Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 12,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

3384

• haidukpikaso

1498

• karadzha

1406

• Мойра

1226

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Публикувани изображения

Прибира се вкъщи семейна двойка
Жената:
- Мъжо, отивай да се приготвиш. Ще има с*кс!
Мъжът отива в банята, къпе се, бръсне се, вода за уста, гаргари... влита в спалнята...
Жената:
- Размислих... Ще спя.
Мъжът нищо. На другия ден се прибира на мотика, тръшва се на канапето и се провиква:
- Женооооооооо... носи лиген, че ще повръщам...
Жената тича с леген...
Мъжът:
- Размислих... Насрах се!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В аптеката:
- Имате ли стерилни контейнери?
- За урина или фекална маса?
- Каква е разликата?
- За фекалната маса е с лъжичка.
Глас от опашката:
- А за урината има сламка…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разхождам се покрай НДК и една мадама се затича и хоп ми бръкна в гащите.
- Покемон Гоу! - ми вика. А, аз:
- Можеш да го наричаш както искаш, бейби. Обичам игрите за идиоти!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двама полицаи се зачели в табло пред кожно-венерологическия диспансер. Там съобщавали рисковите групи за заболяване от сифилис.
На първо място - тираджии.
На второ място - артисти.
На трето място - полицаи и т.н.
Единият полицай попитал другия:
-Какво е това сифилис?
Другият отговорил:
-Ей заради такива тъпаци като тебе сме на трето място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иванчо счупил поредния прозорец в училище и директорът решил да го накаже:
- Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш - до обяд да си боядисал всичките прозорци на първия етаж!
По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва:
- Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бал. Бална зала, в блясък и разкош. Звучи приятна музика, гостите танцуват. С трясък и гръм по стълбите се свлича поручик Ржевски и мъкне след себе си тоалетна чиния. Слага я в средата на залата, смъква си панталоните, настанява се удобно, изважда табакерата си и вежливо пита:
- Надявам се, дамите нямат нищо против да запаля?

В апартамента на ветеринарен лекар късно през нощта звъни телефона.
- Докторе, на покрива на къщата ми има котка, която прави секс и ми пречи да спя. Какво да направя?
- Обади и се по телефона!
- Мислите ли, че ще спре?
- Е, аз спрях!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвалят се един на друг строители. Французина:
- Ние в понеделник в 8:00 почваме да строим фабриката за самолети. В четвъртък вече първия лети към Ню Йорк!
Американеца:
- Това е нищо - ние в понеделник в 8:00 почваме да строим фабриката за танкове. В сряда вечерта първия вече се сражава в Ирак!
Нашенеца небрежно:
- Ние към 9:30 в понеделник почнахме да стоим Винпрома и в 10:15 вече всички бяха пияни...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Шшшшт, по-тихо да не събудим тате - шепне момичето, докато влизат в тъмната къща.
- Защо, да не би да е някой гадняр? - пита момчето
- Аааа, не. Става рано. Капитан е към Специалните Части.....
- Сега още по-тихо, че бате спи много леко....
- Той какъв е?
- Работи в Отряда по Антитероризъм....
Започнали бързо да се събличат. Легнали си и момичето пита:
- Искаш ли да имаш една незабравима нощ?
- Разбира се!
- Помоощ! Изнасилват мееее......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вуте:
- Абе, Нане, моеш ли да ми дадеш назаям каручката, оти моята се прехАби нешо?
Нане:
- Да кажем, че ме нема, те ме те, тука съм си. Да ти кажем, че каручката я нема, тея те, там си е. Затова, че ти отговорим уклончиво - Ти що си не е*еш макята?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена с любовник... Внезапно се прибира съпругът и тя в бързината скрива любовника си зад масичката с телевизора. Мъжът се пльосва на дивана и започва да гледа футболен мач. За да отвлече вниманието на съпруга си, жената виква от кухнята: – Ела да видиш, чудо! Изпуснах чинията със супата на пода и не се разля нито капка. – Разбира ти главата от чудеса! Тука показаха червен картон на левия защитник и той мина край мен на път за съблекалнята...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж със сериозно счупена челюст лежи в болницата, целият в скоби и бинтове. Идва жена му и започва да вади неща от торбата:
- Ето, скъпи, нося ти моркови за витамин А, ябълки, ти много обичаш ябълки, нося ти и репички. Какво да ти донеса утре?
- Ойехи с шеупките тонеси, кууво поста..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съпругата се присламчва до мъжа си в семейната спалня и тихо му прошепва в ухото:
- Тази нощ ще те направя най-щастливият мъж...
- Я стига глупости! Кой е тоя, дето по среднощ ще ти изнася багажа!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двама приятели вървят по улицата. Единият вечно сърдит и недоволен. Приятелят му решава да го зарадва и вади десет лева:
- Пешо, вземи братче тия десет кинта и хапни и пийни за мое здраве!
Пешо го поглежда сърдито:
- По-смачкани не можа ли да извадиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една жена прелюбодействала, когато мъжът ѝ се прибрал от работа по-рано. Тя бързо напъхала любовника в хладилника. Мъжът влиза в кухнята, отваря хладилника и... - Кой си ти? - Васил. - Какво правиш тук? - Ям луканка. На следващия ден мъжът отива на работа и разправя случката на колегите си. Всички казали: - А бе, ти си голям идиот. Това е бил любовникът на жена ти. И пак се прибрал по-рано в къщи. Отишъл веднага в кухнята, отворил хладилника - вътре стои друг мъж. - Кой си ти? - Ами... Иван. - Виж какво, Иване, кажи на Васил, че ако го видя ще го счупя от бой!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Действителен случай:
- По средата на вечерта един от купонджийте обявява, че се е напил и става да си ходи. Около половин час след това домакинът отива за нещо до кухнята и го вижда да стои в коридора пред банята, вперил взор в светлинката на лампичката на бойлера.
- "Ти нали си тръгна, бе?"
- "Ей ся, да дойде асансьора"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Мъжът ми се кълнеше, че заради мен би отишъл на края на света, а снощи не се прибра!
- Ми може да е тръгнал вече, бе муцка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторът казва на една жена след като я преглежда:
- Сърцето, кръвното и пулса са наред. Искам да прегледам онова нещо, което вас жените, винаги ви вкарва в проблеми.
Жената се съблича гола, качва се на носилката и разкрачва краката.
Когато докторът се обръща казва:
- Неееее, не. Облечете се отново, искам да ви прегледам езика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена към мъжа си четейки в лаптопа:
- Забелязано е, че мъжете с по-големи доходи правят с*кс по-често!
Мъжът от дивана:
- Затова пък мъжете с по-ниски доходи го правят само с жените си!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж към жена си:
- Жена, писна ми вече от тва твоето зеле, всеки ден от месеци само зеле ям...
- Симпатяга, докато еб*ш като заек, само зеле ще ядеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешен случай - мъж с ампутирана гордост. Докторът нямал под ръка подходящ имплантант и му присадил хоботче от слон. След време двамата се срещнали и докторът попитал:
- Е как е мъжкото достойство?
- Всичко е наред докторе. Направо побърква жените! Има само един недостатък - като вървя из парка, събира листа и ми ги набутва отзад...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване