Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Винарна "Загрей"

Търсим си нов колега като общ работник в избата.

Идеалният кандидат според колежките ни:
- в случай, че е колега, е да е загадъчен, да умее изслушва, не много висок, не много нисък, асцендент в Лъв, с чувство за хумор и добре оформен трицепс.
- В случай, че е колежка - да не е кифла и да има шофьорска книжка, за да има кой да ги кара, когато искат да си тръгнат по-рано от банкетите
.
Мъжете нямат претенции - само да носи на пиене.

Останалите изисквания, на компанията и екипа са:
• Да не е скръндза - споделя и знания, и последната си студена бира
• Да работи, въпреки че е прекалено красив(а) за това
• Да е широка душа – като падне на карти да не се цупи, а да почерпи колегите
• Да е точен(а) – идва навреме за срещи и няма пропуск на дартс
• Да не е свенлив(а), може да общува с непознати и да ги превръща в свои колеги

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

3846

• haidukpikaso

1508

• karadzha

1408

• Мойра

1226

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Публикувани изображения

преди 9 часа, niki292002 написа:

13138996_803253113139185_488581543995997

От БХК щели да дават Кубрат Пулев на прокурор заради побй на чернокож :)

П.П. Това изплезване направо бледнее пред онова в мача с Кличко хахахаах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв влиза в затвора ,и го пратили в обща килия. Старите го посрещат:

- Ей новия ,избирай или вилица в около ,или всички тук ти се изреждаме.

Нашия ги огледал ,и казал:

- Здравейте педали.

- Абе ти луд ли си бе ?!

- Еми не видях нито един едноок тука ...

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, oggy_bogy написа:

- Тази сутрин обърнах клавиатурата си за да я изчистя.
- E, и ?!
- И видях къде отиват бисквитките от уеб-сайтовете.

Доказано е че програмист не може да умре от глад. Винаги може да изтръска нещо за ядене от клавиатурата си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Имах записано посещение при гинеколог по-късно през седмицата. Рано една сутрин обаче, получих обаждане от кабинета на лекаря, в което ми казаха, че посещението ми е пренасрочено за същата сутрин в 9:30 ч. Аз току-що бях приготвила всички за работа и училище, а вече беше около 08:45 ч. Пътуването до кабинета му отнемаше около 35 минути, така че нямах време за губене.
Както повечето жени, обичам да полагам малко повече усилия над хигиената си, при такива посещения, но този път не бях в състояние да положа достатъчно усилия.
Така че, се втурнах по стълбите, захвърляйки пижамата си, намокрих кърпата, която седеше до мивката и се забърсах енергично в тази област, за да може малко от малко да съм прилична. Хвърлих кърпата в коша, облякох някакви дрехи, скочих в колата и се втурнах към кабинета за преглед.
Бях в чакалнята само няколко минути, когато бях повикана.
Знаейки процедурата, тъй като съм сигурна, какво се прави, аз скочих на масата, погледнах към другия край на стаята и се представих, че съм в Париж или на друго място, на един милион километра разстояние.
Бях малко изненадана, когато лекарят каза: „Ми, положили сме малко повече усилия тази сутрин, а ? “ Аз не реагирах.
След проверката въздъхнах с облекчение и се прибрах у дома. Останалата част от деня мина нормално .. малко пазаруване, чистене, готвене. След като се беше върнала от училище, 7-годишната ми дъщеря си играеше, когато изведнъж извика от банята, „Мамо, къде ми е кърпата?“
Казах й да си вземе една от шкафа.
Тя отговори: „Не, трябва ми тази, която беше тук до мивката, в нея си бях сложила любимия брокат!“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да лъжеш - това е престъпление.
Да лъжеш много - това е бизнес.
Да лъжеш цял народ - това е вече политика.

преди 10 часа, flare написа:

Доказано е че програмист не може да умре от глад. Винаги може да изтръска нещо за ядене от клавиатурата си.

Както и геймър :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лорд Джереми влиза в луксозен магазин и казва на привлекателната продавачка:
- Извинете, госпожице, бих искал да купя на съпругата си ръкавици, но не си спомням номера и.;
- Това не е проблем, сър. Хванете ръката ми и преценете дали ръкавиците трябва да са по големи или по малки.
Лордът държи ръката на продавачката продължително време и най-накрая допълва:
- А освен това бих искал да и взема сутиен и пликчета......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж се приближава към хубаво момиче в супермаркет.
- Изгубих жена си. Може ли да поговоря с вас?
- Защо?
- Защото всеки път щом заговоря хубаво момиче, жена ми изниква изневиделица!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Текезесарката кака Пена оставила бележка на мъжа си:

"Бригадирът дойде, аз съм на чесъна. Сипах на прасето, яж и ти.

Пена"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Скъпа, цяла седмица ме врънка да ти купя ботушки, като на Камелия. Защо не ги носиш?
- Защото Камелия има същите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имало едно време един много добър човек. С никого не се карал, на всеки услуги вършил, на мравката път правел да мине. Но хората били неблагодарни и бързо забравяли добрините на този човек... 
Веднъж той си вървял покрай реката и какво да види - човек се дави! Бързо скочил в бурната вода, хванал човека и го извадил на брега, положил го на тревата и го опънал.
Удавникът отворил ококорени очи и продумал: 
- Човече, за това, че спаси живота ми с риск за своя собствен, ще съм ти вечно благодарен, но защо ме опъна накрая?! 
Погледнал го добрият човек в очите и със сарказъм в гласа отговорил: 
- За да помниш, мамка ти, за да помниш, 'щото много забравяте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Млада жена търсела отговор на следния въпрос: как да поддържаш дълготрайна връзка, когато тя не работи безупречно. Сетила се, че има техническа поддръжка, която неуморно помага на клиентите да се справят с проблемите. Изпратила имейл, описвайки подробно случая. Скоро получила и отговор.

Не пропускайте тази поучителна кореспонденция:

Уважаема Софтуерна компания,

Преди година ъпргрейднах от Гадже 5.0 до Съпруг 1.0 и забелязах отчетливо забавяне в цялостната работа на системата. Приложенията Цветя и Бижута не тръгват изобщо, а работеха безпроблемно под Гадже 5.0.

Като добавка Съпруг 1.0 деисталира много други важни програми, сред които Романтика 9.5 и Персонално внимание 6.5, след което инсталира нежелателни програми като NFL 5.0, NBA 3.0, и Мач 9.0

Разговор 8.0 вече не работи, а Чистене вкъщи 2.6 просто разбива системата. Обърнете внимание, че вече опитах да пусна програмата Натякване 5.3, за да поправя проблемите, но напразно.
Какво да правя?

Подпис,
Отчаяна

Отговор:

Драга Отчаяна,

Имайте предвид, че Гадже 5.0 е програма за развлечение, докато Съпруг 1.0 е операционна система.

Въведете команда: Мислех Че Ме Обичаш.html и се опитайте да свалите Сълзи 6.2. Не забравяйте да инсталирате и обновената версия на Вина 3.0. Ако това приложение проработи по предназначение, Съпруг 1.0 автоматично ще включи приложенията Бижута 2.0 и Цветя 3.5.  

Въпреки това имайте предвид, че ако претоварвате Съпруг 1.0,  то може по подразбиране да се активизират програмите Сърдито Мълчание 2.5, Бар 7.0, или Бира 6.1. Последната е лоша програма, която инсталира Силно Хъркане и Шумно Пърдене Бета.

При никакви обстоятелства НЕ ИНСТАЛИРАЙТЕ Тъща 1.0 (в нея има вирус, който в крайна сметка ще поеме контрол над цялата система). Освен това, моля, не се опитвайте да инсталирате отново Гадже 5.0.  Тези приложения не са съвместими със Съпруг 1.0 и ще съсипят системата ви.

Накратко, Съпруг 1.0 е страхотна програма, но има ограничения в паметта и не може да учи нови приложения бързо. Може да закупите допълнителен софтуер, който да подобри паметта и работата на системата ви. Препоръчваме ви Готвене 3.0 и Изкусително Бельо 7.7.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Син пита баща си:
- Тате, вярно ли е, че всички приказки започват с думите: "Живели някога баба и дядо.."?
- Не, сине, днешните приказки започват с думите: "Ако гласувате на изборите за мен..."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двама мъже се сблъскват в един хипермаркет.
- Извинявайте, не Bи забелязах – казва единият – жена ми изчезна някъде между щандовете и не мога да я намеря.
- И аз загубих мойта – кaзва другият.
– Bашата как изглежда?
- Ами висока, слаба, дълга руса коса, много къса поличка, големи гърди, плътно прилепнала блузка, без сутиен. А Bашата?
- Абе няма значение, дайте да намерим първо Bашата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам жена във Фантастико има ли още бройки от пенето от лимец и тя се изкрясква към колежка:
- Стефкееее, имаме ли още от макароните за ненормални?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата между македонец и бесарабски българин е тази, че единия на чист руски ти обяснява, че е истински българин, а другия на чист български, че не е...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Къде беше? Обеща да си тук в 8, а вече е 11!
- Летях към теб като куршум.
- Да бе! Видели са те в кръчмата.
- Рикошет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, momolord написа:

Абе тук да няма русенски селяни? :D

Има. Аз съм. Теб да не та изпрати софийския мъдуратор? Оня простия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ба, изпратил ме е. Аз да не съм посланик на мира да го ева. Информативно питам. Как е времето в Русе, че скоро ще ходя натам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване