Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Две руси медицински сестри разговарят:
- Ти къде работиш?
- В института по заразни и паразитни болести.
- Като зараза или като паразит?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

3777

• haidukpikaso

1506

• karadzha

1408

• Мойра

1226

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Публикувани изображения

Мъж се прибира от работа и пита жена си:
- Как си, сладка моя, какво прави днес?
- Добре съм, миличък, сготвих супа, опекох пържолки, измих прозорците, подредих стаята на децата, сега си седя тука и шия гоблен. Обаче ако и утре не платиш интернета, ЩЕ ТЕ ИЗКОРМЯ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Що е диета?
- Да умираш от глад, с цел да живееш по-дълго.

Обява за търсене на работа:
- "Бавно пишеща машинописка търси заекващ директор."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъжът се прибира от работа.
- Скрий се! - казва жена му на любовника си.
- Мъжът ми се прибира!
- Но къде да отида? - пита любовникът.
- Застани до хладилника и се направи на статуя! - отвръща невярната съпруга.
- А какво е това до хладилника? - пита току що завърналият се съпруг.
- Оооо, това е статуята на древногръцки бог. Онзи ден видях такава статуя и у Петрови.
След няколко часа съпругът сяда да обядва. През цялото време гледа любовника на жена си и мълчи. По едно време се обръща към него и му казва:
- Искаш ли вода?
- Ми искам! - отвръща любовникът.
- Ела при мен и седни на масата! И аз оня ден бях статуя у Петрови, но оня тъпак и една вода не ми даде да пийна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена ми започна да подмята какво иска за подарък за предстоящата ни годишнина:
„Искам нещо лъскаво, което да вдига от 0 до 150 за 3 секунди.”
Купих й кантар за баня.
И така започна скандала...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидох в Пенсионното да си подам документите за пенсия.
Жената на гишето ми поиска личната карта, за да провери възрастта ми.
Проверих всички джобове, няма я. Явно я бях забравил вкъщи.
Казах на жената, че много съжалявам, но съм си забравил личната карта
и ще дойда по-късно.
Жената каза: „Разкопчайте си ризата.” Разкопчах я, и се разкри
побеляла къдрава гръд.
Тя каза: „Побелялата коса на Вашата гръд е достатъчно доказателство за
мен.” И прие документите ми за пенсия.
Когато си отидох вкъщи, възбудено разказах на жена си какво ми се е
случило в Пенсионното и тя каза:
„Трябваше да си събуеш панталоните. Щяха да ти дадат и инвалидност.”
И тогава започна скандала...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В едно селско училище назначили нова учителка - стара мома. Един ден кметът я извикал в кметството:
- Госпожице, полицаят е ерген, не искате ли да се омъжите за него? Малко е простоват, но е свестен.
Учителката се съгласила.
След сватбата, първа вечер:
- Жено, мама ми е казвала, че преди вечеря трябва да опъна жена си.
Сутринта невестата предложила да направи закуска и кафе.
- На мен тате ми е казвал, че преди закуска трябва да опъна жена си.
За обяд баба му била казвала първо да опъне жена си и т.н. След няколко месеца кметът пак вика учителката, да я разпитва:
- Как е семейният живот?
- А бе, вярно - човекът е простоват, ама... е от добро семейство!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прибира се мъж посреднощ пиян като кирка. Жена му чува шум от падане и надниква в кухнята. Гледа в тъмното мъжът й отворил хладилника и говори на светлината отвътре:
-Такси, карай към Слънчев бряг!
Безмълвно съпругата си ляга със злорада усмивка. След два часа става до тоалетната, пак надниква и заварва същата картина.
-Такси, карай към Слънчев бряг! -продължава да настоява пред хладилника мъжът й.
Жената отново безмълвно ляга да си доспи. На сутринта става, влиза в кухнята и гледа ни мъж , ни хладилник!
-Егати!- възкликва тя. - Кандърдисал го е!..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицай се прибира заранта от дежурство. Съблича се в тъмния коридор и бърза да си легне, от спалнята жена му умолително:
- Миличък, моля те, слез долу до магазина, забравих вчера да купя мляко!
Мъжът и бесен, но почнал да се облича и слязъл в магазина.
Долу продавача, който му бил и съсед, учудено казал:
- Ти кога си смени работата, бе?
- Как ще съм я сменил?!
- Ами, защо си с пожарникарска униформа?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Защо Симеон Сакскобурготски и македонския президент се разбирали така добре?
- Защото и двамата говорят развален български..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж стои в кухнята и кротко си похапва кисело мляко, току-що купено от магазина. Влиза жена му и пита:
- Ти какво ядеш, мляко ли? Защо не го остави за детето?
Мъжът, без да помръдне, отговаря:
- Има и за него!
И продължава да си хапва.
- Ами ако и аз искам?!
- Отвори хладилника, там има и за теб!
- А майка ми - тя не е ли човек, на нея няма ли да ѝ се прииска млечице?!
Мъжът се обръща, поглежда съпругата си и натъртено произнася:
- Купил съм за всички!
И се заема отново с млякото. Секунда пауза и жената изкрещява:
- Защо си похарчил толкова пари само за кисело мляко?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Моше, трябва да ти призная нещо преди да умра! Синът ни не е от теб! Неговият истински баща, е съседът ни Ицхак!
- Мани бе! Ицхак, този красавец, да спи с теб… Та ти си такава грозотия. Това не може да бъде, синът си е мой!
- За съжаление е истина, Моше. Много исках нашият син да е красив като него и му платих, за да забременея от него.
- Така вече се връзва… Абе я чакай малко, ти от къде взе пари да му платиш?
- Взех ги тайно, без да разбереш, от касата на магазина ти.
- Ама видя ли ма, мой си е синът..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Семейство Иванови все не успявали да си заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да дойде бащата донор, г-н Иванов целунал жена си и казал:
-Аз изчезвам, скъпа! Човека ще дойде всеки момент!
Половин час по-късно по една случайност, пътуващ фотограф на бебета, позвънил на вратата надявайки се да изкара някой лев.
-Добро утро, мадам! Аз бих искал да....
-Ооо няма нужда да обяснявате, аз ви очаквах! - прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.
-Наистина ли? - озадачил се фотографът. Ами, добре, аз съм страхотен специалист по бебета!
-Точно на това се надяваме аз и съпругът ми! Заповядайте, влезте!
След минута госпожата запитала изчервена:
-Ъъъ...от къде ще започнем?
-Оставете всичко на мен, госпожо! Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога на пода на хола, също се получава хубава поза. Там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.
„Ваната? Пода в хола? Нищо чудно, че не сме успели да направим нищо с моя Гошо!"-помислила си Иванова.
-Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит! Но, ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от различен ъгъл, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата!
-Боже мой! Това е много! - ахнала г-жа Иванова.
-Госпожо, същноста на моята работа не позволява да се действа прибързано. Аз лесно мога да ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.
-Знам това. - тъжно отвърнала госпожата.
-Позволете да ви покажа някои от моите произведения! - казал фотографа, изваждайки албум на бебета. Ето това го направих в градския автобус!
-Боже мой! - ахнала г-жа Иванова, мачкайки носната си кърпичка.
-А ето с тези близнаци ми беше много трудно, защото майката беше много претенциозна!
-Претенциозна ли?
-Да. Трябваше да отидем в Борисовата градина, за да свършим добре работата. Хората се тълпяха и ни пречеха.
-Борисовата градина,казваш?! - опулила очи г-жа Иванова.
-Да, а и освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и трябваше да се пазя, докато работя с майката.
Госпожа Иванова вече се олюляла:
-Искаш да кажеш, че кучето наистина е искало да загризе...ъъъъ...апарата ти?
-Е, госпожо стига съм се хвалил! Ако сте готова да вадя триножника и да започваме?!
-Триножник?!!!
-Разбира се, мадам! Моят апарат е голям и тежък, 29 сантиметров, професионален! Без да го подпра на триножник, не мога да работя с него...
-???!!!
-Мадам?! Мадам?! Боже, какво ѝ стана тя припадна.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Млад индианец отишъл при вожда и му се помолил:
- Велик вожд, дай на млад войн жена. Млад войн е вече достатъчно възрастен за жена!
- Да! - мъдро отсякъл вождът - Млад войн е вече голям и силен, но е много глупав още. Той не знае какво точно трябва да се прави с една жена и ще я похаби. Млад войн трябва отива в гората и десет дни да тренира на хралупи. После вожд ще му даде жена.
Нямало как, отишъл младия войн в гората и десет дни усърдно тренирал. Върнал се и велик вожд му дал за жена, хубавицата на племето - Малко цвете. Млад войн хванал Малко цвете за ръката и я отвел в палатката. Малко цвете се съблякла и млад войн я помолил да се наведе. Малко цвете се навела и с готовност зачакала. Млад войн застанал геройски зад нея и… и забил шут в задника. Малко цвете подскочила почти до тавана, приземила се в купчина кожи и промълвила уплашено и със сълзи в очите:
- Защо Млад войн бие така Малко цвете? Не я ли харесва?
- Напротив, много харесва тебе - отговорил млад войн - обаче, млад войн вече не е толкова прост! Той, вече винаги първо проверява за пчели…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж си купува робот, който засича лъжите и при всяка лъжа, роботът бие шамари. Мъжът решава да го тества на вечеря.
Бащата:
- Сине, къде беше днес по време на учебните занятия?
Синът:
- На училище!
Роботът:
- Шляссссссс...
Синът:
- Добре де, бях на кино.
Бащата:
- Кой филм?
Синът:
- Играта на Тронове.
Роботът:
- Шляссссссс...
Синът:
- Добре деее, Ден с П*рно Звезда.
Бащата:
- КАКВО? Когато бях на твоята възраст, дори не знаех какво е п*рно!
Роботът:
- Шлясссс... Шамар на бащата.
Майката:
- ХАХА! Все пак е твой син.
Роботът:
- ШЛЯССССССС...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена се обажда на мъжа си, докато играе карти с приятели и му казва, че взима колата. След 15 минути пак звъни:
- Ало, май ми светна лампата на Аладин!
Мъжът в момента е зает и се тросва:
- Добре, не ме занимавай с глупости!
По някое време се усеща и звъни на жената:
- Спирай веднага колата, това е лампата за маслото, не е на Аладин! Идвам веднага!
- Късно е. Духът вече напусна колата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митре бил женен от година, а вече взел да се оглежда у балдъзата. Много му се искало, ама го било страх, че ще се разчуе. Накрая измислил начин. Натоварил каруцата с чували с жито - ще ходи в съседното село на мелница. Изкарал каруцата извън село, па пеша се върнал, покатерил се на покрива и завикал в комина:
- Уууу... я съм вампирот! Сите, че ви изтръшкам, ако Митре не оноди балдъзката! Уууу... Сите, че ви изморим, че ви затрием! Да знаете... Уууу... Митре да оноди балдъзката!
Слезнал от къщата и отишъл с каруцата на мелница. След два дни се връща, а в къщата - всички умълчани!
- Кво ви става бре, хора?
- Мани, мани! Не е за казване!
- Нищо бе, речете!
- Ти като замина и дойде вампирот и вика, че ни затрие всички, ако ти не онодиш балдъзката...
- Сакън бе, хора, как можете от мен такова да сакате!
- Е ти ни беше последна надежда. - рекла бабата. - Явно, сите че мреме...
- Ба що не размишлиш, чедо - рекла тъщата - е не чак наистина да я онодиш, барем малкочко, е те тонико!
- Ааа.., тая нема да стане - скокнала балдъзката. - Или като кака - или никак!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Не мога да ги разбера децата. Оня ден една братовчедка на любимата идва на гости. Води и около пет годишната си рожба Кристина Агилера Челси Димова Памукчиева(последния да затвори вратата и да направи кафе). Уж внезапно жените решиха да посетят комшийката от четвъртия. Бодро обявих, че отивам да пия в Еврофутбола. Но не... трябвало да гледам детето, защото и годеницата ми си имала личен живот. Докато се усетя и вече седях на дивана с малкото нещо. Наблюдаваме се. Кестеняво, хърбаво, с един бус тъмно сини очи. „Обичаш ли, Каче(така и викам съкратено), филми за Втората световна.” Мълчи. „Чакай да ти пусна новините да чуеш.” Проговори - искала сладолед. Колко досадно. Отде да го взема това. Предствяте ли си как влизам в магазина, подпирам на тезгяха свирепата си външност и питам за сладолед. Ще ми отиде имиджа пред продавачките - мъж сладолед яде, тигър банан си бели. Дадох и едно кубче лед да ближе. Почна да хленчи. Уффф. Какво да я правя?! Взимам това насекомо - ще го връщам. Слизаме при момичетата - сипали си джин и весело си бърборят. Веднага съм обявен за егоист и унищожител на женско щастие. Връщаме се - влача я по коридора като прахосмукачка. Наливам си бира и режа суджук. Малката ме зяпа небрежно - сополи имала, изсекнах я; жадна била, напоих я; дъвка имала в косата, махнах я; студено и било, тениска и облякох; топло и станало, съблякох я. Пуснах мач, минавайки на ракия. През първото полувреме и отправих следните забележки: не дъвчи ухото на котката, не изяждай дистанционното на климатика(7 пъти), махни се от телевизора(15 пъти), не пипай това(20 неща), спри да крещиш(много пъти). Акало и се. Казах, че не ме вълнува. Почна да вие. Мамка му - аз да не съм изаквач. Търкаля се по земята. Няма как - ще се сере. Бесен я хващам за дебелата коса и я водя в клозета. Чакам отвън, мислейки за миньорска работа в Аляска. Нещото лопа..."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една жена редовно изневерявала на мъжа си.Един ден 9-годишният й син се скрива в гардероба по време на нейните лудории. Неочаквано мъжът й се връща от работа и тя скрива любовника в гардероба...

Детето: "Тук е тъмно."
Любовникът: "Да, така е."
Детето: "Имам бейзболна бухалка."
Любовникът: "Много хубаво."
Детето: "Ще я купиш ли?"
Любовникът: "Не, благодаря."
Детето: "Отвън е баща ми."
Любовникът: "Добре, колко искаш?"
Детето: "250$."

Скоро това се повтаря и детето и любовникът отново са заедно в гардероба...

Детето: "Тук е тъмно."
Любовникът: "Да, така е."
Детето: "Имам ръкавица за бейзбол."
Любовникът си спомня миналия път и пита: "Колко искаш?"
Детето: "750$."
Любовникът: "Става."

След няколко дни бащата казва на детето: "Вземай бухалката и ръкавицата, излизаме да поиграем."

Детето казва: "Не мога, продадох ги."

Бащата пита, "За колко ги продаде?"
Детето казва: "За 1,000$."

Бащата казва: "Ужасно е да продаваш толкова скъпо на своите приятели. Това е в пъти повече, отколкото струват тези неща. Сега ще те заведа в църквата и ще се изповядаш."

Отиват на църква, бащата води детето в изповедалнята и затваря вратата...

Детето казва: "Тук е тъмно."
Свещеникът: "Не започвай отново!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руснаци излизат за първи път "за границе" - Египет, екскурзия по Нил. Всичко шарено, дънки, уискита, Кока Кола, долари...

По едно време долу взели да се плацикат няколко крокодила. Ей, гледайте бе! На тия даже рибите им Лакост! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явор разказва на колега:
- Вчера набрах смелост и целунах Силвана.

А тя:" Какво трябва да значи това?", а аз да взема да изтреса:"Искане за оторизация"...

После ми каза да отида у тях събота да се логна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стари-

Мъж се прибира от едномесечна командировка. Престоят му в луксозен хотел. Попадайки в „реалността", започва за всяко нещо да се заяжда с жена си. Излизайки от банята казва:
- В банята на хотела всички хавлии бяха сгънати с идеален ръб, не по закачалки - дреболийка, ама е приятно!
Сяда да вечеря и пак:
- А пък в хотела, всички прибори за хранене бяха завити в бели ленени салфетки - дреболийка, ама е приятно!
Жената през цялото време мълчала, накрая не издържала и рекла:
- На съседа Спас от горния етаж му е с 1 см. по-дълъг от твоя - дреболийка, ама е приятно...

Тя:
- Стууууд. Замръзнаха ми кракатааа. Ти си виновен!
Той:
- Ай пак! Аз па к`во общо имам?
Тя:
- За тебе ги обръснах, бе гадино...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решила Радка да направи изненада на мъжа си. Прибрал се той от работа, взел си душ и тъкмо излезнал, Радка директно го замъкнала в спалнята. Проснала го на кревата и го омазала целия с бита сметана. И почнало едно облизване и едно пъшкане... но тъкмо като стигнала до сюблимното място, спряла.
- А оуу върти, ма?!?! Кво стана?
- Боже, Методи.. а така са наядох, чи ни моа да мръдна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Скъпи, дебела ли съм?
- Не си.
- Кажи ми го на ушенце.
- Не си дебела.
- Кажи ми го на другото!
- Наистина ли ще ме караш да обикалям?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване