Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Wankata

Положението в Украйна - част 2

Препоръчан отговор

Напротив, ти не разбираш какво казвам.

Едно демократично решение никога не може да бъде взето под дулата на оръжие - докога ще се правиш на ударен?

Независимо от това каква интерпретация му дава Путин - Кримската Дума е била от всички страни заобиколена от въоражени руски солдати. Защо?! Нали и без друго са на руска страна? Или може би е имало съмнения, че няма да гласуват така, както на Путин му се е искало?

По скоро, ти сама не знаеш, какво говориш. ;)  Когато Крим, е заплашен от бандеровците, лично лидерът на Десен сектор и няколко други фашисти, отправят заплахи за саморазправа, с жителите на Крим. Нормално е, да осигуриш защитата на най-важните сгради. Ако беше гледала филма, щеше да видиш, провокацията извършена пред сградата. ;)  Когато една тълпа, се опитва да я щурмува. Ама не ти изнася, или не си разбрала нищо. Залагам на второто. :ph34r:

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички, които се саморазпознават като "недоклатени тролове" цитирам мой пост

Аз пък не вярвам на СМИ. Или карам по руската приказка "Доверяй, но проверяй!". Като за проверка ползвам приятел от повече от 20 години, както и стотина колеги от всички райони на Украйна, които познавам виртуално от десетина години.

На чий бог ти се кланяш си е твоя работа. Но не върви да набиваш постоянно че твоята религия е единствено правилна. Слънцето не се интересува от кукуригането на петела дали да изгрее или не.

Не виждам да си опровергал аргументирано каквото и да е написано от мен. И май все още никой не е успял.

И ги съветвам да сменят репертоара че се изтъркаха от прескачане. Тук не е училище за бавноразвиващи да им обясняваме нещо по 100 пъти и те пак да си знаят тяхното. Защото толкова им е гладка безмозъчната кора или са мотивирани по друг начин да изнервят обстановката.
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОССЕ: Украинската страна провокира сраженията в Широкино

Сблъсъците в района на Широкино, възобновени на 11 април, са били провокирани от правителствените войски. Това съобщи Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа (ОССЕ) за периода 11-13 април, цитирана от ТАСС.

Вечерта на 11 април наблюдателите са регистрирали „ескалация на обстановката, започнала с танков изстрел и стрелба от стрелково оръжие в района на контролираното от правителството селище Бердянское".

По-рано стана известно, че представителите на ОССЕ са попаднали под обстрел в Широкино заедно с журналисти.

Киев постави условията си за преговори с Донецк и Луганск

Киев ще започне преговори с представителите на Донецк и Луганск само след като там се проведат местни избори по украинското законодателство, заяви министърът на външните работи на Украйна Павел Климкин по украинската телевизия „5 канал”.

„Въпросът за тези избори е много лесен. Те трябва да бъдат честни и прозрачни. Затова ни трябва контрол от ОССЕ. След това ще започне реалният процес на преговори с представители на Донецк и Луганск”, цитира министъра ТАСС. И допълни, че резултатите от тези избори трябва да бъдат признати от всички международни организации.

На свой ред политическият представител на Донецката народна република Денис Пушили за пореден път обвини властите в Украйна, че бавят реализирането на минските споразумения, предава „Интерфакс”. „Ние дълбоко подозираме, че Украйна прави това, за да концентрира силите си и да доведе ситуацията до нова ескалация. И се опитваме да се противопоставим точно на това”, каза той по телевизия „Русия 24”. Пушили призова ЕС да окаже натиск на Киев, като принуди украинските власти да преминат към конкретни действия.

Политическият представител на Луганската народна република Владислав Дейнего пък обвини Киев в задълбочаването на хуманитарната криза в Донбас. И заяви, че властите в Украйна умишлено отказват да създадат работни групи, които трябва да решат икономическите и социалните въпроси.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, става въпрос за нападениете, към което дадох линк вчера. Един руски журналист, е тежко ранен и в критично състояние. Всичко е заснето. Това, което се спестява от нашите медии. Както и, че бандеровците, по-точно техни диверсионни групи, поставят мини на територията на ДНР и ЛНР. Както и различни капани, с взривни вещества. 

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквито и обиди да си позволявате, те не са във ваш плюс. Само са красноречиви за нивото ви на възпитание и комуникационна култура.

Така. Сега да се върнем на въпроса за френския генерал, който твърди, че не е имало руски войски в Крим.

Путин знае - дори се гордее, че е превърнал Крим е недостигаема крепост, украинците знаят, че е имало, цял свят знае, че е имало, но френското разузнаване няма такива данни?! :D

Каква е целта на подобно изказване?

За всички, които се саморазпознават като "недоклатени тролове" цитирам мой пост
И ги съветвам да сменят репертоара че се изтъркаха от прескачане. Тук не е училище за бавноразвиващи да им обясняваме нещо по 100 пъти и те пак да си знаят тяхното. Защото толкова им е гладка безмозъчната кора или са мотивирани по друг начин да изнервят обстановката.

Това ще го забода в бисерите.  :D

Редактирано от мо_хи_ни (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквито и обиди да си позволявате, те не са във ваш плюс. Само са красноречиви за нивото ви на възпитание и комуникационна култура.

Така. Сега да се върнем на въпроса за френския генерал, който твърди, че не е имало руски войски в Крим.

Путин знае - дори се гордее, че е превърнал Крим е недостигаема крепост, украинците знаят, че е имало, цял свят знае, че е имало, но френското разузнаване няма такива данни?! :D

Каква е целта на подобно изказване?

Целта на подобно изказване е да ме изкараш вън от кожата, да ти тегля една българска народна с цялата комуникационна култура, с която разполагам, което, впрочем, ще е напълно заслужено, и да се самобанна от форума.

Ако въпросът ти е каква е целта на генерала - ми питай него, не нас. Тук само е констатиран фактът на изказването му. Можеш също така да питаш Франц-Валтер Щайнмайер за какво му е било и той да потвърждава същото. Изпитвам леки съмнения дали те ще ти обърнат някакво внимание, каквото получаваш тук, но все пак можеш да се пробваш.

След като за 23847569 път ти ми навираш филма за Путин в лицето, чакам да видя точните моменти, в които той казва това! Не може да ми пробутваш предполагаеми изказвания оттам и накрая да ми заявяваш, че нямало да си губиш времето да ми посочваш къде са - това е несериозно. Вече се питам ти самата изгледа ли го това, или чете някъде негов литературен преразказ с елементи на разсъждение?

А сега ме чака документация на прокуратурата...

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро, ти сама не знаеш, какво говориш. ;)  Когато Крим, е заплашен от бандеровците, лично лидерът на Десен сектор и няколко други фашисти, отправят заплахи за саморазправа, с жителите на Крим. Нормално е, да осигуриш защитата на най-важните сгради. Ако беше гледала филма, щеше да видиш, провокацията извършена пред сградата. ;)  Когато една тълпа, се опитва да я щурмува. Ама не ти изнася, или не си разбрала нищо. Залагам на второто. :ph34r:

Ах, да, разбрах за какво намекваш. Спец частите на Путин ги е било страх от шепа украинци. Направо са били напълнили гащите.  :D

Целта на подобно изказване е да ме изкараш вън от кожата, да ти тегля една българска народна с цялата комуникационна култура, с която разполагам, което, впрочем, ще е напълно заслужено, и да се самобанна от форума.

Ако въпросът ти е каква е целта на генерала - ми питай него, не нас. Тук само е констатиран фактът на изказването му. Можеш също така да питаш Франц-Валтер Щайнмайер за какво му е било и той да потвърждава същото. Изпитвам леки съмнения дали те ще ти обърнат някакво внимание, каквото получаваш тук, но все пак можеш да се пробваш.

След като за 23847569 път ти ми навираш филма за Путин в лицето, чакам да видя точните моменти, в които той казва това! Не може да ми пробутваш предполагаеми изказвания оттам и накрая да ми заявяваш, че нямало да си губиш времето да ми посочваш къде са - това е несериозно. Вече се питам ти самата изгледа ли го това, или чете някъде негов литературен преразказ с елементи на разсъждение?

А сега ме чака документация на прокуратурата...

И от кога гл.т., различна от твоята, ти действа изнервящо? По-интересен е въпросът - защо се нервираш?

Защо да не задавам въпроси? Или би следвало да пиша само неща в тази тема, които да се харесват на вашата групичка? В противен случай ще ме разстреляте виртуално ли, какво? Свободата на словото означава и това - да не ти харесва онова, което опононентите ти казват, но да не им отказваш правото винаги, когато поискат, да могат да го изразят. Основни демократични принципи, а не демокрация по путлеристки - всички да декламираме едно и също, в хор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В противен случай ще ме разстреляте виртуално ли, какво? 

Този не разстрелва. Той ще те блокира. Кашика е по разстрелването  :)  :)  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото ти се обяснява едно и също по сто пъти и това не променя нито въпросите, нито твърденията ти/ви, затова. Свободата на словото не е свободия, дай да се разберем. Основен демократичен принцип е и диалогът, който в един момент започва да липсва. Усещаш ли се, че започваш да оспорваш официални заключения на уважавани международни служби и организации и да обясняваш какъв глупак или некадърник е въпросният френски генерал, просто защото на теб не ти изнася?

Защото тази гледна точка не търпи никакво развитие, тя само се преповтаря през определен период от време. Все едно да си пусна развалена грамофонна плоча и да се опитвам да споря с нея и да я убеждавам в нещо.

Никой не ти е отказвал никакво/и право/а - те са си исконно твои, дишай спокойно. Но защо ми/ни караш да ти отговарям/е, след като и без това май започва да става все едно дали ще ти бъде отговорено или не?

Германско разузнаване - пропуска се.

Външен министър на Германия - пропуска се.

Шеф на френско разузнаване - бил говорил с користни цели от Кан, дето бил на почивка.

Признания на Обама - пропускат се.

Признания на Нюланд, a.k.a. Fuck the European Union - пропускат се.

Констатации на представител на Европейския парламент и ръководителя на международните наблюдатели - пропускат се.

Констатации на ОССЕ - пропускат се.

ПП. А, да, забравих и оня чичко от "Стратфор". И той се пропуска.

Путин е виновен и толкоз.

Осъзнаваш ли цялата несъстоятелност на тезата си?

Чакам точните таймкодове на това, дето уж Путин го бил признал.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда хамерикосите готвят нещо и в Киргизия.... пристигнал е и специалист по "цветни революции "  

http://ria.ru/world/20150415/1058625373.html

http://russian.rt.com/article/85691

А в окрайната почнаха да се усещат кой за какво се бори реално... Семенченков дори е получил "озарение"  ( или поръчение , което не би били учудващо, караниците за кой да краде повече почнаха отдавна , Прасе срещу Коломойски, а сега май е Прасе срещу 

Яйцето ... в зависимост кой по се дупи и с кои е свързан във ФАЩ  )

http://rusvesna.su/news/1429093647

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах, да, разбрах за какво намекваш. Спец частите на Путин ги е било страх от шепа украинци. Направо са били напълнили гащите.  :D

За жалост /за теб/, нищо не си разбрала. И коментара ти, доказва това. Аз едно говоря, ти си знаеш опорната точка.

Изглежда хамерикосите готвят нещо и в Киргизия.... пристигнал е и специалист по "цветни революции "  

http://ria.ru/world/20150415/1058625373.html

http://russian.rt.com/article/85691

А в окрайната почнаха да се усещат кой за какво се бори реално... Семенченков дори е получил "озарение"  ( или поръчение , което не би били учудващо, караниците за кой да краде повече почнаха отдавна , Прасе срещу Коломойски, а сега май е Прасе срещу 

Яйцето ... в зависимост кой по се дупи и с кои е свързан във ФАЩ  )

http://rusvesna.su/news/1429093647

150 тона 'демокрация'. Те се опитват, и ще продължават да опитват, да правят такива преврати навсякъде.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде , стига бе !

Някои тук наистина предизвикват съмнение в собствените им интелектуални възможности !

Толкова са прости нещата !!!

Защита на Руските / Американските национални интереси в Украйна !

Сложени на кантара на света , кое тежи повече ?!

Да му мислят заблудените украинци . Ние  (повечето макар и заблудени!) нямаше как да му мислим....

Бах ти задачата с повишена трудност.

Толкова ли е недостъпно за мислене ?!

Имах един даскал на времето , в подобни случаи казваше :"  Седни си ! "ТЪП 1"....   !"

Всичко останало е бля-бля , мижи да те лажем.....

Един пункт само за сравнение що е "Социализъм" (щото нали Русия...) и "Демокрация" (САЩ) !

През 80-та година работа имаше за всеки , а заплатата ми беше пак 350 лв. (хайде , нека да е била 180лв.) , но при съвсем други условия и цени (!!?)...

Най-простото и потребно - здравословен и хубав хляб (типов) беше 15 ст за 1 кг(!) , а "Добруджа" - 26ст...! А родителите ми , само от  заплати (!) , си купиха приличен апартамент за 6500лв ......на изплащане за 20 години !!!....

Кой обикновен човек , сега със средна заплата от 700лв може да си го помисли ?!

В замяна , сега можем да си приказваме колкото и каквото си искаме ........

Какво мислят украинците (народа) ли , или какво искат ?!

Нито знаят какво искат , нито пък мислят......Кой им го дава ?!!! :angry:

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото ти се обяснява едно и също по сто пъти и това не променя нито въпросите, нито твърденията ти/ви, затова. Свободата на словото не е свободия, дай да се разберем. Основен демократичен принцип е и диалогът, който в един момент започва да липсва. Усещаш ли се, че започваш да оспорваш официални заключения на уважавани международни служби и организации и да обясняваш какъв глупак или некадърник е въпросният френски генерал, просто защото на теб не ти изнася?

Защото тази гледна точка не търпи никакво развитие, тя само се преповтаря през определен период от време. Все едно да си пусна развалена грамофонна плоча и да се опитвам да споря с нея и да я убеждавам в нещо.

Никой не ти е отказвал никакво/и право/а - те са си исконно твои, дишай спокойно. Но защо ми/ни караш да ти отговарям/е, след като и без това май започва да става все едно дали ще ти бъде отговорено или не?

Германско разузнаване - пропуска се.

Външен министър на Германия - пропуска се.

Шеф на френско разузнаване - бил говорил с користни цели от Кан, дето бил на почивка.

Признания на Обама - пропускат се.

Признания на Нюланд, a.k.a. Fuck the European Union - пропускат се.

Констатации на представител на Европейския парламент и ръководителя на международните наблюдатели - пропускат се.

Констатации на ОССЕ - пропускат се.

Путин е виновен и толкоз.

Осъзнаваш ли цялата несъстоятелност на тезата си?

Чакам точните таймкодове на това, дето уж Путин го бил признал.

И аз мразя да повтарям, да повтарям. Гледайте филма.

Иначе фактите могат да бъдат резюмирани по следния начин.

Америкаците се опитват да свалят проруския режим в Украйна. И почти успяват, но нервират много гадно Путин. А това е голяма грешка. Путин  се възползва от създадалата се и излязла от контрол ситуация, за да окупира и отнеме законни украински територии, които да присъедини към Русия. И матира американците. Сега, европейците, на които американците също им се бъркат, а те не обичат да им се бъркат, започват да се ориентират към силна Русия. Русия им е нужна като партньор за много неща. Дори в английската преса е много интересно да се наблюдава как в един и същи ден се публикуват следните статии - едната, която критикува така Путин, че го изравнява със земята, и друга, в която патетично се обяснява колко силно се нуждаят от помощта на Русия и по-специално Путин за разрешаване на конфликта в Сирия и т.н.

Какво толкова неясно има в изказването на френския генерал? Ама, разбира се, че не е имало руски войски в Крим! Няма такова нещо - сънували сме!  :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

150 тона 'демокрация'. Те се опитват, и ще продължават да опитват, да правят такива преврати навсякъде.

Или поредните 5 милиарда "свобода , демохрация и независимост : ( само дето май лозунга  Киргизия за НАТО и ЕС там едва ли ще върви, по скоро ще е за Киргизия извън евроазийския съюз , и Киргизия извън ШОС  )  .. че и са точно съседи и на Казахстан и на Китай.....а в казахстан усейците почнаха с опитите да клатят стола и опити за проблеми ( като опита за езика дето наште тролове дори споменаваха и премахване на георгиевските ленти )

П.С Абе мохини, филма сме го гледали още преди теб , и то дори по 2 пъти ( аз поне ) .. та стига с глупостите ти... както казаха, седни си , оценка .... тъп 0 ( съгласно бивш учител по математика ) 

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или поредните 5 милиарда "свобода , демохрация и независимост : ( само дето май лозунга  Киргизия за НАТО и ЕС там едва ли ще върви, по скоро ще е за Киргизия извън евроазийския съюз , и Киргизия извън ШОС  )  .. че и са точно съседи и на РФ и на Китай.....

Нещо в този дух ще е. Ама, пак ще ударят гредата. Както стана и с този преврат. И с опита им в Хонг Конг, с протестите в Русия, след избирането на Путин. Вече е ясно, че здраво ги гони страха.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз мразя да повтарям, да повтарям. Гледайте филма.

Иначе фактите могат да бъдат резюмирани по следния начин.

Америкаците се опитват да свалят проруския режим в Украйна. И почти успяват, но нервират много гадно Путин. А това е голяма грешка. Путин  се възползва от създадалата се и излязла от контрол ситуация, за да окупира и отнеме законни украински територии, които да присъедини към Русия. И матира американците. Сега, европейците, на които американците също им се бъркат, а те не обичат да им се бъркат, започват да се ориентират към силна Русия. Русия им е нужна като партньор за много неща. Дори в английската преса е много интересно да се наблюдава как в един и същи ден се публикуват следните статии - едната, която критикува така Путин, че го изравнява със земята, и друга, в която патетично се обяснява колко силно се нуждаят от помощта на Русия и по-специално Путин за разрешаване на конфликта в Сирия и т.н.

Какво толкова неясно има в изказването на френския генерал? Ама, разбира се, че не е имало руски войски в Крим! Няма такова нещо - сънували сме!  :D

Не, сънувала си какво е казал. Я чети пак. Там пише, че няма доказателства за нахлуване, окупация и нарушение от страна на руски войски, не че няма войски. Те са си там. Още отпреди конфликта.

Възможно е европейските страни да се ориентират към когото си искат - това си е тяхно право и се нарича геополитика. В случая обаче тезата беше друга - за нахлуване, окупиране, референдум под дулата, над дулата и около дулата на пушки, автомати и т.н. Което, както се оказва, не е вярно. Какво се публикува в американската преса, към конкретния въпрос също няма отношение. Ако ти се чете за геополитика и за повратливи задни части, може да го направиш тук, интересно е.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, Кримската Дума е обградена от руски войски, когато заседава. Тезата на Путин е, че са им осигурили "спокойствие" и "сигурност", за да вземат правилно решение - това, което иска народа на Крим. 

Сега си представи, че ти си депутат в Кримската Дума, а отвън са те обградили въоръжени руски войници, които те чакат да вземеш точно определено решение. А си посмял да не го вземеш, а…си изчезнал безследно с помощта на вежливите зелени човечета.  :D

Интересно как ще контролират милиони участвали в референдума за присъединяването на Крим към Русия?

Пълни измишльотини.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1232998

Мисия на международни наблюдатели започна работа в Крим ден преди референдума. Това съобщи пред ИТАР-ТАСС по телефона координаторът на мисията, директорът на Европейския център за геополитически анализи Матеуш Пискорски.

По думите му, в състава на мисията от Европейски институт за наблюдение на демокрацията и изборите влизат 30 души, сред които има представители на Полша, Австрия, Франция, Германия, Белгия, България, Унгария, Гърция, Италия и Латвия, допълва „Фокус”.

Сред тях има депутати от Европейския парламент, членове на националните парламенти на европейски държави, както и водещи европейски експерти по международно право и известни правозащитници.

Междувременно УНИАН, цитирайки статия на директора на Центъра за изследване на постиндустриалното общество Владислав Иноземцев, съобщи, че дори ако Крим се отдели от Украйна и се присъедини към Русия, от това ще изгубят кримчаните и руснаците, но не и народът на Украйна. В средносрочен план присъединяването на полуострова би струвало на Москва до 20 млрд. евро.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, сънувала си какво е казал. Я чети пак. Там пише, че няма доказателства за нахлуване, окупация и нарушение от страна на руски войски, не че няма войски. Те са си там. Още отпреди конфликта.

Възможно е европейските страни да се ориентират към когото си искат - това си е тяхно право и се нарича геополитика. В случая обаче тезата беше друга - за нахлуване, окупиране, референдум под дулата, над дулата и около дулата на пушки, автомати и т.н. Което, както се оказва, не е вярно. Какво се публикува в американската преса, към конкретния въпрос също няма отношение. Ако ти се чете за геополитика и за повратливи задни части, може да го направиш тук, интересно е.

Да, точно така е, както казах, и си стоя зад думите. Под дула на въоръжени войски не се взема демократично решение! Действията на Путин в Украйна не са  просто оксиморон! Това не е просто незаконен акт. Това е демонстрация на сила и силово отнемане/завземане на чужда територия. На което обаче никой не може да каже и копче. Още малко и ще го предложат за Нобелова награда за мир - такова подмазване е започнало!

Редактирано от мо_хи_ни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам повече въпроси, благодаря!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо в този дух ще е. Ама, пак ще ударят гредата. Както стана и с този преврат. И с опита им в Хонг Конг, с протестите в Русия, след избирането на Путин. Вече е ясно, че здраво ги гони страха.

Ти остави, че и са точно съседи с автономния Синдзян - Уйгурски регион .. а там китайците си имат проблеми последните години , с мюсюлманите уйгури , които имат исторически корени и връзки с киргизците , казахите и узбеките .... 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С Абе мохини, филма сме го гледали още преди теб , и то дори по 2 пъти ( аз поне ) .. та стига с глупостите ти... както казаха, седни си , оценка .... тъп 0 ( съгласно бивш учител по математика ) 

Ти пак ли се изказа интелигентно? И какво видя като си го гледал филма? Че руските войски не презвемат Крим ли? :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно как ще контролират милиони участвали в референдума за присъединяването на Крим към Русия?

Пълни измишльотини.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1232998

Ми според мохитото ( или по скоро москитото, за другите двама знаем  )  пред изборните бюра е имало автоматчици раздаващи бюлетини , предварително попълнени , и са гледали страшно, с цел сплашване на населението на Крим :D

Мдам, само че леко се бъркат, такива имаше пред урните в окраината, при избора на прасето за президент.. че дори и нападаха секции , и возеха урните и бюлетините до киев  :whist:

Ти пак ли се изказа интелигентно? И какво видя като си го гледал филма? Че руските войски не презвемат Крим ли? :D

Да, кьорава ли си ? ако си, купи си очила  :whist: .. и гинкобилоба , за памет и освежаване на мисловните процеси  :clown:

Когато 10 души гледат едно нещо, и са на единно менение за това какво се казва във филма, а само  двама трима се опитват да твърят нещо противоположно, съгласно медиците, тези двама трима, сериозно се нуждаят от специализаирана помощ...то комплексите са опасно нещо.....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти остави, че и са точно съседи с автономния Синдзян - Уйгурски регион .. а там китайците си имат проблеми последните години , с мюсюлманите уйгури , които имат исторически корени и връзки с киргизците , казахите и узбеките .... 

Ооо ще го играят срещу китайците? Ще е интересно. Страха им, че вече няма да са центъра, и да си правят каквото искат, май е много по-голям, от колкото си мислех.

А тук, нещо интересно. Не съм го търсил, сред официалните руски нови. Та не знам, от къде им е информацията.

Военното министерство на ДНР е регистрирало сблъсквания между подразделения на редовната украинска армия и „доброволчески” батальони на Националната гвардия, заяви заместник-командващият на войските на ДНР Едуард Басурин.

http://www.blitz.bg/news/article/331105

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да е нонсенс? Хората цял живот са пълнили тези пенсионни фондове и е редно да им бъде осигурена възвращаемост на вложенията, независимо на чия държава са граждани или къде живеят! Поне в свестните държави, така става...

Теоретически е така, на практика е нещо съвсем друго.

"свестните" държави си имат междудържавни спогодни, утвърдени практики, синхронизирано законодателство.

Когато отхвърлят украинската власт, отхвърлят автоматично и всички закони , следователно няма как Украйна, чисто законово и юридически да продължи издръжката и всякакви социални плащания там.

Отделно че е нонсенс да храниш куче което те хапе, че и ти завзема част от къщата и не те допуска  :) обранзо казано.

Та.. когато се изясни статута на управляващите в ДНР и ЛНР, които в момента са военна структура ръководена от руските генерали и служби и нищо повече.  Та... тогава да се разберат  с Украйна за тези подробности от юридическа гледна точка., след което и финансово .

ДНР и ЛНР обаче не са никакви държави, няма никога и да бъдат.

Така че ... тяхната работа е .. на гол тумбак пищофи...

За Крим е почти  същата работа - стотици фирми , огромно имущество на хора, заводи, банки , и т.н. е незаконо национализирано от руснаците, без никаква юридическа договореност с Украйна.

Ей така си откраднаха най нагло освен земята Крим, а и всичко върху тази земя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми според мохитото ( или по скоро москитото, за другите двама знаем  )  пред изборните бюра е имало автоматчици раздаващи бюлетини , предварително попълнени , и са гледали страшно, с цел сплашване на населението на Крим :D

Мдам, само че леко се бъркат, такива имаше пред урните в окраината, при избора на прасето за президент.. че дори и нападаха секции , и возеха урните и бюлетините до киев  :whist:

Писах за Кримската Дума. Във филма, който, уж, си гледал 2 пъти, си стои.

В 1:05 Путин обяснява как бил провел "закрито" проучване/сондиране на мнението на кримчани и 75 процента, разбираш ли, искали да се присъединят към Русия?! Кога успяха тез руснаци такова трудоемко проучване да направят, за което никой да не знае? Колко души са били анкетирани, как, от кого?

От 1:08 нататък военните сили на Русия завземат парламента на Крим, за да осъществят протичането на - предусмотренные законом действия - както казва самият Путин. Та тогава, под дулата на руснаците, те се захващат за тези "демократични решения", които, разбира се, Украина не признава. 

За това говоря. Мислех, че гледалите филма са ме разбрали? Имало хора, които по 2 пъти го били гледали?

:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...