Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 26,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2883

• нушо

3783

Диалог на изпит:
- Знаеш ли?
- Знам.
- Какво знаеш?
- По предмета знам?
- По какъв предмет?
- По който се явявам?
- По кой се явяваш?
- Ееее, вие вече издребнявате...

В една университетска аудитория професорът чете лекция вече няколко часа наред.
- Извинете, че говоря толкова подробно, но нямам часовник! - казва той.
- Зад гърба ви виси календар! - чува се глас от аудиторията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приемен изпит във ВУЗ. Изпитващият пита кандидата:
- Защо се върти електромоторът?
- Защото има електричество.
- Аха! А защо тогава електрическата ютия не се върти?
- Защото не е кръгла.
- А електрическият котлон? Той е кръгъл.
- Той е малко груб и има триене в крачетата.
- Добре, а крушката? Тя е гладка, кръгла, без крачета.
- Крушката се върти.
- Как така?!
- Ами нали я въртите, за да я завиете във фасунгата.
- Мдааа... наистина я въртя. Обаче аз я въртя, а не тя сама.
-Ами то нищо само не се върти. И на електромоторът му трябва електричество.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент на изпит във ветеринарния ф-т.
- Как се прави аборт на крава?
Мълчал, мълчал.
Професорът:
- Колега, излезте да се поразходите и помислете.
Среща колега в коридора:
- Братче, как според теб може да се направи аборт на крава?
Онзи:
- Леле мале, колко лошо си закъсал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

– Бойко Борисов не може да предсказва бъдещето. Бъдещето просто прави това, което Бойко Борисов каже.

– Единственият случай, когато Бойко Борисов е сгрешил, е когато е помислил, че е сгрешил.

– Откак Бойко Борисов стана кмет, основният износ на София е болка…

– Бойко Борисов няма нужда от чудо, за да раздели Червено море. Той просто върви напред, а водата се маха от пътя му.

– Когато Бойко Борисов влезе в стая, той не включва лампите, а изключва тъмнината.

– Бойко Борисов никога не отстъпва – той просто напада в обратната посока.

– Често се казва, че някой се е разминал на косъм със смъртта. А Смъртта веднъж се разминала на косъм с Бойко Борисов.

– Бойко Борисов може да ви удуши с безжичен телефон.

– Бойко Борисов може да направи снежен човек от дъжд.

– Бил Гейтс живее в постоянен страх, защото компютърът на Бойко Борисов може да забие.

– Призраците всъщност са причинени от факта, че Бойко Борисов убива хора по-бързо, отколкото смъртта може да ги обработи.

– При някои мъже левият тестис е по-голям от другия. При Бойко Борисов всеки от тестисите му е по-голям от другия.

– Когато някой каже, че няма перфектни хора, Бойко Борисов го приема за лична обида.

– Бойко Борисов знае всичко, което може да се знае. Освен значението на думата “милост”. (муахахахахаха!)

– Когато Бойко Борисов играе Монополи, това влияе на световната икономика.

– Бойко Борисов спи с възглавница под пистолета си.

– Любовта не боли. Бойко Борисов боли.

– “Двама мъже и половина” първоначално е било идея за сериал само с Бойко Борисов.

https://kaka-cuuka.com/1004#more-1004

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Красива студентка към свой колега:
- Аз разбира се мога да ти кажа, как взех двата най-трудни изпита, но се съмнявам, че и при теб ще се получи по този начин.

Сутринта на спирката един студент припаднал, събрали се хора да го свестят, един вика:
- Вода, дайте вода...
Студента отваря очи, и казва:
- И хляб, и хляб...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да
си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина
със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с
увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на
по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.
Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си
намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат
работа” - тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж
гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на
третия. Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновенно
красиви”. „Божичко!” - зарадвала се жената, но все пак се качила на
четвъртия етаж. Там висляла табела: „Мъже с работа, които обичат деца,
ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- - Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там
бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота,
помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере
половинка, но все пак, се преборила с чувствата си си и се качила на
последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание:
„Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува
само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една
жена. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!
А точно срещу този магазин бил открит” Магазин за жени”. На първия етаж
се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория - богати
жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж ДОСЕГА НИКОЙ,
НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЕДИН БОРЕЦ ХВАНАЛ ЗЛАТНАТА РИБКА.
- Моля те, пусни ме и ще ти изпълня 3 желания!!! - казала рибката
- Само толкова ли!? - казал бореца
- Повече не мога!
- Добре! Искам на брега да има едно дестилирано олио, тиган с капак и газов котлон.
ЩРАК - и готово
Бореца сложил рибката в тигана затворил капака и включил котлона.
- Помощ! - крещяла рибата
- ТА, КОЛКО ЖЕЛАНИЯ КАЗВАШ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв баровец се загледал в един уличен фокусник. Онзи вадел от ръкава си едно малко духче и му заповядвал:
- Петдесет!
И в ръката му се появявала една малка ракия.
- Сто!
И ето - една голяма.
- Сто и петдесет!
Тогава в ръцете на фокусника се появил голям стакан с пукница. До горе пълен!
- Бах мааа му! - помислил си баровецът - Този тъпанар е намерил вълшебен дух и го юрка за дивотии!
Предложил на човека хиляда лева за духчето, онзи се опънал и както и да е, накрая си стиснали ръцете на една вила в Сандански, BMW 6, милион в евро и като бонус, една плейметка, гадже на барото. Грабнал нашият духчето и побегнал. Спрял се чак в Борисовата градина, на сянка.
- Искам достъп до националния резерв на Щатите, нотариален акт за Хавай и 50 процента от доходите от петрол в света! Като начало!
Духчето го погледнало отегчено:
- Много си прост, пич! Аз съм тясно профилиран: "Петдесет, сто, сто и петдесет!

Една мутра хваща златната рибка.
- Пусни ме и ще ти изпълня 3 желания.
- Ааа, не на мен тия, в такива идиотщини не вярвам..
- Сериозно, аз съм златната рибка и ще изпълня каквото кажеш.
- Абсурд, това са само глупости..
- Добре, кажи каквото и да е и да видиш че ще го направя.
Навил се той и решил да пробва.
- Искам тук пред мен отдясно наляво да премине стадо бизони.
Речено, сторено..Цяло стадо минава пред мутрата.
- "Това беше чист късмет", казал той.
- "Добре, пробвай със второто желание тогава", казала рибката.
- Искам пак цяло стадо бизони да мине, но този път отляво надясно.
И в същия момент стадото си преминава пред учудената мутра.
- "Какво ти е третото желание?", рекла рибката.
Мутрата, потресен от случилото се, седнал, почнал да мисли,мисли 5, 10... 15 минути... половин час... Накрая не издържал и казал:
- Оф, да го е*а, пускай пак бизоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Тате, тате, ти бил ли си програмист?
- Бил съм тате, и програмист, и дизайнер и QA съм бил. Но най-много бих системния администратор!

Две татуирани батки са в тоалетната по голяма нужда и си говорят:
- А бе, ние сега с теб физическа ли работа извършваме или умствена?
Другият мислил, мислил па казал :
- А бе, ако беше физическа щяхме да накараме друг да я свърши, значи е умствена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Из интервю при кандидатстване за работа:
- Пиете ли?
- Не... не - въобще не мога да понасям миризмата!
- Изглежда, че не сте готови да работите в екип....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седя си аз в гумаджийницата, докато ми вулканизират една гума и по едно време пристигна едно "инфинити" с доста мека гума и от него излезе супер лъскава мацка. Така и така, гумата да се напомпа.
Момчетата както си трябва, свалиха гумата, и в хода на работата един от тях небрежно попита:
- С какво да ви напомпаме гумата? - сякаш има варианти.
И тука вече се почна...
Мацката:
- А какво има?
И в този момент у гумаджията все едно се събуди демон:
- Ми имаме въздух с различни аромати: праскови, ягоди...
Всички гумаджии започнаха да хихикат, всеки зает с неговата си работа, но слухтейки към диалога на двамата.
- А колко струва?
Монтьорът:
- 200 лева. Всичките гуми.
Всички присъстващи вече едвам се сдържаха да не се разхилят на глас.
Мацката:
- Ми, добре. Искам ягоди тогава.
Гумаджиите умират от хилеж, всеки се опитваше да се сдържи, но не се получи.
Гумите бяха напомпани с "ягодов аромат".
Мадамата без сянка на усмивка отброи двеста лева и потегли.
Всички плачат от смях.
След време пак съм очевидец: така се случи, че след няколко дни бях пак на монтаж в същата гумаджийница.
Пристигна същото "инфинити", от него излезе един едър и солиден мъж и попита:
- Преди два дни тук сте правили гума на тая кола, нали?
Момчетата им се дръпнаха физиономиите.
- Кой точно прави гумата, на тази кола преди два дни?
Сега всички ще ни накажат, но няма как.
Излезе собственика и скромно, тъй, виновно каза:
- Ми, да... Моите момчета я правиха...
Мъжът:
- Такааа. Тука ли напомпахте на жена ми гумата с ягодов аромат?
Собственикът:
- Мии... Даа... Нниеее...
- Ето ти петстотин лева.
Собственикът:
- А...?
Мъжът:
— Три дни не съм спал от смях, на всички приятели разказах, всички паднаха да се хилят!
Гумаджиите отново в смях до сълзи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Модерна циганка-гадалка към минаваща девойка:"Алоооуу, чаровницееей, спри са да ти казвам, имйел шъ пулучиш! Голем късмет та чака, добър пръвайдър ша намериш! Един юзър много хубави неща ти мисли. Все та причаква в кюто, ама ти много са крийш, ма! Пусни му на чиляка... оторизейшън, тига си го мъчила с тоз рикуест! Той много та `аресва, иска да та джазка виртуално.
Я дай левътъ ръкъ да вида по-добре. Аууу, малка ъчичка имаш, ама голем джойстик си фанала! Въх, много си играйш със скролера на мишката, алавницееей. Немаш ли с к`во друго да си играйш, ма?
Тука виждам голем трафик от един сайт с много
хиксчета... Ама си ъпдейтвай антивирусната и файъруола да н`си наджипкаш компа с виртуални въшки.
Дай ся пет лева и Господ да та пази барабар със
софтуера и хардуера!
Къде тръгна, ма? Шъ та кълна, да знайш!
Да ти са напълни компа с вируси дано! Виндовса да ти висне кът` гъза на прабаба ми!!! Ре-инстол секи ден да прайш и от бъгове да н`съ
отървеш!
Да ти го нахакат здраво в айпито! Имйела със спам да ти затрупат! Само грозни аватари да намираш! Кюто ти да са скапе и хистърито да ти са затрий! Сичките си пароли да забраиш и да ти спрат
акаунтите!
Пейфорфрий да та намрази!!!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наблюденията на един опитен потребителМиналата година един мой приятел ъпгрейднал Гадже 1.0 до Жена 1.0 и забеляза, че тя заема много памет и оставя много малко системни ресурси за другите приложения.
А съвсем скоро той забеляза, че Жена 1.0 още пуска и разни дъщерни процеси, които също отнемат ценни ресурси. Нито в рекламите, нито в документацията към този продукт, този феномен не бе описан, макар, че имам информация, получена от другите потребители, това е нормално явление, обуславящо се на природата на даденото приложение. На всичкото отгоре, Жена 1.0 се инсталира по такъв начин че винаги се стартира при инициализация на системата и следи за процеса на работа. Моят приятел, забелязал, че някои приложения,в това число Футбол 10.3,
Биричка 1.5 и Риболов 7.0 изобщо престанали да работят в неговата система.
Те предизвиквали аварийно спиране, при опит да бъдат стартирани (преди инсталацията тези проблеми не съществували). Инсталацията на Жена 1.0 няма режим Custom и без да дава право на избор, инсталира и други недоброжелателни добавки - например Тъща 55.8 и beta-release Шурей. Изгражда се впечатлението, че производителността на системата пада с всеки следващ ден. В следващата версия Жена 2.0 бихме искали да видим следните възможности: бутон "Не ми напомняй повече"; бутон minimize; опция в Uninstall,позволяваща такава инсталация на Жена 2.0, така, че всеки момент да може да бъде изтрита без загуба на cash и други системни ресурси; опция, позволяваща пускането мрежа в режим на неустойчивост или неразборчивост. Лично аз реших да избегна всичките описани по-горе роблеми, свързани с Жена 1.0 и продължих да използвам Гадже 2.0.Но и с нея ми възникнаха проблеми. Оказа се, че е невъзможно да се инсталира Гадже 2.0 върху система с Гадже 1.0: първо трябва да се премахне Гадже 1.0. Другите потребители казват, че това е много стара грешка и би трябвало да съм я знаел. Казват, че различните версии на Гадже , встъпват в конфликт, поради съвместното използване на входно-изходния порт. Мисля, че отдавна трябва да оправят тази глупава грешка. Освен това Uninstallera на Гадже 1.0 работи нестабилно и понякога оставя в системата следи от работата на приложението.Още един неприятен момент: Всички версии на Гадже постоянно извеждат кратки и досадни съобщения за необходимост от ъпгрейд до Жена 1.0. Предупреждения за открити грешки : Жена 1.0 има едокументирана грешка. Ако се опитаме да инсталираме Любовница 1.1, без деинсталацията на Жена 1.0, то Жена 1.0 ще изтрие файловете на MS Money а после сама се изтрива.След това Любовница 1.1 прекъсва инсталацията си, заявявайки за недостатъчност на системните ресурси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмист
Приказката "Червената шапчица"Още докато е под DOS юзера "Mother" подава сигнали към шината на Червената шапчица да копира малко банички в директорията на старата версия Баба 1.2. Червената шапчица започва незабавно да отделя процесорно време за обработка на сигнала и копирането. Но в това време се оказва, че в оперативната памет се е намъкнал вируса "Вълк" версия 2.11, и започва да чете хекс-кода на Червена шапчица. Така Червената шапчица преминава в режим на времеделение и процесора й започва да работи по-бавно. Вълкът, който е ъпгрейдвана версия, (добавена му е командата Search) се оказва с по-голяма производителност и пръв файндва архивните копия на Баба 1.2 и дава ирейз на цялата версия на Баба 1.2. Вълкът настанява свои файлове в директорията, която остава със същото име и така си осигурява свободен достъп до архивите на Червена шапчица. При достигането на обработените данни на Червена шапчица, той ги делейтва, като игнорира опитите й да ги разпознае от архива.
Обаче в това време антивирусния пакет, последна версия "Ловец" 6.29, снабден с ъпгрейдавана версия за унищожаване на вируси "Автомат Калашников 4.7", открива вируса Вълк и го изтрива, като го маркира като бед сектор. По-нататъка Ловец 6.29 ъндилейтва успешно изтритите фаилове на Баба 1.2 и Червена шапчица, които остават годни за по-нататъшна експлоатация.От geri_12

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, нушо написа:

Предложил на човека хиляда лева за духчето, онзи се опънал и както и да е, накрая си стиснали ръцете на една вила в Сандански, BMW 6, милион в евро и като бонус, една плейметка, гадже на барото. Грабнал нашият духчето и побегнал. Спрял се чак в Борисовата градина, на сянка.
- Искам достъп до националния резерв на Щатите, нотариален акт за Хавай и 50 процента от доходите от петрол в света! Като начало!
Духчето го погледнало отегчено:
- Много си прост, пич! Аз съм тясно профилиран: "Петдесет, сто, сто и петдесет!

Супер точна сделка, особено за вилата в Сандански! Във всяка има по едно духче за всеки. Ползва се до 150! А на кило всички сме вече духчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баровец е на почивка на Канарските острови. Страшно му
харесва. Отива при местния организатор и казва:
- Много е хубаво при вас, искам да доведа баща си тук, да си почине, да се разсее...
- Ами няма проблеми, доведете го!
- Само че знаете ли, температурата на водата в морето при вас е 27 градуса, а татко обича 26. Разбирате ли, не 25 или 27, а именно 26, ще си платя.
- Много добре, ще го нагласим.
- Освен това, пясъка ви е жълтеникав, а татко обича бял, разбира се ще платя.
- Добре, ще опитаме.
- И птичките при вас някак неразбираемо летят, а на татко му харесва ето така "хвър-хвър", и затова ще платя.
- Добре, и за птичките нещо ще измислим.
- И още едно нещо, палмите ако можете да разсадите на редове, при вас те стоят някак безразборно, разбира се ще платя.
- Добре, и с палмите ще се разберем.
Идва бащата на баровеца, почива си, радва се на живота. Влиза в морето - пясъка е бял, потапя си ръката във водата - точно 26 градуса, птичките над морето правят ето така "хвър-хвър", огледал се - палмите засадени на редове... Полегнал на един шезлонг, затворил очите си блажено и си вика:
- Ето, в такива моменти разбираш, че щастието не е в парите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Транскрипция на абривиатурата НСБОП:Никакъв Софтуер Безплатно за Обикновените Потребители

Жена-програмист попълва анкета:Пол: женски
Семейно положение: разведена
Причина за развод: device not found

- Може ли човек да умре от компютърен вирус?
- Зависи чий компютър е заразил.

Мъж си купил компютър и задал парола за log in. Човекът написал "penis". Компютърът изписал:
"Ключът е отхвърлен: не е достатъчно дълъг".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекар обяснява на сумо борец:
- Разберете, че не всичко от "Кама Сутра" е за Вас.
Например, класическата поза "мъжът отгоре", за Вашата партньорка може да се окаже плоска шега!

Мутри решават кръстословица:
– Как е „спортно равенство“ с две букви, първата е „О“?!!
– 0:0 бе, идиот!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване