Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

SouRCe

Проблеми с играта The Elder Scrolls V Skyim!

Препоръчан отговор

Искам да знам на какво се дължи следния  проблем с играта. Когато вляза в играта и пускам да се зареди ме изхвърля от нея. 

На какво може да се дължи? Възможно ли е да е от модовете или от това, че нямам достатъчно рам памет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Възможно ли е да е от модовете

Това е изключително вероятна причина. Значи в огромен процент от случаите когато редът на зареждане е грешен, не са изпълнени изисквания, има бъг в някой мод или несъвместимост между модове, скайрима изхвръква - или отначало или при зареждане на запазена игра. Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е изключително вероятна причина. Значи в огромен процент от случаите когато редът на зареждане е грешен, не са изпълнени изисквания, има бъг в някой мод или несъвместимост между модове, скайрима изхвръква - или отначало или при зареждане на запазена

Версията на играта е Legendary Edition и не съм добавял допълнителни модов, но има HD Textures, които уж отговарят на изискванията на компютъра, който е с 2 гб рам с тип на паметта DDR1. Може ли да е от това? Иначе видео картата и процесора отговарят напълно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията на играта е Legendary Edition и не съм добавял допълнителни модов, но има HD Textures, които уж отговарят на изискванията на компютъра, който е с 2 гб рам с тип на паметта DDR1. Може ли да е от това? Иначе видео картата и процесора отговарят напълно.

Играта в стеам ли е ?

Ако да, цъкаш десен бутон на играта, настройки, локални файлове, провери локалните файлове (нещо подобно) и виж дали ще стартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта в стеам ли е ?

Ако да, цъкаш десен бутон на играта, настройки, локални файлове, провери локалните файлове (нещо подобно) и виж дали ще стартира.

Играта не е закупена и не използвам Стеам, затова не знам. Може проблема да си е в рама, но може и в модовете. Ако е от модовете къде може да е проблема и трябва да знаете, че я играя на руски. Ако иска някой ще дам линк към тракера, от който съм я свалил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта не е закупена и не използвам Стеам, затова не знам. Може проблема да си е в рама, но може и в модовете. Ако е от модовете къде може да е проблема и трябва да знаете, че я играя на руски. Ако иска някой ще дам линк към тракера, от който съм я свалил. 

Проблема е изобщо че играта е пиратска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е изобщо че играта е пиратска.

Не за първи път играя пиратски игри и си вървят много стабилно. Проблема не е в това дали е пиратска, защото на лаптопа ми играта си върви перфектно, но си е друго да си я играя на компютър с страхотна графика, затова такива извинения от този сорт не важат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за първи път играя пиратски игри и си вървят много стабилно. Проблема не е в това дали е пиратска, защото на лаптопа ми играта си върви перфектно, но си е друго да си я играя на компютър с страхотна графика, затова такива извинения от този сорт не важат. 

Важат, защото не си прочел правилата на форума.

Особено точка 2.10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Stoyan Blagov
      Здравейте,сблъсках се със много досаден и изнервящ проблем при работата ми със моят лаптоп,а именно това,че не мога да работя с мишката като хората.
      Като отворя нов прозорец от декстопа,например “Моят компютър” и когато ми се отвори прозореца,след това като движа мишката в този прозорец не ми маркира нищо,а само движение на курсора,сменях USB слотове,но нищо не стана,проверих и за вируси,но такива не намерих!
      Най-странното е,че като натисна десен бутон на мишката тогава започва да маркира и вече може да кликна на нещо в прозореца,същото става и със тъчпада понякога,проверих всички драйвери,дори направих нова преинсталация с надеждата да се оправи проблема,но нищо не стана.
      Ако някой има идея и знае за някакви решения ще съм му много благодарен,защото всичко това ми лази по нервите
    • от Maksi Qnakieva
      Здравейте на всички!Стана ми интересно от филмите,които сте гледали тази година,кой Ви е докоснал на-много сърцето или кой Ви е оставил да се замислите за нещата в живота?На мен най-много може би ми въздейства "Добрият Уил Хънтинг",малко е стар,но едва сега се реших да го изгледам и си заслужаваше на 100%!А кой е вашият фаворит?😄
    • от Anita Hristova Trifonova
      Животът мама казва е игра - музика текст аранжимент вокал и пиано А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от Тамболианеца
      Тема за въпроси, проблеми, мнения, помощ за дистрибуцията FreeBSD и насочена към десктоп потребители.
      Какво е FreeBSD?
      FreeBSD е операционна система, използвана за захранване на модерни сървъри, настолни компютри и вградени платформи. Голяма общност непрекъснато я развива повече от тридесет години. Усъвършенстваните функции за мрежи, сигурност и съхранение са направили FreeBSD платформа за избор на много от най-натоварените уеб сайтове и най-широко разпространените вградени мрежови и устройства за съхранение.
      Централен сайт:
      https://www.freebsd.org/
      Основни източници на знания:
      https://www.freebsd.org/doc/en_US.ISO8859-1/books/handbook/
      https://www.freebsd.org/cgi/man.cgi
      Важни форуми:
      https://forums.freebsd.org/
      http://daemonforums.org/
      Полезен канал в Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCxwcmRAmBRzZMNS37dCgmHA/videos
  • Дарение

• Добави ново...