Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

75-годишен старец отива при лекар с молба да му направят спермограма. Доктора му дал едно бурканче и го помолил на другия ден да донесе за изследване.
Но на другия ден стареца носи бурканчето празно.
Доктора:
- Какво става?
- Разбирате ли, докторе! Отивам си вкъщи, първо прабвах с дясната, после с лявата. След това помолих жената, тя също опита с лявата и дясната, след това с уста, със зъби. Дойде съседа, той също опита с ръце, с уста.....
Доктора:
- Как, вие помолихте съседа!!??
Дядото:
- Какво значение има, кого съм помолил. Тъпото бурканче не се отваря изобщо!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 15,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4556

• haidukpikaso

1630

• karadzha

1408

• Мойра

1228

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Публикувани изображения

80-годишна бабка седи на спирката и нервно натиска копчетата на телефона. Минава млад мъж и тя му вика:
- Ей, младеж, моа ли ми напишеш един SMS, че я не вида?
- Може, разбира се. Какво да пиша?
- Пиши: "Свиня мръсна, да не си посмел да ма търсиш повече! Напущам та! Отивам при мама"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В старчески дом старец загубил речта си. Една сутрин си седял на стола, когато минаващата санитарка забелязала, че седи наклонен наляво. Изправила го и му наредила да не мърда. Същия следобед тя пак минавала на визитация по стаите, когато видяла същия старец да седи изкривен надясно. Изправила го на стола му и пак му наредила да не мърда. Все пас, с едно на ум, два часа по-късно минала специално да го види и го заварила наведен напред. Обезпокоена, че може да падне, тя го завързала за стола му. Когато същата вечер дошла на посещение дъщерята на стареца, с ужас забелязала, че той е фиксиран с ремъци за стола.
- Но какво се е случило? - възкликнала тя.
А старецът й подал написана бележка:
- „Не ми позволяват да пърдя.“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един дядо отишъл при доктора и започнал да се оплаква:
- Докторе, напоследък не се чувствам добре. Много съм отпаднал и нямам сили...
- Ти правиш ли още с*кс?
- Да, разбира се, три пъти в седмицата със жената...
- Какво значи със жената? Да не би да спиш и с други?
- Ами, да, разбира се. И с любовницата правя с*кс - четири пъти в седмицата.
- Ааа, затова си отпаднал. Трябва да намалиш с*кса.
- Ейй, докторе, благодаря ти! Аз пък мислех, че е от чики.те.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Може ли една красива и весела жена, да не бъде харесвана?!
- Да! От жените, които и завиждат и от мъжете, на които е отказала!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дядо и баба, написали писмо до Господ:

- Много сме бедни и нямаме пари за отопление. Молим те, дай ни 1000 лева за въглища!
Завързали писмото за балон и го пуснали.
Видели полицаите балона и го свалили. Прочели писмото и решили да помогнат. Имали само 700 лева. Отишли при старите хора и им ги дали.
На другия ден гледат нов балон. Свалили го и в писмото прочели:
- Благодарим ти, Господи, но друг път не изпращай парите по полицаи, че донесоха само 700 лева.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Andreew Pawel написа:

- Може ли една красива и весела жена, да не бъде харесвана?!
- Да! От жените, които и завиждат и от
мъжете, на които е отказала!

Няма жена която да е отказала . Има мъже които не умеят да си поискат ! (това е истински случай) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Дядо, защо на тази снимка ти си седнал на стола а баба се подпира на рамото ти? Не си кавалер! Трябваше да е обратно!
- Кавалер съм, но снимката е правена на другият ден след сватбата ни. Аз нямах сили да стоя на краката си, а баба ти, не можеше да седне на задника си.

Баба пита внучето:
- Как се казваше баби, оня немец дето ни крие нещата из къщата?
- Алцхаймер бабо Алцхаймер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Извинете, случайно да сте от София?
- Не.
- А познавате ли баба ми?
- Не, защо?
- Просто разказвате същите вицове, който съм слушал от нея преди четиридесет години.

Една баба звъни на съседите:
- Комшу, да имате някаква грейка с топла вода, че нещо кръста ме върти?
- Нямаме, обаче мен като ме завърти ревматизма, слагам на болното място котката вместо грейка и ми минава. Ето вземи котката.
Бабата се прибира с котката в апартамента си и след 10 минути звъни пак - цялата изподрана, а котката като бясна се шмугва вкъщи.
- Леле, комшийке какво стана.
- Какво стана ли? Като й сложих фунийката в дупето някак си стоеше мирна, ама като започнах да й наливам горещата вода, съвсем пощуря, пустата й котка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три баби се събрали на кафе и започнали да се хвалят коя има по-добър и способен внук. Първата казала:

- Той, моят внук, като порасне сигурно ще стане лекар - по цял ден се боде с разни спринцовки...
Втората казала:
- Моето внуче ще стане агроном или ботаник - непрекъснато с разни растения се занимава, цели чували купува, продава, а понякога даже ги пуши...
- Аааа - намесила се третата баба - моето внуче като порасне ще стане космонавт. Прибирам се аз вчера и го заварвам с една торбичка на лицето, маха ми и вика: "Айде, бабо, аз отлитам!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиват дядо и внук на цирк. Детето е въодушевено:
- Дядо, гледай! Лъв!
- Лъв, другия път! - възмущава се дядото.
- Котка! Какви котки имаше по мое време, ей - като лъвове!
След малко детето пак вика:
- Дядо, дядо! Слон!
- Слон, другия път! Вол! По мое време какви волове имаше - като слонове!
След малко детето пак казва:
- Дядо, гледай! Вълшебник!
- Вълшебник! Дрън - дрън. П*дераст! По мое време какви пед*расти имаше - вълшебници!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бабичка купила джапанки за дядото. Обаче не и дали кутия. Тя влязла в една аптека и се примолила на продавачката.
- Момиче, може ли да ми дадеш една кутия за джапанките, ако не е неудобно!
- Няма проблем, бабке - казала аптекарката и дала една кутия на бабата. На кутията пишело - презервативи 1000 броя. Бабата се качила в автобуса. Там един младеж погледнал кутията. Усмихнал и казал:
- Бабке! Май за доста време ще ти свършат работа? Хи-хи-хи!
- А-а-а, ама те не са мен. За дядото ги купих. А той така шляпа с тях, че дори за една седмица не му стигат..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седи си Манго на тротоара, прелиства учебник по физика и си нагрява оная работа с бензинова лампа. Минава един познат и го пита:

- Манго, какво правиш?
- Брато, тука в тая книжка пише, че при нагряване веществата се разширяват, а при изстудяване се свиват.
- Така е, ти не знаеше ли? А къде е жена ти?
- В хладилника...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айшето подала жалба при съдията, че в къщи я тормозят. Насрочили делото, съдията извиква Айшето.
- Кажи ни сега Айше, как те тормозят в къщи?
- Амчи гусин съдия, върни са мъжа ми, с*кс! Остай ма той, върни са девер ми, с*кс! Остай ма той, подкара ме свекър ми, с*кс! Че дядото, че братчедите, все с*кс!
- Бре-ей, Айше наистина тормоз! Много с*кс, много нещо!
- Секса не много, гусин съдия, съня малко!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На обикновените хора им излиза ечемик на окото, а на веганите - лимец.

Времето е супер,
утре съм с късите вълнени гащи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена отива при ветеринара за проблем с ушите на нейното куче. Ветеринарът почиства ушите от косми и й предписва крем за премахване на косми, който трябва да се маже в ушите един път месечно. Жената отива в аптеката за да го купи. Продавачът я поглежда и казва:
- Ако ще използвате това под мишниците си, не ползвайте дезодорант няколко дни.
- Няма да го ползвам под мишниците си. - казва жената.
- ОК, ако ще го ползвате на краката си, не се бръснете няколко дни.
- Не е за краката ми, ако трябва да знаете… той е за Шнауцера ми. Аптекарят примигва умно като чува думата "шнауцер" и казва:
- Е, тогава… няколко дни… не карайте колело…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторе не мога да заспя...
- Представете си пачка от 1000 лв. и бройте, все ще заспите по някое време!
На другия ден:
- Какво стана, помогна ли?
- Ами не. Броих, броих и все ги изкарвам 999 лв... Броя и пак броя, и пак и не мога да заспя от нерви, че ми липсва един лев...
Докторът:
- Май по - добре да се върнем на конвенционални средства - ще броим овце!
На третия ден:
- Какво стана, броихте ли овцете?
- Не е за вярване... Броих, броих и тъкмо да заспя последната овца ме погледна в очите и попита с човешки глас:
- А бе, какво стана с ония 1000 лева?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представителят на България от трибуната на ООН:
- Мога ли да започна отдалече?
- Може, само че кратко.
- Когато българския цар Самуил с цялата войска се върна в Охрид след битката с византийците край Скопие през 1004 г. Ние си свалихме дрехите и се хвърлихме във водата, за да отмием натрупалия се прах от дългия поход. Когато излязохме от водата, видяхме, че македонците са ни свили всичките дрехи!
Скача представителят на Македония:
- Протестирам! Нас тогава изобщо ни е нямало там!
- Благодаря, ето това исках да докажа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редовния с*кс с една и съща жена води до мусака и скандали.

Две омъжени жени излезли на дамско парти. Напили се на маймуни и сутринта тръгнали да се прибират към вкъщи. В движение им се допикало. Минали покрай едни гробища и за да не ги видят хората, решили да пикаят в гробищата. Речено-сторено, но нямало с какво да се избършат. Първата си свалила гащите, избърсала се с тях и ги хвърлила. Да ама на втората й се досвидяло да си хвърля гащите, пресегнала се към гроб и се избърсала с венец от него. Прибрали се в къщи, а на другият ден мъжете им се срещат. На първата мъжа казал:
- Бате, тая моята се прибра снощи пияна и без гащи.
Мъжът на втората потъркал чело и отговорил:
- Това не е нищо. Моята се прибра пияна с гащи, но от задника й стърчеше една лента на която пишеше: „Никога няма да те забравим. От Перо, Миле и футболен клуб Силистра.“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Облякох си ризка на цветчета!

Погледнах се в огледалото: цветна градина - декар, декар и половина...
Не жена, а имот!!!

Толкова съм зле в отглеждането на цветя, че ми изсъхна саксията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истински вярната жена качва килограми, за да си спокоен, че е единствено твоя.

Ако една жена има код на телефона, държи го в безшумен режим и с екрана надолу, със сигурност предпазва рецептите на баба си за козунак от кражба.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като чуя: лакирВам и гримирВам- припадВам!!!

Ако слушаш жените, всички имат гениални деца! И то от мъже идиоти!

Случих на добра жена!
Готви като мама и пие като тати!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От всички магнити на хладилника, аз съм най-големия!

Жените, които ходят с къси поли и тънки кожени якенца, вероятно пият антифриз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сийка изгонила мъжа си от къщата и крещи след него:
- Дано цял живот да се мъчиш!
- Сийке, не разбрах, ти какво сега? Искаш да се прибера, така ли!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Емоционалното ми състояние ме води до изводи и предложения, касаещи форум от запитвания за част от Вашето обкръжение, предимно от женски пол!
Старшина Петров:
- Що псуваш бе, келеш???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване