Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мутра изпраща сина си в казармата и му подрежда багажа - фланелки, бельо...
По едно време новобранецът пита:
- Тате, калашника там ли ще ми го дадат или да си нося от нашите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2883

• нушо

3784

Студентски форум:
- "Пред изпита толкова се бях изнервила, че пих валериан. После цяла нощ ми се присънваше, че ме целува мустакат арабин и че пееше нек'ви маанета. Другия път се заричам, че ще изритам котарака далеч от спалнята!"

Тя завърши трето висше, но все още буташе вратата, на която пише "Дръпни!"

Тече лекция по руска литература в Софийският университет. По средата на лекцията, красива руса студентка става и възмутено се обръща към професора:
- Извинявайте професоре, обаче стига с този Гогол! Казва се Гугъл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дете на мутра мрънка на баща си:
- Тате, тате, купи ми енциклопедия!
- Я бягай оттук, баща ти само енциклопедии е карал като малък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Медицински университет. Лекция по Гастроентерология. Влиза стар, престарял професор:
- Колеги, знаете ли защо пътят от устата до г*за на човек е 12 метра, а колеги?
- ...
- Не-е колеги, не. За да не си изгорим г*за когато ядем гореща супа, колеги!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мутри си спретнали купон. Едната от мутрите довел и жена си. Естествено, разговорите се въртели около насилието, наркотиците и прочие. Накрая жената не издържала:
- А бе, вие не можете ли да говорите за нещо по-културно?!
Миг мълчание и един се обадил:
- Помните ли как го пребихме ония, в лицето беше станал като картина на Пикасо...
- Добре, добре! - прекъснала го изнервена дамата.
- Я по-добре някаква музикална тема!
Пак кратко мълчание и се обажда друг:
- А, помните ли колко наркотик пренесохме в онова виолончело?
- А бе, вие не можете ли да говорите за нещо чисто и възвишено?!
След кратко смущение се обажда трети:
- А, помните ли как го очистихме ония на Витоша?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекция по психология. Професорът:
- Колеги, днес ще говорим за удивление, раздразнение и гняв. Ще онагледим.
Професорът вади от джоба си смартфона и набира произволен номер. Включва на говорител.
- Ало, здравейте, Васко търся?
- Няма Васко тука. Грешите.
- Ето колеги. Видяхте ли?
А сега... Пак звъни на същият номер.
- Ало, Васко дали се върна?
- Няма такъв тука БЕ-Е. Няма.
- Ето колеги, видяхте раздразнението. А сега гневът.
Пак набира същият номер.
- Ало, само искам да проверя, Васко го няма още, така ли?
- Що ли не си е*еш мамата. Тъпак такъв.
- Ето колеги сами видяхте...
Студент се обажда от задните редове:
- Г-н професоре, забравихте за вИдиотяването.
Студента излиза, взима телефона и пак звъни на същият номер.
- Ало, аз съм Васко. Някой да ме е търсил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Магазин за фаянс, теракот и прочие.
Спира последен модел мерцедес и от него слиза як костюмиран младеж. Влиза в магазина и се обръща към продавача:
- Имате ли кръстчета за дистанциране на плочки?
- Да.
- Трябват ми около 20 000 - 30 000.
- Извинете - пита слисан продавачът - толкова много?!?!?!
- На шефът му умряха пчелите и иска да ги погребем по християнски...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идва млада нова учителка по география в клас, а там викове, тропаница, бой... – Здравейте, деца! В отговор: – Изчезвай от тука, мръснице... Учителката се шашнала и веднага отишла при директора. Той я съветва: – С тях трябва по друг начин, отначало трябва да ги удивите и заинтригувате. Ще ви покажа. Отворил вратата с крак. – Здравейте, пичове! – Мараба, директор... – Можете ли да сложите презерватив на глобуса? – Презерватив знаем, а к'во е това глобус? – Е те т'ва ще ви обясни те тая мацка учителката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един блок на първия етаж живеел професор по математика, а на втория, точно над него, негов студент. Професорът обичал да си ляга рано, а младежът - по ранните сутрешни часове. Имал си и ритуал - тръшвал се на кревата си, събувал си обувките и ги хвърлял със замах в двата противоположни ъгъла на стаята. Всичко това ужасно притеснявало професора и той не можел да спи спокойно. Затова взел мерки. Срещнал студента и го помолил да не си хвърля така обувките. Младежът се извинил и се разделили. Прибрал се студентът все тъй късно същия този ден, тръшнал се на леглото и хвърлил лявата си обувка. После се сетил какво е обещал и съвсем внимателно поставил другата на пода. След половин час отдолу се чува глас:
- Айде хвърляй и другата, че да заспя спокойно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първа брачна нощ. Луда любов, разхвърляни дрехи, нажежен въздух. Към 4 сутринта младоженеца казва:
- Мила, ще ми подадеш ли чаша вода!
От хола свекървата се обажда:
- Петьо, както си са запотил, остава и студена вода да ми пиеш сега...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- А вие коя ще ми препоръчате?

Как духа навън! Все едно съм в Студентски град!

Всеки учен си е и малко прост... И все пак второто висше придава някаква завършеност на тъпотията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж гледа замислено жена си, която шета из кухнята и казва: - Много подозрително изражение имаш на лицето. Струва ми се, че отговорът е един от двата: или си ми изневерила, или се готвиш да го направиш.... - Откъде – накъде пък едно от двете, може и едното и другото..-невъзмутимо отговаря жената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

МЕИ-то. Изпит по машинни елементи. Блондинка.
Професорът:
- Колежке, каква е разликата между винта и болта?
- Болта, можеш да го завиеш, а може и да го забиеш...

На изпит професорът казва на студент:
- Вие сте като хубав филм!
- В какъв смисъл?
- Ще трябва да Ви видя пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- На кого прилича бебето?!?!
- Същински бащичко!!! През цялото време спи, а като стане веднага налапва шишето...

На светофара баба моли младеж да я преведе.
- След малко бабче, сега е червено.
- Ама че си страхливец, на зелено и сама мога да мина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студент практикант се прережда в заводската лавка.
- Ей, очилатко! Къде се навираш? Не виждаш ли, че работническата класа стои на опашка?
- Ква работническа класа сте вие бе, за 40 години, ни една революция!

Ако не си бил в Банско, заверяват ли ти семестъра?

9 Декември, рано следобед... Двама студенти се събуждат... Оглеждат се и единият казва:
- Пич, главата ме боли в другата стая...
- Неее, тази е мойта!...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Катаджия дебне до паркинг на ресторант. Излиза пийнала голяма компания, и се качват по колите. Катаджията си избрал един, който едвам се държал на краката и го спира: - Проверка за алкохол, духнете! Резултат - нулев. Катаджията: - Как е възможно това? Мъжа: - Днес аз съм дежурен по отвличането на внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колоквиум по философия. Професорът чете темата:
- "По какво се различава рекреационният биоконсерватизъм от трансхуманистичния конструктивизъм?"
Глас от аудиторията:
- Как да разбирам "Различава се?"

Хубаво е да си студент - хем вашите се гордеят с теб... хем си безработен алкохолик!

Все си мисля колко ли народ спасих... като не завърших медицина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Не правете пищови защото ще ви хвана!!! Учителката хваща Иванчо и му казва: - Нали ти казах чи ще те хвана!!! На челото ми пише ли че съм тъпа, а! Иванчо: - Извинете госпожо, но не мога да видя. Бритона Ви пречи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето така се взимат изпити
Тече изпит. Преподавателят казва:
- Въпрос за шестица: С какво се измерва напрежението?
Тишина.
- Въпрос за петица. С какво се измерва напрежението? А) волтметър, Б) амперметър, В) омметър.
Отново тишина.
- Въпрос за тройка. Напрежението не се ли измерва с волтметър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Туристически гид към групата си: - Чака ни тежък преход, затова взимаме със себе си само най-необходимото и само в концентриран вид. Въпроси? - За ядене? - Само консерви. - За пиене? - Само ракия. - Ами момичета? - Само мръсници...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писмо до Шеф Манчев. - Много ви благодаря за рецептата - "Авокадо със скариди." Вярно, че заменихме авокадото с варени картофи, а скаридите с пържена сланина, но рецептата Ви много ни хареса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При директора на балетен състав отива възрастен човек и казва: - Аз съм масажист-пенсионер. Готов съм да масажирам всичките ви балерини всеки ден срещу пет хиляда лева месечно. - Отлично! Можете да започнете веднага, ако имате парите в себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Накратко годината дотук:
- София диша, Варна шмърка, Пловдив плува...

Пловдивско обяснение в любов:
- Ще преплувам целият град заради теб...

В Пловдив днес никой не се е оплакал, че е "на сухо".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо отива при баща си:
- Тате, тате, откъде съм дошъл аз?
Бащата се замислил и решил, че няма смисъл да го усуква и трябва да каже истината на детето. Разказал подробно за любовта, яйцеклетките и как в резултат се появяват децата. По време на разказа очите на Иванчо се отваряли все повече и повече от изумление. Накрая Иванчо възкликнал:
- Много интересно. Пък аз вчера питах Пешко, а той каза, че е дошъл от Пловдив...

Така ме тегли към Париж, ама къщата, градината, тъпите кокошки, а и ако изведнъж дойде принцът на бял кон, а аз се мотая из Париж?!

След днешните порои дъжд, Пловдив се превърна в ПЛУВдив!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване