Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, 

Обмислям да си сглобя нов компютър с бюджет до 700лв. Понеже не разбирам почти нищо от хардуера, съм напрвил това постче и се надявам нокой по-навътре с нещата да се отзове и да ми препоръча какви компоненти да взема.

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ASUS H81M-C /1150

G3258 3.2GHZ/3M/BOX/1150

4GB DDR3 1600 GEIL /BULK

1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX

SHENHA ATX TOWER V9 BLACK

PSU FORTRON FSP350-60APN 85+

PALIT GTX650TI 1GB D5

Обща стойност - 743.49 лв. с ДДС

Със тая конфигурация , ти гарантирам че ще играеш почти всички игри на нормална резолюция, без да усетиш лаг.. казвам го от опит , защото един мой приятел има почти същата , само дето процесора му е 3220 , а видеото същото и си цъка BF4 , NFS:Rivals без лаг (на почти максимални настройки)на монитор със 1600x900 резолюция.. или май беше 1900 , ама няма значение.. така че , това е най-доброто..

За тези пари , това!

Линк:

http://nikem-bg.net/cart/49641p1r52713p1r46473p1r1002735p1r51038p1r45553p1r47767p1rf.html

П.п Процесора е отключен и може да се клоква , а ако искаш да спестиш 30-35лв ,взимаш заключения g3220 ако няма да се занимаваш със клок :)

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от UTRR5471
      Преди известно време от този сайт си бях поръчал една конфигурация: https://desktop.bg/grigs-absolute-grigs_absolute_commander_intel_black    Понеже я бях натоварвал доста, гледах едно видео как да си почистим видеокартата и го направих. Всичко беше точно до момента в който си махнах радятора след почистването и го остваих да съхне вързано за едни въжета здраво на терасата. В вторника след обяд излязох с приятели, но се завихри силен вятър. Привечер когато се прибраш забелязах, че горната част от видеокартата я няма там където я бях оставил. Слязох пред блока и я потърсих. Забелязах часта направена на нищо под терасата ми която е на 6 етаж. Цялото охлаждане с радятора, пластмасата, перките и по-дребните части бяха строшени.  Някой да знае от къде мога да си взема такава част за GeForce GTX1660 super Gaming X от MSI ? 
    • от Angel Palchev
      Здравейте!
      Търся си компютър на който да играя леки игри от рода на Paladins и CS:GO(High 90+FPS 1080p),но да мога и понякога да играя игри като GTA V(Medium 40+FPS 1080p).
      Мога да дам около 600 лв.
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      от известно време ползвам over the ear слушалки или по просто казано, слушалки, които покриват ушната мида. По-конкретно ето този модел https://powerlocus.com/bg-bg/produkt/bluetooth-slushalki-powerlocus-p3-black/.
      Доволен съм от звука, от относителната компактност на конкретните слушалки(имат възможност за сгъване), но определено особено през зимния период са доста дискомфортни, от гледна точка на размера си, тъй като не позволяват ползването нито на шапка, нито на качулка. От тази гледна точка ми се иска за по-студените периоди да си взема и един in-ear модел, по-популярен като слушалки тип тапи. Не ми се дават повече от 60-70 лева, защото през останалта част на годината ще ползвам моделът, който е споменат горе, но пък и не ми се купуват откровени боклуци. Разбира се, за 60-70 лева не очаквам чудеса, но все пак.
      Изисквания особени нямам. Иска ми се да разполагат с приличен бас, като за слушалка тип тапа разбира се и задължително да са безжични. Ще се радвам на всякакви предложения :)
    • от Angel Palchev
      Предлагат ми два компютъра втора ръка.Единият е:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Rx560 2GB
      390лв
      Или вторият:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Hd7770 1GB
      280лв

• от GHM
      Здравейте приятели!
      Тъй като не съм чак толкова запознат с компонентите, а искам да си сглобя една що-годе добра конфигурация за не чак толкова много пари, с която ще мога да се наслаждавам на игри като WoW, LoL, Dota 2 и някои по-нови на по-високи графични настройки. 
      Конкретния въпрос ми е, дали всички избрани компоненти от мен са съвместими?
      И ако има някои от тях които могат да бъдат заменени с по-добри. Имайки в предвид, че не желая да надхвърлям бюджета над 1400 лв. 
      Благодаря предварително! Прекачвам файл с снимка на всички избрани от мен компоненти. 

• Дарение

• Добави ново...