Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някои знае ли някои саит за мръсни номера, който да правиш на хората - в частност учениците си :hush:

Ако незнаете поне напишете някои номер от който сте си патили или сте пражили на някои.

Не се чудете защо питам. Просто тази седмица е седмица за номера в моя клас Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Лепни бележка отпред на вратата на класната стая още за първия час: "Часът ще се проведе в зала ....., подпис даскала - след това наблюдавай и се хили! 2. Разлей вода без да искаш на чина на някоя съученичка и като се разпищи и те накара да го обършеш, извади две дамски превръзки, подай й едната и й помоли да помага 3. Надуй един презерватив, натъркай го в главата си (да се наелектризира) и го хвърли към тавана - моментално се залепя (ефекта е да го лепнеш над чина на някой друг съученик и да твърдите че го е извадил от джоба си и го е лепнал над чина си) 4. Пусни бележка "Кой залепи тая кифла на тавана" - навремето беше свеж и минаваше тоя номер, ама сега незнам 5. Запали хартия с Калиев Перманганат в час по химия и го хвърли между радиаторите на парното - ако знаеш само как дими.....(нееее, това не го прави, просто си спомням кви простотии сме правили) Хмммм, някой да дава идеи, аз ще се сетя за още

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яки номера. Ама аз имах навпредвид нещо от типа да правиш там каквото ще правиш без този, за който е номера да разбере. Естествено след като си направил номера няма начин де :hush: П.С. Номера като тези от играта Neighbours From Hell

Редактирано от RAYNOR (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз имам няколко идеи но някои то тях са прекалено бротални !!! 1. когато някои си купи сокче можеш да сложиш разхлабително аз съм го правил пада голям смях на внимаваи какво разхлабително ще вземеш че има некои дето те държът много време има такива под формата на чаи деистват след 30 40 минчти има и по ефективни 2. зимаш чесан и ако некои носи шапка му натъркваш шапката с чесан 3. утиваш в некои ку-ку магазин и си избираш нещо има мног яки намера но сега ние се сещам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕ!!!!

Няма ли някой да каже още някои номер Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-доброто което сме правили ние беше: спукана топка да я напълним с камъни и да я оставим на около 30 метра от игрището и като мине някой любезно го подканяхме "батеее пусниии" :speak: колко хора си изпучупиха краката не ми се мисли Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние слагахме каишка от часовник и лъскава капачка на пътя до у-щето, колко коли спираха, друго , подпирахме кофа с вода на полуотворената врата на тоалетната, така че да полее този който я бутне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен напраимер вчера ми сложиха кисело мляко отпред в маратонките за физколтурата и аз както се смеех на един приятел, на който му сложихме една дамска превръзка наклепана с кетчуп и косъм в шкафчето и цопнах в млякото :)

Абе яка работа Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

най-невинното е да сложиш тухла/камък [каквото има] в раницата на някого и да си го занесе до тях.....голям смях пада.на майка ми колегите един път така направили.сложили и тухла и си я донесе от работа до вкъщи ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех да го направя, докато ходех на училище, но ме беше гнус. За тези, които са ученици- можете да вземете от онези сухите бели ла**а и да ги сложите на дъската в у-ще, вместо тебешир. И учителката като почне да пише- Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех да го направя, докато ходех на училище, но ме беше гнус. За тези, които са ученици- можете да вземете от онези сухите бели ла**а и да ги сложите на дъската в у-ще, вместо тебешир. И учителката като почне да пише- Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

малееееее ужас найстина е мн гнусно Публикувано изображениеПубликувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сещам се за нещо не дотам "мръсно", но пък е доста изнервящо ние сме го правели на разни досадни съученици, които не ни харесват особено. Наговаряте се няколко човека (възможно най-много, които се съгласят) и през някой час влиза в действие. Всичко тръгва от една бележка, която ти и съученика ти до тебе си разменяте и през когото мине бележката (се доверени лица, а може на тая бележка и нищо да не пише) и той също почва да зяпа досадника. Така се събира полвината клас да не откъсва поглед от него.. при това съвсем сериозен поглед! :) От личен опит.. номера е изпитан и може да докара до лудост тоя човек, стига да имаш търпение. Най-често е завършвал, когато въпросния ти съученик излезе до тоалетната и до края на часа не се върне :)

Редактирано от kitty (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сещам се за нещо не дотам "мръсно", но пък е доста изнервящо

ние сме го правели на разни досадни съученици, които не ни харесват особено. Наговаряте се няколко човека (възможно най-много, които се съгласят) и през някой час влиза в действие. Всичко тръгва от една бележка, която ти и съученика ти до тебе си разменяте и през когото мине бележката (се доверени лица, а може на тая бележка и нищо да не пише) и той също почва да зяпа досадника. Така се събира полвината клас да не откъсва поглед от него.. при това съвсем сериозен поглед!  :wors: От личен опит.. номера е изпитан и може да докара до лудост тоя човек, стига да имаш търпение. Най-често е завършвал, когато въпросния ти съученик излезе до тоалетната и до края на часа не се върне  :help:

<{POST_SNAPBACK}>

според мен това е по-гадно от всичките други

мн по-кофти е на психическа основа отколкото физическа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво Kitty, или се напада директно,или по-добре трай.Много готини номера си правят и актьорите в сериала "Приятели",можете да използвате някои от тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 9 месеца по-късно...

Един мой съученик дъвчеше от онези розовите салфетки "Белана" и после ги хвърляше на тавана и те залепваха... изглеждаха отвратително :speak: И учителите милите се чудеха бая време какви са тези мистериозни петна по тавана :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимате един от онези прозрачни листове пластмаса - много тънки и много прозрачни и го слагате върху нечии учебник - после със фулмастер го надрасквате - ЛИСТА А НЕ УЧЕБНИКА

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време на даскало:

по времена контролно се взима малко листче, на него се пише:

"любопитството е признак на ниска култура"

и се имитира приписване, така че учителката да те забележи.

Става интересно като го вземе и го прочете...

Или мисля все още има места , където се сервира боза в чаши, поръчва се една, слага се сълфетка от горе и чашата се обръща върху масата, след което салфетката се маха... горко и на сервитьорката Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 години по-късно...

Увиите ввъв вестник едно сухо конско лаино , сложете го пред вратата на жертвата и го ззапалете .. :"д Миризмата която се носи е мноого приятно .. може да направи същото със рядко лаино .. само че ефекта е друг - жертвата веднага ще стъпи за да го загаси ии оп :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това последното едва ли някой ще се навие да тръгне да го прави :) Между другото, номерът с бележката от предпоследния коментар от Greenhorn е наистина оригинален Други номера, които можеш да приложиш са: Това е за да избъзикаш някои учител/учителка. Заставаш пред учителската стая, все едно чакаш някой от преподавателите. Когато вратата (ако тя се отваря навън) се отвори, можеш да си блъснеш ръката в нея или част от тялото и да симулираш контузия. Виновният преподавател ще се притесни и ще му стане гузно :P Сега, докато е все още хладно времето, можеш да сложиш балон/кесийка пълна с вода в джоба на някое яке. Когато притежателят на якето си го облече, ще бръкне в джоба си и ще напипа нещо противно и меко. А ако е и плашлив, може да се стресне :D Можеш също така да сложиш и листче с някакви цифри или кодове и да има да се чудят какво е това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване