Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

VolvoPower

ФОРД ТРАНЗИТ 2.5D 71hp: Може ли чист дизел да стане турбо дизел?

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги. Въпросът ми е следният: Може ли Форд Транзит 2.5д 71 кс. да се направи 2.5тд и тди? Ако има някаква възможност моля, праснете едно мнение. Искам да обогатя знанието си, да разбирам повечко.

Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно, но по-важното е дали си струва! По-добре търси двигател, който си е TD/TDI или направо транзит с такъв двигател.. по-добре от колкото да се занимаваш с глупости, няма да ти е нито толкова лесно, нито пък евтино! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от MikeS
      Здравейте, реших се да си купя първа кола, но понеже не разбирам много от коли реших да пиша тук за съвет/помощ. Нов шофьор съм вече на година близо, като карам Нисана на наще от време на време.
      Та въпроса ми е: 
      - Разполагам с 2000лв. (около 1500-1700 за колата ще е добре че да мога да си платя гражданската, данъка, прехвърляне и да заредя).
      - Не желая комби, ами хечбек или седан ще да е. (ще се ползва за семейни цели но най - вече да си ходя до университета с нея, така че ще се ползва всекидневно)
      - Не съм фен на двувратките, предпочитам с 4 врати.
      - Евтина поддръжка (евтини части и по издържлива, да не ми се разваля много често).
      - Ще търся каквото предложите да има газова уредба от предишния собственик, в никакъв случай на дизел.

Това е като информация за какво търся в една кола.
      За сега съм се спрял на Опел Корса, Пежо 206/207, Нисан Алмера и май това са.
      Благодаря от сега!
    • от User15
      Здравейте имам проблем с каране на колата на бензин. На празен ход си работи нормално, когато тръгна да превключвам забива. Когато колата загрее започва да забива по малко, a на газ си е добре. Някой има ли идея какъв може да е проблема? Колата е NIssan Terrano 2.4.
    • от Kalin Karaboychev
      Ценовата война за горивата се пренася и в София. Бизнесменът Веселин Марешки даде заявка за откриването на нова огромна бензиностанция в столицата, в която горивата ще се продават значително по-евтино от цените, на които в момента зареждат софиянци.
      Това вече се случи във всички населени места, където фирмата на аптекарския бос отвори обекти.
      Марешки твърди, че планираната бензиностанция в София ще е една от най-големите в света и с нея ще кандидатства за вписване в Книгата за рекордите на Гинес.
      Обектът на VM Petroleum в столицата трябва да е №1 на планетата по критерия най-много коли, зареждащи едновременно. Очаква се в софийската бензиностанция да могат да зареждат между 45 и 50 автомобила едновременно, твърди Марешки.
      В момента огромната станция за зареждане на автомобили е на етап проектиране, а плановете са стартът на строителството да започне в първите дни на ноември 2016 година. Точно тогава са президентските избори, на които Марешки ще бъде един от кандидатите за държавен глава. 

От екипа на бизнесмена политик обясняват, че софиянци все още не са усетили удоволствието да зареждат във VM Petroleum.
      Горивата в София щели да се продават на същите цени, които веригата предлага в цялата страна. От компанията на Марешки посочват, че към дата 31.8.2016 година те са следните:
      1,71 лв. за литър дизел
      1,78 лв. за литър А 95
      0,74 лв. за литър газ
      0,79 лв. за килограм метан.
      Източник: http://offnews.bg/news/Ikonomika_59/1-71-lv-za-litar-dizel-v-nova-mega-benzinostantciia-na-Mareshki-v-Sof_635386.html
    • от Mariya111
      Здравейте, 
      търся си малка, икономична кола, която ще карам извънградско предимно. Преди няма и половин година си купих фиат браво 1,9 дизел и съм мн доволна от нея, нямам проблеми, но се преместих извън града и сега вече търся нещо по-икономично. Искам да е ГИ, за да си намаля разходите. Кола взимам до 2500 или макс 3000 с ГИ, като изключим допълнителните разходи. Четох, че опел корса след 2002г е мн икономична, само че какво се случна ако и сложа газ? Ще ви бъда благодарна да споделите своите впечатления и от др модели
    • от princeofsofia
      Здравейте!Искам да попитам някой който разбира за анти-лаг системите и ауспуси!Разбрах,че ако не ми е хубава изпускателната система и имам анги-лаг на първите 100 километра ще се развали.Ако може някой да ми каже каква анти-лаг и изпускателна система да си купя ще е перфектно!Също и за ТУРБО. П.С.Ако може цените да не са много високи.
  • Дарение

• Добави ново...