Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подарявам - за всеки, който иска да подари излишен хардуер на съфорумец.

Препоръчан отговор

Стига да не е клонинг на някой потребител, който вече е получил подарък/подаръци не виждам нищо нередно. Модераторите най-лесно могат да проверят това.

Горното захранване никой ли не го иска? :P Държало е i3-2120 и HD5750, която не от най-икономичните карти. Гарантирам безпроблемна работа!

Викам,че си тръгнал да подаряваш 2120 и 5750,веднага тръгвах да ти пиша  :D  :D  То с моите стари чаркалаци дали ще изкарам 2 месеца,преди да ми скъсат нервите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 173
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Ок. но ми се ще тук някой от колегите да изкаже мнение дали е редно да се подарява нещо на някой потребител, който току ще се е регистрирал и хоп----в темата ''Подарявам-за всеки....." Щото на мен ми се струва някак си нередно, та дори и леко съмнително.То, че ще има може би мнения (или поне да си мислят) различни, но на мен лично ми се струва, че не е много редно така.

Разбира се не ме бърка на кой ще подаря мишката, но надявам се да ме разбереш правилно.

Скала, по-добре на такива недей праща нищо. Пратих камерата си на едно момче, беше се регистрирало преди 30 мин. преди да обява камерата за подаряване, вчера гледам моята си камера се продава в ОЛХ така, че си много прав!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що ли си мисля, че с тази тема започна да се злоупотребява много. Вече се замислям сериозно дали да подарявам на някого нещо тук. Не е хубаво да се подиграваш с добротата на другия.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Пратих камерата си на едно момче, беше се регистрирало преди 30 мин. преди да обява камерата за подаряване, вчера гледам моята си камера се продава в ОЛХ ...

То това е друг аспект войниче! Кой как би злоупотребил не можем да гадаем.Въпроса ми беше много ясен (за някои май) - как аджеба току що регистрирал се потребител веднага се хвърля в темата и иска подарък! За мен това е странно-дотук като гледам само Нико е схванал точно идеята на моя коментар.

Който ме разбрал, разбрал.Който не-да прочете подписа ми!

Фащензе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това е друг аспект войниче! Кой как би злоупотребил не можем да гадаем.Въпроса ми беше много ясен (за някои май) - как аджеба току що регистрирал се потребител веднага се хвърля в темата и иска подарък! За мен това е странно-дотук като гледам само Нико е схванал точно идеята на моя коментар.

Който ме разбрал, разбрал.Който не-да прочете подписа ми!

Фащензе?

За обикновена мишка и да я продаде,продаде негова си работа,но като подариш камера.Аз вече се договорих с едно момче след 1-2 месеца ще дойде в квартала да вземе картата.Имам рам памет,стар процесор Athlon 1.35 сокет си нямам идея,може да го дам с дъното.Имам рам  2x 512 мегабайта и едно по 256,ако някой иска да пише.Лан картата ще си я запазя. Харда има проблеми май,лоши сектори ли какво е не съм сигурен.Компа правеше проблеми и без това.Клокнал го бях на 1.95 и си държеше без проблем,но крашваше на повече.Върви си с бокса.Имам една стара камера също,но няма драйвери и е безполезна...

Забравих кутията и захранването са от жар 400 ватово китайско и кутийката има дупки за 40 милиметра вентове.

Ако някой реши да подарява цял кашон да ми драсне на лично,че ми се доигра майнкрафт  :D

Редактирано от monicho (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@monicho , тук всички колеги подаряваме от сърце, може хардуер/а да е стар, но все пак го правим от сърце, а не ги подаряваме и след това въпросния получател да ги обявява да продам в други сайтове. Повечето колеги, имаме голямо и Благородно сърце, но някой хора злоупотребяват с това, а на нас това не ни харесва. Аз лично до сега, всичко което съм обявил за подаряваме съм смятал, че въпросния човек се нуждае от въпросната вещ, а не след 3-5 дни да ми я продава и да изкарва пари от мен. Лично подкрепям мнението на Николай, аз също няма подарявам повече нищо на хора който ще злоупотребят с доверието ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....

Ако някой реши да подарява цял кашон да ми драсне на лично,че ми се доигра майнкрафт  :D

...

Забранява се просенето под всякаква форма, т.е. "на някой да му се намира еди какъв си процесор, видеокарта, че ми трябва...", и подобни.

...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@monicho , тук всички колеги подаряваме от сърце, може хардуер/а да е стар, но все пак го правим от сърце, а не ги подаряваме и след това въпросния получател да ги обявява да продам в други сайтове. Повечето колеги, имаме голямо и Благородно сърце, но някой хора злоупотребяват с това, а на нас това не ни харесва. Аз лично до сега, всичко което съм обявил за подаряваме съм смятал, че въпросния човек се нуждае от въпросната вещ, а не след 3-5 дни да ми я продава и да изкарва пари от мен. Лично подкрепям мнението на Николай, аз също няма подарявам повече нищо на хора който ще злоупотребят с доверието ми!

То е ясно,моята идея е за стара щайга ако на някой му се намира да спася положението за известно време,говоря за някой стар АМ2 или още по-стар дори.След това да я подаря на някой колега тук или на части.Видеокартата вече съм я подарил (договорих се с момчето),харда е 80 гигабайта,не знам дали е сата,рам паметта сега намерих още едната плочка 256..Ако някой ги иска да пише...Записвачки има CD,DVD,но май не работят.Имам една стара тошиба от лаптопа 80 гигабайта с лоши сектори,не съм сигурен дали изобщо ще тръгне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Капитане с по-горното си мнение ти даде отговор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно,моята идея е за стара щайга ако на някой му се намира да спася положението за известно време,говоря за някой стар АМ2 или още по-стар дори.След това да я подаря на някой колега тук или на части.Видеокартата вече съм я подарил (договорих се с момчето),харда е 80 гигабайта,не знам дали е сата,рам паметта сега намерих още едната плочка 256..Ако някой ги иска да пише...Записвачки има CD,DVD,но май не работят.Имам една стара тошиба от лаптопа 80 гигабайта с лоши сектори,не съм сигурен дали изобщо ще тръгне.

Последно предупреждение!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Захранване Codegen 350W - запазено за belivakov. Да го ползва със здраве.

Договорено! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво,някой иска ли старите чаркалаци,рам паметта DDR400 PC3200,дъното с процесора (има охлаждане бокс е май),кутия или захранване ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво,някой иска ли старите чаркалаци,рам паметта DDR400 PC3200,дъното с процесора (има охлаждане бокс е май),кутия или захранване ?

Да осведомим колегите: аз съм кандидатът за видеокартата. Но ако някой иска дъното с процесора и паметта, и на него няма вградена - дай му и нея, да има пълен комплект. На мен не ми е толкова належаща. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да осведомим колегите: аз съм кандидатът за видеокартата. Но ако някой иска дъното с процесора и паметта, и на него няма вградена - дай му и нея, да има пълен комплект. На мен не ми е толкова належаща. 

Има вградена май? Пише нещо Nvidia Nforce един чип на дъното запоен има,не съм го проучвал,че и не съм пускал компа от 5-6 месеца,стария монитор е закачен в другата стая за телевизор.Общо взето го разглобих,защото примигваше през една минута монитора,което не знам откъде идваше проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има вградена май? Пише нещо Nvidia Nforce един чип на дъното запоен има,не съм го проучвал,че и не съм пускал компа от 5-6 месеца,стария монитор е закачен в другата стая за телевизор.Общо взето го разглобих,защото примигваше през една минута монитора,което не знам откъде идваше проблема.

Nforce е чипсет, едно време се правеха от външни компании, не от Intel и AMD ;)  (дано да не съм се изразил неточно, че малко съм позабравил точно ситуацията тогава каква беше, но това за което говориш е 100% чипсета)

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nforce е чипсет, едно време се правеха от външни компании, не от Intel и AMD ;)  (дано да не съм се изразил неточно, че малко съм позабравил точно ситуацията тогава каква беше, но това за което говориш е 100% чипсета)

Поздрави!

Не знам,може това ми е първия компютър на повече от 10 години е :D 

Сокет не знам какъв е дори,ако някой изяви интерес мога да потърся по някакъв начин,но пак казвам няма как да го пусна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най- лесния начин е да се погледнат изходите на дъното. Ако има извод за монитор- значи има вградено видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против модераторите да проверят моя IP адрес и да се разбере дали съм клонинг на друг профил. Това, че вчера съм регистриран не значи, че за пръв път посещавам форума или профила ми е клонинг на друг. Мишката ми беше за лаптопа, не че не мога да си взема нова мишка за настолния компютър и седя без такава и чакам някой да ми подари. Видях, че е около 30 лева и реших, че може би е по-добра и вместо да си взема нова за 10лв. реших да пиша в темата за нея. Не съм ти умрял за мишката, задръж си я.

Редактирано от WonG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се записал за дъното с процесора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам дъно и процесор на АМ2 но ако ти беше по-културно отношението можех и случайно да се навия да ти ги подаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам дъно и процесор на АМ2 но ако ти беше по-културно отношението можех и случайно да се навия да ти ги подаря.

Темата е по желание и ако някой иска.

Така остана рам паметта само май,другото си го "заплюха" :D

Росене,и без това нямам DDR2памет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава защо изобщо искаш АМ2 ?

Ти и пари нямаш като всички нас но имаш голяма уста.

Не го казвам с цел да те обиждам. Знам че е трудно, знам че може би не ти е лесно. Но бъди малко по-сдържан. Тук са малко хората които имат пари добър живот и добри обноски.

Защо ти трябва да падаш до това ниво?

Хем да нямаш пари хем да нямаш обноски. Както казах по-горе съвсем не се подигравам защото аз съм бил в същото дори и по-тежко положение.

Това че примерно съм си купил нов компютър много важно.. Работих 2 години усилено и леко по-леко си го сглобявах. Колкото и да не ти харесва че е АМД аз съм го направил като резултат от моя труд и усилия.

Но не един компютър е важен за да кажеш какъв е човека срещу теб. За човек се съди по действията.

Сигурен съм че поне 2ма в този форум ще се съгласят с мен. (имайки в предвид че не са много хората които ме харесват, а и не ми пука това не е реалния живот това е интернет)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава защо изобщо искаш АМ2 ?

Ти и пари нямаш като всички нас но имаш голяма уста.

Не го казвам с цел да те обиждам. Знам че е трудно, знам че може би не ти е лесно. Но бъди малко по-сдържан. Тук са малко хората които имат пари добър живот и добри обноски.

Защо ти трябва да падаш до това ниво?

Хем да нямаш пари хем да нямаш обноски. Както казах по-горе съвсем не се подигравам защото аз съм бил в същото дори и по-тежко положение.

Това че примерно съм си купил нов компютър много важно.. Работих 2 години усилено и леко по-леко си го сглобявах. Колкото и да не ти харесва че е АМД аз съм го направил като резултат от моя труд и усилия.

Но не един компютър е важен за да кажеш какъв е човека срещу теб. За човек се съди по действията.

Сигурен съм че поне 2ма в този форум ще се съгласят с мен. (имайки в предвид че не са много хората които ме харесват, а и не ми пука това не е реалния живот това е интернет)

Как съм си изкарвал парите си нямаш и на идея ;)

Не те упреквам за АМД-то,ти го ползваш за твоите цели,просто се опитваш да кажеш на всеки,че това е най-доброто.Ти си го взел на промоция за малко пари,следователно си е на сметка.Аз като съм изкарал парите дори на 15 години като бях миналата година,как мислиш,лесно ли е било? След 4-5 години сигурно няма да съм в България,следователно скоро ще трябва и повече пари да изкарам.

Нямам обноски,просто казвам ако някой има да напише в темата,който е пръв за него си е,може да не го взема аз,здраве да е.Пари имах и бях тръгнал да купувам компютър,но стана екшън с швабите,та се отложи малко,може и края на този месец да е дори,не се знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах знам че не е лесно. Аз на твоите години редях павета за да мога да завърша образование. Нашите не са ми давали аз си изкарвам сам.

Как съм си изкарвал парите си нямаш и на идея ;)

Не те упреквам за АМД-то,ти го ползваш за твоите цели,просто се опитваш да кажеш на всеки,че това е най-доброто.Ти си го взел на промоция за малко пари,следователно си е на сметка.Аз като съм изкарал парите дори на 15 години като бях миналата година,как мислиш,лесно ли е било? След 4-5 години сигурно няма да съм в България,следователно скоро ще трябва и повече пари да изкарам.

Нямам обноски,просто казвам ако някой има да напише в темата,който е пръв за него си е,може да не го взема аз,здраве да е.Пари имах и бях тръгнал да купувам компютър,но стана екшън с швабите,та се отложи малко,може и края на този месец да е дори,не се знае.

Мисли за всяко нещо с приоритет.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване