Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Майка отива до магазина на пазар. Казва на децата:
-Баща ви ще върне много пиян. Съблечете го до кръста и го сложете да спи.
-А защо до кръста - поинтересували се децата?
-Защото по-надолу баща ви има една голяма змия и тя може да ви ухапе.
Майката се върнала и децата я посрещат на вратата:
-Мамо! Мамо! Татко се прибра. Ние го съблякохме целия и го сложихме да спи.
-Целия ли го съблякохте - притеснила се майката? - А със змията какво стана?
-Не се притеснявай мамо - гордо отговорили децата. - Змията я удушихме с колана на тате. Яйцата на змията ги стъпкахме, а гнездото го изгорихме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

3905

• haidukpikaso

1508

• karadzha

1408

• Мойра

1227

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Публикувани изображения

След около 15 години брак, мъжът се оплаква на приятел от непоносимата си жена. Накрая въздъхва и казва: – Реших, ще я удуша. – Ти си луд, – казва приятеля – ще си вдовец, но в затвора. Направи така, че тя сама да се гътне. Една седмица с*кс нон стоп. Сутрин, обед и вечер по два пъти.

На седмия ден до вечерта ще е мъртва. Послушал го нещастния съпруг и започнал да изпълнява стриктно плана. Надвечер на шестия ден,мъжът лежи на дивана и едва диша от изтощение, а жената простира на балкона и пее. Гледа я той и процежда през зъби: – Пей, пей твоята м-а, един ден ти остана!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емил, от третия етаж, днес не излезе и така спаси няколко живота. Видя му се малко, и се качи до Ангелина, от петия етаж, и създаде още един живот. Какво ти пречи да постъпваш като Емил?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Параскево, да ти се оплача, сестро... Начи, повече боб няма да готвя! Варя аз една тенджера. Моят я оплюсква половината на вечеря. И аз после, цяла нощ сънувам, как талибани взривяват складове с химическо оръжие. Пък, ти знаеш - мен много ме е страх от терористи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Скарах се с мъжа ми, пратих го да спи на дивана. Мисля си – да му занеса поне възглавница. Промъквам се тихо..надвесвам се над него, за да му наглася тихо възглавницата под главата, а той се буди и крещи:
- ПРОСТИ МИ! САМО НЕ МЕ ДУШИ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Кой път да поема? - попитах...
- Този, който ще те отведе най-далеч!
- А бе, не ми пробутвай цитати на Паулу Коелю, ами кажи как да изляза на околовръстното...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Какво търсиш сега пак в хладилника?
- Стори ми се, че някой чука!

Днес станах Татко - роди ми се комшийче!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкурс по псуване - целта е кой ще изкара най-дълго без прекъсване.
Излиза ядосан американски рапър и започва:
-MADA FUCKIN `BITCHES SHIT POLICE COCK SUCKING SON OF A FUCKS.... - и така около двайсет минути, след което се изчерпал....
Публиката избухва в овации. Следва млад и надъхан сърбин:
-JEBEM VI PICHKU MATERNU I MURTV SESTRA ULADNO DUPE VI JEBEM PEDERI JEBENI...- и така около половин час, след което издъхнал.
Публиката потресена избухва в още по-силни аплодисменти. Идва ред на български джентълмен от Перник. Докато се качва на подиума, се спъва в един кабел и пада. Ставайки изригва в справедлив гняв:
-АМУ Е*А П*ТКАТА МАЙНА НА ТОЯ КАБЕЛ АМУ Е*А И НА ТОЯ ДЕТО ГО Е ТУРНАЛ ТУКА И НЕГОВАТА МАМА ДА Е*А И НА БАБА МУ ДА ГО ТУРА ПО ВСИЧКИ ДУПКИ И ДА ВИ Е*А И СЦЕНАТА И КОНК*РСА ДА ВИ Е*А ШЕ СЕ ИЗПОТРЕПА ТУКА ДА ВИ Е*А МАЙКАТА...- и така около един час...
Публиката и журито дремали оцъклени без да реагират, очевидно потресени от суровия талант. Джентълменът видимо успокоен се приближил до микрофона и свенливо предложил:
- Ми я да почвам освен, а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марсианци кацат край Перник и установяват контакт с Вуте и Пена. Питали ги за всичко, което ги интересувало и накрая и за това как се размножават хората:
- Па я не моем да ти го обясним, - рекъл Вуте, ама моем да го покажем на твоята невеста. Па ти ако сакаш земи моята - она че те научи!
Речено - сторено! Пена отвела марсианеца у храстите съблякла го и що да види - пaтката му съвсем нюню!
- Няма проблеми, - рекъл марсианеца, - завърти ми ушите и ще получиш размера който искаш!
Пена му завъртяла ушите и като изскочило едно парче като на Марко магарето. Скочила Пена отгоре и му разказала играта! Но, по едно време я напушил смях!
- Какво не е наред - попитал марсианеца.
- Смешно ми стана, като си представих, как твоята сега върти ли, върти на Вуте ушите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пернишки тест за проверка на девствеността на булката:
Необходими продукти:
1. Червена боя.
2. Синя боя.
3. Винкел.
Боядисвате си единия ташак син, а другия червен.
Преди сватбата сваляте гащите пред булката и ако тя каже:
- Баси, това са най-странните топки които съм виждала я погвате с винкело.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сибир. Студ.  -40.  Двама рибари ловят риба на леда. Единият с ушанка, другият с беизболна шапка.  Тоя с ушанката пита "бейзболиста":
- Абе,  не ти ли е студено с тая рехава шапка?
- А,  студено ми е, ама оня ден бях с ушанка и е така, както си ловя риба,  един като теб ме питал - "Искаш ли да пием водка". И не съм го чул.

Когато руснакът извади третата бутилка водка, немецът се престори на умрял...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един английски лорд дошъл в едно пернишко село да си търси имот, много му харесало в кръчмата и като се поотпуснал взел да се хвали - неговият род бил най-стар в Англия, имал замък до Уйндзор…
- Как го рече, - викнали шопето - уй… - Те това го има и всеки шоп! Не те знаеме от къв род си ама ние тука па сме - дръвени шопи!
- О, аз такива като вас ги знам! Знаете ли колко туземци съм превъзпитал по Африка! Хващам се на бас, че за три месеца - всеки един от вас, мога да го превърна в джентълмен! Залагам един Форд последен модел!
Речено сторено - дали му Кире! Трите месеца бързо отлетели, а от Кире и от лорда никаква вест! След шест месеца иде в селото телеграма:
- Ялате си узмете Кире! Е*ем ти Фордо! Лордо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж се стяга за лов с дружината. Жена му го пита:
- И по какво ще стреляте?
- По едър рогат дивеч.
- А, хубаво... И да не се изпозастреляте, ей!

Пешо се прибира в 4 сутринта много пиян. Чука на вратата.
Жена му:
- Пешо, ти ли си?
- Боя се, че съм аз.
- Правилно се боиш...

Начи, докторе, вчера пинааме с приятели неколко бутилки уиски, ама не ни ареса и минааме на водка. Неколко бутилки. После опитааме и некво вино. Май имаше и каса бира ... И накрая се натрових с некви бисквити!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно пиле попитало майка си квачката:
- Мамо, мамо, мене щъркела ли ме е донесъл?
- Да, но тихо да не чуе баща ти!

Тя, след първа среща:
- Ще се радвам пак да вечеряме...
- Още ли си гладна, ма?!

- Срещала ли си мъж, да те разтреперва само с едно докосване?
- Да. Нашият зъболекар.

1ced09c1a8d48987aad96a02473ebfd2.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На интервю за работа като пилот се явява германец.
- Колко стаж имате като пилот?
- Три години и искам 3000 долара заплата?
- Защо 3000?
- 1000 за мен,1000 за жената и 1000 за застраховката и ипотеката.
Следващият е англичанин.
- Колко стаж като пилот имате?
- 6 години и искам 6000 долара заплата. 2000 за мен,2000 за жената и 2000 за ипотеката и застраховката.
Третият е българин.
- Колко стаж като пилот имате?
- Николко, страх ма е от високото...
- !?!?!?
- ....и сакам 9000 долара заплата!
- Ама как така?!?!?
- 3000 за мене, 3000 за тебе...
- Ами кой ще пилотира?
- Е...германеца, нали е навит за 3 бона!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Строителна площадка. Край на работния ден. Кранист решава да си почине директно в кабината. Красота! Седи си, почива си: 100 грама + 200 + 200 + 100...
И му станало толкова хубаво, че изобщо да не слиза, за да не му се налага да се качва на другия ден. Така и заспал...
8 сутринта, да слиза долу за чиста вода си е самоубийство. От кабината оглежда цялата територия долу, вижда пазача и му крещи:
- Ей, пич!
От пресъхналото му гърло обаче не излиза глас. Но слава Богу, пазачът го забелязва и започва пантомима:
Кранистът, изобразявайки ходещ човек с пръсти, шепне: "Отиди"... Пазачът утвърдително кимва.
Кранистът, потривайки пръсти шепне: "Купи"
Пазачът утвърдително кимва.
Кранистът, показвайки V, шепне: "Две"
Кранистът, рисува силует с две ръце, шепне: "Бутилки"
Кранистът, духвайки въображаема пяна, шепне: "Бира"
Кранистът, потривайки си гърлото, шепне: "Да разквася"
Пазачът утвърдително кимва, затваря си очите с две ръце, а после ги открива и въпросително гледа краниста.
Полудял, кранистът, зъл като куче, слиза от с крана и се нахвърля на пазача:
- Абе малоумник нещастен! Помолих те: Отиди. Купи. Две. Бутилки. Бира. Да разквася. А ти?!
Пазачът:
- Всичко ти разбрах, но просто уточнявах (затваря си очите с две ръце, а после ги открива) ТЪМНА или СВЕТЛА!.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нервен човек е не този, който крещи на подчинените си - това е простак.
Нервен е този, който крещи на шефа си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравете всичко, което сте учили в университета, защото тук то няма да ви е нужно.
- Но аз не съм завършил университет.
- В такъв случай съжаляваме, но търсим хора с висше образование.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един човек си търси секретарка. Интервю... и хоп - перфектната с точното образование.
Първи работен ден.
Пристига секретарката. Влиза в офиса на шефа и отваря прозорците да влезе свеж въздух. След малко пристига той и започва да крещи.
- Кой отвори прозореца?
- Аз - отговаря секретарката.
- Ти луда ли си ма, аз съм осмак (недоносен, роден в осмия месец). Не трябва да ми е студено, ще се разболея...
Цял ден е сърдит и не и говори.
Втори работен ден.
Влиза секретарката в офиса му, без да отваря прозореца, оставя ваза с цветя на бюрото му и излиза.
Идва той, отваря вратата и започва отново да вика.
- Кой сложи тези цветя тук?
- Аз - отговорила тихо тя.
- Ти луда ли си ма, аз съм осмак, какви са тези цветя, имам алергии...
Трети работен ден.
Пристига шефа влиза в кабинета си и гледа секретарката гола върху бюрото му с разтворени крака.
- Какво правиш?
- Влизай да те износя още един месец, че направо ми писна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване