Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да ви питам, сутринта като станах в 6,00 часа и започнах да пробивам дупки с бормашината, водя ли се катo народен будител или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си шеф на мен си!
Ако ме видите да си говоря сам ...значи съм на събрание!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиян пътува в препълнен автобус и се опитва да започне разговор:
- Хубаво време, а?
Никой не отговаря.
- Май пролетта е дошла...
Никой не отговаря.
- А слънцето как грее...
Пак никой не отговаря.
- Е, като няма никой, ще се изпикая...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седи си крокодилът, зеленее от злоба и си вика: ''Сега ще се пусна по реката и като стигна до падналото дърво, на което маймуната си седи и си чисти зъбите, ще кажа: Здравей, маймуно! Женена ли си?''
Ако отговори „Да!“, ще я питам: „Че кой те взе, такава маймуна?!“
Ако каже „Не!“, ще натъртя: „Че кой ще те вземе, такава маймуна?!“
Поел надолу по реката, стига до дървото и ухилен вика:
- Здравей, маймуно! Женена ли си?
Тя изплюва клечката, поглежда го презрително и процежда:
- Как да се оженя – наоколо само крокодили! 😜

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Мило, кажи ми - не съм ли най-красивата жена на света?
- Най-красивата си, че даже и повече от нея!
- Колко повече? - лигавя се аз.
- Ами-и-и... към 50 килограма повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този момент забравяме местоименията "аз" и "мен". От сега нататък ще има само "ние" и "нас", разбираш ли?
- Разбирам...
- Какво разбираш?
- Това, че ние спешно се нуждаем от ботуши на висок ток.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нужни са 7 секунди, за да стигне храната от устата до стомаха.
Човешкият косъм може да издържи натоварване от 3 килограма.
Дължината на половия член е равна на три пъти дължината на палеца.
Жените мигат два пъти повече от мъжете.
Жените вече прочетоха този текст. Мъжете все още си гледат палеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щирлиц заварва Мюлер в отвратитлно настроение и пита:
- Какво е станало, г-н групенфюрер? Да не би руснаците да са превзели Берлин?
- По-лошо, Щирлиц... Сънувах кошмарен сън - Германия през 2016 година... Представяш ли си: Германия има канцлер – жена, която говори на идиш в парламента на някаква еврейска държава Израел! Ужас!!! И министърът на отбраната е жена, а министърът на външните работи е ….пе*ераст. В заводите Даймлер-Бенц работят турци, а Германия изплаща дълговете на Испания, Португалия и Гърция... Вместо факелни шествия се провеждат гей-паради, плащаме рекет на евреите и се подчиняваме на негър от Америка... Нямаме граници, Турция ни плаши с терористи, а ние ги приемаме за съюзници и им даваме 3 милиарда. Маймуняци имигранти гледат ебливо и чукат жените ни по улиците, а властите дават инструкции на жените ни да не се обличат предизвикателно и да вървят на групи като овце за безопасност. Медиите крият тези посегателства с дни.
Най-новото: В парламента е прекаран закон за 30%-на квота за пе*ерасти и лесбийки в полицията и Бундесвера (защото явно такъв е %-а им в населението). Канцлерът на Германия (баба еврейка) урежда султана на Турция с 6 милиарда евро, уж за да не пуска ебачи в Германия, но той пак пуска. Бабата даже започва преследване срещу граждани на Вермахта за това, че са се пошегували с уродливия Султан. От първи Юли всичката сган от Анадола и Диарбекир ще пътува свободно и ще се ЗАСЕЛВА в цяла Европа.
Щирлиц си мисли: "Какви глупости му идват на този насън..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-Всеки идиот вече има книжка.

-Не е вярно.Аз нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разговор между блондинки:
- Мила, ти знаеш ли, че тази Нова година е в петък?
- Олееее, дано само да не е 13-ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една жена имала прекрасен съпруг, който уважавал и изпълнявал всичките и прищявки. Повлияна от феминизма, решила да провери реакцията му, като се покаже, колко е независима и самодостатъчна шегувайки се за развлечение. Преди да се прибере съпругът и, написала бележка със следния текст:

- На фризьор съм и отдавна исках да ти го кажа, но все не намирах подходящ момент. Не те обичам и никога не съм те обичала, а децата родих защото ще си останат само за мен. Изневерявах ти постоянно с комшията, а сега ще спя и с други мъже. Още утре ще подам молба за развод и повече не ме интересуваш!

Жената се скрила зад завесата и зачакала мъжът и да се прибере. След броени минути мъжът се прибрал, прочел бележката и се усмихнал доволно. Извадил си телефона, набрал някакъв номер и провел следния разговор:

- Мила, най после се отървах от това говедо жена ми. Подала е молба за развод, а аз отдавна чаках това да се случи. Децата остават при нея, а ние ще си направим наши. Нямам търпение да се съберем с теб. Тръгвам веднага, чакай ме!

След разговора мъжът взел бележката и написал нещо под нея и излязъл. Жената излязла из зад завесата и заридала от мъка, заради женската простотия и феминистична "независимост". - Какво направих аз глупачката ........повтаряла тя обляна цялата в сълзи. Все пак взела бележката за да види, какво е написал мъжът и за последно, а там пишело:

- Скъпа, краката ти се виждаха зад завесата, отивам за хляб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При доктора.
- Пиете ли?
- Не.
- Пушите ли?
- Не.
- По жени ходите ли?
- Не.
- А варени картофи обичате ли?
- Да.
- НИКАКВИ ВАРЕНИ КАРТОФИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Боца, здравей! Разбра ли, че твоята Лили са я отвели в родилното?
- А какво ѝ е!?
- Не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В курортно градче една девойка се приближава до автоматичен кантар. Пуска монета и гледа стрелката.
Недоволно цъка с език. Сваля шлифера си, пак пуска монета и пак стъпва на везните.
После сваля пуловера си и отново се качва на кантара. Посяга да пусне монета, но в този момент се приближава един грузинец с шепа монети:
- Почакай, скъпа ! По-нататък аз плащам !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Млада монахиня се изповядва
- Свети отче, грешна съм.
- Какъв е твоят грях, дъще ?
- Налегнала ме е суетата, отче. По няколко пъти на ден се поглеждам в огледалото и виждам колко съм красива.
Отецът надниква през прозорчето на изповедалнята с любопитство и след това казва:
- Можеш да продължаваш, дъще. Това е заблуждение, не е грях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...