Премини към съдържанието
Wankata

Положението в Украйна - част 2

Препоръчан отговор

Недоразумението Украйна буквално две десетилетия живя за сметка на руските ....

Добре де, хайде да разграничим малко нещата - Аз нямам нищо против такава ваша теза - че Украйна въобще не трябва да съществува.

Не съм съгласен, но всеки /и вие/ си имате право на мнение, което аз разбира се, уважавам.

Та.. по тази теза - ами нека РФ обяви Украйна за незаконно образувала се държава, да обяви официално мерки срещу нея, било то и военни , и да се знае ведъж и завинаги .

До момента Путин хем дестабилизира Украйна, хем  официално няма ниииищичко общо , все едно е на другия край на земното кълбо :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Служител в АНС: Заради огромния си дълг, САЩ тласка Европа към война с Русия

Америка се нуждае от такъв ред в Украйна, който би прекъснал икономическото сътрудничество между Русия и Европа. Смисълът на американската политика е събитията да се развиват именно така. Сега събитията в Украйна едвам се разгръщат и не може да чакаме омиротворяване – размирна Украйна трябва да стане непреодолима бариера между Русия и Европа. Разберете едно, за да се разкъсат икономическите връзки на Европа с Русия, европейците трябва така да бъдат наплашени с руската опасност, че сами да пожелаят това (скъсването) – трябва коренно да се промени европейското обществено мнение за сътрудничеството с Русия. Трябва по всякакъв начин да се подчертава агресивността и непредсказуемостта на Русия, като тя бъде провокирана към изостряне на конфликта в Украйна. Медиите трябва непрекъснато да говорят за нарастване на напрежението в Украйна, за насилията и жестокостите на руснаците, за да узрее Европа за разрив. Нека европейците изтръпнат от евентуалното руско нахлуване. Цялата дейност на медиите трябва да бъде посветена на създаването на образа на безцеремонния руснак, който е готов на всякаква авантюра, като се започне от провокационни полети над американски военен кораб и се свърши с придвижването на армада от руски танкове към границите на Прибалтика и Украйна. Именно от дейността на медиите зависи умонастроението на европейското население и в крайна сметка успеха на украинската кампания на САЩ.

Точно това е опасното. Прави се абсолютно същото, което Хилер направи с Полша - преоблечени немски войници  в полски униформи заплашили Германия с война и това  било причината Германия да нападне Полша. Тази история трябва да се припомня и разпространява, защото САЩ ползват същите методи, каквито нацистите! Колко му е  американци и украинци да се облекат във откраднати руски военни униформи, да си направят фалшиви паспорти  и рускоговорещи агенти да направят театрални клипчета!

Моля, разпространявайте подчертания текст, повтаряйте  с какви  "факти" Германия нападна Полша и как сега е адски лесно да се изманипулира света по подобен начин с Русия. вместо да си правите майтапи тук, го пишете  в европейските форуми, припомняйте събития отпреди 75/76 години...............

И някой да пише на Путин, да вземат в руската армия да направят промяна на военните униформи, но да не кажат каква. да обяват, че ще променяят военните си униформи, без да кажат какви и че го пазят в тайна от съображения за сигурност, и че старите униформи не са валидни вече и всеки може да ги изкопира.  Както и че нищо не пречи на групи американци или украинци да се представят за руски войници с фалшиви паспорти.

А, и смяна на руските паспорти,  щяло да се добави някакъв нов детайл, който да доказвал, че е истински,  а не  фалшификат, произведен в САЩ.

Да видим САщ как ще реагират тогава! :D

Не блейте с глупости, губим ценно време. Искаме да няма война, нали? Ами влезте в ролята на доброволци агенти, пишете на сайта на Путин, на руското разузнаване, на руското посолство. От нас, обикновените хора зависи да не допуснем Третата световна! Сериозно ви говоря, бе хора! Искате ли изобщо да спрем войната?

А и истинската война срещу пропагандаторите не се води с клипчета с подигравки, а със събиране на ценна информация, предоставяне на когото трябва  и  с мислене три - четири хода напред, опирайки се на историята! Най - вече на втората световна! Научете се да забелязвате приликите, защото не са никак случайни!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И пак за сведение това е цялата правова база :закони,международни договори ,съглашения ,постановления и заявления които по категоричен начин доказват че Крим е част от Русия и Украйна е тази която трябва да плаща репарации за анексията на полуострова продължила две десетилетия както и да върне това което получи като наем за базите на ЧФ  а колкото до Донецк и Луганск там за идиотите в Киев като самозванецаТурчинов,пияндето Порошенко,идиота Яйценюк и цялата шайка трябва да се помисли за втори Нюрнберг и за връщане на смъртното наказание за военни и такива срещу човечеството престъпления извършени от профашистката хунта в Киев

http://sevkrimrus.narod.ru/ZAKON/zakoni.htm

До момента Путин хем дестабилизира Украйна, хем  официално няма ниииищичко общо , все едно е на другия край на земното кълбо :)

Това е допускане без никакви доказателства т.е в удобната сфера на клеветата дестабилизаторите ще ги търсите в западна посока защото НИКОЙ НИКОГА И НИКЪДЕ НЕ БИВА ДА ТОЛЕРИРА СВАЛЯНЕТО НА ЗАКОННАТА ВЛАСТ С ВОЕНЕН ПРЕВРАТ а Владимир Путин е последния който би желал на границите на РФ да зрее конфликт гарниран със санкции Украйна беше ударена отвътре и то далеч преди събитията на Майдана подготовката за това течеше още от 2006 година след първото грубо нарушение на конституцията извършено на първия майдан 2004 година  

Редактирано от elemag1967 (преглед на промените)
  • Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посланикът на САЩ се извини на чешкия президент заради Парада на победата

Милош Земан хлопна вратите на президентския дворец "Храдчани" за Андрю Шапиро след недипломатичния му съвет къде да ходи и къде да не ходи

Чешкият президент Милош Земан остро осъди поведението на американския посланик в Прага Андрю Шапиро. Дипломатът разкритикува Земан за решението му да отиде в Москва за празненствата на 9 май по повод 70-ата годишнина от победата на фашизма.

"След това изявление на Шапиро мисля, че вратите на президентския дворец "Храдчани" ще останат затворени", каза Земан пред в. "Парламентарни лист". "Не мога да си представя чешкия посланик във Вашингтон да дава съвети на американския президент къде да пътува и къде да не ходи. Няма да позволя на нито един чуждестранен посланик да ми се бърка в плановете за пътуванията ми в чужбина", каза още Земан.

"Аз не отивам в Москва, за да присъствам на военния парад. Аз отивам там, за да отдам почит към 150 000 войници от Червената армия паднали за свободата на Чехословакия", каза преди дни Милош Земан

http://temadaily.bg/publication/27161-%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%8A

%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D0%90%D0%A9-%D1%81%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0

Чехия  има Президент - ние си имаме шут .

• Харесва ми 13

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако се погледне малко назад ще видиме ,че нацизма се възражда и то в Европа!украинският фашизъм беше реабилитиран и представителите на новата вълна са приветствани като националисти.това стана през 2014 година,  администрацията на Обама похарчи 5 милиарда долара за преврат срещу демократично избраното украинско правителство. щурмоваците бяха неонацисти от групировките Десен сектор и Свобода.  лидер им беше Олег Тягнибок, който апелира за унищожението на московско-еврейската мафия и друга измет, включваща хомосексуалисти, феминисти и хора с леви политически убеждения.тези фашисти в момента са част от превратаджийското управление в Киев. първият заместник-председател на украинския парламент Андрий Парубий бе сред основателите на Свобода.нито един западен лидер не обелва и дума за възраждането на фашизма в сърцето на Европа, единственият, който го направи, е Путин!

И аз за това говоря! Нацизма се възражда и става страшно!  А щом западните лидери не обелват дума за това, то значи едно - те одобряват нацизма!

Очите ме болят, не мога да пиша дълго, а и ми почва филма.  Само  ще ви кажа -  изгледайте клипчетата с Хитлер и тези с Меркел и ми кажете какво виждате? Задайте си и въпроса ЗАЩО Хитлер никога не е бил бомбардиран, защо англичаните пращат играчките бомби на софийските деца, а не на децата на Гьобелс?  Запитайте се защо осуалд Мозли е бил на свобода?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Припоменте си хубаво хронологията на събитията - украинсктата АТО  е СЛЕДСТВИЕ а не ПРИЧИНА за военното развитие !

НЯма по логично нещо за коя да е държава когато някой маскиран военен с тежко оръжие заяви че е "независим" ...

Какво трябваше да направят украинците срещу сепаратистките автомати ?

Да ги почерпят с бонбони и цветя ли ?

Айде малко посериозно :)

Поредната доза лъжа, изречена от теб. Но не съм и очаквал друго, все пак, за това те викнаха в тази тема.След дълъг сън.  ;)  Това което ти наричаш АТО, започна много след събитията. Първоначално, хората в източната част на Украйна, мирно протестираха, и не приемаха новата власт. Власта на бандеровците, дето пламенно защитаваш. И бандеровците, пращаха полиция и военни части, да се справят с мирните жители. А тези полицейски и военни части, дезертираха, защото не искаха да използват сила, срещу свойте роднини. Това, лъжец като теб, пропуска.

И тогава, лъжецо, започна АТО. С войницити на Десен сектор, и другите фашистки организации. А това че ти лъжеш, го знаем всички.  :ph34r:

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната доза лъжа, изречена от теб. Но не съм и очаквал друго, все пак, за това те викнаха в тази тема.След дълъг сън.  ;)  Това което ти наричаш АТО, започна много след събитията. Първоначално, хората в източната част на Украйна, мирно протестираха, и не приемаха новата власт. Власта на бандеровците, дето пламенно защитаваш. И бандеровците, пращаха полиция и военни части, да се справят с мирните жители. А тези полицейски и военни части, дезертираха, защото не искаха да използват сила, срещу свойте роднини. Това, лъжец като теб, пропуска.

И тогава, лъжецо, започна АТО. С войницити на Десен сектор, и другите фашистки организации. А това че ти лъжеш, го знаем всички.  :ph34r:

Точно казано първо беше военния преврат който докара хунтата на власт и после беше суспендирана конституцията и първите два законопроекта във парламента бяха за премахването на статуса на регионалните езици и свалянето на забраната за използуването на нацистка символика след което хунтата започна да изпраща отрядите на десен сектор под формата на автомайдан и влакове на "дружбата" със смяна на цялата администрация което доведе до граждански стълкновения,арести на лидерите на местните структури на руското население и партията на регионите след което последва искане за федерализация и тогава заточна тази т.н АТО което си е чист тероризъм спрямо гражданското население  което беше принудено да се хване за оръжието след като стана ясно че с мирни демонстрации не могат да се спрат БТР и отрядите на десния сектор Някой да си спомня как бяха изгорени милиционерите в Мариупол или хората в Одеса и това беше преди да се появи опълчението на Донбас защото използуването на тежка артилерия и установки Град както и на армия срещу граждански цели и градове еЗАБРАНЕНО ОТ КОНСТИТУЦИЯТА НА УКРАЙНА а т.нар АТО си е чиста проба гражданска война за която бонзите на хунтата трябва да увиснат на бесилото 

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бяха тотално отрязани и блокирани без възможност за комуникация и вземане на каквото и да е решение.

Естествено е че ще бъдат блокирани и отрязани :заповедите от незаконната власт дошла с преврат можеха да разпалят война на полуострова Единствения който можеше да издава заповеди беше легитимния президент и главноомандуващ Янукович затова всякакви заповеди и провокации от киевската хунта трябваше да бъдат парирани и това беше сторено по блестящ начин и без жертви за разлика от Киев където на всичко отгоре и процъфтя търговията с органи 

• Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде я видя тази проамериканска статия?

Публикувах анализ на Георгий Нигилевский, свързан с фашизирането на Русия.

нито го знам,нито го познавам тоя Гошо!аз я видях в дневник,но нека е твойто с жени не споря!принцип! :)

:) :) :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, хайде да разграничим малко нещата - Аз нямам нищо против такава ваша теза - че Украйна въобще не трябва да съществува.

Не съм съгласен, но всеки /и вие/ си имате право на мнение, което аз разбира се, уважавам.

Та.. по тази теза - ами нека РФ обяви Украйна за незаконно образувала се държава, да обяви официално мерки срещу нея, било то и военни , и да се знае ведъж и завинаги .

Миро, ти само на 20 години ли си!?   Хлапашко наивни мнения споделяш и най-добре още недей така упорито да спориш с чичковци и с батковци.  Украйна е обективно създадена държава и тя пак ще съществува.  САЩ нарочно дестабилизират Украйна - заради свои икономически и геополитически цели. Основна цел е да няма отлични отношения между ЕС и РФ - защото стокообмена между тях през 2013 година надмина 500 000 000 000 USD.  САЩ искат голямата част от този стокообмен с ЕС за себе си.   Искат и да се отърват в световен план от руското съперничество - заради руското влияние в Китай, Индия, Бразилия и т.н.

Редактирано от attj (преглед на промените)
  • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

............... Първоначално, хората в източната част на Украйна, мирно протестираха, и не приемаха новата власт. Власта на бандеровците, дето пламенно защитаваш. И бандеровците, пращаха полиция и военни части, да се справят с мирните жители. А тези полицейски и военни части, дезертираха, защото не искаха да използват сила, срещу свойте роднини. Това, лъжец като теб, пропуска.

Да, много пъти си се опитвал да мепровокираш и да ти отговарям на измислиците и дезинформацията, но сега тотално се изложи .

Е вече и аз който много ама многорядко отговарямна лъжи и провокации , ще ти отговоря  и ще те нарека пълен и тотален лъжец :)

Миро, ти само на 20 години ли си!?

Ами не.. на 20 бях когато за пръв път си купих със мои пари собствен компютър :) и ползвах интернет през модем :)

/Преди това ползвах училищни и университетски./

И тозикомпютър само да ти намекна, бе с параметри в пъти по слаби от телефона ми в момента :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хлапашко наивни мнения споделяш и най-добре още недей така упорито да спориш с чичковци и с батковци.  Украйна е обективно създадена държава и тя пак ще съществува.

Или не четеш какво пиша или си плямпаш наизуст. Аз казах че не съм съгласен с тази позиция че Украйна не е държава, и че съм на противоположното мнение.

Но уважавам мнението на всякакви фантасти развиващи марсиански теории :) разбира се и за злите хамериканци :)

Това е демокрацията - да не се дразниш от инакомислещите.

Много  от хората тук, да не кажа всички , имате точно този проблем.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, много пъти си се опитвал да мепровокираш и да ти отговарям на измислиците и дезинформацията, но сега тотално се изложи .

Е вече и аз който много ама многорядко отговарямна лъжи и провокации , ще ти отговоря  и ще те нарека пълен и тотален лъжец :)

Ами не.. на 20 бях когато за пръв път си купих със мои пари собствен компютър :) и ползвах интернет през модем :)

И тозикомпютър само да ти намекна, бе с параметри в пъти по слаби от телефона ми в момента :)

Съвсем не е лъжец той.   Твоят компютър и телефон имат ли общо с положението в Украйна?   И на 30-40 години   да си - от моя гледна точка си недозадълбочен в мненията си.  Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да не съм най най задълбочен, но поне ясно и аргументирано си изказвам позицията.

Ако някой има проблем с хронологията на събитията, това не е мой проблем.

Коректното би било да кажеш не дали е лъжец а дали това което аз казвам е истина, или това което той казва е така.

А аз много добре си спомням хронологията, и дори ще добавя - АТО започна  едва няколко седмици след провъзгалсените от ВЪОРЪЖЕНИТЕ маскирани зелени човечета "независимости".

Я кажи какво ти е мнението тук някой обявява шопска република / хайде да не споменавам КНДР че някой чукча  пак ще ме обвини в турски сепаратизъм/ :)

Та.. излизат маскирани военни зелени човечета със пълно бойно снаряжение и се обявява се шопска независима република  /ШПР/

Няма дисиденти , няма вековна борба на шопите срещу българската тирания , която има "нахалството " да обяви за държавен език САМО българския... Единствения аргумент на сепаратистите въоръжени до зъби , е че - официален е САМО българския език, и че  не им харесва българското правителство , което наричат фашистко само защото е обявило единствен език официален българският.

та ..

Какво трябва да прави държавата ми кажи ?

Другата страна - руснаците.

Никой до момента не ми даде отговор на толкова простичък въпрос , породен от изказването на Путин

- "ние сме тук да се защитаваме"

Кажете ми - някой ОТИВА ЛИ НЯКЪДЕ да се ЗАЩИТАВА ???

Който е отишъл да се БИЕ някъде , това не е защита а името е АГРЕСИЯ.

Твоят компютър и телефон имат ли общо с положението в Украйна?

Ам що питаш тогава ?

Провокираш спам и офтопик и когато от 99 пъти един път ви отговоря, и веднага ревете "какво общо има" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми те шопите са на власт в момента. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, ще го напиша само веднъж и моля след това темата да се заключи!

Да си кажем нещата с истинските им имена! в Украйна управляват нацисти! Те са спонсорирани от САЩ! САЩ никога, ама никога официално не осъждат и не забраняват нацизма! Напротив! САЩ тайно дават убежище на много нацисти и военнопрестъпници, като Вернер фон Браун и неговото семейство! САЩ сами предизвиаха ударите в Пърл Харбър, като наложиха ембарго на Япония!

Моля, не губете ценно време и зрение да се обяснявате на явни агенти провокатори, вероятно и симпатизиращи на нацизма! така не помагаме с нищо за спирането на войната! Проблема в момента не са ни агентите провокатори - а самите САЩ. Те са готови на всичко за война. За да бъдат спрени, най - доброто, което можем да направите, е да пишете  на своите приятели в западна Европа, че нацизма се реабилитира официално и че света е в пълна опасност! Моля някой, който умее да прави качествени клипчета, да свали клипове с Хитлер и Меркел, както и снимки  и да посочи физическите, емоционалните и други прилики между тях! Качете го в руски сайт за качване , защото от тубата ще го свалят, а истината трябва да се знае. когато видите клипчето, съм убедена, че ще ви стане ясно чия наследница е Ангела. Тя носи името на първата любовница на Хитлер и негова племенница - Ангела Раубал, която се самоубива с неговия пистолет и която той никога не преживява! Физическите и емоционални прилики са твърде големи, за да се говори за случайност.

Питайте вашите британски приятели защо Осуалд Мозли  и дъщеря му са имали поле за изява и не са били веднага арестувани. Питайте защо страхливият от височини Чембърлейн изведнъж обиква честите полети със самолет до Германия. Защо е пренебрегвал опасността от Хитлер. Питайте  ги защо никога Хитлер не е бил бомбардиран, защо са пращани играчки - бомби на българските деца а не на децата от "Хитлерюгенд", съюза на германските девойки и децата на Гьобелс! Питайте знаят ли как Чърчил се е изразил за София и за българите!

Питайте италианските си приятели не ги ли е срам, че внучката на Мусолини е в техния парламент.

Питайте самитегерманци не ги ли е срам от групата ПЕГИДА. питайте ги дали виждат прилики между Хитлер и настоящия си канцлер. Питайте ги какво мислят сега за избиването на евреи и православни в източна Украйна.  Питайги ги защо според тях ако САщ са супер правова държава, защо Ото Франк не емигрира там ами избира Швейцария?

Питайте холандците не ги ли е срам от педофилската партия там? Питате ги как може да харесват Ане Франк, а да  одобряват манипулации на събитията сега, не са ли възмутени от надигането на нацизма? Биха ли дали убежище на сирийци, православни, евреи, рускоговорещи, бягащи от войни и преследване?

Не е време да спорим кой прав, кой крив, кое е вярно и кое - не! Но помня предишната война. И сега започвам да се питам за чий бомбардираха Амстердам, но не и Берлин. почвам да се питам дали тайно Великите сили са подкрепяли Хитлер. 

Искам да спрем тази война, защото тя ще доведе до унищожението на целия свят.  Искам този път да унищожим тотално нацизма. Но някой трябва да каже на Путин, че си има работа с твърде опасни фанатици, готови на абсолютно всичко в името на абсолютната власт. Не може и не бива да оставим нацистите да избиват още невинни. на пропагандата можем да се противопоставим само по един начин - като започнем да образоваме чрез фейсбук, туитър, вконтакте, скайп, ICQ имейли  и всякакви средства за комуникация, да събудим хората в западна Европа за истината -  че техните лидери и управляващи са укривали нацистите, както и че немалко от тях изповядват нацистките идеи. Че пропагандата срещу Русия сега, е абсолютно същата, катотази на нацистите - руснаците са подчовеци, прости, необразовани, зли, отмъстителни, арогантни...........говорете на тези хора! Припомнете им кой изстреля първия изкуствен спътник, кои са първите космонавти мъж и жена, кой е първият човек, излязъ в открития Космос, говорете за кучето Лайка,  за лунните и марсовите руски експедиции, за Менделеев, Толстой,  Пушкин, Лермонтов, Чехов,  Висоцки,  за руската балетна школа, за руските композитори, за това кой освобождава "Аушвиц", за опорочения нюрнбергски процес - защото Круп се измъква, а той е имал голяма вина за войната! говорете за кразктритията за нацистката агентка Коко Шанел,  за това, че нацистка марка като "Шварцкорпф" съществува и до днес, говорете как като няма вече варшавски договор, няма и поза от НАТо, припомнайте за признанията, че доказателствата за опасни оръжия в Ирак са били фалшифицирани!

Тук само губите ценно време! като просветлим западните народи, те сами ще въстанат срещу НАТО И САЩ!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавам да чакам Миро и Реджеп да ми отговорят  защо отричат правото  на самоопределение на руснаците в Крим и в източна Украйна. Чакам също и да уточнят поради какви лични причини те искат украинското  владичество да продължава вовеки веков над рускоезични области.   Подобни позиции са вредни за българските национални интереси - а тези двамата с какво ...  са облагодетелствани?  Нескончаемо повтарящи папагали ...едно и също ...не са нужни на никой форум.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че пропагандата срещу Русия сега, е абсолютно същата, катотази на нацистите - руснаците са подчовеци, прости, необразовани, зли, отмъстителни, арогантни...........говорете на тези хора! Припомнете им кой изстреля първия изкуствен спътник, кои са първите космонавти мъж и жена, кой е първият човек, излязъ в открития Космос, говорете за кучето Лайка,  за лунните и марсовите руски експедиции, за Менделеев, Толстой,  Пушкин, Лермонтов, Чехов,  Висоцки, 

Да, така е АНи, Само че ти ми кажи защо не Поршенко , не Обама а Путин копира речите на Хитлер ?

Цитирах по назад видеото

Защо не в Украйна, не в САЩ , не в Германия, а в РФ се проведе нацисткия международен конгр.. абе сборище го наричам аз...

Защо филма за Крим е едно към едно по похвати  със нацисткия филм , който също цитирах по назад статия от "фактор.бг " ?

Чакам също и да уточнят поради какви лични причини те искат украинското  владичество да продължава вовеки веков над рускоезични области.

я пак ?

АКкво владичество и какво "вовеки веков" ???

Ехооооо...  Украйна тепърва се освободи от руско-съветско владичество.

Ако някога е имало борба срещу нещо .. то това е било борба на украинските угнетени народи срещу руснаците.

Не съм чувал за руски оганизации срещу Украйна, просто защото положението е точно обратното .

Все едно миказваш - борба на османлиите срещу вековното българско владичество.

Тъпо звучи нали ?

така звучи и твоя пост

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демонстрация на тотално безсилие от страна на опонентите! :(

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале, мале, Украйна се била освободила от нещо! :D тая държава можем да я отпишем. Президентът им олигарх, който се бие с друг олигарх в момента, а същевременно изпълнява заповедите на САЩ. Източната част - пълна с руснаци и всячески се опитва да се отърве от нацистите-превратаджии. Ще има разпад, а каквото остане ще се подели, приватизира и нареже за скрап. Почнаха с реформите вече. Ние 25г все реформи правим, ще погледаме малко сеира на украинците. След като най-апетитните хапки - Крим и Донбас ,се оказаха твърде големи за иначе огромната западна паст, то остават една шайка убийци и бедния Киев, които не са нужни на ЕС и УСА.

Само за протокола, представяте ли си как натовците са потривали ръчички, мислейки за базата в Севастопол? Боклуци, дано през живота си имам щастието да стана свидетел на краха на САЩ и ЕС. 

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, така е АНи, Само че ти ми кажи защо не Поршенко , не Обама а Путин копира речите на Хитлер ?

Цитирах по назад видеото

Защо не в Украйна, не в САЩ , не в Германия, а в РФ се проведе нацисткия международен конгр.. абе сборище го наричам аз...

Защо филма за Крим е едно към едно по похвати  със нацисткия филм , който също цитирах по назад статия от "фактор.бг " ?

я пак ?

АКкво владичество и какво "вовеки веков" ???

Ехооооо...  Украйна тепърва се освободи от руско-съветско владичество.

Ако някога е имало борба срещу нещо .. то това е било борба на украинските угнетени народи срещу руснаците.

Не съм чувал за руски оганизации срещу Украйна, просто защото положението е точно обратното .

Все едно миказваш - борба на османлиите срещу вековното българско владичество.

Тъпо звучи нали ?

така звучи и твоя пост

При разпада на СССР Украйна получи за дълго владичество над рускоезични територии и това сега вече е голям проблем. Когато нещо не разбираш - просто си премълчи.   Аз съм задал директни въпроси и очаквам точен отговор.   А получавам поредни тъпотии - затова вече ще Ви игнорирам!  Вие сте боклуци ...на тези, които Ви плащат.  Доказвайте, че не е така.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължавам да чакам Миро и Реджеп да ми отговорят...

Има да си чакаш...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При разпада на СССР Украйна получи за дълго владичество над рускоезични територии и това сега вече е голям проблем. Когато нещо не разбираш - просто си премълчи.   Аз съм задал директни въпроси и очаквам точен отговор.   А получавам поредни тъпотии - затова вече ще Ви игнорирам!  Вие сте боклуци ...на тези, които Ви плащат.  Доказвайте, че не е така.

Да бе.. над четвърт век  след перестройката руснаци и украинци си живеят мирно и спокойно , никой никога не еподавал дори индикация за проблем между тях,  но изведнъж на Путин не му харесва ново правителство в чужда държава и се почва...

За "боклуците"  оставям на твоята съвест.. тези неща не са мой проблем , а ваши лични някакви , които ама въобще не ме интересуват :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.