Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подарявам - за всеки, който иска да подари излишен хардуер на съфорумец.

Препоръчан отговор

• Отговори 173
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Защото си имал всичко на готово

Често използвам една приказка; Тате носи, а мама меси! Същата работа е с колегата по-горе! Има много хора, които работа не са виждали, но говорят по халата си "както казва баба"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз не съм толкова зле,но не е много лесно да се дадат изведнъж 1200-1300 лева от нашите за компютър,а просто да помогнат.Иначе работих на автомивка и разнасях вестници.Така,след малко ще направя кое при кого ще отиде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, тук го обърнахте на детска градина!

Сега, к'во ще се фукаме кой къде е работил? Когато бях на 16 год. цепих/товарих/разтоварвах дърва. На 18 год. Барман/сервитьор , а вече на 20 години започнах в една дискотека като охрана. Мисля, че за в бъдеще да се кандидатирам за президент, но все още го обмислям. 

Я, вземете се в ръце. Който ще подарява, да подарява който няма да чете предишните страници и да завижда! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 по 512 мегабайта DDR400 PC3200 ще изпратя при TheGamevid тази седмица

Nvidia Geforce FX5500 AGP Admetos ще дойде да си я вземе след месец-два.

Дъното и процесора ще отидат при gogoogo тази седмица най-вероятно.

Останаха : Кутия Jar Computers има място за 4см вентилатор,горно монтиране на захранването със странична перка

Захранването е Jar Computers  на 9 години реални ватове е към 310 на 12 волтовата линия,носило е картата и клокнатия процесор без проблем.И още 2 плочки рам по 256 мегабайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам дъно и процесор на АМ2 но ако ти беше по-културно отношението можех и случайно да се навия да ти ги подаря.

Извинявам се,дъното и процесора АМ2  подаряват ли се?Ако да може ли да помоля за тях,ако не  е проблем разбира се!Искам да сглобя един компютър на дъщеря ми та за това питам!Благодаря предварително!!

Редактирано от bube760205 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз не съм толкова зле,но не е много лесно да се дадат изведнъж 1200-1300 лева от нашите за компютър,а просто да помогнат.Иначе работих на автомивка и разнасях вестници.Така,след малко ще направя кое при кого ще отиде

Похвално е че си се хванал да работиш.

Извинявам се,дъното и процесора АМ2  подаряват ли се?Ако да може ли да помоля за тях,ако не  е проблем разбира се!Искам да сглобя един компютър на дъщеря ми та за това питам!Благодаря предварително!!

Това го казах в движение но още не мога да реша дали да го пусна в обръщение. Очаквайте информация. За сега нищо не обещавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Похвално е че си се хванал да работиш.

Това го казах в движение но още не мога да реша дали да го пусна в обръщение. Очаквайте информация. За сега нищо не обещавам.

Добре вие си преценяте,само ще ви помоля ако решите да го подарявате да ми пишете!Но все пак вие ще си прецените,може да имате критерйи по които избирате,макар тук освен по писането да си вадите преценките!Благодаря за отговора и лека вечер ви желая!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Да освежа малко темата;

Подарявам захранване Delux 400 W , захранването работи, но трябва да му се сложи вентилатор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една задна планка от cooler master 212 evo за интел процесори.

Като гледам картинки става за цялата серия хипер и гемини и най-вероятно и на други охладители на марката.

Планката е с крепежните елементи с които се захваща за дъното.

От Стара Загора съм, но може да се изпрати по братовчед ми и да се вземе от студентски град в София. Имам колеги от Раднево, Нова Загора,Казанлък,Ямбол и Сливен ,като също мога да я пратя за да не плащате транспорт.

Надявам се да пишат хора,който наистина имат нужда от нея,за да може темата да върви напред и наистина да бъде полезна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета, само да ви попитам дали някого му се намира am2 процесорче, или някоя ddr2 памет няма значение каква ще е, просто имам едно дъно и искам да направя на брат ми един компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам дъно и процесор на АМ2 но ако ти беше по-културно отношението можех и случайно да се навия да ти ги подаря.

Предложението за дъното все още актуално ли е ? И поддържа ли Athlon x2 3800+ ? 

Редактирано от Tomoff1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Да отбележа - захранването от Нико_ дойде! 10х

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ако някой има излишен АТА хард за лаптоп, независимо какъв размер, да пише, че моя издава багажа :)

Важно (прочети, преди да пишеш)!

Забранява се просенето под всякаква форма, т.е. "на някой да му се намира еди какъв си процесор, видеокарта, че ми трябва...", и подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идва си със зарядно и оригиналната кутия. Имам го от август, но само стои и събира прах. Може би съм го ползвал 2 пъти. Дойде безплатен със сим картата за данни на vodafone, така че предполагам е заключен само за vodafone, но wlan трябва да работи навсякъде. Иначе си работи, но е леко бавен и камерите са отвратителни.

24fmvmd.jpg

1zhir9.jpg

3134pdg.jpg

302yoe9.jpg

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бах ...........искам го :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

па да го взимам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха леле........ Ши са отрепете за един таблет

Подари го на човек, които се нуждае , а не утре да го видиш в олх да се продава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да го получи някой който се нуждае от него, а не някой който си няма и иска па да го вземе!

Студент или ученик, е някой който трябва да го получи. Възрастни хора с професия или шофьори моля да не пишат.

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване