Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Положението в Украйна - част 2

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Стимулират ги зер. Те затуй бягат в Щатите, който докопа зелена карта.

Че то в Русия има райони не само в крайния север, но и в умерения пояс, където населението е с гъстота по малко от половин човек на квадратен километър.

Айретен за последните години през управлението на Путлер населението на Русия е намаляло с десет милиона.

Щото ги бил стимулирал. 

После мойта тиква била празна

Ми празна е. Справка http://countrymeters.info/bg/Russian_Federation

2015-03-31_23h29_13.jpg

2015-03-31_23h29_38.jpg

Не казах това. 

Но грешката ти е вярна. А и в България комунизма е официално заклеймен като престъпен.

Все пак, въпреки тъмното си комунистическо минало, президента направи и нещо достойно, като отказа да отиде на парада в Москва.

А какво каза,че комунизъма и фашизъма са диващина и мракобесие. Или според тебе всички комунисти  са диваци и мракобесници и нямат разлика с фашистите.. А наш Плевнелиев е бил какъв - комунист. Значи какъв го наричаш и с какъв го сравняваш?

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Европейският съюз  ухажва правителството на Украйна, за да се слеят с ЕС, и по-точно,  да впримчат тяхната икономика с частна Европейската централна банка. Правителството на Украйна обмисля преместването,но нямаше задължения. Част от тяхната загриженост беше с условията в други страни от ЕС поробени на ЕЦБ, а именно Кипър, Гърция, Испания и Италия. Така че те са били правилно предпазливи. Тогава Русия се намеси с по-добра сделка и Украйна, упражняване на свободния избор на всички потребители трябва да избере най-добрия продукт на най-добрата цена, те се отказаха от ЕС и обявиха, че ще отидат с Руската оферта. Точно в този момент,  агенти провокатори наводнениха  Украйна, тайно финансирани от разузнавателна агенция фронтове като платно и USAID, предизвикваха проблеми, докато западните медии провъзгласиха това е народна революция. Снайперисти стреляха по хората и това насилие те  отдоха на тогавашния президент Янукович. Въпреки,че изтекъл запис на телефонен разговор между Катрин Аштън на ЕС и на Естония външен министър Урмас Пает,който потвърди че снайперистите са работили за събаряне плотери, а не на украинското правителство. Урмас Пает е потвърдил автентичността на този телефонен разговор.Това е класически модел на скрита разорение! свалянето на  правителство на Янукович и налагането на текущото неизбрано правителство, което вече е изтърбушване богатството на Украйна да се предаде на западните банкери.
Въпреки US икономическа война срещу Русия и Китай, рублата и юана се възприемат като по-привлекателни за международната търговия и банкиране от щатския долар, затова опитът на САЩ да е  фен на Украйна във война с Русия, и се опитва да провокира Северна Корея, задна врата на война с Китай.
http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/allwarsarebankerwars.php#axzz3VzobbEwK

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно спекулациите за "финансиране" на баднитската украинска хунта, пак нещо сте се объркали.

Да, САЩ съвсем официално отпусна преди доста време пари за "Развитие на демокрацията" или нещо подобно беше.

Което са правили и прави за много други страни, включително и за България.

Бре ами това  Fuck the EU

http://www.dnevnik.bg/sviat/2014/02/06/2236378_skandalen_zapis_na_amerikanski_diplomati_za_ukraina_se/

Запис на телефонен разговор, в който американски дипломати обсъждат със скандален тон какво да се прави в Украйна, бе публикуван в YouTube и Държавният департамент на САЩ не оспорва автентичността му.

Близо 5-минутният запис е представен като разговор между Помощник държавния секретар Виктория Нюланд, която в момента е в Киев, и посланика на САЩ в страната Джефри Пайет. В него двамата обсъждат персонално кого да подкрепят от опозицията за политическия преход и как да привлекат в процеса ООН, а Нюланд, която е ключовият човек в администрацията по кризата в Украйна, казва "майната му на ЕС" (fuck the EU).

"Не казвам, че не е автентичен", е първият коментар за "Ройтерс" на Джен Псаки, говорителка на Държавния департамент. На брифинг във Вашингтон тя отказа да потвърди истинността на записаното, но добави, че Нюланд се е извинила на колегите си от ЕС за коментара си.

В разговора между двамата дипломати, публикуван във вторник, се чува как Нюланд казва на посланика, че не мисли, че Клич (Виталий Кличко) трябва да влиза в новото правителство.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Путлер" да не е конспиративното име на Обама? Това ли се опитвате да подскажете групата около Благо? :rolleyes: Защото на всички разумни хора е ясно кой е виновен, но не всички смеят да го кажат в прав текст?

Оууу, поласкан съм!

Вече имам група около мен. Мда, лидерските качества дори и във форума си личат ;)

Ти сам на себе си вярваш ли си в тези изводи? Напоследък руският народ има по-добра демокрация и от нашата. Знаеш ли например как финансово стимулират младите хора да създават семейства и деца? Мракобесието е в празната ти тиква.

Демокрацията няма нищо общо с помощите за семейството. Разбирам логиката на гладния и оръфан човек, но...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оууу, поласкан съм!

Вече имам група около мен. Мда, лидерските качества дори и във форума си личат ;)

Демокрацията няма нищо общо с помощите за семейството. Разбирам логиката на гладния и оръфан човек, но...

демокрация не се яде. и без народ къде е народовластието наречено демокрация? май го няма

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Европейският съюз ухажва правителството на Украйна, за да се слеят с ЕС, и по-точно, да впримчат тяхната икономика с частна Европейската централна банка.

Въпреки US икономическа война срещу Русия и Китай, рублата и юана се възприемат като по-привлекателни за международната търговия и банкиране от щатския долар, затова опитът на САЩ да е фен на Украйна във война с Русия, и се опитва да провокира Северна Корея, задна врата на война с Китай.

[

Горката поробена Гърция. Каква огромна несправедливост сториха с нея, така да й дръпнат кокала от устата.

Изключително интересни са ринминби юан и рублата, даже в България започнаха депозитни сметки да откриват в тях.

Колега, само да те питам - виждал ли си на живо някоя от двете валути? Щото долари допускам, че все някога си виждал.

демокрация не се яде. и без народ къде е народовластието наречено демокрация? май го няма

Ако Родина се яде (в което имаше опити да бъдем убеждавани), то допускам, че и Демокрация може да става за подобни цели.

Народът се плоди най-обилно там, където няма много демокрация - инстинкт за оцеляване. И все пак, не виждам пряка връзка между прираста на населението и демокрацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горката поробена Гърция. Каква огромна несправедливост сториха с нея, така да й дръпнат кокала от устата.

Изключително интересни са ринминби юан и рублата, даже в България започнаха депозитни сметки да откриват в тях.

Колега, само да те питам - виждал ли си на живо някоя от двете валути? Щото долари допускам, че все някога си виждал.

Ако Родина се яде (в което имаше опити да бъдем убеждавани), то допускам, че и Демокрация може да става за подобни цели.

Народът се плоди най-обилно там, където няма много демокрация - инстинкт за оцеляване. И все пак, не виждам пряка връзка между прираста на населението и демокрацията.

Ти не видяли, че я изядоха? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2015-03-31_23h29_13.jpg

2015-03-31_23h29_38.jpg

Това:

http://www.worldometers.info/world-population/russia-population/

И това:

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Russia

Ясно показват за какво става дума. Освен всичко, крехката тенденция нагоре вече е обърната за началото на 2015г.

Ти не видяли, че я изядоха?

Кого/какво изядоха - Родината, Демокрацията или Гърция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това:

http://www.worldometers.info/world-population/russia-population/

И това:

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Russia

Ясно показват за какво става дума. Освен всичко, крехката тенденция нагоре вече е обърната за началото на 2015г.

Кого/какво изядоха - Родината, Демокрацията или Гърция?

Сам си отговори на въпроса, смятам че  не е с повишена трудност

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оууу, поласкан съм!

Ем природен закон: "Всяка банда тролове, си има водач".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сам си отговори на въпроса, смятам че не е с повишена трудност

Ами, с повишена е. Логиката на някои постове определено ми убягва.

Ако питаш духчето, ще ти каже - малко четем и малко мислим :)

Ем природен закон: "Всяка банда тролове, си има водач".

Е убаво де, по-добре водач, дори и на банда тролове. Сега отивам в сянка, като уважаващ се тролски водач, няма да се излагам на светлината на прожекторите.

Ще пусна бандата, да ви изпапка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, с повишена е. Логиката на някои постове определено ми убягва.

Ако питаш духчето, ще ти каже - малко четем и малко мислим :)

Е убаво де, по-добре водач, дори и на банда тролове. Сега отивам в сянка, като уважаващ се тролски водач, няма да се излагам на светлината на прожекторите.

Ще пусна бандата, да ви изпапка :)

И аз гледам, че ти куца логиката или както дипломатично се изрази ти убягва. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз гледам, че ти куца логиката или както дипломатично се изрази ти убягва.

Гледаш, ама виждаш ли...не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво каза,че комунизъма и фашизъма са диващина и мракобесие. Или според тебе всички комунисти  са диваци и мракобесници и нямат разлика с фашистите.. А наш Плевнелиев е бил какъв - комунист. Значи какъв го наричаш и с какъв го сравняваш?

1. Преброяването на населението в Русия се извършва от руските власти.

2. Темата е за Путин. Той преди е бил червен комунист. Сега е черен фашист. И комунистите и фашистите са диваци и варвари, които потъпкват човешките права, и винаги са били такива. 

1. Статистиката е правена от руснаци.

2. В допълнение към точка 1 най вероятно за последната година са прибавили и анексираните кримчани към бройката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра новина за вас и от телеканал "звезда"

- Долара му дават 60 максимум 90 дни ... http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201503310744-47jd.htm

И то се позовават на американски професор икономист специалист ! :)

Да обръщаме в рубли докато можем викам аз :)

Нищо че дефицита в РФ е 1.2 трилиона рубли , а тенденцията за тази година е да стигне 2.34 трилиона ...  http://lenta.ru/news/2015/03/31/deficit/

А ето и още за пътя на руските войски които разбира се, ги няма там където са :)

https://en.informnapalm.org/following-tracks-of-a-russian-soldier-part-1-train/

https://en.informnapalm.org/following-the-tracks-of-a-russian-soldier-part-2-millerovo-base/

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прогнозираш на сляпо. Гледай лихвите. Също и цените на комодитата и златото. Доларът ще продължи да поскъпва още известно време. Като почнат да се вдигат цените на комодитата и златото, ще почнат да вдигат лихвите. Тогава трябва да почнем полека да се ослушваме за бягство от долара. Сега е още рано.

Само така ти се струва ! (както и в други теми където се срещаме  :) )

Просто виждам нещата по-надълбоко и широко от теб , изхождайки от причините които ги пораждат - там където ти не виждаш.....

Ти изхождаш само от следствията....

Това с теорията !

Що се отнася до практиката , с какво видя да се различават моите изводи от твоите ? :)

Та те са еднакви .....!!!! :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само така ти се струва ! (както и в други теми където се срещаме  :) )

Просто виждам нещата по-надълбоко и широко от теб , изхождайки от причините които ги пораждат - там където ти не виждаш.....

Ти изхождаш само от следствията....

Това с теорията !

Що се отнася до практиката , с какво видя да се различават моите изводи от твоите ? :)

Та те са еднакви .....!!!! :)

Еднакви са и не са еднакви. 

А кажи да видим какви са причините, да се посмеем рано сабален.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еднакви са и не са еднакви. 

А кажи да видим какви са причините, да се посмеем рано сабален.

Основната причината е , че световната финансова олигархия вече няма от къде другаде да заграбва съществени ресурси , освен от Русия . Всичко по света вече е разпределено .

Няма нови "велики географски открития"...... :)

Тя , Русия отдавна е "Огромен Кокъл" за който им текат лигите......

Но се оказва , че е и "Огромна Секира" ........виж историята!!!

Светът вече е малък - не остана друг неусвоен природен ресурс за заграбване , какъвто е в Русия !

Казано теоретично - отворената до сега система (неусвоени ресурси) се затвори в рамките на Земята (вече няма такива освен в Русия) . А в затворена система , управлението само с права връзка (в случая войни и насилие) е невъзможно - води до саморазграждане и разпад в системата......но това макар и да е очевидно , не е тема за всяка глава .

П.П. Световната криза въобще не е преминала . Само е в период на застой и натрупване .

В същност истинската , глобална КРИЗА тепърва предстои .

На прага сме !

Ако щеш още Нострадамус за това е пророкувал......

Идва не криза , ами Апокалипсис !

И само здрав разум (без увъртания по фашизъм , комунизъм , демокрация и прочие залъгалки...) може да го преодолее . 

Пък той , здравият разум както може да се види и тук във форума , нийде не се вижда....! :(

Посмей се , ако ти е смешно ! Вероятно е скоро да няма кой да се смее по земята изобщо....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.

приятелю не съм виждал,аз съм фен на рублата!!!може да ме ограмотиш като ми пратиш някакви различни копюри да ги разгледам и да се ограмотя!както виждаш отдолу съм дал линк от американски сайт,а това означава,че не съм го измислил аз!под тази статия има коментари на хора,може да влезнеш да ги прочетеш и да попиташ директно автора на статията дали е виждал долари!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е "маймуняка"?

Какво е "фащ"?

Какво общо има този дълбокомислен анализ с темата за Украйна?

Ти сериозно ли?

Много ли са невежи европейците и американците? Знаеш ли, че ЦРУ предвижда с доста голяма точност събитията в края на 80-те в СССР десет години преди да се случат? Доста сериозен икономически анализ са направили.

Исторически Русия е започвала десетки войни, да споменем за пример най-известната ни - Руско-Турската от 1877г.

Някакви Сталингради им се присънват на Руснаците. Не, никой няма да ходи да ги избива. Икономическата преса ще даде необходимите резултати. Проверено ;)

Невежеството е сила и вие напълно доказвате това което е написъл масона Ерик Артър Блеър познат ви като Джордж Оруел. Хубаво е да прочете какво е написъл и може би тогас ще осъзнаете,че той  не е ЦРУ нито пък МОСАД ,КГБ или пророк. Колкото до ЦРУ, то не предвижда  какво ще се случи, а какво ТРЯБВА да се случи. Защото все пак ЦРУ,МОССАД,КГБ са сценаристите на всичката тази пролята кръв. А, когато пишеш сценария, не би било трудно да предвидиш какво ще се случи. Нали? Може ли  един въпрос, за какво бе създадено НАТО? Нали НАТО бе противовест на СССР? СССР отдавна уж го няма, бихте ли ми казали защо НАТО не се разпадна както Съветите / СИВ/ - вече го няма този враг за НАТО?  Защо  НАТО  не се разпадна? Наясно съм,че неможете да ми отговорите. САЩ са държава от има няма 200 години, но ако направите справка ще видите, че тя е започвала и водила най-много войни по света,сравнение с която и да е друга държава по света, за да държи,налага на сила  масоно-еврейския долър като резервна световна валута. Напрактика ако няма воини по света САЩ небиха могли да бъдат световна сила, и силата която е тяхната военна индустрия цялата в ционистки ръце ще загуби основната си сила,да печата и налага насила по света масоно-еврейските хартиики нарекли ги долър. Ала те точно с тези хартии, унищожиха Християнка Русия и превзеха Европа.....Но това са неща които едва ли достигат до съзнанието ви, ако въобще го имате.........

п.п Щом този масон открито вече говори за истинските неща макар и доста кодирано,живота по света ще става все по-труден за Християните и все по лек, за юдеите.....

Справка:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В съседнта тема дадох карта от 1915г  на Европа и т.нар. Евразия , но мисля и тук е актуален въпроса - разпределението на етносите в конфликтния регион :

http://www.socionik-light.com/foto/1lRCK0L.jpg

На путинистите няма да им хареса :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Бихме искали плащания в рубли и лири, за да се въведе най-малко за по-големите инвестиционни проекти в Русия и Турция," Турция заместник-министър на икономиката Adnan Yyldyrm, каза по време на съвместна руско-турска среща бизнес съвет, съобщава ТАСС.
http://rt.com/business/245277-turkey-russia-currency-trade/
Турция се превърща в силен съюзник на Русия - а накрая показа на Запада още един среден пръст,като се присъединява към 80те държави,които искат да се оттърват от долара!
Путин е в гений на политиката,дори ако се вгледаме в историята не може да се открие лидер на такова ниво в световен мащаб!

зомбираните от американска пропаганда украинци постепенно започнаха да се осъзнават. емоционалната умора от бедите, които хунтата им стовари- като се започне от известията за убити роднини, тоталната криминална престъпност,обири на магазини,домове, та до излетелите до небето цени ,  хората са съгласни да тръгнат подир всекиго, само и само да се избавят от този кошмар. вече и най-яростните майданци са наясно, че сегашните киевски власти не са способни на това!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво предлагаш ? връща се Янукович /или негово подобие/ и какво ? Почват да живеят супер добре ли ? Да се присъединят направо към РФ ли ? ще се избавят от олигарсите ли ?

Които между впрочем  въобще не са се пръкнали ей така с "майдана" ...

Не разбирам защо толкова ви дразни когато една държава върви по своя път , било то лош, трънлив и несигурен ?

Ние минахме потози път, и още вървим.. други държави като Полша вече постигнаха някакъв социален минимум, по добър от нашия..

Чехия , Словакия, Унгария, също са по добре ... и никой там не се орпавдава с двуполюсния модел - руснаци - хамериканци.

Нито обвинява за проблемите си ЕС или НАТО.. а напротив - извличат максимума от тези системи - и като сигурност и като икономика.

Тук виждам само едно - колко са лоши ЕС и НАТО и колко са "хубави" Путин и олигархичната му клика.

И между другото , никой не му прави впечатление че отдавна няма никаква Руска Федерация, както е по име.

Както казва и Немцов, Путин е превърнал федерацията  в  еднопартийна олигархична система подчинена единствено на него държава съставена от безгласни букви.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Вашингтон не е нужно мирно решение в Украйна. Той иска конфронтация. Иска да въвлече Москва в конфликт в Украйна и да пресъздаде Афганистан от 80-те години, но вече в сърцето на Европа. Целта е да бъде въвлечен Путин във военната пропаст, която ще изолира Русия от нейните съюзници, ще подкопае съвземащата се руска икономика, ще сблъска руските войски с американските наемници и ще разруши отношенията на Русия с ЕС, ще създаде оправдание за интервенции на НАТО, след което ще последва разполагане на ядрено оръжие на украинска територия. Такъв е планът.

да се отвлече вниманието на западните общества от кризата и от срива на тяхното жизнено равнище чрез създаването на външния враг – ислямският, руският, китайският, иранският, като гневът на населението бъде канализиран срещу тях, а не срещу собствения елит;

да се „изчистят“ чрез войната колосалните дългове, да се осъществи „банкрут чрез кръв“, Федералният резерв на САЩ и доларовата система да останат в миналото и огромните дългове да бъдат „отписани“;

в процеса на войната трябва да се построи новата неоколониална цивилизация на основата на нови технологии, но със старото съдържание. Господарите на Запада са убедени, че планетата е пренаселена и „излишните хора“ използват твърде много ресурси. Заради това „под нож“ ще отидат повечето от тях;

на тази основа трябва да настъпи раздробяване на големите национални държави и държави-цивилизации: Русия, Китай, Индия и Иран, като основният военен инструмент на новата колониална система ще е НАТО.

https://infobalkani.wordpress.com/2015/03/31/светът-е-на-прага-на-iii-световна-война/

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то и аз настоявам за валутата "Благ" от доста време, ама на - никаква реакция от Путин.

Няма да е толкова просто, ако и много държави да се възползват от ситуацията. След като се разсее димът, ще видим какви изгодни сделки е сключил Путин :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...