Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подарявам - за всеки, който иска да подари излишен хардуер на съфорумец.

Препоръчан отговор

Имам един приятел, които е ученик последна година 12 клас, родителите му няма как да му купят, дори нямаше и телефон подарих му един, но много ще се зарадва , ако го зарадваш с такъв подарък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 173
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Бравос моме :) хубаво е ,че подаряваш на някой който няма .Похвално и поздрави!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нема значение!Важното е да се вършат добри дела.

"Ръката която дарява не остава празна"

Аз така думам на шефо с мисълта да вдигне заплатите .............ма нъцки за сега ,он се ослушва като прасе в тикви :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Въпросното момче "Desdinova" , оказа се пълен лъжец. Обеща да подари въпросния таблет, на един мой приятел, а след това ни да ми каже, че са е отказал да го подарява, нито да ми отговори на въпросите нищо. Много некоректен човек, ако в живота е същия лъжец, нямам си на идея що за човек е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся някакво дъно за am2 и ако се намира една плочка рам ддр2 ще съм много благодарен , даже бих доплатил :)

Ето ги и неработещите дъно и рам :

8086375.jpg

8086379.jpg

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся някакво дъно за am2 и ако се намира една плочка рам ддр2 ще съм много благодарен , даже бих доплатил :)

8086375.jpg

8086379.jpg

След като сте готов и на доплащане, давам за 5 лв две плочки ДДР2 по 512 , свържете се с мен за подробности....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8086375.jpg

8086379.jpg

Абе вие изобщо правилата четете ли ги?!

Важно (прочети, преди да пишеш)!

Забранява се просенето под всякаква форма, т.е. "на някой да му се намира еди какъв си процесор, видеокарта, че ми трябва...", и подобни.

Препоръчително е комуникацията да става на ЛС, или, ако е оставен телефон - на него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие изобщо правилата четете ли ги?!

Абе четем ги бе , а ти четеш ли?

даже бих доплатил
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе четем ги бе , а ти четеш ли?

"Търся някакво дъно за am2 и ако се намира една плочка рам ддр2 ще съм много благодарен" - от това разбирам, че търсиш някой да ти подари посочените неща от теб; "даже бих доплатил" - тука пък предлагаш и заплащане, следователно купуваш посочените неща от теб. Нещо не се уточняваш. Ако ще купуваш дънна платка и рам има доста обяви. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Искам само да попитам има ли някой който да подарява някаква видео карта ? Моята изгоря и ми ттрябва спешно ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 7.11.2013 г. в 15:49, programings написа:

Забранява се просенето под всякаква форма, т.е. "на някой да му се намира еди какъв си процесор, видеокарта, че ми трябва...", и подобни.

Абе то ясно ми е, че е забранено и се извинявам, ама на някой да му се намират стари процесори ? Може и неработещи :D Правя си колекция и нямам никаква идея от къде да мога да си намеря. Извинявам се отново и моля да ми бъде простено :):D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, m0nss7erKill написа:

Абе то ясно ми е, че е забранено и се извинявам, ама на някой да му се намират стари процесори ? Може и неработещи :D Правя си колекция и нямам никаква идея от къде да мога да си намеря. Извинявам се отново и моля да ми бъде простено :):D 

Отвори си тема, като разясниш какво и защо ти трябва. Аз не виждам твоето като просене и си мисля, че на подобни хобита, ще се намерят "спонсори". Ако не са ми изхвърлили чарколяците от офиса ще ти пиша. Успех:)

Редактирано от firestarter (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, m0nss7erKill написа:

Да си чувал за OLX ?...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, RudeBoy написа:

Да си чувал за OLX ?...

Не се бях сещал да пускам обява в OLX, и "типично по български" не искам особено да давам пари, защото 10лв да дам за нещо което единствената работа ще му бъде да стои някъде вкъщи. Не знам дали във Варна или въобще дали има някакво място за рециклиране на електроника и от там евентуално да намеря. Ако имах възможност да посетя Free Geek в Канада, от където щях да си намеря Pentium I, Itanium, Pentium III и още безброй различни стари "боклуци" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, m0nss7erKill написа:

Не знам дали във Варна или въобще дали има някакво място за рециклиране на електроника и от там евентуално да намеря.

Да, има! И аз съм ти го предложил - OLX ;) .

"Типично по български" много хора събират боклуци, и се опитват да правят пари от тях. Дори и да е по 2-3 лв. Имам познат, събираше емблемките с марки на разни изхвърлени телевизори, и се опитваше и тях да продава за по 2 лв. 

Далавера да става ... :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, RudeBoy написа:

Да, има! И аз съм ти го предложил - OLX ;) .

"Типично по български" много хора събират боклуци, и се опитват да правят пари от тях. Дори и да е по 2-3 лв. Имам познат, събираше емблемките с марки на разни изхвърлени телевизори, и се опитваше и тях да продава за по 2 лв. 

Далавера да става ... :D 

Като има луди да купуват :DАз не съм по далаверите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може да се пусне за продажба, друг е въпроса дали ще се намери някой който да го купи

примерно лев от преди деноминацията за $49.99

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Знам, че не и е мястото тук на темата, но днес намерих LAN карта която едни тъпанари ми пробутаха но имаше налични драйвери само за WIN 7.

Модела е TP-LINK TF-3200

На някой ако му върши да пише на ЛС.

P.S. Картата е чист нова.

Редактирано от Ивайло Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 години по-късно...

Некро, но не открих по-актуална тема от тази. Та имам за подаряване:

1) Floppy Disk ALPS DF354H - Не точно ползвано, но е постояло на една щайга известно време - за любители на археологията :D

2) Stock AMD Heat Sink+Fan za AM3+ socket (дойде с АМD FX6300 процесор) - неизползван, не е ваден от кутията дори.

Лично предаване за района на Сандански или пращам по еконт/спиди за ваша сметка (ще е супер, ако и 2те отидат на 1 място, ако ще пращам по куриер).

Ако няма желаещи, ще заминат за рециклиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пази си флопи драйва.

Stuxnet е бил разработен само на флопита. Нарочно, щото в тях няма хардуер/фирмуер, който може да бъде кракнат по някакъв начин, освен физически достъп до.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване