Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

- Докторе, помогнете, жена ми не може да заспи до 6 сутринта.

- И какво прави през това време?

- Чака ме да се прибера.

След мощен купон един мъж отива на работа без една ръка. Колегите му естествено се вълнуват:

- Кво стана? Къде ти е ръката? -

Абе снощи се натряскахме свински - от полунощ нататък всичко ми се губи - и сутринта се събуждам и гледам - на ръката ми спи едно женище - 100 кила и грозна като смъртта!

- И кво?

- Кво!? Прегризах си ръката, да не я събудя и чупка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2905

• нушо

3814

В една кръчма влизат митничар, данъчен и пожарникар. Започва голям купон - ядене, пиене , веселба… От всичко по много. Накрая се наканват да тръгват. Идва сервитьора и казва "350 лв.". Бавно се изправя пожарникаря и пита " Мога ли да видя разрешението от пожарната за заведението?". Сервитьорът смутено се връща назад, след малко идва отново: " 280 лв.". Изправя се данъчния: "Мога ли да видя счетоводните книги и да проверя касовия апарат?" Сервитьорът смутолевил "Извинете" и пак се връща. След малко идва за трети път и казва плахо " 200 лв." Митничарят го поглежда с досада и казва: "Абе, добре че съм в настроение, двеста, двеста, аде давай ги, че да тръгваме".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В парка пийнал мъж се приближава додама с кученце:

- Ау какво хубаво кученце. Как се казва?

- Знам, че е малко странно, но се казва Пръц.

- Божичко, супер! Значи можете да го повикате дори без да си отваряте устата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На съдържание на женско списание:Стр. 14- Как да отслабнем бързо.Стр. 15- Вие сте прекрасна, такава, каквато сте!Стр. 16- Рецепта за шоколадов кейк със сметана...

Докторът: - Е, как е Петре, действат ли ти свещичките? - За действане - действат, ама взе да ме боли свещника!
.....
Полицай спира автомобил: - Господине, защо не сте изчистили снега от покрива на колата!? Ще спрете рязко, ще падне на предното стъкло и ще загубите видимост! - То аз с тези гуми няма как да спра рязко
.....
Адам се прибира късно вкъщи и Ева веднага му прави сцена на ревност. - Ти луда ли си? С кого да ти изневеря, нали сме само двамата на Земята. През нощта той се събужда от странно опипване. - Какво правиш? - Броя ти ребрата...
.....
- Пешо, как е водата на морето? - Мокра. - Питам те колко градуса е? - Безалкохолна е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решил Батман да се върне във времето за да види как са живели предците му. Качил се на машината на времето и хоп, върнал се в дивия запад.
Върви си той по централната улица и се чуди: Всеки който го срещне му се смее докато го поздравява и се разминават. На края на улицата
един старец го спира и му казва:
- Ееех Зоро, Зоро. Аз казах ли ти, че оная твойта ще ти сложи рога накрая...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама пияни спорят за това колко луни има на небето- 2 или 3. Решили да попитат попа:

-Попе, колко луни има на небето- 2 или 3?

-На кой ред чедо?

Трима приятели са нипили и навръщане към дома паднали в един трап. Единят се завайкал:

-Какво да правя, не мога да се прибера, жената ще ме убие. Вторият:

-Нищо, аз може и тука да спя. Третият:

-Ако до половин час не изляза от тук, аз си тръгвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трима богатири яздят през тайгата. Единият се изправя на стремената, оглежда се и прави заключение:
-На горизонту женшчиный нет.
-Давай как вчера. - отвръща му вторият.
-А я не хачу! - негодува третият...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Интересувате ли се от спиритически сеанси?

- Спиритически - не. А бирени има ли?

Ако отговорът на вашия въпрос не е "бира", значи сте задали неправилен въпрос.

Махмурлия, събуждаики се сутринта, застава пред огледалото, щрака с пръсти и се чуди! Жена му, минаваики покрай него го пита:

-Пешо, какво правиш?

-Аааа, верно бе, Пешо беше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Летец и танкист спорили чия работа е по-тежка и кой е по-смел.
Решили всеки да повози другия в машината си.
Първо летеца се качил в танка, а там - шумно, тясно, оръдието гърми силно, а на всичко отгоре друса и топло като в пещ.
Излязъл пилотът каталясал и вика - много е гадно, ама ела утре в самолета и ще видиш...
На другия ден качил танкиста в самолета и почнал разни лупинги, фигури и завъртулки всякакви, а танкиста все се хили като луд.
Кацат на земята и летеца му казва:
- Е, вярно, твойто е по-тежко и ти си по-смел щом се смееше през цялото време.
А танкистът му вика:
- Не бе, просто за пръв път ми се случи да акам с дупето нагоре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един пич се родил с гайка вместо пъп.
Нямал проблеми, докато порастнал, но после взело да му пречи да си има приятелка, депресирал се и т.н. Тръгнал той да търси доктори, обикалял, обикалял, но никой не можел да му помогне.
Една хубава лятна привечер си седял на една пейка в морската в Бургас, проклинайки съдбата си и не щеш ли, минал Гошо Монтьорчето от сервиза на Москвич, естествено Гошето бил намазал ските.
- Що се кОсиш, ве лек? - подпитал Монтьорчето...
Тъй и тъй, заразказвал пича тежката си съдба..
- Ааа, чжи няа проблем, ве! Ей ся ше го оправим! - казал Гошето и извадил ключ 27 от задния си джоб.
Повдигнал ризата на пича, загнездил здраво ключа, напънал, лееко потдало, напънал още по-яко, потдало по-лесно, отвъртял той гайката... И на пича му паднал г*за!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

B Перник:
- Аре ставай да одиш на работа бе, строител, с таа вар по главата, с таа мистрия у устата и с тоя отвес между краката...

РВД( Ръководство Въздушно Движение) летище София, осъмна със заварени входни врати, барикадиран асансьор и минирани прозорци. Храна и ободряващи напитки се доставят само по спуснато 30 м. въже.
Коментара на шефа им:
- "Предпазна мярка."
Не останал вече друг не посетен транспортен отрасъл от премиера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безработен чете обява за работа:
- “Търси се помощник за гинекологичен кабинет в Банкя!”
Веднага набира номера:
– Здравейте, обаждам се за обявата. Може ли да ми дадете подробности около работата?
– Разбира се. Работата Ви ще е да подготвяте жените за гинекологичния преглед. Това значи, че ще им помагате са се съблекат, да легнат, ще измиете с топла вода областта на изследване и накрая ще масажирате половият им орган с лубрикант, за да се отпусне и да се избягнат травми при изследването.
– Хммм… да, интересувам се за мястото. Кога да дойда?
– Може и утре, но ще трябва да отидете до Пловдив.
– Пловдив? Нали обявата е за Банкя!?
– Да, кабинетът е в Банкя, но в Пловдив е краят на опашката… за сега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двамина джихадисти пристигнали у нас тия дни, решени да се превърнат в оръжие на Аллах и да раздадат справедливо възмездие. Обаче...
Кацнали, а после висели осем часа на летището, щото им няма багажа. Авиокомпанията не поемала отговорност за изгубен багаж, размотавали ги по гишетата, накрая един служител им предложил да се върнат на другия ден, може пък нещо... Наели такси за хотела. Останали с впечатление, че летището е много далече от София, щото бакшишът използвал тъмнината и час и половина ги размотавал из Младост, Дружба и гара Искър. Накрая излязъл на околовръстното, взел сменника си, после двамата изкарали от таксито, пребили и ограбили набожните чужденци. Успели да се доберат в хотела чак на другата сутрин, чужденците си направили он лайн резервации за полет на България ер. Пъкленият им план бил да отвлекат самолета и да го взривят в мола на Черни връх. Първо се отбили в чейндж бюро и сменили долари за чисто нови български хилядолевки. Взели рент а кар, но висели близо два часа в софийските задръствания. После нетърпеливо изчакали да пуснат движението след протест на съюза на цветарите и санитарките, а след това чакали още час, щото се прибирал председателят на Народното събрание от Брюксел. После чакали, щото имало мач на националния стадион. Ултраси, като ги видели, почнали да им викат "цигани" и ги набили. Пристигнали на летището, след като самолетът им вече бил излетял. Багажът им все още го нямало. Платили рент а кар-а с хилядолевка. Набили ги и извикали полиция. Полицаите им взели последните долари и им казали да не им се мяркат повече пред очите. Отишли на Терминал 2 и пак направили резервация за полет. Изкарали нощта на пейките, за да чуят на развиделяване, че има мъгла и полетите са отложени. После, че няма да има полети. Багажът им го нямало. Спогледали се и хванали първия автобус за турската граница... а там ги чакал Динко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Как прекара новогодишната нощ?

- Като подарък.

- Как така?

- Цяла нощ се търкалях под елхата.

Един пиян си кара мотора и си казва:" Ей сега ако ме спре полицай ще му кажа - очите ми са зачервени от вятъра." Спира го полицай и го пита:

- Абе, да не би от вятъра да са ти зачервени очите?

- Не бе, пил съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, нушо написа:

Двамина джихадисти пристигнали у нас тия дни, решени да се превърнат в оръжие на Аллах и да раздадат справедливо възмездие. Обаче...
Кацнали, а после висели осем часа на летището, щото им няма багажа. Авиокомпанията не поемала отговорност за изгубен багаж, размотавали ги по гишетата, накрая един служител им предложил да се върнат на другия ден, може пък нещо... Наели такси за хотела. Останали с впечатление, че летището е много далече от София, щото бакшишът използвал тъмнината и час и половина ги размотавал из Младост, Дружба и гара Искър. Накрая излязъл на околовръстното, взел сменника си, после двамата изкарали от таксито, пребили и ограбили набожните чужденци. Успели да се доберат в хотела чак на другата сутрин, чужденците си направили он лайн резервации за полет на България ер. Пъкленият им план бил да отвлекат самолета и да го взривят в мола на Черни връх. Първо се отбили в чейндж бюро и сменили долари за чисто нови български хилядолевки. Взели рент а кар, но висели близо два часа в софийските задръствания. После нетърпеливо изчакали да пуснат движението след протест на съюза на цветарите и санитарките, а след това чакали още час, щото се прибирал председателят на Народното събрание от Брюксел. После чакали, щото имало мач на националния стадион. Ултраси, като ги видели, почнали да им викат "цигани" и ги набили. Пристигнали на летището, след като самолетът им вече бил излетял. Багажът им все още го нямало. Платили рент а кар-а с хилядолевка. Набили ги и извикали полиция. Полицаите им взели последните долари и им казали да не им се мяркат повече пред очите. Отишли на Терминал 2 и пак направили резервация за полет. Изкарали нощта на пейките, за да чуят на развиделяване, че има мъгла и полетите са отложени. После, че няма да има полети. Багажът им го нямало. Спогледали се и хванали първия автобус за турската граница... а там ги чакал Динко.

И после да ми изкажат някои клишето, че Щатите са "страната на неограничените възможности". Никви патриоти не са!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Ние, градинарите, сме срамежлив народ, не искаме много да се говори за нас. Особено ако произвеждаме цветя. И най-вече тия дето отглеждаме макове.

- Какво ще правим по случай юбилея?

- Хайде да се напием!

- Ей, дай да измислим нещо различно, да не го обръщаме на обикновен ден.

- Какво става с Джон? - пита Смит свой приятел от клуба.

- С Джон ли? О, след полунощ той вече лежеше под масата и все се оплакваше, че таванът е толкова нисък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Немец, италианец и американец седят в бара. Немцът с гордост казва: - Моята жена за 7 секунди набира от 0 до 100. - Как така? - пита италианецът. - Купил съм й "Порше". - Ааа, това е нищо, моята набира от 0 до 100 за 5 секунди, - Как успява? - Ами купил съм й "Ферари" Тогава се обадил и американеца: - А моята набира от 0 до 100 за 2 секунди. - Невероятно! Какво си й купил? - Кантар...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отива мутра в зоопарка, приближава се към клетката на магарето. Обиколил от всички страни клетката, гледал, гледал и накрая казал:
- Мдаа, като се съди по ушите, тоя заек вероятно е на поне двеста години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, нушо написа:

Двамина джихадисти пристигнали у нас тия дни, решени да се превърнат в оръжие на Аллах и да раздадат справедливо възмездие. Обаче....

Братле, разсипа ме от смЕх ... 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Класическа ситуация - Трабант се удря в голям черен Мерцедес. Шофьорът на Трабанта е в ужас, но решава, че така и така е мъртъв, поне да си направи кефа. Изскача от колата, вади една манивела от багажника и започва да троши Мерцедеса. Чупи стъклата, огледалата, изкривява ламарините... Накрая оглежда, какво е направил, сяда в Трабанта и си заминава.
В Мерцедеса седят две мутри. Единият с мъка затваря провисналото си чене и казва:
- Ебаси, а представяш ли си, кво щеше да стане, ако ние го бяхме ударили тоя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седят няколко пияници в кръчмата и пият бира. По едно време единия взима със себе си няколко бутилки бира и се запътва към тоалетната. Приятелите му го последват и го заварват да излива бирата в писоара.

- Какво правиш бе? Бирата ли не ти харесва или какво?

- Не, напротив - много ми харесва; ама ми омръзна да съм посредник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Посред нощ в дома на свещеника звъни телефонът:

- Ало! Изпратете четири бутилки бира на улица "Хондурас" номер три...

- Извинете...

- Нали това е кафене "Златната гъска"?

- Сеньор, аз съм свещеник...

- Но, падре, какво правите по кръчмите толкова до късно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една майка влиза в стаята на дъщеря си и забелязва на леглото и писмо. С треперещи ръце отваря плика:

" Скъпа мамо!

Не се тревожи, аз заминах със своя нов приятел. Най-после намерих мъжа на мечтите си! Има обици по цялото тяло и халка на устните, освен това и огромен мотоциклет! Но мила мамо, това не е всичко... Бременна съм и Ахмед каза, че ще бъдем много щастливи в неговия старичък фургон сред гората. Той иска много деца и аз мечтая за същото. Най-накрая разбрах, че марихуаната на никого не вреди, и затова ще направим малка плантация в гората както за себе си, така и за приятелите на Ахмед. Те пък ни обещаха, че ще ни снабдяват с кокаин и екстази. Моля се учените по-бързо да намерят лекарство против спина, защото Ахмед се влошава с всеки изминал ден, той заслужава по-добра участ! Не се притеснявай мила мамо, вече съм на 15 и мога сама да се погрижа за себе си. Ще се опитам по някакъв начин да ти дойда нагости за да ти
покажа внука!

Твоя дъщеря Ани

P.S. Скъпа мамо, това беше шега! Аз съм на гости у съседката. Исках просто да ти напомня, че има много по-лоши неща от писмото от директора на училището и заповедта за изключване, които ще намериш в горното чекмедже на масата. С любов, Ани."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж се тресе от плач пред някаква кръчма..

- Защо плачете, да не би да нямате пари? - пита го минувач.

- О, не! Пари имам, но не ми се пие! - отвръща отново в ридание мъжът.

Събират се няколко пияници да пият. Почват да приготвят масата и казват на единия:

- Я ти налей пиенето.

- Не мога, треперят ми ръцете, ще го разлея всичкото.

- Тогава поне нарежи мезето.

- Не мога, ще се порежа.

- А какво можеш да направиш тогава?

- Ще посоля салатата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ме уволниха! Шефа влиза сутринта и казва:
- Отивам за 1 ден до София!
Аз:
- К`во ша пра`иш в София, гей-парада беше преди 2 дни!?

Над Варна заваля. Рязко и напоително.
- "Прането?!" - изтръпнаха жените.
- "Булеварда?!" - изтръпна кметът.

Момичетата от Студентски град друсали повече от БДЖ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване