Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам изчетох много но за жалост различни мнения може ли този ADSL-comtrend ct-5367  останал от ВИВАКОМ да ми свърши работа за нормален рутер(т.е трябва ми само wi-fi).Не ми е за 20-30-те лева за нов рутер просто ми стана интересно дали найстина може да се използва.А пък ако найстина може защо пък да не се спестят тези пари.Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но е доста съмнителна работа - единия от LAN портовете на суича да се обърне на WAN. Пък и ще трябва специфичен софтуер да му се налее, от къде как идея нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да попитам изчетох много но за жалост различни мнения може ли този ADSL-comtrend ct-5367  останал от ВИВАКОМ да ми свърши работа за нормален рутер(т.е трябва ми само wi-fi).Не ми е за 20-30-те лева за нов рутер просто ми стана интересно дали найстина може да се използва.А пък ако найстина може защо пък да не се спестят тези пари.Благодаря.

Много трудно. И работи нестабилно с PPPoE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, може ли да пишете по-грамотно, че ми е трудно осмислянето на текста? А може би вината е в мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

можеш да го ползваш като суич  :) не ти е за 20 лева ама .... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Philip Stoynov
      Привет! От два дни имам много интересен проблем - при свързване на лаптопа ми Asus Vivobook pro с домашния wifi на Виваком уайфай мрежата изчезва за всички устройства. Лаптопът казва Cannot connect to network ,после губи мрежата и тя изчезва за всички устройства. При рестартиране на рутера се появява отново и си работи добре, докато не се опитам пак да вържа лаптопа. Настолният компютър си има интернет без проблем. Вързах лаптопа с друга мрежа в работата и си работи без да я крашва. Рутерът е Вивакомски The bonds Sam. Опитах повечето неща които четох в нета - ъпдейтвах драйвери на лаптопа, ресетвах уиндоус но без ефект. Дали някой се е сблъсквал с подобен проблем на такъв лаптоп и рутер и знае ли как да го реша? Утре ще звъня и на Виваком , та дано те да са се сблъсквали с подобен проблем. Не откривам потребителското си име и парола за влизане в сайта на Виваком за настройка на рутера - дано да могат да ми дадат ново.

Благодаря предварително и лека вечер
    • от DarkEdge
      По-рано един от «бащите-основатели» на интернет Тим Бърнърс Лий заяви в интервю за списание Vanity Fair, че интернет е претърпял крах, вместо да служит на човечеството. По данни на СМИ, сега екипът на Бърнърс-Лий работи над проект за «алтернативен» децентрализиран интернет с кодово название DWeb.

На третата Децентрализирана уеб среща, която се състоя по-рано в СанФранциско с участието на около 800 специалиста, Бърнърс Лий представи проект за създаване на децентрализирани социалноо приложение Solid (social linked data), разработено в Масачузетския технологически институт, съобщава ИА REX. «В интернет може да съществоува друго общество, ако предоставим на хората анонимност и им върне контрола над данните им. Ние строим цяла екосистема», — казва Бърнърс-Лий.

https://solid.mit.edu/

• от Zami Dexter
      Привет,
      Питането ми е за кв. Света Троица, гр София.
      Знаете ли доставчици, които предлагат интернет без дългосрочен договор? С други думи - безсрочен договор. месец за месец да се плаща. Както са надежда.нет, които нямат покритие за блока ми.
      Благодаря предварително.
    • от Велико Русанов
      Здравейте
      Имам рутер NETGEAR, та интернета си върви но не мога да свържа един телефон Nokia,макар че преди това със се връзва от въпросния телефон за рутера,интересното е че wi-fi си върви свързвам моя телефон без проблем но тук не знам какво става ще кача и снимка с каквото ми излиза. 
      Благодаря

• Дарение

• Добави ново...