Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес зъкнах да видя къкви рутери хваща на win 7 съм в прочем там отдоло дето е Network нали се сещате показва кой са налични и не ми излиза нито един излиза ми само Modem over Bluetotsch а като пусна телефона ми да намира намира към 3-4 налични мрежи как да го оправя някой знае ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес зъкнах да видя къкви рутери хваща на win 7 съм в прочем там отдоло дето е Network нали се сещате показва кой са налични и не ми излиза нито един излиза ми само Modem over Bluetotsch а като пусна телефона ми да намира намира към 3-4 налични мрежи как да го оправя някой знае ли

Може да липсва драйвер за безжичната карта? Какво е положението в Дивайс Менажера? Марка и точен модел на лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би лаптопа да има бутон за спиране на безжичния адаптер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би лаптопа да има бутон за спиране на безжичния адаптер ?

не няма лапопа е Dell Inspiron m5010

и като извадя кабела ми пише налични са връзки ама не ги показва

post-318729-0-42978700-1428069421_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А правите ли разлика между етернет и безжична връзка ?

Я пробвайте това:

There is no Wireless Switch on the Inspiron N5010. To turn on wireless, you will need to hold down on the FN key, and tap the F2 key once, that's the wireless switch on your system.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и като извадя кабела ми пише налични са връзки ама не ги показва

Сигурен ли сте, че няма липсващи драйвери? Ако е за Уин 7, погледнете тук за драйвер за безжичната карта http://supportdell.net/dell-notebook/dell-inspiron-n5010-win7-driver/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли сте, че няма липсващи драйвери? Ако е за Уин 7, погледнете тук за драйвер за безжичната карта http://supportdell.net/dell-notebook/dell-inspiron-n5010-win7-driver/

да на win7 e и немога да го разбера до  обяд си ги намираше ся нищо не излиза 

сега извадих кабела и пуснах да търси проблеми  о ми пише възможноста за безжична врежа е изключена откъде да я включа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Услугата Network List Service работи ли?

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както написа по-горе колегата techmaniac - сигурен ли сте, че не е спряна безжичната карта? Обикновена се спира и пуска със задържане натиснат бутона Fn+ някой от другите F-ове на който е нарисувана антенка за безжичен интернет.

Направете снимка на Divace Manager-а да видим там как е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно адаптера е изключен!Дори да няма фирмен драйвер ще ползва уиндоуския :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както написа по-горе колегата techmaniac - сигурен ли сте, че не е спряна безжичната карта? Обикновена се спира и пуска със задържане натиснат бутона Fn+ някой от другите F-ове на който е нарисувана антенка за безжичен интернет.

Направете снимка на Divace Manager-а да видим там как е положението.

къде се намира това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

къде се намира това

На клавиатурата. Fn е някъде долу в ляво..натискаш и го задържаш натиснат и натискаш другия F горе на който е нарисувана антенка за безжичен нет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На клавиатурата. Fn е някъде долу в ляво..натискаш и го задържаш натиснат и натискаш другия F горе на който е нарисувана антенка за безжичен нет

ее жив и здрав да си пич МЕРСИ МНОГО :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запомнете я тази комбинация, че друг път да не се чудите защо нямате мрежа... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване