Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

welcome2

Помощ за избор ел. апарат за кръвно налягане

Препоръчан отговор

Здравеите , някой може ли да ми помогне в избора кой апарат от тези да избера ? Нямам идея какво точно от параметрите да гледам ако има и на други места да се продават на подобни цени по-добри модели споделете .

http://www.emag.bg/elektronen-aparat-za-izmervane-na-kr-vno-naljagane-innofit-inn-001/pd/D7Z22MBBM/

http://www.emag.bg/elektronen-aparat-za-izmervane-na-kr-vno-naljagane-innofit-inn-005/pd/D2Z22MBBM/

http://www.emag.bg/el-aparat-za-izmervane-na-kr-vno-naljagane-za-kitka-healthy-line-shl-158la/pd/DJBM5BBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам ,че е по-добър щом и цената му е двоино по -восока но се чудя дали тия в Емаг ще ми свършат работа все пак 50 лв са си 50 лв :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам ,че е по-добър щом и цената му е двоино по -восока но се чудя дали тия в Емаг ще ми свършат работа все пак 50 лв са си 50 лв :)

Предишният ми апарат се оказа, че дава разлика от около 20 единици от реалното кръвно налягане.

Та затова предпочетох да взема нещо качествено.

Ако няма да ти създава неудобство си вземи един механичен. При тях точността зависи само от манометъра. А и цената им е най-ниска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките са на еднакъв принцип и аналогични като технология и работа. Огледай се за такива с маншон за ръка. По принцип са малко по-точни. Възрастен човек ли ще го ползва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичките са на еднакъв принцип и аналогични като технология и работа. Огледай се за такива с маншон за ръка. По принцип са малко по-точни. Възрастен човек ли ще го ползва?

За жена ми (30г.) Като гледам има стотици модели като задам в google започват от 30 лв нагоре . Някой ако е доволен от някой модел до 60 -70 лв нека сподели . И кой метод на мерене е по-добър този на китката или в горната част на ръката ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Механичен ! 

В известен смисъл може да е неудобен , но е истински !..... :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен.

Ако ти трябва само за малко време(по време на бременост или нещо подобно) тогава взимай в този ценови клас.

Но ако искаш за по-дълго ползване не е за препоръчване. До около 3-тата година ще замине и остава като нерециклиран боклук завинаги. Бих ти препоръчал малко по-скъп и качествен, който е за над лакъта.

На китката може да мери и вярно, но трябва винаги да се стягаш/изправяш и не мърдаш изобщо.

Над лакъта е много по-удобно, понеже и да искаш не може много да мръднеш там и си в много по-лежерна поза от колкото с това на китката.

Успех с избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да вдигна малко темата, може да е полезно за някой.

Понеже имах болен човек вкъщи и знам колко е важно да дам и моя съвет.

Апарата да не е за китка. Аз имах два такива и си показваха просто random резултати +/- 30, че и 40 пункта в рамките на няколко минути. В смисъл напълно безполезни.

Това е само моя опит, възможно е да греша, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...