета революционер Христо

Ботев

Признават ли те, Ботев, я кажи...

"умря сиромах за правда" ....разкажи,

"от сън дълбок се събуди",

в бой народа си стресиран поведи!

Забравят те, велики ми поете,

на туй се радват враговете!

sekirata Duhut na Botev topli sgriava

Роден е на 25 декември 1847 г. (нов стил - 6 януари 1848 г.) в Калофер в семейството

където е учител Ботьо Петков, по-късно се завръща в Калофер, продължава учението

си под ръководството на своя баща и през 1863 г. завършва калоферското училище.

Октомври същата година заминава за Русия и се записва частен ученик във Втора

Одеска гимназия, от която е изключен през 1865 г. Известно време е учител в

бесарабското село Задунаевка.
      През 1867 г. се завръща в Калофер, започва да проповядва бунт срещу чорбаджии

и турци, след което окончателно напуска Калофер. По това време във вестник "Гайда"

, редактиран от П. Р. Славейков, е публикувано първото стихотворение на Ботев

- "Майце си".
      От октомври 1867 г. живее в Румъния. Работи в Браила като словослагател при

Димитър Паничков, където се печата в. "Дунавска зора". През следващите години се

мести от град на град, известно време живее заедно с Левски.
      През 1872 г. е арестуван за конспиративна революционна дейност и изпратен във

Фокшанския затвор, но освободен вследствие застъпничеството на Левски и

Каравелов. Започва работа като печатар при Каравелов, а по-късно като сътрудник и

съредактор на революционния орган. Започва активната му дейност като журналист и

под негова редакция започва да излиза новия орган на революционната партия - в.

"Знаме".
      През 1875 г. съвместно със Стефан Стамболов издава стихосбирката "Песни и

стихотворения". Априлското въстание го подтиква да създаде чета, на която става

войвода. От Гюргево се качва с част от четата на кораба "Радецки" и на 17 май

принуждават капитана да спре на българския бряг. На 20 май 1876 г. е последният

тежък бой - привечер след сражението куршум пронизва Ботев

sekirata recetira “Borba” na Hristo Botev

sekirata Na velikia Botev Jiv si ti

sekirata Otbeliazvame 170 g ot rojdenieto na Botev

sekirata Poklon pred podviga na Hristo Botev

sekirata Tursia duha na Hristo Botev

sekirata Hristo Botev

sekirata Na Hristo Botev

sekirata Kude si Hristo Botev?

ПОЧИТ ЗА ХРИСТО БОТЕВ - 173 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ГЕРОЙ

За Христо Ботев - ПОКЛОН!

Михаил Симов: Саможертвата на Ботев разкрива на Европа страданията на българите
    • от Анита Христова Трифонова
      Честита Нова Година 2021!
      Обичам Новата Година
      музика текст  стихове А.Х.Т.sekirata cekupama

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване