Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ние за ментел си знаем онзи ден ми звънят от скрит номер , че съм имал стар борч от 2008 година . И сега като купиха близото ще го осерът . Така че който е на близалката да си стяга багажа от там и да отива другаде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, adersa написа:

Ние за ментел си знаем онзи ден ми звънят от скрит номер , че съм имал стар борч от 2008 година . И сега като купиха близото ще го осерът . Така че който е на близалката да си стяга багажа от там и да отива другаде

Верно ли и близо са купили?
Майка им и мършите долни, навсякъде пускат пипала, като чума са, дип че не съм абонат на Близу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми лятото ги купиха незнам обаче дали правителството е одобрило сделката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На булсат оптиката в последно време е много зле.  На тях съм от 6м и от както пуснаха фюжан тв нета е много зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, d.kamenov1956 написа:

На булсат оптиката в последно време е много зле.  На тях съм от 6м и от както пуснаха фюжан тв нета е много зле.

То пък кога ли е била в ред оптиката им... На моя доставчик 6 години оптика до блока бачка без проблеми , високи скорости на WI fi , и по кабел никакви проблеми с нет и тв то тука е голяма пародия тоя фюжън 20 канала за нищо аз имам пълен пакет 143 с нет за 16 лв :)

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мегалан са изключително нестабилен интернет доставчик. За последните 2 месеца, през ден имам прекъсване на връзката за периоди от по един час. Също така по няколко пъти всеки ден има прекъсвания за по 5 мин. Ако се опитам да се свържа с оператор се сблъсквам с гениалната идея да се наредя на опашка за един телефонен номер, който служи за връзка за клиенти на мтел и на мегалан. След поредното ми чакане от 12 мин без да успея да се свържа, днес реших да потърся място, на което да споделя неприятните си преживявания, за да ги видят повече хора, които се колебаят към кой доставчик да се обвържат. Не избирайте Мегалан !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна мегалан е вече мтел не свикнахте ли !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От миналата есен се прехвърлих от Net1 на Мтел чрез изградената оптика(FTTB) на Мегалан. Цената е с 1/3 по-ниска, но и скоростта ми падна от 55 на 30 Mbps, ама като за тия пари е доволно. Досега проблеми никакви, скоростта е постоянна и все на макс(да чукам на дърво и за двете!), само дето много се ядосах когато ония скоро след сключването на договора врътнаха един от техните си "специални" ку*венски номера, като взеха, че тихомълком спряха така рекламираната "extra speed" промоция(ако, че още седи като "уж" промоция в сайта на бившия Мегалан) и което всъщност беше една от основните причини да мина към тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...