Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подарявам - за всеки, който иска да подари излишен хардуер на съфорумец.

Препоръчан отговор

Може пък да има и щедри богаташи кой знае .

Щедри богаташи? В БГ? :D

Ходи си вземи една боза, за да преодолееш мъката, в БГ такива същества не живеят ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 173
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Не си прав, има. Но да задоволяват капризи за игрички на хлапе? Никой разумен не би го направил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ходи си вземи една боза, за да преодолееш мъката, в БГ такива същества не живеят ;)

Колега от бозата гъза разсте :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

П.С:Ако сличайно няма имам много по-голяма нужда от хардиск, ако може 160гб, искам да помогна на приятел който за сега няма възможност, щяха да му вземат техните, ама......... Та ако някой има излишен сата хард, моля да ми помогнете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе сори, че се намесвам, ма тук го обърнахте на просия (нищо лично, ама....)Темата е за ''Подарявам'', а не ''Подарете ми''

Имайте малко уважение към хората, които си правят труда да пишат тук и са готови да Ви подарят нещо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че всеки държи по гардероби и мазета ненужни РС компоненти! Сигурен съм, че всеки е и опитал да продаде тези компоненти, но безуспешно. Сигурен съм, че след казаното до тук, то пред всеки стои дилемата - да подаря на някого или да изхвърля в контейнера.

В идеята да подариш или да си "изпросиш" подарък няма нищо лошо или срамно стига всичко да е с мяра!

Темата е хубава и на който не му се подарява, то да не го прави, да не пише тук. Който очаква парично възмездие, то да не подарява и да не пише тук. Който за дребна пратка смята, че ще бъде ощетен с транспортната смута, че ще обеднее с цената на едно кафе, то да не подарява, да не изпраща и да не пише тук! Големите транспортни разходи винаги могат да се договорят! Който няма намерения - да не пише тук!

Бе, всичко ли трябва да освиним, да оспамими, да оплюем да побългарим????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още от Селероните?

Ако има ще може ли, защото искам да видя разлилата с стар интел и старо амд, глупав тест, ама......

Има, кажете кой да Ви подаря....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те както днес искат ССД-та и хардове, утре ще поискат цял геймърски компютър.. не става така! 

Е, ми да си искат. Ако пък има мераклия, то да подари! Къде е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, ми да си искат. Ако пък има мераклия, то да подари! Къде е проблема?

Явно не сте прочели едно от правилата на темата ''Забранява се просенето под всякаква форма, т.е. "на някой да му се намира еди какъв си процесор, видеокарта, че ми трябва...", и подобни.''

Ако има мераклия той ще подари без някой да му проси нещо! Този който иска определен подарък изчаква случайно някой да го обяви в темата, кандидатира се, и изчаква търпеливо, ако има късмет има, ако не... чака още! Това е - просто я ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не сте прочели едно от правилата на темата ''Забранява се просенето под всякаква форма, т.е. "на някой да му се намира еди какъв си процесор, видеокарта, че ми трябва...", и подобни.''

Ако има мераклия той ще подари без някой да му проси нещо! Този който иска определен подарък изчаква случайно някой да го обяви в темата, кандидатира се, и изчаква търпеливо, ако има късмет има, ако не... чака още! Това е - просто я ясно.

А, ха! Българина е голямо нещо особенно когато е в Интернет, скрит зад ник!

Както каза един колега - по горе съжалявам, че се включих. Не искам нищо от вас(явно и аз влизам в групата на просещите) и съжалявам, че подарих! Съжалявам, че се опитвам да помагам със съвети!

Жалка картинка.

Искането на квалифицирано мнение също е Просия защото квалифицирано по принцип значи и платено!

Принципно Българина е докзал ,че не бива да му се помага в трудна ситуация.

Моите правила ми забраняват:

- Да пресевтквам с фарове на колеги - Шофьори, които видимо нарушават правилата!

- Да избутвам някого от преспи защото заради тарикатлъка си сам се е нахедрил.

- Не помагам на дрогирани

- Не помагам на катастрофирали създали рискова ситуация с мен и други на пътя миг преди това

- Не кръводарявам негодници

Не помагам на неблагодарници, комплексари, дървени философи.

От сетне ще пиша по малко в този форум и ще се наслаждавам на куп тъпизми,които ще споделям и на други ,че и те да се насладят на Българщината

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не израждайте темата от основната и функция! Всеки ако прочете още веднаж какво се подарява и как става подаряването, явно ще има по-голям успех темата. Пример: Как можеш да искаш SSD диск , да си го просиш, та и да поставяш условия за 1 терабайт. Тези, които подаряват макар и стара техника го правят от сърце. Част от хората я разпращат и за своя сметка. Младите пишлигари да си седнат на гъза и да помислят поне тук, как могат да постъпят за да ги огрее и тях! Идеята я поддържам. И аз имам за подаряване доста неща. Я погледнете годините ми! Като си помислите  че се занимавам и повече от 45 години с това, какво значи?И е правилно - темата да не се превръща в просия. Подаряващия сам може да прецени на кого да изпрати елементите.Този хубав форум  със всеки ден го осирате с глупости! Слава Бога, че не съм на мястото на Калин! Как ще Ви бия по един прът в задника завинаги! Поне ще останат свести хора! Усещайте се вече. Няколко пъти Ви подсказаха хората за какво иде реч!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, ха! Българина е голямо нещо особенно когато е в Интернет, скрит зад ник!

Не слагай всички под общ знаменател!!

Лично съм се виждал с няколко колеги, с други съм общувал по телефона, с други по социалните мрежи! Кажи къде съм скрит задник?

Нали темата е за подаряване, а яко започнахте да се отклонявате от тематиката на самата тема.

П.п. Днеска след ровене из гаража, намерих камера за видео разговори. Марка/модел неизвестни. Незнам дали работи даже, но виждам, че изобщо не е отваряна. Та, ако на някои му трябва да драсне едно ЛС.

ЧНГ!

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение:

Модератори да прочистят тая тема (включително и тази публикация) и да останат само предложенията за подаряване и за в бъдеще всяка публикация, отклоняващата се от изискванията в публикация N.1 да бъде награждавана подобаващо!

Иначе идеята на темата е много благородна и без правила виждате, че се изражда.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Българина е голямо нещо особенно когато е в Интернет, скрит зад ник!"

Предполагам си забелязал, че никога не съм се крил във този форум с ник или каквото и да било. Да не си помислиш , че съм се обидил. Като мен тук са малко хора. С личната снимка и всичко, като информация. Хората са казали! Хубава работа, ама лапешка! Честита ти новата година!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....

Че някой да те е карал насила да подаряваш, че после и чак да съжаляваш? Всеки го прави по свое желание!

Че аз досега съм подарил 6 неща, смятам да подаря още 2 пъти по толкова! Ако тръгна да ги продавам ще изкарам няколко стотин лева, ама по-ми е кеф да ги подаря на някой, който знам, че е от форума. И въобще не съжалявам. 

Точно с тая просия се показва ''Българщината'' По тоя начин се разваля идеята на темата. Ще се почне само искане, без даване.

И за да не съм тотален офтопик, подарявам безименно захранване. По етикет го дават 400, ама едва ли има и 200. подарено

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Перфекционисти!  :no-no:

Я сега  да видим ково подарявате:

- Некво захранване 400W, па, май, 200W.

- Памет, ма май не работи!

- Видео, ма май не работи!

Хайде сега - така ли се прави!

Дайте някакви основни данни и проверете работи ли преди това! Иначе ми се види, че уж само подарявате!

Когато аз подарих, то дадох 100% гаранция за работоспособност на бъдещия ползвател Поех 100% транспортния разход. През ум не ми мина да търся символично парично измерение!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

100% гаранция за работоспособност на бъдещия ползвател не дават дори магазините. За това има гаранционна карта, гаранционни сервизи и т.н. И доста хора ще се радват и на това захранване или памет. За съжаление не всеки може да си позволи да си купи друго от което се нуждае освен хляба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе посочената камера - подарена!

Изпадна ми още една, която незнам даже защо съм я купил....

A4tech PK-750MJ - Камерата си е в оригинална кутия, към нея давам фактура за покупко-продажба. - Подарени!

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

. И доста хора ще се радват и на това захранване или памет.

Нима! Някой ще се набута с транспортни разходи за да получи май неработещо захранване (примерно), че и ще му се зарадва???? :no-no:  :shock11: Не може да бъде. 

За това темата е тръгнала, после заглъхнала, та сега отново възродена уж от чисти чувства и бързо опорочена - май до тук беше

Подарявам старо настолно РС с RAM 1gbr, Пентиум-4 процесор, честота 2.6, CDROM

Edit

Подарено

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам

ТВ тунер Pinnacle PCTV Stereo XE 

RAM 256 MB DDR-400 PQI изпратена

Планка с RS-232 конектор

Редактирано от sten90 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рових се из чекмеджетата си за нещо, което така и не открих, но намерих старата си мишка, за която бях забравил.Модела е някакъв CityDesk.Не е нищо особено, но със сигурност няма да я ползвам, та който мисли, че ще му свърши работа да драсне едно ЛС.

Пробвах я-работи си!

7823265L.png

Разрових се из нета-ето този модел е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване