Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

leonsanchesss

Избор между Sony z3 compact / samsung galaxy s5 / samsung galaxy s4

Препоръчан отговор

Здравейте някой приятел който да разбира от телефони да помогне със избора между избраните телефони и ако може да посочи техните минуси.Благодаря предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки от тях си има минуси, но и всеки минус е въпрос на лична преценка.

Давам пример: цената на първите два е сериозна и е основен минус за доста хора, но пък всеки с доход 3-4 000 евро би купил в миг апарат, който струва 400 без проблем и без да се замисли.

Какво търсиш в един апарат, на какво държиш в него и какво ще ползваш най-често, за да знаем как да преценяваме с насоките.

На първо четене аз лично бих свел избора ти до първите два.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора от телофона искам да издържа батерия 2дена бързо сърфирам в интернет и соц мрежи . Хубава камера която да прави хубави снимки и хубави видеозаписи. Да издържи 2години без проблеми и за игри като gta и фруги подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей, до тук добре.

Сега да те питам от трите имаш ли преки впечатления, държал ли си ги в ръце, разцъквал ли си ги и кой от тях ти пасва най-добре в ръцете?

Z3 е с най-малък размер на дисплея и този тип игри не знам колко добре ще се виждат и ще са удобни да се играят на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам малки ръце за.това сонито ми хареса а и допира на стъкломми хареса отзад номи самсунг не е лош на допир за съжаление още не съм разцъквал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Сонито нямам впечатления - не съм го ползвал и нямам идея как се държи като батерия, производителност и т.н.

SGS5 обаче е наистина чудесен апарат за парите си, екрана му е перфектен, батерията държи на натоварване, камерата е една от най-добрите на пазара към момента и изобщо би бил чудесен избор.

S4 също не е лош апарат, но отстъпва на S5 определено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ползвам Z1C, който е почти същия като Z3C, с малка разлика малко по-бързия процесор и с 0,3" по-големия екран при Z3C. Честно казано Z1C ми е малко по "премиум" заради алуминиевата рамка, но и на двата модела  отзад са пластмаса някаква, на която аз лично веднага сложих протектор. Моето впечатление от Z1C, респективно от Z3C - здрави и стилни телефони, отлична изработка и камера. Не би срещнал никакъв проблем с бързодействие, забавяне, забиване и т.н. на което и да е съвременно приложение или игра (въпреки че игри не играя, имам наблюдения). Не бих казал, че ръцете са ми малки, но обичам малките компактни телефони. За друго не знам, предполагам че SGS5 е чудесен телефон, но по отношение на дизайна, мисля че Sony няма кой да ги бие, а много се опитват да ги имитират... Не на последно място, Sony имат традиции по отношение на водоустойчивите телефони и ако търсиш водоустойчивост, бих се доверил на техен телефон. По моя вина единия ми Z1C пропусна малко морска вода лятото миналата година, но това наистина си беше по моя вина, а и ми го замениха гаранционно. Получи лек конденз и камерата отказа. Но те са си го написали, че тези телефони не издържат на морска вода, сокове и т.н., поне ако говорим за продължително потапяне. Предполагам, че от морската вода пропусна мембраната на горното говорителче. Z3C е с малко по-висока защита (IP68) и предполагам, че ще е още по-надежден. И последно, поне при Z1C имаше два производителя на дисплеи, а на мен така се падна, че съм с два еднакви телефона, но в дисплеите има разлика, въпреки че и двата са IPS и според мен са отлични, но разлика определено има, тъй че ако се спреш на Z3C, провери по форумите дали случая не е същия и проучи за какъв дисплей да гледаш.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите и предложенията а какво ще кажете за samsung galaxy s5 mini. Иначе сега съм със nokia 625 и много съжалявам със този windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...