Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

- Боли ме много рамото. - оплаква се човек на приятел, -Трябва да отидана лекар да го прегледа.
- Няма нужда в аптеката са пуснали нов диагностичен апарат, слагаш проба от урината , пускаш монета и ти прави диагноза излиза много по-евтино.
Решил да опита.
Поставил чашката с урина пуснал монета и зачакал.
Апарата започнал да мига да издава звуци и накрая изкарал една бележка на която пишело:
Вие имате рамена на тенисист.
Разтрийте рамото с топла вода и сол.
Не го напрягаите много.
След две седмици болката ще отмине.

Усъмнил се той в истинността на диагнозата и решил да провокира апарата.
Сипал в чашката вода сложил ескременти от кучето, дал на сина си да се изпикае дал и на жена си да се изпикае изпикал се и той и накрая свършил в чашката и я поставил в автомата.
Автомата издал обичайните звуци засвяткал и изкарал бележка:
Кучето ви има бълхи.
Давайте му повече витамини.
Синът ви е наркоман.
Пратете го в санаториум.
Жена ви е бременна.
Детето не е от вас
Потърсете си адвокат.
И ако не спрете да мастурбирате
Няма да ви мине рамото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2606

• нушо

3441

Футбола от гледна точка на Фройд:

Футболното поле е леглото:
Топката - кръгъл фалически символ;
Вратата - явен женски символ;
Удар по вратата - мъжки оргазъм;
Удар по вратата, спасен от вратаря - женски оргазъм;
Гол - зачатие (порочно);
Наказателен удар - планиран секс;
Ъглов - планиран секс с извращения;
Единадесетметров - планирано зачатие;
Спасен от вретаря единадесетметров - многократен оргазъм;
Стена - ненадеждно противозачатъчно средство;
Засада - преждевременна еякулация;
Наказателни дузпи - изкуствено оплождане;
Арбитър - съзнателни, подсъзнателни и несъзнателни комплекси;
Жълт картон - направление за кожно-венерическия диспансер;
Червен картон - временна импотентност;
Коментатор - говорящ импотент - воайор;
Дузпа - либидо;
Женски футбол - латентно псевдо-лесбийство;
Треньор - жестокия личен психоаналитик;
Световния шампионат - суингинг парти;

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Червения площад в Москва чуждестранен журналист пита руснак:

- Президентът Путин иска да ограничи или ако може даже да се забрани пиенето на водка. Какво мислите вие?

- Аз моето съм си изпил, но жалко за децата.

Между пияници:

- Чу ли? Започва годината на Русия в България...

- Какво ще рече това?

- Повече водка ще пием...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Как изкара Нова година?

- Като подарък...

- ???

- Цялата нощ лежах под елхата...

- Защо пиеш ракия със сламка?

- Докторът ми каза да не близвам дори капка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задължителни елементи в един американски филм.

1.Всяко полицеиско разследване трябва да мине през поне един стриптийз бар.
2.Почти всички кучета са неубиваеми.
3.Когато някои те преследва по центъра можеш да им избягаш като се смесиш с учасниците в празненството на деня на San Patricio (17 март) , по всяко време на годината.
4.В леглото жената завивката и винаги минава подмишниците и а мъжът е покрит до кръста.
5.В торбите за покупки трябва винаги да има една франзела която се подава навън.
6.Лесно можеш да пилотираш и приземяваш самолет, стига от контролната кула да те напътстват.
7.Веднъж поставено червилото не се изтрива дори и и когато се гмуркаш.
8.Вентилационната система на сградите е идеалното място да се скриете, никои не се сеща да погледне в тях, и можете лесно да стигнете до всяка точка на сградата.
9.Ако трябва да презаредиш писттолета, разполагаш с достатъчно амуниций, дори и да си чисто гол.
10.Никога не те убиват при престрелка и през това време спокойно можеш да покажеш снимката на приятелката ти на някой.
11.Няма значение в коя държава се развива събитието всички знаят перфектен англииски.
12.Аефеловата кула може да се види от всеки прозорец в Париж.
13.Раните от здрав бои започват да ги болят когато някоя жена им ги почиства.
14.Шефът на полицията почти винаги е негър.
15.Когато плащаш на таксито изкарваш точно пари на момента.
16.Човешките гени могат да се кръстосват с всяка раса от галактиката.
17.В кухнята няма ключ за осветлението и нощем като влезеш трябва да отвориш хладилника да те освети целия.
18.С една кибритена клечка или запалка осветяваш стая с размер на футболно игрище.
19.Винаги при катастрофа автомобилите се възпламеняват или избухват.
20.През средновковието хората не са имали развалени зъби въпреки че не имало зъболекари.
21.През 20век с оръжията можеш да уцелиш даден обект дори тои да е извън обсег, но в 23век те вече са загубили тези способности.
22.Когато сънуваш кошмари се въртиш в леглото и се събуждаш изспотен и пъшкаики.
23.Няма нужда да казваш "ало и чао" когато започваш и приключваш разговор по телефона.
24.Когато шофираш по прав път е необходимо да въртиш волана наляво и надясно от време на време.
25.Бомбите винаги имат часовников механизъм с големи цифри.
26.Винаги има място за паркиране пред сградата когато отиваш да посетиш някого.
27.Когато танцуваш по улицата всички знаят стъпките на твоя танц.
28.Полицай, когато го уволнят разрешава заплетен случай съвсем сам.
29.Когато някои получи силен удар по главата той не получава комоциум ни сътресение на мозъка.
30.Дори когато са сами чужденците говорят помежду си на англииски.
31.Винаги имаш под ръка една бензинова резачка.
32.Няма ключалка която да ти се опре ако имаш под ръка една кредитна карта.
33.По новините винаги излъчват нещо свързано с случая по който работиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди Нова година. Оптимистът:

- Новата година ще е по-добра от старата! Песимистът:

- Новата година ще бъде по-лоша от старата! Реалистът:

- Пак ще се напия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Киркор получава телеграма от Гарабед:
- “Чакай ме на гарата в 6 часа. Тревожи се!”
Отива Киркор в 6 часа на гарата и започва да се тревожи. Пристига влакът и вижда на прозореца Гарабед с едно бебе на ръце.
- Какво става бе, Гарабед?
- Киркор, ти лятото помниш ли?
- Е помня!
- Финландката помниш ли?
- И туй помня!
- Ами дето първо ти, после аз, помниш ли?
- Аааа, това мнооого добре помня!
- Е щом помниш, да ти кажа. Тя роди две близначета. Моето не оцеля при раждането - на ти твоето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При обход на леса, горския дочува женски викове. Запътил се натам и намерил бабка, опряна на един дъб да се вайка. - Какво е станало, бабче? - Помоощ, помоощ - си викала бабката. Приближил се горския и бабето се развикало с цяло гърло: - Покощ, изнасилват ме, помоощ! - Спри се бе бабо, глупости говориш - сепнал се горския. - Помощ, с оръжие ме заплашват, ще ме изнасилят! - крещяло бабето. - Как?! - хвърлил пушката горския - Как така ще те изнасилвам?! Стига си викала! Не искам да те изнасилвам! Тогава бабката взела пушката, насочила я към горския и изсъскала: - Ама ще ти се наложии, хи хи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Киркор се оженил...
Жена му казва:
- Трябва ни олио... купи два литра...
Киркор обаче купил един литър и макар че жена му непрекъснато мърморела, че няма да стигне, им било достатъчно...
- Видя ли ма, в тази глава има ум... нямало да стигне, ама стигна...
И така, за всичко казвал в тази глава има ум... След време дошъл на гости Гарабед... Посрещнали го както трябва, поседяли и дошло време за лягане...
Жената на Киркор се чудела къде ще сложат госта да спи...
- Как къде ма, при нас. То и без друго няма друго легло! Не се тревожи, нали знаеш, че в тази глава има ум! Ти ще легнеш в средата и всичко ще е наред...
Легнали, а жената обърнала гръб на госта, стараейки се да е по-близо до мъжа си... Гарабед, след като усетил, че Киркор спи, позапретнал нощницата на жената и тихичко я опънал изотзад... Жената безмълвно мълчала от страх да не се събуди Киркор, че ще се изколят. Гарабед свършил работа, па се обърнал на другата страна и заспал...
Изпратили го на другия ден и вечерта тя казала:
- Казвах ли ти аз да не ме слагаш в средата, ама ти, не... в тази глава има ум... твоя приятел нощеска ме нае*а...
- Видя ли ма... в тази глава има ум... Ако аз легнех в средата, мен щеше да е*е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдебно дело за развод. Съдията:
- Г-н Киркор, каква е причината да искате развод?
- Г-н съдия, тя ми счупи к*ра!
- Ахаа. Свидетели по делото има ли?
- Ама как свидетели на такова нещо?
- А как ще докажете?
- Мога да го покажа!
- Как ще си вадиш оная работа в съдебната зала бе! Това е обида на съда, знаеш ли каква глоба ще ти друсна! Да намериш свидетел! Отлагам делото с един месец!
След един месец има свидетел:
- Г-н Гарабед, какво имате да кажете Вие по случилото се с г-н Киркор?
- Г-н съдия, значи седя си аз в кухничката на моя апартамент въпросната вечер. Тя гледа към апартамента на г-н Киркор, има-няма 300 метра по права линия. И изведнъж като се чу едно "Тряааас!" И навсякъде се размириса на счупен к*р...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един ден Гарабед бил осенен от мисълта, да завърти търговия. Поизмел една стая, сложил едно бюро, един рафт и на рафта една дюля. Седнал зад бюрото и зачакал клиенти. И ето го Киркор.
Поздравил и запитал:
- Магазин а?
- Да, магазин.
- Правиш магазин с една дюля!? - засмял се Киркор.
- Еееее! - сопнал се Гарабед.
- Какво се смееш бе хайван, балдъзата с една слива цял апартамент направи. Ко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гарабед решил да си купи магаре и се уговорил с Киркор да му даде неговото за 50 лв. Киркор трябвало да му го достави на следващият ден.
Киркор се появява на следващия ден в много угрижен вид и Гарабед го пита:
– Кажи бе Киркоре, какво има, къде ми е магарето?
– Ми, как да ти кажа Гарабед, магарето снощи умря!
– Е, голяма работа, какво толкова като е умряло. Дай ми парите и всичко е наред.
– Е, там е работата, че изхарчих парите и нямам какво да ти дам.
– Е, тогава ми донеси магарето.
– Че за какво ти е умряло магаре?
– Ти ми го донеси и не бери грижа.
Речено - сторено, Киркор докарал магарето. След месец се срещат отново и Киркор го пита:
– Какво направи с магарето?
– С магарето ли? Разиграх го на томбола. – отговорил Гарабед.
– Продадох 500 билета по 2 лв и изкарах 998 лв.
– Еее, никой ли не се оплака, че магарето е умряло?!
– Оплака се този, който го спечели, ама му върнах двата лева…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1630746129144281542.webp

тоталитарно време, един отива в шкембеджийницата, да си земе шкембе ...
тогава беше така - на едното гише един мазен чичо пред тебе с висока скорост кълца шкембето - слага колко требе в една купичка, после - минаваш напред - да ти сипят чорбата ...

та, гледа нашия, чичото дет кълца, фанал и мръсния парцал, дет забърсва тезгяха, и го кълца и него ... па вика нашия:
"другарю - как може така? и парцала кълцате ???"

а чичото отговаря:
"ти кво искаш ве, за 20 стинки персийски килим ли да ти кълцам???"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В селската дискотека, красива девойка седи сама на маса и явно скучае. Младеж, който също като нея е дошъл в заведението сам, без компания я забелязва и отива при нея : "Танцуваш ли?" Отговорът е, "Не." "Ела тогава да излезем навън, да ми помогнеш да бутнем трактора, че не пали."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иван и Марийка се срещат в магазина Марийка: иване какво ще правиш довечера? Иван: е па нямам планове Марийка: Довечера няма да има никои в нас искаш ли да доидеш Иван: Добре довечера в 22:00 ще съм в вас Марийка : Добре Стана 22:00 Иван хукнал тичайки с пукакнки и дискове с филни в ръка и престигнал тои пред врата и почнал да чука и чука и чука обаче никои не отвара чъл комшията излязал Какво си се разчукал бе то няма никои Марийка не ти ли е казала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ден 10...
Диарията свърши... Може би, не е било корона...
...а и има човек с отрицателна проба! Има надежда!
...Значи, мога да отида до магазина!

Вземам новите мерки за сигурност, обявени У фейса и У телевизора - ръся по пътя си белина, облечен като кукер. Да, направих си маска от видео урока за хендмейд маски! Реших, че, ако с нея изглеждам като психар - другите сами ще са на метър...

Освен т'ва - като ръся белината, питам хората от кой град са, 'щото по телевизора казаха, че междуградското е забранено - значи не се предава, ако сте от един и същи град. Което е яко...

Пазарувам на бързо белина и кренвирши, че е мой ред да разхождам кучето на леля Ванче от втория етаж. Плащам й две рула хартия и вземам кучето да се раздвижа. Имам 10 минути, докато Добри от ап.32 е на ред да разхожда псето. В този период, имам да правя йога, да гледам слъцето за витамин D, да направя кардио и 4 селфита.

Предавам кучето на Добри, ама той ми отказва. Вика ми: "Братле, тоя път излизам да разходя жената, споко!". Давам клетото дехидратирано куче на леля Ванче и заливам пред тях с белина за благодарност, да не си губя връзките и отношенията. Леля Ванче благодари и отива да дере с вилица колата на съседа Ламбри, защото днес го е видяла без маска да пие бира пред блока. Наистина е за бесилото тоА безотговорник! Ако продължи, на общо събрание в Google Hangout, решихме да го бием с камъни.

Прибирам се. Вече съм в безопасност! Изгарям пижамата, с която ходих до магазина. Викам баба Розалия от последния етаж, да ми направи бяла магия срещу щамове. Розалия я прави онлайн срещу 50 евра, но за мен идва на място, което е по-силно като ефект. Изпращам баба Розалия и сядам да си почивам от стреса. Медитирам и ям сурови бланширани картофи от фризера, защото при такива ниски температури, короната мре...

Докато съм медитирал, съм заспал. Сънувам, как Бойко, след като за ден създаде мега-лазарета в Арена Армеец, супер яки маски, костюми и хининово хапче-панацея - на третия ден, измисля и първата ваксина срещу коронавирус! Събуждам се оптимист! Лепя трети ред тиксо на дограмата, 'щото във фейса ми пратиха на лично, че хеликоптери ще пръскат дезинфектанти довечера(закачил съм на терасата туби да си напълня на аванта)...

После си правя ежедневния разговор с 112, защото нямам пари и не мога да си позволя онлайн психотерапевт...

Сетих се сега, да ви поканя на моите семинари за БЕЗличностно развитие. Първият е под надслов "Генералски успехи или как да намерите своя половинка, която желае да сподели вашата карантина".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младеж получава SMS: - "Иване, ние повече не бива да се срещаме. Галя." След което, той веднага ѝ звъни: - Защо бе Гале, нали се обичаме? - Аз чух и вече знам всичко! Чух те като говориш по телефона, че ти от половин година имаш папилома биоцелатум! - Цихлозома! Цихлозома биоцелатум! - И лабио сифилитус! - Лабио фелатус!!! - Иване, аз искам да имам деца, на мен венерически болести не ми трябват! - Край! Повече в присъствието на блондинки спирам всякакви разговори за аквариумни рибки.

Няма нищо по-хубаво от това, да липсваш на някого.Аз където и да отида, ме посрещат с думите:"Само ти ми липсваше"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да бъде изображение с текстово съобщение

Чумата слиза командировка на земята и Архангел Михаил е дежурен по КПП.
- Къде ма?
- Господ ме прати да взема от един град 20 000 души.
- Колко е тоя град?
- Един милион.
- Ееее на един милион 20 000 няма да проличи. Слизай!
Тръгва си чумата след една седмица и Михаил казва:
- Колежке, свърши ли работата, какво стана?
- Ааа, да. Заминаха си 20 000 и си тръгвам.
- Ама ти нормална ли си? Аз те пуснах за 20 000, ти взе 200 000.
- Ааа, аз моите 20 000 си ги взех. Другите умряха от страх.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В туристическа агенция влиза възрастна дама с шапка и малко кученце в ръце и казва:
- О, аз искам да отида в Париж! Както е казал Иля Еренбург, виж Париж и умри!
- Чудесно, това еднопосочен билет ли означава!

В туристическа агенция влиза възрастна дама с шапка и малко кученце в ръце и казва:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, нушо написа:

Запомнихме го от първият път ... немаше нужда, де ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dimy написа:

Запомнихме го от първият път ... немаше нужда, де ...

Тука има някаква грешка .

Софиянец и пловдивчанин вървят из Подуене. Времето е отвратително: вали дъжд, кал и локви навсякъде по улиците. В един момент минава автомобил и здравата ги изпръсква. Пловдивчанинът възмутено се опитва да почисти калните си дрехи и мърмори:
- Това софиянците сте крайно невъзпитани хора! Карате си автомобилите из локвите, пръскате и дори не спирате...
- Защо се сърдиш бе, майна? Нима в Пловдив не е същото? - обижда се софиянецът.
- Разбира се, че не е така! Ако случайно някой те изпръска, той веднага спира, качва те в колата си и те закарва в първия магазин за химическо чистене. Там те събличат и оставят дрехите ти за няколко дни, а виновният те закарва в къщи, където любезно се грижи за теб, докато си без дрехи...
- Я стига си ми говорил глупости бе, не ви знам аз вас пловдивчаните какви сте... С тебе случвало ли се е някой път такова нещо?
- Е, точно на мен досега не ми се е случвало... но със жена ми вече три пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Претъпкан автобус. Всички са притиснати почти интимно. Висок младеж, 20 годишна девойка и 80 годишна баба. Младежът постоянно намига на девойката и се притиска по-силно към нея. Неочаквано тя се провиква: - Простак! Извратеняк! Всички пътници се обръщат към троицата в пълна тишина. Младежът: - Защо викаш? Пет минути вече ме галиш, а аз съм бил извратеняк! - Изобщо не съм те пипнала! Ти добре ли си?! Погледите на всички се обръщат към бабката. - Какво ме зяпате? Просто исках да ги запозная

Между евреи: - Авраме, какво подари на младите за сватбата им? - Старинен сервиз за хранене за 12 души, а ти, Моше? - Аз ли? Цедка за чай за 88 души!
.....
В изборния ден. Човек се опитва да гласува:- Госпожо, изглежда, че бюлетината е намазана с нещо и химикалката не ще да пише.- Така ли? Я пробвайте тук в квадратчето срещу Фандъкова да видим?
.....
В болницата. Доктор към пациент: - Пригответе се за най-лошото! - Ще умра ли докторе? - Не, но Ви изписвам лекарство, което не се изплаща от Здравната каса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване