Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Изпит по философия. Доцентът слага стола си върху бюрото и казва:
- "Колеги, използвайки всичко научено дотук, за да ми докажете, че ТОЗИ СТОЛ НЕ СЪЩЕСТВУВА".
Студентите започват да пишат, с изключение на един, който драснал нещичко за десет секунди и почнал да дреме. А другите пишат ли, пишат. Излизат резултатите - с най-висока оценка е студентът, който почти нищо не написал.
Всъщност бил написал само:
- "Какъв стол?!"

В бюрото по труда
- Какво сте завършили?
- ПУИ.
- Моля?
- Пловдивският учителски институт.
- Добре, че не сте завършили в Хасково.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2883

• нушо

3783

Една мутра се блъснала с БМВ-то си в уличен стълб и се нагънала предницата. Слязла мутрата от колата и започнал да се вайка, как ще каже на шефа си. В този момент до него спряла друга мутра с джип и го попитал какво става.
- Мани брато, смлях бавареца и шефът ще ме убие.
- Немаш проблем. Като те виждам колко си як, мини отзад и духай силно в аспуха, няма начин да не се оправи.
Мутрата го послушал и почнал да надува аспуха.
След малко минала друга мутра с ауди и също спрял да го пита какво прави. Той му разказал всичко и как го посъветвали да духа в аспуха.
- Ама много си прост. Така няма да се оправи, не виждаш ли, че шибидаха ти е отворен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отива мутра в автосалон.
- Искам яка кола!
Продавачът:
- Ще ви покажа Форд Фокус.
- Какъв фокус?
- Ся ще ви покажа. Излизат на улицата, продавачът вдига 100 и казва на мутрата:
- Виждаш ли този стълб? Сега ще минем през него, само си затвори очите.
Мутрата ги затваря, продавачът заобикаля стълба.
- Можеш да ги отвориш.
- Иха! Яко! Ще я взема.
Прибира се, вика на пожар приятелите, качват се те в колата. Нашият вдига 100 и им казва:
- Виждате ли тази стена? Сега ще минем през нея, но всички да си затворят очите. Бааааааах!
Мутрата изпълзява изпод отломките едва жив и казва:
- Дее*а и говедата, дее*а! Кой от вас си отвори очите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъщата си лафи с внучето Иванчо: – Кажи сега на баба, какви приказки ти разказва вечер твоя смотан татко? – Ами за крокодилите. - казва Иванчо. – Ооо, и какво за тях? – Женската снасяла 80 яйца, а мъжкият изяждал около 70 от тях. Бабата гледа с разширени очи. – И каза ли ти твоят умен татко, защо мъжкият изяжда толкова много? – Да, каза... щото иначе сме щели за затънем до ушите... с крокодили като тебе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне хората помъдряха. Днес: пред аптеката - 0 човека, пред хранителния- 2ма, пред магазина за препарати - 1, пред магазина за алкохол - 12. През 2 метра всеки...
.....
Всеки ден, след като изчистя къщата с белина, поливам и замазвам обилно и със Шанел, ей така да види вирусът, че не ми дреме за материалното.
.....
Шефът към отсъстващ дълго работник: - Къде беше две седмици, Иванов? - Няма да повярвате, г-н директор! Генчо кихна и две седмици бяхме под карантина на вилата му!
.....
Да изпратим най-силната си подкрепа на семействата, които живеят в боксониери и гарсониери и имат само един телевизор и компютър. Бъдете силни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Каква е приликата и разликата между мухите и журналистите? Прилика: - И едните и другите налитат на л*йна! Разлика: - мухите ги ядат сами, а журналистите се опитват да хранят нас!
.....
Днес си правим видеочат с жена ми и тя се жалва: - От притеснение ми излязоха нови бръчки! - Да не излизат, че ако разбере Генерала, ще трябва и глоба да плащам...
.....
Полицай спира жена шофьор за превишена скорост. – Когато видях да завивате насам, си казах: “Най-малко шейсет”! Жената отвръща кокетно: – О, да, разбирам… С тази шапка изглеждам по-възрастна.
.....
Катаджия спира перничанин: - Книжка имаш ли? - Имам! - Технически преглед минала ли е колата? - Да! - А защо си без колан? - Ееее, стига де, кой носи колан върху анцуг?!
.....
Днес съм си забравил фаровете светнати. Намирам бележка на чистачките с текст: "Фаровете ти светеха, счупих ти крушките, за да не ти падне акумулаторът". Има и добри хора!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Индианец си купил компютър и го занесли в племето. Един казал:
- Нов е!
- Чист е! - казал друг.
- Женски е! - казал вожда и посочил флопито.

Между компютърни специалисти:
- Вчера свалих страхотна мадама!
- Колко мегабайта и откъде?

Двама интернет маниаци си говорят:
- Какво става, как си?
- Уф, имам мускулна треска на пръстите...
- Защо? .
- Абе снощи се засякохме с едни приятели в един чат, до сутринта пяхме песни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Парашутисти скачат от самолет и докато падат надолу един до друг,единия вади една ябълка и пита другия:
- Искаш ли ябълка?
- Не!
Продължават да падат,сега първия вади банан:
- Искаш ли банан?
- Не бе!
Продължават:
- Искаш ли портокал?
(втория вече изнервен)
- Абе откъде подягодите ги вадиш тия плодове?!?
- Ами от раницата на гърба ти....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Професорът на изпит:
- Как се познава бременна жена?
- Ами с голям корем, криви крака… – отговорил студента.
Професорът се изправил в цял ръст и попитал:
- Краката криви ли са ми?
- Да!
- Корем имам ли?
- Да!
- Е, като чуеш, че съм родил – си донеси книжката да ти пиша 3...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Индианец си купил компютър и го занесли в племето. Един казал:
- Нов е!
- Чист е! - казал друг.
- Женски е! - казал вожда и посочил флопито.

Ако има флопи няма да е нов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От женски форум:
- Моят Мъж нит пие, нит пуши и ми скъсва г*за от с*кс, к'во да правя?!
99 коментара на жени:

- Да пукнеш дано! 

2021-02-11_093637.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмист отива на очен лекар. Слагат го да седне и лекарят започва да му посочва по таблото с буквите:
- Можете ли да прочетете, какво пише на този ред? Прогрaмистът, гледайки към редицата от букви НЯОВНТОЯ:
- Докторе, нещо енкодинга не ви е настроен като хората.

Момче и момиче - гаджета. Маниаци на Diablo. Прибират се след нощна. На вън обаче голям студ. Момичето проплкава:
- Много голям студ брее.
Момчето отвръща :
- Ами... т'ва е малък студ само 5 level!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По време на обиколка в психиатрична лечебница: – Този болен защо ридае така? – пита лекар колегата си. – Продал родината си. – А защо преживява така? – Не му платили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако шофьорите се взимат на работа като програмисти то ето как ще изглежда обявата:

Длъжност: шофьор

Изискванията:
Професионални навици на управление на леко и тежкотоварни автомобили, тролеи, трамваи, влакове на метро, трaктори, багери, БМП и съвременни леки/тежки танкове състоящи на въоръжение в страните НАТО.

Навици на ралийно и екстремално управление са задължителни. Опит във Ф1 - препоръчва се.
Знания и опит на ремонт на бутални и роторни двигатели, автоматични и ръчни трансмисии, системи за запалването, бордови компютъри, АБС, ГПС и автомобилини аудио системи на водещи световни производители - задължително.

Опит в провеждане на тенекеджийски и бояджийски работи - плюс.

Кандидати трябва да притежават сертификати БМВ, Дженерал Моторс, а също дипломи за участие в големи международни ралита но не по-стари от 2 години.

Заплащането 300-500 лева, определя се в зависимоста от резултата на интервюто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мутра се хвали:
- Имам страхотна картина на Клайдерман.
- Той не е ли пианист?
- Ааа, когато му кажа - рисува!

Изгоряла къщата на мутра и манекенка. Тя седи и циври:
- Изгоряха ми роклитееее, изгоряха ми гримоветееее...
Мутрата седи и псува:
- Да му се и... изгоря ми цялата библиотека.
Кипнала манекенката:
- К'ва библиотека бе - имаше три книжки!?!
- Да, ама едната не си я бях дооцветил!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бог отишъл на инспекция в Ада, за да провери как се наказват грешниците. Влиза е една стая, в която наредени много хора получават от време на време по някой бич. Бог попитал:
- Какъв грях имат?
- Прелюбодеание. Колкото пъти са го извършили - толкова бича на ден получават.
Стигат втора стая. От нея доста по често се чуват вопли. Бог попитал:
- Какъв грях имат тези?
- Джебчии. Колкото пъти са крали по толкова бича на ден получават.
Стигат стая от която се чуват постоянни вопли и писъци.
- А тези ? - попитал Бог.
- Спамъри...

Програмист пише автобиография:
Имах тежко детство! Компютърът ми беше 8-битов....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Борец със жена си играят тенис! По едно време жената удря прекалено силно и топката се удря в прозореца на близка къща и го чупи! Отиват двамата да се извиняват, отваря им млад мъж и те започват:
- Извинявайте, ние, такова… Без да искаме…
- Прозорецът как да е, но топката счупи 300 годишна китайска ваза. Аз съм духът от тази ваза и ще изпълня по едно желание на двамата!
Мъжът:
- Искам да имам по 1 милион във всяка банка в страната
Жената:
- Искам да имам по един луксозен апартамент във всяка столица по света!
- Чудесно! – казва духът – Само че за да се изпълнят желанията, трябва да изч*кам жена ти!
Мутрата от радост е готов на всичко… Духът и жената се качват горе и правят каквото трябва… Свършват те, и той я пита:
- На колко години е мъжът ти?
- На 30!
- Толкова голям, а вярва в духове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмист #1:
- Няма да повярваш на това, ако завъртиш диск с Windows XP proffesional, на обратно ще чуеш всякакви ужасяващи звуци и сатанистки заклинания!
Програмист #2:
- Т'ва нищо не е, ако го завъртиш напред ще се инсталира Windows...

Закон на Нолис:
1. Броят на неподходящите селекции при търсене в Интернет се увеличава право пропорционално на спешността на търсенето.
2. Броят на неподходящите клишета и ключови думи се удвоява всеки месец, така че след 2000 години всяко търсене ще бъде безсмислено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Багер закача последен модел мерцедес. От мерцедеса слиза мутра и се засилва към багера, и злобно отваря вратата... Вътре седи огромен Багерист, който едва се побира в кабината...
Гледа го от високо, и пита:
- Кво искаш, бе?
- Ами, ключ 19 имаш ли?
- Не, аз до 27 ги завивам с ръка...

Две мутри гледали екшън. Точно преди решаващия момент, когато един от главните герои трябвало да скочи от петия етаж на сграда, за да се спаси от преследвачите, единият натиснал паузата и казал:
- Пешо, хайде да се хванем на бас. Аз казвам, че тоя няма да скочи!
- Ще скочи, бе Данчо, няма на къде. Ще видиш!!! - и се хванали на бас.
Героят скочил. Спечелилият си прибрал парите, но след малко казал:
- Виж кво, аз тоя филм съм го гледал, така че, вземи си парите.
- Брато, и аз съм го гледал ама си мислех, че втори път няма да се осмели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Закон на Крайне:
Всички компютри чакат с еднаква скорост.

Правило на Робинс:
Една от причините компютрите да вършат повече работа от хората е, че никога не им се налага да спират, за да вдигнат телефона.

Закон на Белинда:
Вероятността за срив в компютъра е право пропорционална на важността на документа, върху който работиш.

Закон на Финегал за информацията:
Информацията, с която разполагаш, не е, която искаш.
Информацията, която искаш, не е, която ти трябва.
Информацията, която ти трябва, не е, която можеш да получиш.
Информацията, която можеш да получиш, струва повече, отколкото искаш да платиш.

Дефиниции на Мърфи за компютърната система:
Хардуер: Онези части на компютърната система, които можеш да ритнеш.
Софтуер: Онези части на компютърната система, които не работят.
Хард диск: Онази част на компютърната система, която блокира в най-неподходящия момент.
Периферия: Онези части, които са несъвместими с компютъра ти.
Принтер: Онази част на компютърната система, която се задръства с хартия, когато не гледаш.
Кабел: Онази част на компютърната система, която е прекалено къса.
Мишка: Виж “проклятие”.
Архивиране: Операция, която нокога не се извършва на време.
Възстановяване: Функция, която действа безотказно, докато не ти потрябва.
Памет: Онази част на компютърната система, която е недостатъчна.
Съобщение “Грешка”: Искане да потвърдиш с “ОК” унищожаването на собствените си данни.
Файл: Онази част на компютърната система, която не може да бъде открита.
Процесор: Онази част на компютърната система, която е остаряла.
Ръководство за експлоатация: Онзи елемент от компютърната система, който е неразбираем.

Факторът вирус:
Единственият файл, който не си проверил за вируси, се оказва с най-лошия вирус.

Закон на Лукас:
За най-важната ти програма ще е необходима повече памет от тази, с която разполагаш.
Ако паметта е достатъчна, няма да има достатъчно свободно място с диска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Маниак на DOOM умрял.
Свети Петър го пита:
- Какво добро си направил през целия си живот?
- Нищо, цял живот играх на DOOM.
- А какво лошо си направил?
- Пак нищо, цял живот играх на DOOM.
- Добре, ти ще бъдеш в ада, обаче имаш право на три желания.
- Амии.. IDDQD.
- ???
- Абе направи го.
- ОК - готово, давай второто.
- IDKFA.
- ???
- Абе направи го.
- ОК - готово, давай последното.
- Абе не ми трябва трето желание, пускай ме веднага в ада.

Каква е разликата между начинаещ и напреднал програмист?
Начинаещия мисли че в един килобайт има 1000 байта, а напредналия програмист мисли, че в един килограм има 1024 грама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втората Световна война....
Набързо мобилизиран "парашутист" прави първия си скок.
Падайки надолу, забравя как се отваря парашута...
Наближавайки някакъв, който лети отдолу нагоре, го пита:
- Как се отваря товааааа?
- Не знам, аз съм от сапьоритеееееее...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Професор изпитва свой студент, който не знае нищо. Накрая той му казва:
- Ако ми зададеш 3 въпроса, на които не успея да отговоря ще ти пиша 6.
- Добре. Първият ми въпрос е: Кое нещо е законно, но не е логично? Втори: Кое нещо е логично, но не е законно? И последен въпрос: Кое нещо е незаконно и нелогично?
Мислил професорът, мислил и накрая написал отлична оценка на студента и го отпратил. После попитал кой от останалите ще отговори на тези въпроси. Станал друг студент и казал:
- Вие сте женен, а жена ви е по-млада от вас. Това е законно, но не е логично. Второ: Жена ви си има любовник. Това е незаконно, но е логично. И последно: На този любовник вие току-що писахте шестица. Това е незаконно и нелогично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване