Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

67324684_696576037422558_886184119332398

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

3905

• haidukpikaso

1508

• karadzha

1408

• Мойра

1227

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Публикувани изображения

Старшината в армията:
- Нека всички, които не се страхуват от жените си, да направят една крачка напред!
Всички остават на мястото си, само един дребен, приличащ на мухльо излиза напред. Всички го гледат невярващо. Старшината:
- Ти ли, бе, ти ли не се страхуваш от жена си?
- Ми да.
- И как го правиш, бе?
- Ами... слушкам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пенсионерката Минка влезе в пощата за пенсия, видя че всички гишета работят и няма опашка, изсумтя разочарована и нахъсана се запъти към поликлиниката да вдига скандали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Японците ли... не ми ги хвали! Още не са измислили нещо, което българинът да не може да строши.

Дете пита майка си:
- Мамо, мамооо, кой е този Тръмп?
Майката:
- Това е 3-тия президент на Америка по времето на Путин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седя си аз, гледам си реклами... и през 15 минути некъв филм?!

- Златооо... Виж, не нося сутиен.
- Слънцеее... Когато нямам пари, и аз не нося портфейл!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като видяха доходите на 5 млн. българи, хакерите се извиниха и започнаха благотворителна кампания за набиране на средства...

Помощ! Някой да помага:

Внукът ни дойде на гости. Изрисува цялата ни къща в 3D. От два дни не можем да си открием входната врата, адреса е ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връщам се в къщи, а на масата бележка:
- Не се безпокой, по жени съм!
Сега седя и се чудя, мъжът ми или синът ми са написали това??? Накрая си сипах 2 пръста ракия, махнах с ръка и си помислих:
- Важното е, че не е дъщерята!!!

Доктор към пациент:
- Навреме дойдохте при мен.
- Какво ми е докторе, нещо сериозно ли?
- Още един ден и сам щяхте да си оздравеете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вървял си Бай Ганьо по улиците на Сохо в Лондон и търсел подходящо място, където да задоволи мъжките си нужди. Влязъл накрая в един публичен дом. Подредили му се момичетата, избрал той една хубавица и тя го повела към стаята.
- Колко? – пита Бай Ганьо.
- Ами 20 лири за секс на пода, 40 за секс на дивана и 60 за секс на това огромно легло.
Вади Бай Ганьо 60 лири и ги тръшка на шкафчето.
- Оу, мистър, искате любов и нежност в кралското легло? – любопитства девойката с древна професия.
- Абе, какво ти кралско легло, бе! Три пъти на пода!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между приятелки:
- Когато го срещнах беше млад, красив, романтичен, забавен, перспективен... и веднага си помислих - ето на кого му е писано да съсипя живота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Соломон сина, малкият Моше пораснал и трябвало да тръгва на училище. Соломон го записал в еврейското училище, но след 3 дни му му се обадили и казали да си го взема, защото е ужасен и с него не може да се оправят. Прибрал го Соломон, но славата на Моше се разнесла из града и в никое училище не го искали. Накрая решил да го запише в католическото училище. Записал го, минал ден, два, седмица никой не му се обажда, и решил да провери какво става. Пристигнал в училището, посрещнал го падрето и Соломон го попитал:
- Как е нашият Моше, добре ли се държи, слуша ли?
- Ооо господине, от 25 години съм директор, но по добър и послушен ученик не сме имали.
Соломон се учудил и попитал може ли да говори със сина си. Дошъл Моше и дори не дал на баща си да отвори уста и почнал:
- Тате, тате да ти кажа, тия във всяка стая на стената са сложили един евреин разпънат на кръст. Да знаеш, много ще слушам, защото тия явно не си играят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В дискотеката , млад момък се обръща към жена:
- На колко години си ?
- Една жена никога не се пита на колко години е...........
- Права си......А колко тежиш ?
- А бе на 38 години съм ......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек отива при психиатър и му се оплаква.
– Докторе, имам сериозен проблем. Щом легна да спя и ми се струва, че някой лежи под кревата. Като се мушна под кревата пък ми се струва, че някой лежи отгоре. И така по цяла нощ: отдолу, отгоре, отдолу, отгоре. Не мога да спя, моля ви, помогнете ми.
– Този проблем е много сериозен – отговаря психиатърът, – мисля, че лечението му ще трае около две години. Ще трябва да идвате три пъти седмично и ви гарантирам, че ще се излекувате.
– И колко ще струва това?
– Ами по 50 евро за визита.
Мъжът благодари и си тръгва. След шест месеца психиатърът го среща на улицата.
– Защо не дойдохте да се лекувате при мен? – пита той.
– За по 50 евро на визита?! Барманът в моя бар ме излекува само за 10 евро, при това еднократно.
– Е как така?
– Ами посъветва ме да отрежа краката на леглото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Индианец отива в паспортна служба.
- Искам да си сменя името.
- Поради каква причина?
- Много е дълго.
- Е, да го чуем.
- Дивият орел с големите крила, който пада като камък от небето.
- Даа... дългичко е наистина. И какво ново име сте си избрали?
- Фиииу... туп!

Габровче пита баща си:
- Тате, може ли да гледам телевизор?
- Може сине, гледай, само не го включвай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж, щраус и мокра котка влизат в един бар. Мъжът поръчва:
- За него уиски, за котето луканка и за щрауса фъстъци.
Бърка в джоба си и вади точно пари, без дори да ги погледне. На следващият ден се появили отново, но въпреки че мъжът поръчал различни неща за всеки - пак извадил точната сума от джоба си, пак без дори да я погледне. На третия ден, пак - нова поръчка и пак - с едно бръкване в джоба - точната сума на сметката, преди дори да я е чул. Барманът не издържал и го попитал"
- КАК ГО ПРАВИШ ТОЗИ НОМЕР?
- Ами хванах златната рибка и си пожелах - каквото и да искам да си купя - винаги да имам ТОЧНАТА СУМА В ДЖОБА СИ.
- Ами другите две желания? - по любопитствал барманът.
- До мен винаги да има дългокрако пиле с мокро коте...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Как смееш да ме наричаш к•рва? Спала съм само със 7 мъже.
Мъжът:
- Айде да го довършим тоя скандал като си тръгнат!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вуте се прибира и намира бележка от Пена, оставена на вратата на хладилника:
- Нещо липсва... Нещо не е в ред. Изнасям се при майка си!
Вуте отваря хладилника, вижда светлината... и вижда, че бирата е още ледена:
- Толкова и разбира тиквата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Разбра ли, че новата Лада ще бъде с 4 педала!
- Така ли! За какво ще е четвъртия? Някаква иновация ли?
- Да бе! Ще се помпат с него въздушните възглавници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

– Жена, какво съдържа диетичната ти закуска? 
– Овесени ядки, житни кълнове... 
– Ти луда ли си, ма? От т'ва прасетата стават по 200 кила!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване