Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Разхождали се принцесата и юнакът край замъка. И както минавали покрай рова с крокодилите тя си свалила пръстена, хвърлила го във водата и казала на юнака:
- Ако искаш да се ожениш за мен, го извади!
Той се почудил за момент, но след това го извадил.
Принцесата се ококорила:
- А другите идиоти преди теб скачаха във водата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 15,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4663

• haidukpikaso

1640

• karadzha

1408

• Мойра

1228

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Публикувани изображения

Според експерти от ЕС думата "психиатър" е малко плашеща, затова обмислят тя да бъде заменена с израза "Mениджър връзки с действителността".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питат една баба защо комшийското внуче се казва Пенелопа.
- Кръстили са я на баба й Пена, дето дъската й лопа.

Снимка на Тони Антонова.

Снимка на Ivan Petkov.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пеноооо, ууу ма, чумооо! - крещи Гица от балкона.
- Пукни са мааа! Моя Гочо ма обича маааа!
- От`де знайш ма кобро?
- Щот` сега ма прегърна със сълзи на очите и ми рече:
- "Откак заклахме шопара на село, само ти ми останааа…"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дивизията на Чапай и Петка провеждала учение в гората. По едно време на Чапай му се приходило по голяма нужда и се заврял в някакъв храсталак. Поради липса на тоалетна хартия използвал за бърсане първите му попаднали под ръка по-големи зелени листа. Това се оказало голяма грешка. Целият му задник пламнал в обриви и сърбежи. Не бегом Чапай отишъл при Петка за да му се оплаче и да го помоли за съвет.
- Не се притеснявайте, другарю Чапай - казал Петка. - Има спасение. Сипете в една тава сметана и седнете в нея. Веднага ще ви облекчи.
Речено - сторено. Чапай влязал в палатката. Сипал сметана в една тава. Събул гащите и седнал в тавата. В този момент в палатката влязла картечарката Анка. Видяла Чапай и се развикала удивена:
- Василий Иванич! Това е удивително! - Кое ма?! - Виждала съм на мъжа как му се изпразва оная работа, но за първи път виждам как се зарежда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След една блестяща военна операция, Чапай и Петка решили да празнуват. Накъркали се яко. Чапай направо се матирал зверски. Петка все още бил в съзнание. На пияна глава решил да си направи бъзик с другаря Чапай. Направил от пластелин един изкуствен пенис и лекичко го залепил на Чапай до истинския му пенис. Легнал Петка да спи. На сутринта се събужда и гледа Чапай седи на един стол и плаче.
- Какво се е случило другарю Чапай - обезпокоил се Петка?
- Разбираш ли Петка - изхлипал Чапай? - Събуждам се сутринта. Отивам в клозета да пикам и гледам че имам два пениса. Много се уплаших. Единия го откъснах. В същия миг другия сам си падна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влиза някакъв пич, в един бар. Сяда на бара и се захласва по убийственно сeксапилната барманка, с огромни цици... Точил, лиги, точил, и след третото уиски, се престрашил, и направо и предложил 100 кинта, да се изчукат. Мацето го било закъсало, та се навило. Извъртяли един страхотен с*кс, но на другата вечер, мераклията пак бил на линия. Пак предложил 100 кинта. Пак се повторило същото. На петата вечер, след, с*кса вече се заформил разговор, защото мацето взело да се влюбва нещо.
-Абе, миличък ти от къде си?
-Ами от Ботунец
-А! ! ! Че то ние сме земляци, бе! ! ! И ние сме от Ботунец, а къде живееш?
-Ми на "Комсомолска"33
-Бре, казала мацката, че нашите са на "Комсомолска"34 Не ги ли познаваш? ? ?
-Познавам, ги разбира се! Пращат ти много здраве, и тия 500 кинта дето ти ги дадох! ! !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика:
- Момчета, да имате кибрит?
- Не, със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара?
- Да, заповядайте.
- Мерси.
- Няма защо. Как я карате тука?
- Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи…
- Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша!
- Абе, мани, не е истина!
- А и цените тая година са едни.
- Мдааа, така си е….
- Еми, добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за к`во дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връща се Нео от Матрицата в реалността - изтощен, влачи си краката. Морфеус го пита:
- Какво стана?
- Стоя си, говоря си с Оракула и изведнъж изкачат сто копия на агент Смит и ми се нахвърлят!
- И какво, всичките ли ги оправи?
- Абе не ми се говори, нашия оператор да вземе вместо програма "Кунг-фу" по
погрешка да ми зареди програма "пасивен гей партньор".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В час по математика влиза инспектор. Прекъсва учителката и казва:
- Сега въпроси задавам аз! В тази стая има 24 ученика, 1 учителка, 1 инспектор, 52 обувки, 1 черна дъска, 28 бели и 11 цветни тебешира, 36 стъкла за прозорци, 18 щори и една гъба. Въпросът е на колко години съм аз?
Гробна тишина. Ръка дига Иван.
- Кажи момче!
- На 40! - смело отговаря Иванчо.
- От къде позна бе младеж?
- Еми в къщи имам брат на 20 и мама казва, че е полуидиот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любимите ни филми в кратко резюме:

Малко зелено човече убеждава младеж да убие баща си („Междузвезни войни“)
Група хора връща в продължение на 9 часа изгубено бижу („Властелинът на пръстените“)
Току-що започналата кариера на млад художник отива на дъното („Титаник“)
Бял скинхед юрка черни да убиват джуджета („Хобитът: Битката на Петте армии“)
Момък се учи да обича девойка без филтри в Инстаграм („Шрек“)
Леонардо ди Каприо броди из замръзнала пустош в търсене на „Оскара“ („Завръщането“)
Наркоманка лъже умствено изостанал младеж в продължение на 30 години („Форест Гъмп“)
Момък излиза от виртуалната реалност и веднага си намира гадже („Матрицата“)
Мъж се крие зад библиотечен шкаф, за да не работи във ферма („Интерстелар“)
Мъж отлита на друга планета, за да работи във ферма („Марсианецът“)
Мъж посинява в опит да почувства нещо под пояса („Аватар“)
Девойка се събужда от целувката на неизвестен, но всичко е наред – той е секси („Спящата красавица“)
Малолетен маргинал, пациентка от лудница и културист-ексхибиционист протестират срещу техническия прогрес („Терминатор 2“)
Момченце-социопат се опитва да убие двама бездомници („Сам вкъщи“)
Пътят към сърцето на мъжа минава през стомаха („Мълчанието на агнетата“)
Таксиметров шофьор излекува оперна певица от камъни в бъбреците („Петият елемент“)
Сирийски бежанци се опитват да попаднат в Европа през Гърция („300“)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИЗДИРВА СЕ ГАДЖЕ. ЕТО ИЗИСКВАНИЯ:
Да ни пий, да ни пуши, да ней по-нисък от мени, да ней па и много висок, да ней по-малък или много дърт. Да йе от голям окръжен град или ут чужбината. Да ней черен. Да ни слуша Чалга. Да ни слуша и Рап. Да харесва Кубинска музика, ма да не обича сериали. Да има кола, ама такава, че и аз да можи да я карам /за цвета после/. Да плаща сметкити. Да ма води редовно у Моуа. Да жрибец в леглото. Да обича да ходи на : Кино - 2 пъти седмично, Танци- 6 пъти на месец. Да има компютър. Да чати есемеси и най важното да готви. Пире. Чисти. Да разхожда куче, котка. Да кара колело, мотор, трактор, камион с ремарке и полуремарке /ТИР/, сърф и самолет. Да можи да носи на пари. Да е каратист , пианист ,масажист. Да можи да гледа дЯца, кокошки, овци, пилци, добитък и друга стока- включително и мени.Сига не се сещам за още друго, ама има......
Също да изпуска газове умерено, можи да мляска и да съ уригва, хубаво е да паркира колата, дет аз ша я карам. Евентуалното редовно къпани е препоръчително, но ако не смърди много и пере чаршафите, може да е по-рядко. Бих искала и сам да си ший дупките по гащите и чорапити. Хубаво е да спортува, ма можи и просто да няма шкембе, ни държа на плочки. Мъжът да ремонтира сичко, което има нужда от римонт, вкл. и мени. При наличие на градина - да копа, плеви и да цепи дърва. Вечер да ми разтрива крачката.

Един цигулар се изгубил в пустинята. Както си вървял го нападнал един лъв. Цигуларя от страх извадил цигулката и почнал да свири, и в същия момент лъва се успокоил, седнал кротко и заслушал. След малко един по един дошли още лъвове, лъвчета, лъвици, и се наредили да слушат. А нашия музикант вече два-три часа се скъсал от свирене. И в един момент пристига още един лъв, скочил върху него и го изял. И тогава едно малко лъвче вика на другото;
- Аз к'во ти казах, че като дойде ония глухия, ще ни развали моабета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка на Ivan Petkov.

Един известен учен отишъл на цирк. На финала специалният номер - една маймуна свири виртуозно на пиано, а една крава пее като истинска певица. Ученият бил на първият ред и буквално онемял от удивление и след края на шоуто отишъл и намерил дресьора на животните в неговата шатра.
Дресьорът го разпознал и казал.
- За мен е голяма чест, толкова известен учен като вас да е гост в моята шатра. Кажете какво желаете и аз ще го изпълня.
- Моля те, да ми кажете какъв е точно трикът с маймуната и кравата. Има някакъв трик нали? - попитал ученият.
- Да. Има трик. Маймуната свири и пее, а кравата само си отваря устата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стар-

Софийски лектор чете лекция за вегетарианството в едно селско читалище:
- Хора, вие цял живот ядете месо и не знаете колко е вредно. В кръвта ви се повишава нивото на холестерола ...
От последния ред подвиква един 90 годишен дядо:
- И краката мръзнат!...
Лекторът учуден продължава:
- Стесняват се артериите, сърдечният клапан изпитва двойно по-голямо натоварване...
Дядото продължава:
- И краката мръзнат!
Лекторът заключва:
- Всичко това води до ранно състаряване на организма...
- И краката мръзнат!
Лекторът не издържал:
- Дядо, кажете какво общо имат краката?
Дядото:
- Да, аз съм вече на 90, а преди лягане като се набамкам с месо, така ми става шмайзера, че ми издърпва одеялото и краката ми мръзнат!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво работиш?
- Аз съм Personal Assistant of the Executive Technical Manager.
- А на български?
- Подавам инструментите на майстора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Училище. Час по география. Учителят пита:
- Иванчо, коя африканска държава можеш да ми кажеш?
- Заебибабве....
- Иванчо, не е Заебибабве, а Зимбабве! Какви африкански зверове има там?
- Ебирози....
- Не са ебирози, а носорози! А какви дървета има там?
- Ебибаби....
- Тъпак, не са ебибаби, а бабоеби!!! /пауза/ Пфу, мамка ти, как ме прекара. Сядай. Е*еница....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиян се прибира вечерта и вижда негър да повръща до едно дърво. Приближил се до негъра и попитал:
- Напил си се, а?
- Дааа! - изстенал негъра.
- Кофти ти е?
- Дааа. - промълвило черното момче.
- Искаш да се прибереш в къщи? - състрадателно попитал пияния.
- Даааа. - отново прошепнал негъра.
- Добре. - загрижено казал пияния - ще ти помогна. Ей сега ще те повдигна да се качиш…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На автомагистрала, полицай спира кола, в която пътуват пет възрастни жени. Обръща се към жената, която шофира:
- Госпожо, движите се с 28 км/час. Това е магистрала и затруднявате движението.
- Ами преди малко имаше табела 28. - Вижте, това е номера на пътя. Препоръчително е да карате по-бързо.
В същото време полицаят оглежда останалите пътници и изненадано пита:
- Какво им е? Защо са пребледнели и се държат за вратите?
- Не знам. Сигурно, защото току що излязохме от път номер 260 - отговаря водачката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преследвач на Pokemon попаднал на някакъв строителен обект. Пресрещнал го ядосан мъж с мистрия в ръка и с жълта каска на главата:
- Къде бе, младеж? Не виждаш ли, че това е строеж? Бегай настрана, да ти не падне неко тухла на главата!
- Аз, само за малко... търся едно покемонче.
- Кво рече???
- Покемон бе, Бате! ПАЧИРИСУ - не го ли знаеш?
- Ми така кажи бе!
Майсторът се обърнал назад и се провикнал:
- БАЧИ РИСТООО! ЕЛА ТУКА, ЧЕ НЕКЪВ КЕЛЕШ ТЕ ТЪРСИ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На репетиция диригентът недоволства от барабаниста:
- Ако за нищо не ставаш, вземаш две пръчки и се правиш на барабанист.
А барабанистът мърмори:
- Ако не ставаш за барабанист, вземат ти едната пръчка и те правят диригент.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване