Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подарявам - за всеки, който иска да подари излишен хардуер на съфорумец.

Препоръчан отговор

Какъв продавалник казах че това са празнични предложения. Това е проблема на България че ако някой направи нещо другите само го критикуват. Карате човек да съжали за това че е проявил желание. Не ми трябваха тези части и само седяха ако знаех че ще се започне само с хейтване по-добре щеше да е да ги изхвърля в контейнера пред това тук да се опитвам да зарадвам някой.

Когато има някои нови неща и са ми излишни ги предлагам на доста по-ниска цена. Щом това е проблем майната му. Убивате всякакво желание.

Не си прав да се сърдиш. Темата е за подаряване. АКо е за тези 20 лева когато минеш през София ми се обади, ще ти ги дам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 173
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Подарих дъно и процесор, ще ходят в София. Можех и да ги продам? Щях да си пусна обявата в магазина, имаше някъде такава секция тука из сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах не съм за тези 20 лева. А и вече се отказах имайки предвид това че някои хора все недоволстват. Както казах без значение че за захранването съм дал 40 лева за стойката 10 паунда не ми пречи да ги хвърля в контейнера. Или просто да си седят в шкафа като паметници. С моята празнична кампания приключих до тук беше каквото било било.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Флашката е подарена! - Заминава за Варна утре. Дано куриерските фирми да работят.

П.п. Охлаждането е запазено! - Запазено до 01.01.15 год.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ZOTAC GeForce 8400 GS 256MB

Има един надут кондензатор. Нямам представа дали работи. подарена
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам 4/четири/ процесора СЕЛЕРОН...сокет 775

Един вече подарен в Пловдив...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам ZOTAC GeForce 8400 GS 256MB

Има един надут кондензатор. Нямам представа дали работи.

Типично за карти nvidia. В най-добрия случай дефекта е само артефакт който може да се оправи със подмяна на кондензатора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам мишка  DELUX DLM-320 , мишката е полвана близо 4 месеца, след това е захвърлена в един кашон и така :)

Подарявам мишка  DELUX DLM-320 , мишката е полвана близо 4 месеца, след това е захвърлена в един кашон и така :)

Мишката е подарена! на колегата Нико_

Честито да си я ползваш с здраве :)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, може ли човек да обяви своето новогодишно желание? ;)

Някой има ли за подаряване RAM DDR1 512mb @ 400

Да, но не знам дали работи. Да не те товаря с излишни разходи дай ми адрес за Бг пощи, ще я изпратя препоръчана.

10887481_10203435383665592_4429407031189

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За собствениците на ретромашини, изпитващи силен сантимент!

Подарявам 4 плочки SDRAM.

3х128

1х64

Edit

Подарено

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа. Имам процесор s.939 3000+ (запазен за ComerciaL)

,както и 2 боксови охлаждания за същия сокет.
Аз ще си позволя да пратя 2 части на 1 човек (ако няма охладител човека).
Пишете на лично адрес и ще ги пратя някога след 3-4 Януари :)

ПП: Имам и един Athlon X2 4600+ мисля, че беше  (AM2 сокет), със счупен пин ако някой се интересува от него също може да пише.

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли за подаряване RAM DDR1 512mb @ 400

Имам едни излишни 2х256MB DDR1 VData . Предлагам ги за подаряване, ама нека да е само за Варна, защото не съм ги пробвал дали работят, да не набутвам излишно някого с транспортни разходи ... 

784867.jpg

784868.jpg

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да добавя малък офтопик, но мисля, че ще бъде полезен за всички!
Ако имате части, които не сте сигурни дали работят лесно можете да ги изпратите по пощата, лятото си взех нов телефон (приятел го поръчва от чужбина, защото аз не си бях в Перник) и ми го прати с пощата от Кюстендил до Варна и ми излезе 1,70лв. С Еконт щеше да ми излезе 12лв. Та мисля, че тези 2 лева не са фактор, ако тази част някой може да я ползва и да му бъде полезна (ако работи разбира се).
Та получаването се забавя (по-бавно е от куриерските фирми, но и по-евтино) пристига след 3-4 дена, но пак казвам, че няма да е повече от 2-3лева пратката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате части, които не сте сигурни дали работят лесно можете да ги изпратите по пощата ...

Последният път, като опитвах да пратя нещо безплатно по пощата, като доставката да е за сметка на получателя, ми обясниха, че не можело така! Трябвало аз да платя транспорта, а ако си искам парите - да пиша и наложен платеж. 

Още ли е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последният път, като опитвах да пратя нещо безплатно по пощата, като доставката да е за сметка на получателя, ми обясниха, че не можело така! Трябвало аз да платя транспорта, а ако си искам парите - да пиша и наложен платеж. 

Още ли е така?

Ами сега като се замисля май той беше платил доставката... Беше преди 6 месеца и вече се забравя :/

Та това може да е минус за този който подарява.. Та ако може някой от модераторите да изтрие предишния ми пост ще е добре :D

ПП: Гледам и другите рискуват, та и аз ще си пожелая Athlon 939 X2 какъвто ще да е 3800+, 4600+ и т.н...

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти нищо не ми остана в архива.

Ако някой има нужда от Семпрон 3400+ АМ2 Манила

Нека ми даде данни да му го пратя...

Също разполагам с няколко САТА 2 диска.

ExcellStor Jupiter 160 160GB

Seagate Baracuda 7200.10 160GB

Samsung HD160JJ 160GB

Може да включа в списъка и чисто нов вентилатор Cooler Master JetFlo 120

Една стойка за SSD Akasa купена от Англия за 10 паунда (тук мога да я дам за 10 лева, което си е пак като подарък).

Стойката за SSD има ли кабели?Трябва ми стойка за моя таралясник!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По колко MB е всяка ?

3х128

1х64

RudeBoy

Благодаря за предложението, но от малките плочки имам и аз. 

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще си пожелая коледен подарък. Ако, някои има излишна памет, ще се радвам да ми я подари. 1 или 2 ГБ DDR2 @261 MHz (4-4-4-12).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да добавя малък офтопик, но мисля, че ще бъде полезен за всички!

Ако имате части, които не сте сигурни дали работят лесно можете да ги изпратите по пощата, лятото си взех нов телефон (приятел го поръчва от чужбина, защото аз не си бях в Перник) и ми го прати с пощата от Кюстендил до Варна и ми излезе 1,70лв. С Еконт щеше да ми излезе 12лв. Та мисля, че тези 2 лева не са фактор, ако тази част някой може да я ползва и да му бъде полезна (ако работи разбира се).

Та получаването се забавя (по-бавно е от куриерските фирми, но и по-евтино) пристига след 3-4 дена, но пак казвам, че няма да е повече от 2-3лева пратката.

Пощенска пратка на еконт излиза 3,20, ако няма наложен платеж.Наложения платеж е 1,2% от стойността.Пощенската пратка е от офис до офис и пристига на следващия работен ден.

Препоръчано писмо или малък пакет с Бг пощи излиза около 2лв. Плика с балончета е 60 или 65ст. Ако е до голям областен град пристига до 14,00 часа на следващия работен ден.Но зависи и в колко часа е пусната пратката ако е след обяд ще пристигне с ден закъснение.

Днес не успях да изпратя обещаната памет, имах само 20тина свободни минути, а в пощата беше лудница и се отказах.Ако работят ще я пусна утре, ако ли не след празниците.

Извинявам се за забавянето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля пишете ми ако на някой му се намира излишно SSD за подаряване или видео-карта  DDR5,256bit ако случайно някой разполага за gift  :D:) . Весели празници от мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля пишете ми ако на някой му се намира излишно SSD за подаряване или видео-карта  DDR5,256bit ако случайно някой разполага за gift   :D:) . Весели празници от мен :)

Човек трябва да е скромен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване