Премини към съдържанието
coda

Пускам игра след което нищо не се случва на чисто нов лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте първо извинявам се ако съм избрл грешния рздел наскоро си закупих този лаптоп http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-y70-70-80du003gbm-16gb.htmlпо точно от два дни и вече риших да си кача и някоя игричка свалих и инсталирах по правилата crysis 2 и 3 но като отворя иконата нищо не се случва на никоя от двете игри пробвах и изтегли и инсталирах различни релийзи на играта но отново нищо на нито една от двете дори и черен екран не се появява в таск мениджъра гледам процесите не излизат и там да работят като беграунд процес не знам какво да направя с windows 8 съм помощ :х

Благодаря Ви за вниманието :3 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Опитайте друга игра. Някой релийзи на пиратски игри правят различни проблеми на някой компютри. Не може да се предвиди дали ще има някаква несъвместимост или ще върви без проблем. Лаптопа е доста добър и скъп. Сами си преценете дали искате да загрявате процесора с тежки игри по няколко часа вероятно всеки ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В процес на сваляне е 51Гб игра ще видим и с нея как стоят нещата след 16 часа дано всичко друго да си върви ако някой има други идеи по темата нека да сподели :3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен ми звучи като антивирус, който ти блокира пиратското ехе. Пробвай да спреш антивируса и така да пуснеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

McAFree току що пробвах изключих я и не тръгва друг е проблема явно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ползвай пиратски софтуер, а просто си купи играта. Най вероятно си се напълнил с вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най вероятно си се напълнил с вируси.

За 2 дни? Ти се шегуваш.

Не, че не е възможно, но е малко вероятно.

Пробвай да стартираш като администратор и в Windows 7 съъвместим режим

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За 2 дни? Ти се шегуваш.Не, че не е възможно, но е малко вероятно.Пробвай да стартираш като администратор и в Windows 7 съъвместим режим

Времето е без значение, като ползваш нелегален софтуер, свален от сенчести места.

Ползвайте само легален софтуер.

Играта е свалена, може би просто е счупена. Ако иска да си я вземе, просто да си я купи от steam, струва 20 Евро.

http://store.steampowered.com/app/108800/

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не, че не е възможно, но е малко вероятно.

Desdinova, не четеш, трупаш постове или просто си пишеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Desdinova, не четеш, трупаш постове или просто си пишеш?

Не ти не разбираш, не е малко вероятно.

Изпълнявайки нечия програма, това означава доверие към създателя. Ако сьздателя е престъпник, а в случая на нелеглният софтуер той е такъв, няма място за доверие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ти не разбираш, не е малко вероятно.

Изпълнявайки нечия програма, това означава доверие към създателя. Ако сьздателя е престъпник, а в случая на нелеглният софтуер той е такъв, няма място за доверие.

Много мразя неподготвени изказвания! За горните си твърдения разполагаш с информация какво използва coda, че си толкова убеден каква е ситуацията?

Пак казвам, ако ще се пълни темата с ненужни(т.е. непомагащи на питащия) публикации - добре. Но мисля, не това е идеята. И какво аз разбирам и не разбирам няма как да знаеш!

И трябва да си далеч от мисълта, че поощрявам с това си писание ползване на нелегален софтуер.

А, я ми кажи, когато се ползва лицензиран софтуер и той не тръгва на дадена хардуерна платформа и тогава ли авторите на софтуера са престъпници?

Спри да спамиш темата, че ме вкарваш в грях да пиша ненужни публикации!(че и тази и тя е спам!!!)

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много мразя неподготвени изказвания! За горните си твърдения разполагаш с информация какво използва coda, че си толкова убеден каква е ситуацията?Пак казвам, ако ще се пълни темата с ненужни(т.е. непомагащи на питащия) публикации - добре. Но мисля, не това е идеята. И какво аз разбирам и не разбирам няма как да знаеш!И трябва да си далеч от мисълта, че поощрявам с това си писание ползване на нелегален софтуер.А, я ми кажи, когато се ползва лицензиран софтуер и той не тръгва на дадена хардуерна платформа и тогава ли авторите на софтуера са престъпници?Спри да спамиш темата, че ме вкарваш в грях да пиша ненужни публикации!(че и тази и тя е спам!!!)

Ситуацията е ясна, свалил е от някой торент нещо и иска да играе. Не се получава, защото това което е свалил всъщност има за цел да носи печалба на банда престъпници.

За хардуерната платформа говориш глупости :), тя в сличая няма никакво значение. Това което има значение е операционата система, която абстрахира точно тази хардуерна платформа, И САМИЯТ СОФТУЕР. Предполагам операционата система е дошла с лаптопа и е легална.

Но всичко е много просто. Нелегален произход на софтуер -> никакви гаранции от когото и да е. ( може да го кликаш колкото искаш, той пак няма да върви) :P

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Desdinova, ти колко пиратски игри и програми си инсталирал, теглил, краквал, играл, обикалял големите тракери, че толкова смело пишеш глупости. От опит ти пиша, че 90% от всичко което съм теглил за няколко години ми е пиратско. Включително и Windows-ите които съм ползвал и инсталирал. Не съм се натъкнал на нито един вирус и съм нямал проблеми.

Срещат се случай на несъвместимост със драйвъри, и други добавки към софтуера, които са задължителни да ги има за да върви дадена игра. Има дори и случай на стари игри, които не тръгват на нови операционни системи и прекалено нов(за игрите) хардуер. Вероятни проблеми много. Windows няма как да разбере дали играта е пиратска или не. А може и да не е инстлирана правилно или крака да не работи. Може само да се гадае.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се знае дали и купената версия на играта ще е качествена . Причините играта да не тръгва е бъгнати видео драйвъри , недостатъчно рам памет , или просто характеристиките на играта не отговарят за твоя лаптоп и друг може да е повредени DLL файлове .

Редактирано от adersa (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не се знае дали и купената версия на играта ще е качествена . Причините играта да не тръгва е бъгнати видео драйвъри , недостатъчно рам памет , или просто характеристиките на играта не отговарят за твоя лаптоп и друг може да е повредени DLL файлове .

Всичко което си написал определено не се отнася за конкретният случай :).

Ех тия магически повредени dll файлове :), предполагам че ако си купил играта легално, няма да има такива :). А ако се чупят файлове в локалната файлова система, идва време за смяна на техниката, но по принцип windows ще ти каже, че нещо не е наред, така че пак не пасва в актуалният случай.

Както написах по горе, ако ползваш нелегален софтуер, си нахален крадец, който не получава никакви гаранции от който и да е и няма право да изисква работещ софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм пират тегля пиратски неща за каквото и да се сетиш но с игри пиратски до сега съм нямал проблеми ... А ти като така нагло ме нападаш ти не си ли пират айде не се прави на много мазен .. 90 % потребителите на този форум използват пиратски софт и игри и 5 % да са с легален софт . не ми се прави на голям многознайко

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте първо извинявам се ако съм избрл грешния рздел наскоро си закупих този лаптоп http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-y70-70-80du003gbm-16gb.htmlпо точно от два дни и вече риших да си кача и някоя игричка свалих и инсталирах по правилата crysis 2 и 3 но като отворя иконата нищо не се случва на никоя от двете игри пробвах и изтегли и инсталирах различни релийзи на играта но отново нищо на нито една от двете дори и черен екран не се появява в таск мениджъра гледам процесите не излизат и там да работят като беграунд процес не знам какво да направя с windows 8 съм помощ :х

Благодаря Ви за вниманието :3 

Инсталира ли всички драйвери, които ти трябват и инсталира ли правилните драйвери?Може би това е причината?

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Инсталира ли всички драйвери, които ти трябват и инсталира ли правилните драйвери?Може би това е причината?

Това са просто глупости. Лаптопа явно е дошъл с всичко необходимо вече инсталирано. Проблема явно е в нелегалната игра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както написах по горе, ако ползваш нелегален софтуер, си нахален крадец, който не получава никакви гаранции от който и да е и няма право да изисква работещ софтуер.

Сякаш ако ползваш оригинала имаш гаранция. Аз ползвам оригинален Уиндоус и играя оригинални игри. Неведнъж ми се е случвало дадено заглавие да не тръгне или да не върви както трябва. Загрижеността на създателя (спомням си точно един случай, когато това беше Майкрософт), след като им постнах във форума клонеше към нула. Единственият, който се опита да помогне бе друг юзър.

Така че моля те с този антипиратски тон, не че защитавам пиратството, но точно в този случай едва ли то е виновно. Има хиляди причини, поради които един софтуер няма да тръгне, и пиратството не е една от тях.

Доста по-вероятно е оригиналният Уиндоус 8 да не поддържа играта (или обратното).

Редактирано от Shock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така нека ви запозная палко повече със сируацията линдолса драйвърите и антивирусната си бяха качени с лаптопа и не съм барал нищо по тях играта ми върви на старата машина и тръгва просто тя няма необходимите изисквания за да я играя да играта е пиратска но щом тръгва на старият лап топ същия релийз да не ми тръгва на новият значи някаде има проблем и като се карате просто пълните темата с отговори които не помагат н никого по никакъв начин всеки има право на мнение нека се изкаже не го съдете  :)

Редактирано от coda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така нека ви запозная палко повече със сируацията линдолса драйвърите и антивирусната си бяха качени с лаптопа и не съм барал нищо по тях играта ми върви на старата машина и тръгва просто тя няма необходимите изисквания за да я играя да играта е пиратска но щом тръгва на старият лап топ същия релийз да не ми тръгва на новият значи някаде има проблем и като се карате просто пълните темата с отговори които не помагат н никого по никакъв начин всеки има право на мнение нека се изкаже не го съдете  :)

Е то това добре. Но неразбрахме пробвал ли си друга игра ? Аз също на чисто нова конфигурация и то компютър а не лаптоп имах същия проблем с FIFA 15 но другите игри си ми тръгваха перфектно. Ако не си пробвай друга ето даже с пример фифа 15 ако не можеш да се сетиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е то това добре. Но неразбрахме пробвал ли си друга игра ? Аз също на чисто нова конфигурация и то компютър а не лаптоп имах същия проблем с FIFA 15 но другите игри си ми тръгваха перфектно. Ако не си пробвай друга ето даже с пример фифа 15 ако не можеш да се сетиш. 

lol тръгва сега щепробвам и метъл гиар 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.