Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

dadi_27
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 12 часа, psionic написа:

Здравейте, вчера по радио слушах един много стар хит, припева е нещо като " а джамаи а джамаи" .Писах какво ли не и неможах да я открия.Ще се радвам ако някои ми каже как се казва

?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 месеца по-късно...

Здравейте, вчера чух една песен чиято мелодия ми се стори позната, но не със същия текст. Не мога да се сетя кой я пее и текста. Успях да се сетя само, че я знам като български рап, май 🤷‍♀️, и от текста само едно изречение се сетих "От няколко дена комплименти ми редеше.", но дори и за това не съм сигурна 🤦‍♀️. Надявам се някой да може да ми помогне. Благодаря предварително. Това е мелодията https://m.youtube.com/watch?v=GFiICT6hMEQ 🙂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Днес, може би около 15 часа, или около, може би след новините мисля, че по радио Хоризонт на БНР пуснаха една песен. Пее жена или може би две жени, към поп е , но е към балада и не бих казал точно електроннен нюанс но нещо такова и меланхолична също. Само помня, че се пееше може би blue sky или blue heaven a а може би u and me еди какво си blue heaven или sky.

И друг въпрос излъчването на БНР може ли да се върне примерно 3 - 4 часа назад?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв минимален шанс да е това, обаче според мен не е, онази беше по-меланхолична и баладична. Подобното е, че имаше доста дълги паузи като за песен между вокала и само саунда. Различното обаче е, че не се повтаряше blue skies, а беше нещо от сорта на аз и ти, или пък заедно нещо си (което докато карах не можах да го чуя добре какви са думите и после blue skies. Подобното е, че имаше електронен елемент като в този ремикс.

И да поясня, че без да искам писах от профила на член на семейството, понеже майка ми беше влязла на моя комп във ФБ профила си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
преди 4 часа, VeeeSeLa написа:

В какъв смисъл намеря? Нали си го постнал?

Не, това е за инзпълнение на една артиска и песента е като фон. Самата песен търся, кой я изпълнява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Камен Петров написа:

Не, това е за инзпълнение на една артиска и песента е като фон. Самата песен търся, кой я изпълнява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
  • 4 месеца по-късно...

Аз търся две песни. И двете ги пуснаха на 17.08.2021 в "10 до 2" с Нейа" по N-Joy. на едната песен и помня част от текста - "слънце, светлина...мила тъмнина" поп песен е с фолклорни мотиви. Другата не помня нищо от текста, вокала е почти същия глас като на Риана, но не е Риана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Имам нужда от едно музикално рамо. Търся един инструментал от преди доста години, по мой спомен. Жан-Мишел Жар, Вангелис ... нещо такова ми се върти из главата. Рових из албумите и на двамата, но не намирам нужното. Инструменталът е много известен. Извадих едно виртуално пиано и записах началото. Започва така. Дано някой се сети ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, 2249 написа:

Инструменталът е много известен. Извадих едно виртуално пиано и записах началото. Започва така. Дано някой се сети ...

Много прилича на:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Вaсил написа:

Много прилича на:

Точно !!! PPK - Resurection

Много ти благодаря. От три дни се опитвам да си я спомня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 4.08.2018 г. в 0:54, JustDR написа:

Тъй като линкът вече не е активен, моля за някаква информация относно песента (изпълнител, име) - ако не греша трябва да са "Спешен случай", а песента имаше шашаво име (измислена дума), но може и да съм в грешка, а нищо не ми излиза в нет-а, благодаря за помощта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет 

Търся една ретро поп фолк балада предполагам от 90-те, пее я жена. Последно преди много години в стария Vbox я бях гледал, но не си спомням името на песента и певицата. Доколкото помня клипът беше в охра тонове, имаше любовна раздяла и жената вървеше (бягаше) по някакви улици и пееше. Заплени ме мелодията беше много добра, но не се спомням нито текст нито автор. Първо започваше мелодията и после песента. Единствено с тананикане мога част от мелодията да изпея. 😜

Започваше така:  тън, тън тъннннн....(малко пауза и после), тарънтънтън тарададън, (и пак повтаря) тън, тън тъндън,.....тарънтънтън тарададън (предполагам изсвирена на йоника)

Това е което мога да дам като инфо. Ще се радвам много ако някой я намери.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, ED_ARTIST написа:

Започваше така:  тън, тън тъннннн....(малко пауза и после), тарънтънтън тарададън, (и пак повтаря) тън, тън тъндън,.....тарънтънтън тарададън (предполагам изсвирена на йоника)

:eek:

Spoiler

Едва ли е Бони,ама с тая "охра " :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Вaсил написа:

:eek:

Затвори скритото съдържание

Едва ли е Бони,ама с тая "охра " :D 

Не е тя човек, мисля че не я пее Бони, но ти благодаря за бързия отговор. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ED_ARTIST написа:

Не е тя човек, мисля че не я пее Бони, но ти благодаря за бързия отговор. :)

Карай да върви,съжалявам че не успях да ти помогна но поне ретро поп-фолк си послушах покрай въпроса ти :) 

Лека вечер и успех в търсенето...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Вaсил написа:

Карай да върви,съжалявам че не успях да ти помогна но поне ретро поп-фолк си послушах покрай въпроса ти :) 

Лека вечер и успех в търсенето...

Хаха няма ядове човек, благодаря ти отново за опита и старанието и лека. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ED_ARTIST написа:

Познах я!

Това е Симфония No.5 на Бетовен.

За всеки случай, ако не съм познал :D , да ти напомня, че Гугъл има възможност да търси песен, ако му я натананикаш или изсвирукаш на микрофона.

Не съм я пробвал, обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Аралампи написа:

Познах я!

Това е Симфония No.5 на Бетовен.

За всеки случай, ако не съм познал :D , да ти напомня, че Гугъл има възможност да търси песен, ако му я натананикаш или изсвирукаш на микрофона.

Не съм я пробвал, обаче.

Това някаква апликация на гугъл ли е? Иначе съм пробвал в Midomi ако е на инглиш :) намира понякога ама за бг чалга малко трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване