Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Положението в Украйна - част 2

Препоръчан отговор

Бе трол съм си аз... :hush::shy11:

:hush:

От доста месеци руски ядрени подводници дежурят под вода около американските брегове.   И никой не пише нищо за това - освен няколко войнствени руски сайта.   Навремето Куба оцеля заради Хрусчов - той същото беше преценил за подсигуряване.

Че те, от години ги навестяват. В това няма лошо, даже е хубаво. Така тия в САЩ, няма да летят много, по облаците. 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стигна се дотам тролове да убеждаваме за спиране на войната в Украйна.    Ама аз само в Украйна съм трол.   Мисля си - интересите на България трябва да са над тези неща.   Дайте да измислим как да съдействаме и славяните да спрат да се избиват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стигна се дотам тролове да убеждаваме за спиране на войната в Украйна.    Ама аз само в Украйна съм трол.   Мисля си - интересите на България трябва да са над тези неща.   Дайте да измислим как да съдействаме и славяните да спрат да се избиват.

Да пишем писмо до Путлер да си изтегли войските например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние, няма какво да направим. За жалост, тия в Киев се командват от бялата къща. И на тях, не им пука за Украйна, или за която и да е страна. Те си гонят, икономическите интереси. 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

arx1428002253y.png

п.п Смешници....

Редактирано от Myhito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пишем писмо до Путлер да си изтегли войските например.

Той още няма войски там - ама мога да му пиша да изпрати.  За да свърши бързо тази братоубийствена война.   После Украйна ще е в други граници - а това не касае българските  национални интереси.     След това мнение очаквам украински творци-хакери да ме атакуват за кой ли път и пак ще срещнат перфектна американска и китайска защита.   Защото у дома ползвам два компютъра с две защити.  Харесвам ги и не зная коя е по-добра.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той още няма войски там - ама мога да му пиша да изпрати.  За да свърши бързо тази братоубийствена война.   После Украйна ще е в други граници - а това не касае българските  национални интереси.     След това мнение очаквам украински творци-хакери да ме атакуват за кой ли път и пак ще срещнат перфектна американска и китайска защита.   Защото у дома ползвам два компютъра с две защити.  Харесвам ги и не зная коя е по-добра.

Има войски там. Даже на войските в Крим вече им сложи и опознавателните знаци, и се похвали каква брилянтна анексия е провел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има войски там. Даже на войските в Крим вече им сложи и опознавателните знаци, и се похвали каква брилянтна анексия е провел.

Стига си бъркал руски доброволци с руски войски - украинците признават там за около 8000 души доброволци.  Те са малка част от около 43 000 сепаратисти - пак по украински данни!    Защо им е невъзможно на 200 000 украинска армия да надвият тези бунтовници!?  Пет към едно защо им е недостатъчно!?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига си бъркал руски доброволци с руски войски - украинците признават там за около 8000 души доброволци.  Те са малка част от около 43 000 сепаратисти - пак по украински данни!    Защо им е невъзможно на 200 000 украинска армия да надвият тези бунтовници!?  Пет към едно защо им е недостатъчно!?

Защото освен редовната руска армия има и украинско цивилно население. Защото има споразумения от Минск.

Не бъркай цивилизованата украинска армия с путлерофашистките касапи, за които човешкия живот е нищо. И споразуменията и договорите също са нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото освен редовната руска армия има и украинско цивилно население. Защото има споразумения от Минск.

Не бъркай цивилизованата украинска армия с путлерофашистките касапи, за които човешкия живот е нищо. И споразуменията и договорите също са нищо.

Извинявай това виц ли беше? В три реда си написал толкоз глупости, че може да кандидатстваш за гинес.

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
  • Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай по-убедително - населението е руско и ти си в киреча...   Трол от България.   Аз съм трол от Украйна и ти е бедна фантазията какво мога да ти натворя.   Давам ти срок до утре да преосмислиш всички тези работи.  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

====   След това мнение очаквам украински творци-хакери да ме атакуват за кой ли път и пак ще срещнат перфектна американска и китайска защита.   Защото у дома ползвам два компютъра с две защити.  Харесвам ги и не зная коя е по-добра.

:D  10 X 

Мене не ме атакуват понеже са ме припознали за техен си трол  :D

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  10 X 

Мене не ме атакуват понеже са ме припознали за техен си трол  :D

Нормално.  Сега ми е интересен Реджеп - какво още ще прецени и натвори.   Аз съм украински ученик и техен уж трол ...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докъде може да стигне идиотизмът и промиването на мозъци:

Русия постави нов рекорд в добива на петрол

Руското петролно производство е достигнало през март поредното си най-високо равнище за постсъветския период, осигурявайки и  по-висок износ, предаде "Ройтерс".Увеличението на експорта е допринесло за още по-голямо насищане на световния пазар, което поддържа цените на петрола ниски и ощетява руската икономика, отбелязва агенцията.

Начи, руснаците сами си ощетяват икономиката и свалят цените на петрола, щот' са тъпи.

Големите производителите от ОПЕК решиха да запазят пазарния си дял, като заявиха, че ще намалят добива с цел вдигане на цените, само ако и други - като Русия - направят същото.

Не се казва, че в момента руснаците обърнаха играта и правят същото, което правеха САЩ и Саудитска Арабия в края на миналата година - свалят цените на петрола, за да ощетят другата страна, т.е. с техните камъни по техните глави. Което пък разбива на пух и прах опорната точка, че Русия щяла да фалира всеки момент.

Друго - след като САЩ толкова пъти доставяха демокрация на страни в нужда - Виетнам, Лаос, Панама, Венецуела, Чили, Колумбия, Югославия, Ирак, Иран, Сирия, Либия и много други, не можем ли да предположим, че и след официално признатата си помощ за Украйна ще оставят след себе си същата цъфтяща икономика и демографска картина?

Само се питам...

ПП. Санкциите срещу Русия създават проблеми на ЕС

А добрутро. Ма ний сме готини и демократични, ще ходим ако трябва гладни, обаче няма да търгуваме с гадните руснаци...

screenshotopqwp.jpg

Ура, демократи!

Една фирма в Украйна най-после намери отнейде спестявания да плати 1 паленце от 340 килограма!

Ма те са управлявани от демократично избрано правителство и шъ съ опраят, нема се пуашите...

Ей това е резултатът от предизвикването на конфликта от САЩ - където стъпят, трева не никне.

Украйна не позволява на български граждани да изпращат хуманитарна помощ на своите сънародници там

Това не знам как да го коментирам, освен като геноцид.

• Харесва ми 12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ги раздадат тези помощи на бедните сирийци в България!

Аууу, прочели са агентите какви идеи имахме с баю за търговия в Украйна и резнаха кранчето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и сърбите искат по модела крим-бърз референдум и присъединяване към русия! :) :) :)

http://www.vestinet.rs/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и сърбите искат по модела крим-бърз референдум и присъединяване към русия! :) :) :)

http://www.vestinet.rs/

:ohmy:  Ти шегуваш ли се или някой ти каза, че нещо такова пише там?

Защото пише, че Сърбия има амбицията до 2020 година да влезе в ЕС...

А иначе сте успели да ме изкоментирате , едни същи селски тьотки-клюкарки. :D  Отдава ви се. И ви прилича. :D

Същата партия Народен фронт.  ;)

Та, Духче, какъв е проблемът на партия "Народен фронт" според теб? Защото според мен няма политическа партия в света, която да няма своите "мърши", пък и самата дума "политика" никъде по света не носи ореола на нещо добро и красиво. Какво(според теб) трябваше да науча от линковете дето беше така добър да ми предложиш?

И не мислиш ли, че ако не разбирам нещата като теб, не означава, че не ги разбирам? :D Ти някаква мерителна единица ли си, що ли?

Харесва ли ти или не, украинския народ си ги избра миналия октомври.

Факт!

Редактирано от Нел (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам. Не коментирай неща, дето не ги разбираш. Превръщаш се в трол, като онези двамата. Десен сектор, контролира всички силови министерства и служби. Можеш да го провериш, ама едва ли ще го разбереш. 

П.П Покажи, кога си отговорила? 

"Правосеките" взеха 1.7 % напоследните избори есента 2014г.

Два въпроса - как партия с 1.7 % контролира служби и  министерства, не знам.

Второ - коя хунта прави избори , че и ги губи така катастрофално ?

Лично аз съм изненадан че след тази масирана руска агресия, националистическите крайни изцепки  и парти са прекалено малко и с толкова слаба поддръжка.

Обяснението е много просто - колкото е имало и преди, толкова и сега има фашисти в Украйна - т.е. по малко от една шепа.

Докато в РФ си действат 53 фашистки организации, да не говорим за новата религия "рашизъм". Това отдавна влезе като дискусионен термин в медиите.

Пак не видях обяснение защо международния нацистки конгрес се проведе в Путинланд, а не в Украйна или другаде ?

И се арестуват хора излезли да протестират срещу това нацистко сборище ?

м ?

Митове и легенди  :)

Точно обратното.При демокрацията властват безотговорността и няма нравственост,проституция,сводничество,гей бракове,наркотици,насилие и още много в ценностната система на демокрацията.

Култови бисери :) :)

Върни се в историята да провериш защо преди години руски територии са предоставени на Украйна - после може да продължим събеседването.  Посещавам сайтове в Новорусия и там няма злостна пропаганда - хората отбраняват родния си край и живота си от жестоки окупатори.     Украинците наивно им дадоха повод за освободителна война.   А руснаците в Крим не виждам какво пак да правят в Украйна - не повтаряй мечти и сънища на украински управници. 

Ами да - да се върнем в историята.

За Московското княжество и т.н.. аз затова давам и карти по разпределение на етноси и т.н..

А сайтове на "нвооросия" и как си супер информиран и че нямало злостна пропаганда.. ... чак не знам как да коментирам :)

На такива аргументи с нищо не мога да отговоря . Защото на вицове не се отговаря, а се усмихва човек :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо във връзка с това, което аз съм пуснал? Или неудобните постове пак се пропускат?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо, я стига троли. На какво прилича това. Пускате безсмислени постове и се харесвате даже. Как да не ви разконспирира човек :D

:offtopic_s:

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама не, така диалог не се получава. Липсва напълно. Ако не се включваш някъде в обхвата на точките, просто си игнориран и се минава към следващия пост, който позволява да се повтори някоя от опорните точки.

Путин Хуйло, Путлер, нацисткият конгрес в Санкт Петербург, вежливите руснаци в ДНР и ЛНР... и май изчерпих опорните точки. Ако съм пропуснал някоя, се извинявам. А, и от време на време някой линк или видео без никакво обяснение или някакво лично мнение към него, просто ей така, за да се дразнят околните - умишлено! На моменти липсват даже зачатъци на мисъл. Четвърт полуидея за мисловен напън няма. И с тия хора се опитваш да коментираш и обсъждаш - да, да, чакай си...

• Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че е така, но обясни го на други хора :D  Според тях е точно обратното. Защитаващите Руската политика са тролове, пускат съмнителни линкове и не отговарят на железните доказателства на Хамериканските поддръжници. Явно на Реджеп постовете са железни и ние с нашия умствен багаж не сме в състояние нито да ги осмислим, нито да ги оборим :D 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...