Премини към съдържанието
Wankata

Положението в Украйна - част 2

Препоръчан отговор

Напоследък Миро и Реджеп като диверсанти на Украйна не смеят за нищо да спорят с мен - аз съм им и колега   диверсант от Новорусия.   Всячески ги превъзхождам - като знания, патриотизъм спрямо роден край и т.н.  ТЕ СЯКАШ ИНТУИТИВНО УСЕЩАТ ОЩЕ КОЛКО РУСКИ БОЙ ЩЕ ПОЛУЧАТ!   И  мълчат или се самоповтарят в глупости до безкрайност....   Веселят ме - значи нека са живи и здрави!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ето и укропска действителност... европейци вече големи ... мдаам.. самоправство та дрънка...

Боже!

Няма значение какви са, боклуци има навсякъде. Предупреди ги, че е бременна и че бърза, за да ражда!

Отговора го видяхме...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако оставим вицовете ви настрана, не знам дали е споменавано , другата немаловажна подробност в случая е че е установено типа на ракетата БУК

Бук-9M317

http://www.kasparov.ru/material.php?id=550BE49A25183

Което вече дава малко по конкретни насоки

Тези модификации, както казват, са едни от последните нови руски такива, и няма как да са на въоръжение в украинската ПВО.

На теб колко пъти трябва да ти се повтаря нещо за да го разбереш?Нищо не е установено официално до сега, още по-малко типа на ракетата и дали въобще причината е ракета!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Боже!

Няма значение какви са, боклуци има навсякъде. Предупреди ги, че е бременна и че бърза, за да ражда!

Отговора го видяхме...

Укропска действителност, и това извън зоната на АТО-то, а там как мислиш се държат?? 

На теб колко пъти трябва да ти се повтаря нещо за да го разбереш?Нищо не е установено официално до сега, още по-малко типа на ракетата и дали въобще причината е ракета!

той едно си знае, едно си бае, че и вече гравиран номер имали руските ракети, аз в нашата армия руска ракета с гравировка не съм виждал , а и модела били разбрали укропите визирайки гарито Кашпаров .... ;D

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък Миро и Реджеп като диверсанти на Украйна не смеят за нищо да спорят с мен - аз съм им и колега   диверсант от Новорусия.   Всячески ги превъзхождам - като знания, патриотизъм спрямо роден край и т.н.  ТЕ СЯКАШ ИНТУИТИВНО УСЕЩАТ ОЩЕ КОЛКО РУСКИ БОЙ ЩЕ ПОЛУЧАТ!   И  мълчат или се самоповтарят в глупости до безкрайност....   Веселят ме - значи нека са живи и здрави!

Ко ?

:)

За всеки случай ти "лайкнах " поста :) :) :)

А видеото на магистралата е старичко ... 

и си има отзвук

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/12/22/7052911/?attempt=1

Позовавам се на неща изнесени и показани от разследващите.

Защо толкова болезнено комплексарски реагирате, не ви разбирам, наистина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, как - на война като на война. Там милост няма.

Но на мирна територия, с бременна, която сума време не може да мине през тях; и след като слязоха и ги предупреди, вместо да ѝ направят път с джипа...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Укропска действителност, и това извън зоната на АТО-то, а там как мислиш се държат?? 

той едно си знае, едно си бае, че и вече гравиран номер имали руските ракети, аз в нашата армия руска ракета с гравировка не съм виждал , а и модела били разбрали укропите визирайки гарито Кашпаров .... ;D

Бил ли си в армията ? :) :)

Редактирано от algor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На бандеровец противодейства само твърдоглав руснак и той просто го унищожава.   После е налице само спомена за бандеровеца -  защо е нужно тази история вечно да се повтаря?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, как - на война като на война. Там милост няма.

Но на мирна територия, с бременна, която сума време не може да мине през тях; и след като слязоха и ги предупреди, вместо да ѝ направят път с джипа...

Абе не е съвсем така, дори по време на война се спазват правила,особено към цивилни лица, да не говорим такива специални групи като бременни, жени, деца, старци.... има и човещина , има и женевски конвенции , съвест най малкото ....

Тези са просто изверели криминали с чуство за безнаказаност, айдаровци, те техните части  са сфромирани от криминални елементи в основата си ... озверели от тупалките дето отнесоха от опълченците, а цивилните са беззащитни и там са ербап.... кой съм аз....компкесирани злобари 

А после се чудят за какво ги мразят местните и дори в цяла укропия .. и само промити мозъци им се радват ... мдам..

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На бандеровец противодейства само твърдоглав руснак и той просто го унищожава.   После е налице само спомена за бандеровеца -  защо е нужно тази история вечно да се повтаря?

Това каква идеология е ?

Радикално нарцистичен  рашизъм ? :)

А ! то нямало нужда да се чудя каква религия си .. то си го има явлението - "росскомунизм" :) ,  и дори е коментирано :

Прежде всего, роскоммунисты до сих пор оправдывают сталинские репрессии, включающие те из них которые носят характер геноцида (депортации народов. а также уничтожение этнических культур, в первую очередь, еврейской в СССР). Они также оправдывают социальный "геноцид", именуемый "стратоцид", в форме Голодомора и коллективизации. Они также оправдывают уголовные преследования за неэктремистское инакомыслие. Они также оправдывают нападение на соседние государства, лишение их территорий. Все это тождественно преступлениям нацизма, осужденных Международным военным трибуналом.

Кроме того, роскоммунисты оправдывают тоталитарную однопартийную систему, преследование за инакомыслие и лишение народов права на самоопределение. в т.ч. культурное (имперскую политику).

Но при этом современные роскоммунисты не выступают против имперского шовинизма в политике России, все время выступают против гуманизации правосудия и поддерживают цензуру. включая культурную.

http://www.kasparov.ru/material.php?id=55251F9EB700A

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това каква идеология е ?

Радикално нарцистичен  рашизъм ? :)

Руски национализъм в спор с украински - а кои са печеливши е предварително ясно!   Не бяха нужни жертвите...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руски национализъм в спор с украински - а кои са печеливши е предварително ясно!   Не бяха нужни жертвите...

Руснаците захванат ли се да станат националисти по сериозно, тогава не  на Европа, а и на ФАЩ дупе да им е яко... националисти като Жириновски например .....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо повтаряш едно и също ? Така се изнервям

Руснаците захванат ли се да станат националисти по сериозно, тогава не  на Европа, а и на ФАЩ дупе да им е яко... националисти като Жириновски например .....

Жириновски не е рашист. Рашист е Путлер. Жириновски е клоун !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо повтаряш едно и също ? Така се изнервям

Това е и цел - защо спря да пишеш глупости?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е и цел - защо спря да пишеш глупости?

Ааа, той дори като не пише само като мисли, и ето ти глупости :D .. особено като се опита да мисли логично , или да се базира на аргументи дето свършвали у другите все хахахахаха

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Украйна е суверенна държава и има право да купува оръжие от когото иска.

САЩ също са суверенна държава и имат право да продават или подаряват оръжие на когото си поискат.

Тук няма нарушение на международното право

Международното право го наруши Путин, като анексира Крим и окупира украински територии !!!

Путин не е някакъв свръхгерой че да му делегираш свръхчовешки способности и никакво международно право не е нарушавал то и такова няма след Косовския прецедент нито пък е окупирал украински територии защото първо това не са украински ами руски територии второ Украйна е изкуствена държава която умря на майдана трето кой кога и къде видя такава окупация :нито ОБСЕ нито разузнаването на краварите и ЕС извади някакви доказателства и това че вие шепа смешници повтаряте като папагали разни русофобски клишета си е за ваша сметка то както е казано това състояние /сещаш се за кое/ е задълго или завинаги 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не си ли срещал много по-назад какво бях написал за руснаците?

Врагът, който не се предава - се унищожава без милост"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анексирането и окупирането на чужда територия е нарушение на международното право. Учил съм го това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си ли срещал много по-назад какво бях написал за руснаците?

Врагът, който не се предава - се унищожава без милост"

Разстрелва се виртуално  :)  :)  :)

По голям КЛОУН от ТЕБ, Реджеп, няма и не може да има.Ти не само се изнервяш, но май и пооцапа гащите!

Учил съм два семестъра международно право и международно морско право. Анексирането и окупацията на чужди територии е в нарушение на международното право.

Казвам истината. Това, че на вас не ви отърва и се излагате, като се опитвате да кажете на бялото черно си е ваш проблем.  :)  :)  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде един въпрос към реджепчо тогава, правен, ако жена да речем китайка, роди в самолет, който е руски да речем, в международно въздушно пространство, какво гражданство получава детето.... просто и лесно въпросче , като за теб, от международното право  :ph34r:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАжи го на Путин.

Знам че не сте изгледали нито едно предаване , нито едно интервю докрая като тези на Немцов и дето цитирах по назад С.Демура https://www.kaldata.com/forums/topic/240340-положението-в-украйна-част-2/?p=3101492

Та, освен че много отговори са дадени, накрая казва една много интересна и показателна сентенция

- казва.. ако аз бях на  мястото на Путин, с тази безгранична тотална власт и контрол над хората.. щях да се чудя...каква простотия да направя, каква ексцесия, че да видя тоя заспал, манипулиран  народ да се вдигне за нещо ...

Вс епак евала за пропагандата.. не е лесно да се държат толквоа милиони руснаци зомбирани... Но успява.

Дори да се изходи на червения площад, хората и такива като някои тук, пак ще намерят причини и оправдания колко супер правилно го е направил, и как е показал ясна позиция  на злите империалисти колонизатори от ФАЩ и ги е наврял където им е мястото !

Освен във вътрешната политика, но и една тотална външна агресия да представи и най вече да убеди зомбитата че .. защитавайки се е съвсем нормално да завземаш територии.. е .. нещо уникално ...

Гьобелс и Сталин тихо курят  в сторонке...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде един въпрос към реджепчо тогава, правен, ако жена да речем китайка, роди в самолет, който е руски да речем, в международно въздушно пространство, какво гражданство получава детето.... просто и лесно въпросче , като за теб, от международното право  :ph34r:

Чакай, ти първо напиши сто пъти на дъската, че анексирането и окупирането на чужда територия е в нарушение на международното право, че белким най после го запомниш, пък после ми се моли да ти кажа за пунта на китайката.

Постепенно я карай първо запомни едното, и после ще те обучавам нататък, ако си мераклия

КАжи го на Путин.

Знам че не сте изгледали нито едно предаване , нито едно интервю докрая като тези на Немцов и дето цитирах по назад С.Демура https://www.kaldata.com/forums/topic/240340-положението-в-украйна-част-2/?p=3101492

Та, освен че много отговори са дадени, накрая казва една много интересна и показателна сентенция

- казва.. ако аз бях на  мястото на Путин, с тази безгранична тотална власт и контрол над хората.. щях да се чудя...каква простотия да направя, каква ексцесия, че да видя тоя заспал, манипулиран  народ да се вдигне за нещо ...

Вс епак евала за пропагандата.. не е лесно да се държат толквоа милиони руснаци зомбирани... Но успява.

Дори да се изходи на червения площад, хората и такива като някои тук, пак ще намерят причини и оправдания колко супер правилно го е направил, и как е показал ясна позиция  на злите империалисти колонизатори от ФАЩ и ги е наврял където им е мястото !

Освен във вътрешната политика, но и една тотална външна агресия да представи и най вече да убеди зомбитата че .. защитавайки се е съвсем нормално да завземаш територии.. е .. нещо уникално ...

Гьобелс и Сталин тихо курят  в сторонке...

Ти забеляза ли как викаха водещия и Немцов - на руската телевизия - "ЗОМБИ ЯЩИК"  :)  :)  :)

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха, мдам, учил той международно право, ама нъцки, поне опит за отговор с разсъждение да беше направил, а то....

Е аз така си и знаех де, хахахахах , че бъкел не знаеш, учил си барабонките на зайците в полето само, и акото на рибките във хладилника  :D  :ph34r:

А иначе бил и на кораб, корабно право знаел. ако знаше щеше да отговориш , понеже е елементарен въпроса.... трол при тва  и кух м/у ушите 

Целия форум знае, че съм капитан далечно плаване. Ти си този, който вече две теми по сто поста не може да разбере, че анексирането на Крим и окупирането на украински територии е грубо нарушение на международното право.

Е, ти за толкова време, толкова елементарно нещо като не можа да запомниш, откъде това самочувствие да изпитваш специалисти ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха, специалисти ..ох... ще умра от смях.... мдаам :D :D

...........

Не че нещо , ама е много странно във всеки пост да се хилиш и всеки път да умираш от смях... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо , ама е много странно във всеки пост да се хилиш и всеки път да умираш от смях... :)

Ами глупостта на хората ме кара да се смея, защо, не е ли нормално според теб да се смее някой на глупости  :hush:

А виж какво става и в Литва, още една след Полша май бие шута на укробежанците , писнало им е чак от такива сало украински , а иначе така ги подкрепяха за майдана  и за НАТО

http://russian.rt.com/article/84347

Вильнюс временно прекратил рассмотрение ходатайств украинцев, желающих получить убежище в Литве.

И сега горките хохли западноукропски, де ще се сврат, направо им се мая ....Остава им само могилизацийка, и мизерия, и да скачат още повече като зайци, хоп подскок, хоп подскок,и да си припяват ла ла лааааа

А да, може винаги да отидат в ДНР и ЛНР, а също и в лошата агресивна РФ, която ги съжалява и приема  ..или да им дойде накрая акъла в тиквите и се усетят какви ги надробиха с помоща на олигарси продажни и запада ...и собствена тъпотия..

.............................................

А бравос, защитата на тролите влезе в действие и трие излагацийките им.. браво модере, браво алгоре....много ли ореваха специалистите, дето се излагат като кифладжии.... знам че много, познавам ги ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.