Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

lpa

Само за пияни

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Завчера един приятел почва да ми пише по скайпе колко обичал гаджето си, как щял да ходи при нея, да си вади виза (тя е в чужбина) и прочие. Нетипично за него и го питам абе пиян ли си? "Лом съм" ми отговаря. Та позабавлява ме малко с разните му глупости, а на другия ден нищичко помнише :). Та реших да създам тази тема, когато сте пияни влизайте и пишете каквото мислите в момента. Смехът ще е гарантиран. Но само когато сте пияни. Знам че звучи тъпо и едва ли ще има много желаещи, но аз да си начеша крастата :baby:

едит: Или разкажете вашите пиянски историйки :eek:

Редактирано от lpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя идеята е добра, ама аз като в последно време не мога да се напия като хората, просто мозъка ми се бори с ефекта на алкохола и започва да го отхвърля (идея си нямам как става това). Преди време така, като бях на 14-15 направих едно купонче вкъщи и пихме яко с компания на моята възраст, по едно време обае с една мацка решихме да видим дали можем да изпием по водна чаша текила на екс - можахме, но добре че партито беше вкъщи, а тя ми е съседка, че иначе нинам. Та като реших да ги гоня и да чистя вкъщи се оказа, че ще е добре първо да изтрезнея, а сега като незнам как... Дай ще напълня един леген със ледена вода и ще си топна 2-3 пъти главата да се поосвестя. Речено - сторено напълних легена и топвам веднъж - вадя малко освежен, втори път - викам си "браво на мен, може и да стане, къф съм хитър добре че ядох шоколадче Кума Лиса днес.." ;), топвам трети път и след малко някой ме дърпа за блузата, защото съм бил заспал във водата...

Та май от тогава съм си извадил някакъв имунитет и много рядко ми се случва да прекаля толкова. Пиянски случки бол, ще драсвам като прекаля и се сетя за темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MasterRalf ще се удавиш бе човек :) .Иначе аз често си пиивам,но тогава хич не ми идва на акъла за Калдатата,и по добре кой знае какви простотии ще измисля biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех яка тема.Един път пих ама бях на село.Взех,че паднах в реката,защото тя е до пътя и аз бях замаен след тва като излязах отидох и легнах на сеното,а пак под сеното имало змия.Зашумя ми нещо и аз изкочих като погледнах,че е змия взех вилата и като изтрезнях я одрах и си хапнах.Брат ми е Sladi4ak и тои един път беше се напил,ама това беше на центара.Вика ми кой си ти е?Викам-кой да съм брат ти е.И той вика -а тей ли ами закарай ме до нас,че ме боли главата.Като го закарах беше 14:14 и той като легна и ми вика-Лека нощ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Нека ви разясня защо се чувстваме по умни, когато пийнем. Ами причината е проста, защото ставаме по-умни:

Работата е в следното...Едно стадо бизони може да се движи най-много със скоростта на най-бавния бизон. Когато стадото е нападнато, най-бавните и слаби животни загиват първи. Тази природна слекция като цяло е добра за стадото, защото общата скорост и здраве на цялата група се подобрява от редовното убиване на най-слабите индвиди.

По подобен начин и човешкият мозък може да работи толкова бързо колкото работи най-бавната мозъчна клетка. Сега както на всички е известно алкохола (апнеата) убива мозъчни клетки, но естествено атакувани са първо най-бавните и слаби клетки. По този начин редовната консумация на алкохол (практикуване на апнеа) елиминира най-слабите мозъчни клетки правейки мозъка по-бърза и по-ефикасна машина!

Ето защо човек обикновено се чувства по-умен след няколко бири!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехееее, не съм се замислял! Като пийна две водки ще помисля обещавам! Иначе аз като пия ме избива на любов! Почвам да мисля по едни такива философски теми като има ли ли любов, къде е, ще се намерим ли и така! А ако наистина се напия много мисля само как да спра светът да се върти толкова бързо:) Очаквайте включване и от мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малък си още, след годинки ще му дойде времето :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Работата е в следното...Едно стадо бизони може да се движи най-много със скоростта на най-бавния бизон.

По подобен начин и човешкият мозък може да работи толкова бързо колкото работи най-бавната мозъчна клетка. Сега както на всички е известно алкохола (апнеата) убива мозъчни клетки, но естествено атакувани са първо най-бавните и слаби клетки.

Ето защо човек обикновено се чувства по-умен след няколко бири!

:yanim:

Това е велико. И обяснява защо толокова хора пият бира. :wors:

Предлагам те за Нобелова награда!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е мое творение за жалост, просто съм го прочел някаде :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като пасивен потребител на алкохола, ще стоя и само ще се смея на пиянските ви изпълнения :P

Аз пия само за удоволствие и си имам лимит. Принципно ако го прекрача...ми се доспива. Каквото и да пия алкохола ме упоява, май трябва да мина на кокаин :whist::):)

Аз като пасивен потребител на алкохола, ще стоя и само ще се смея на пиянските ви изпълнения ;)

Аз пия само за удоволствие и си имам лимит. Принципно ако го прекрача...ми се доспива. Каквото и да пия алкохола ме упоява, така че няма да съм в състояние да фокусирам клавишите на клавиатурата ;)

Е, сега някой по повод появата на новата свежа тема да вземе да се напие, та да даде начален старт. предлагам това да е Ipa, тъкмо той даде идеята пък и след рожденния ден все още е във форма :):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък няма с какво да се похваля, но пък преди време един пиян съсед си вкара колата в гаража на един мой приятел и сутринта като не си я намерил в неговия гараж помислил, че е открадната :angry:, не ме питайте как е отворил гаража :wors:

Това ме навежда на мисълта, че НЕ ШЬОФИРАЙТЕ КОГАТО СТЕ УПОТРЕБИЛИ АЛКОХОЛ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Напоследък няма с какво да се похваля, но пък преди време един пиян съсед си вкара колата в гаража на един мой приятел и сутринта като не си я намерил в неговия гараж помислил, че е открадната :wors:, не ме питайте как е отворил гаража :wors:

Това ме навежда на мисълта, че НЕ ШЬОФИРАЙТЕ КОГАТО СТЕ УПОТРЕБИЛИ АЛКОХОЛ!!!

По Великден си бяхме на Балкана и брат ми ми обяснява някакви работи свързани с алкохола (той нали е биолог) и изцепва "И като се напиеш, така че да не можеш да стоиш седнал...".

Моята реакция беше три минути мълчание в опит да осмисля, как по дяволите трябва да се напиеш, че да не можеш дори седнал да стоиш?!

Брата примерно се напива, ама като се напие започва да говори за свободната воля. Последния път спорихме 4 часа, мани, искаха да ни изгонят от вкъщи вече.

Иначе имам един фрапиращ случаи - архитекта на къщата ни беше на гости, човека си пийва, ама тоя път доста се натаралянка. Уж го изпратихме да си ходи, какво стана, как се върна, ама на сутринта гледам му обувките пред вратата на една от спалните - влизам, човека заспал в някаква супер неестествена поза, а стаята беше направо мъгла от алкохлни изпарения:angry:

П.П: Преди известно време получих sms с покана за пиянска вечер, които гласеше:

"shte si hodim li po glavite taq subota?"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как трябва да се напиеш, че да не можеш дори седнал да стоиш, ама съм виждал как пияни мъже пикаят седнали (не клекнали) на земята (не на тоалетката чиния). Смеххх biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и една история от мен.

Бяхме на вила зимата. То студ и виелици. И понеже винаги давам якъл за щяло и за нещяло дадох идеята да "сгреем" ракия. Сложихме 1 литър ракия и около 300 грама захар та стана кървавочервена.Бяхме 5 човека и двама от тях пиха само бира. Та значи ние тримцата си изпихме ракията. По едно време отивам до тоалетната и отворих прозореца, защото беше много горещо. Таман почвам да си върша работата и на вратата се тропа и питам "Кой е?"

От там се чу "Човече, отвори, защото работата е зле".Отварям аз и оня почва да лиска още от вратата.Оставих го на спокойствие да си драйфа и отидох при другите.Легнах на едното легло и съм заспал. Събуждам се от викове "Помоооощ".Ставам и гледам другите - всичките при тоалетната и се смеят.Онзи пич (няма да споменавам имена) беше със свален панталон, оповръщан до ушите, седи на земята и вика някой да му помогне, защото не може да стане сам.Сложихме го да легне да се сгрее, защото задника му беше син от студ и зъбите му тракаха.Като се сгря започна да говори малко несвързано...Нещо като "Студенуту в устътъ.Студенуту в устътъ".

На другата сутрин като му разказахме какво е ставало и го хвана яко срам.Ама то е така.Пиянски истории...

P.S. От мойте ще разказвам друг път,защото са малко фрапиращи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам как трябва да се напиеш, че да не можеш дори седнал да стоиш, ама съм виждал как пияни мъже пикаят седнали (не клекнали) на земята (не на тоалетката чиния). Смеххх biggrin.gif

Хаахаха, ужас:)

Аз няма да забравя един пичага милия...на отиване към училище го видях (някъде към 7 сутринта) - опитваше се да пресече. На връщане (към 13.30), още се мъчеше да пресече biggrin.gif

Иска му се на човека, ама не може...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващата история има претенцията да е достатъчно достоверна, за да я разкажа тук. Една доста известен футболен фен отива на мач, много къркан и на сутринта се буди без да помни нищо. Пуска телелвизора и вижда по спортните новини как полицаите налагат някакъв тип с палки. Като се загледал малко се оказало, че той е този тип. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А като погледна в огледалото не можал да се познае..:) Те ченгетата са най-добрите пластични хирурзи - сменят фасона за секунди...:yanim:

Особено по футболни мачове не си поплюват :hush:

И така трябва...то това футболния мач си е чисто самоубийство ако питате мен - на таквоз нещо никога няма да отида. Особено ако има италианци biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хаахаха, ужас:hush:

Аз няма да забравя един пичага милия...на отиване към училище го видях (някъде към 7 сутринта) - опитваше се да пресече. На връщане (към 13.30), още се мъчеше да пресече biggrin.gif

Иска му се на човека, ама не може...

Мани, тва алкохола не прощава на никой, ша знайш.... :yanim: И аз съм помагала на един убавец, опита да пресече трамвайната линия и както можете да се досетите не можа. Падна (как не си строши чутурата незнам) и почна да вика и да псува военните laugh.gif Ай викам ше стане, ама - друг път. Аз и един приятел едвам го дигаме, трамвая иде вече, ватмана бие звънеца, после би и спирачки. Слезна и той, изтътрихме го оня на спирката, легна и заспа сладко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе ние българите сме мнгоо закоравели алкохолици - напиваме се, падаме, ставаме, пак се напиваме.

Кат заговорихте за падания се сещам за един...абе на години си беше човека.

В нашия квартал много са започнали да строят и бяха изкопали един голям и дълъг по цялата улица трап - около метър, метър и 30 дълбок (някакви тръби трябваше да слагат).

Та пуша си аз на терасата и гледам задава се един човек, ама не върви в права линия. Бута се в стените...абе ужас напрао :yanim: . Аз си стоя на терасата и наблюдавам. Тръгна да минава трапа, ама не вижда моста, ами тръгва да го прескача - аз взех, че се провикнах да му кажа, че има мост, ама а де....то алкохола му е притъпил слуха. Стисках му палци да прескочи, ама не можа. Падна вътре, въртя се. Аз слязох долу и казах на майка ми и чочо ми - мама естествено готова да го спасява все едно е тръгнал да мре, ама чичо си реагира хладнокръвно - каза да го оставим, той като си изтрезнее сам ще си излезе, то Господ такива ги пази :hush:

След час онзи вече беше излазил....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе ние българите сме мнгоо закоравели алкохолици - напиваме се, падаме, ставаме, пак се напиваме.

Ужас... Тва ме сеща, бяхме на една вила, ама стопанина имаше един много да кажем раздразнителен кон и ни беше предупредил в никакъв случай да не го закачаме... И един убавец, тва вече по-късно вечерта, джапна и вика "Аз отивам при коня", спираме го, ама кой ти слуша... Отиде той, почна да му се лендзи, заобиколи го да го дръпне за опашката ( angry.gif ) и коня разбира се му удари такова чифте и оня излетя буквално, дрънна се в едно дърво на двора и се строполи. Уплашихме се, отиваме да видим как е, поразбутахме го, освести се, стана, поотупа се и вика "Айде да ходим за наздраве" :yanim: Върнахме се на масата - пие си яде си нищо му няма, освен че е пиян на гъс...ка. Лягаме вече и на сутринта опищя цялата околия - спукани ребра, натъртвания...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истории, истории...

сега ни е смешно, като ги четем, ама не е смешно още от 5-6 клас да почват да пият децата като за световно, и то защо - да сме като големите, а големите защо пият - яд ни е заради малките.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам един дядо - комшия, вече попийва ацетон и медицински спирт, понеже ракията не я усеща вече....Боже, Боже...

А, такива ги има много.

Майка ми на младини (:)) имала един колега, дето пиел одеклон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одеколон с тоник - идеален заместител на Джин-физа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Одеколон с тоник - идеален заместител на Джин-физа.

Хехехе:whist:

Стига бе и аз обичам джин:camera2:

Ама много рядко го пия, а напоследък само в коктейли:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...