Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Сварих един боб. Видя ми се самотен и опекох петнайсет кюфтета и му взех 10 бири...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разговор между перничани:
- Можеш ли да ми помогнеш за малко?
- Да, кой че биеме?

Едно цигане чука на прозореца на таксито и пита таксиджията:
- Свободен ли си, бате?
- Свободен съм.
- Да живее Свободата, бате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо блондинката слага хляб в тоалетната?

За да не стои гладно тоалетното пате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Побърка ни тази епидемия ей, като видя медицинска сестра в някой пoрно филм, ставам и ръкопляскам.

Според статистиката 60% от българите посягат към чашката. Останалите 40% пият направо от шишето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнеш към Витоша и ти иде да цитираш Яворов!

Погледнеш към Парламента и ти иде да цитираш Стоичков!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Учителката по алгебра много се разстрои, когато намери мъжа си с две неизвестни.
------------
- Това ли е ритуалната зала?
- Да.
- А защо има кръв по пода?
- Ами различни ритуали имаме...🙄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шофьор минава на червено и моментално е спрян от катаджия.
- Книжката, ако обичате.
- Нямам - взеха ми я за шофиране в нетрезво състояние.
- Талона на колата?
- Вижте, колата не е моя, а собственикът, който ми я зае, не ми даде талона.
- Кой собственика?
- Не го познавам, но трупът му е в багажника...
Катаджията, уплашен, веднага виква подкрепления, които обграждат спряната кола както по филмите. Шефът на полицията се приближава. Шофьорът му подава книжката си и талона на колата си, отваря багажника - няма труп. Шефът в недоумение пита:
- Не разбирам, моят колега каза, че нямате книжка, колата е открадната и има труп в багажника!
- Ами! Не му вярвайте! Той още малко ще каже и че съм минал на червено...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Шофьор минава на червено и моментално е спрян от катаджия.
- Книжката, ако обичате.
- Нямам - взеха ми я за шофиране в нетрезво състояние.
- Талона на колата?
- Вижте, колата не е моя, а собственикът, който ми я зае, не ми даде талона.
- Кой собственика?
- Не го познавам, но трупът му е в багажника...
Катаджията, уплашен, веднага виква подкрепления, които обграждат спряната кола както по филмите. Шефът на полицията се приближава. Шофьорът му подава книжката си и талона на колата си, отваря багажника - няма труп. Шефът в недоумение пита:
- Не разбирам, моят колега каза, че нямате книжка, колата е открадната и има труп в багажника!
- Ами! Не му вярвайте! Той още малко ще каже и че съм минал на червено...

tenor.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
След разкопки на дълбочина 100 м в Русия, руските учени открили медни кабели, които били датирани на 1000 години.
От находката руснаците стигат до заключението, че прадедите им са разполагали с мрежа от медни кабели (LAN) още преди 1000 години.
За да не останат по-назад, американците също направили разкопки, при които на дълбочина 200 м намерили оптични кабели.
След анализ се установило, че те били на 2000 години, откъдето учените стигнали до заключението, че още по това време техните прадеди са имали оптична мрежа - цели 1000 години преди руснаците да изградят тяхната мрежа от медни кабели.
Седмица по-късно в българската преса се появява информация: "След разкопки на дълбочина 500 м, българските учени не намериха абсолютно нищо.
От това можем да направим извода, че още преди 5000 години прадедите ни вече са разполагали с Wireless интернет.

Айше и Хасан искат следващото дете да им е черно негърче. Работят по въпроса, обаче Айше пак не може да го роди и докара до чисто черно.
Хасан отива за съвет при един чернокож, за да разбере рецептата.
Негърът го вижда, че толкова му разбира главата и пита: - Добре де, имаш ли поне 30 см дължина?
- Па немам толко, бе! – муси се Хасан.
- А поне 6 см дебелина имаш ли?
Хасан пак се муси:
- Па от къде толко, бе?! Немам!
- А Айше тесничка ли е? – пак пита чернокожият.
- Ти луд ли си, бе! Все едно пускам химикалка в коридор.
- Там ти е проблемът, батка - много светлина влиза…

В супермаркет към един младеж се приближава възрастна дама и му казва:
- Младежо, вие приличате ужасно много на покойния ми син. Ще ми направите ли една услуга?
- Да, кажете госпожо.
- Знаете ли, винаги, когато идвахме да пазаруваме в този магазин и вече заставахме на касата, той в последния момент извикваше: "Мамо, забравихме да купим сладолед!" и след това тичаше да вземе. Винаги си спомням този момент. Моля ви, извикайте така, когато отидем на касата.
- Няма проблем, госпожо.
Приближават се към касата и точно пред нея младежът извиква:
- Мамо, а сладолед забравихме да вземем!
- Уууу, ами тичай да вземеш, синко.
Младежът се затичва към хладилниците със сладолед, а жената се обръща към касиерката:
- Е, аз ще изляза, а синът ми ще плати...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както съобщава авторитетният бюлетин на CERN, група руски учени, участващи в експлоатацията на гигантския адронен колайдър LHC, току-що са открили неизвестен до сега повод да се напият. Наздраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, нушо написа:

Снимка на Людмил Виячки.

Така е, понеже:

890058.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виц за феминистки
Живяли някога две приятелки. Те така ненавиждали мъжете, че си обещали, никога да не се омъжат. Преселили се в една квартира. Даже си взели и котка. И поради жестоката ненавист към съществата от мъжки пол, не пускали котката да ходи навън при котараците.
Минало много време и изведнъж се появил младеж, който нарушил идилията, като взел за жена едната приятелка. Със сълзи на очи се разделили двете, когато младоженците тръгнали на сватбено пътешествие. И обещала омъжената на своята приятелка, всеки ден да ѝ изпраща телеграми.
Минал ден, минали два, минала седмица - никакви вести от малдоженците. Едва на третата седмица се получава телеграма. Развълнувана втората приятелка отваря телеграмата, а вътре пише: "ВЕДНАГА ПУСНИ КОТКАТА НАВЪН!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...