Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 14,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4398

• haidukpikaso

1592

• karadzha

1408

• Мойра

1228

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Публикувани изображения

Срещат се две акули:
- А аз това лято плувах около Кипър, такива пълнички туристи - слой сланинка, слой месце... Много хубаво лято беше.
- А аз реших за съвсем кратко да поплувам около Слънчев бряг.
- Ти луда ли си? Че то там само пияници...
- Е, вярно е, но пък какъв черен дроб имат...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стар-

Само в България може да слезеш до мазето,за да претакаш зелето и да се прибереш след четири дни кьоркютук пиян....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаф на един мой старшина от преди около 40 години- Щом като седне на бордюра и краката и опитат в асфалта не е малка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стар-

Двама руснаци се събрали да пият. На другия ден телефонът на единия звъни:
- Ало, Митя, ние вчера бяхме ли в кръчмата?
- Да, бяхме!
- А водка пихме ли?
- Да, пихме?
- А коняк пихме ли?
- Да, пихме!
- А ракетно гориво пихме ли?
- Да, пихме!
- А ти сега до тоалетна ходи ли?
- Не, още не съм!
- Не ходи, Митя, не ходи! Звъня ти от Токио!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отива един при негов приятел,който е доктор. Доктора го помолва да изчака в кабинета докато отскочи за цигари и кафе. Когато се връща го пита дали го е търсил някой. - Ами дойдоха едни хора и мисля,че се справих. - Какво стана? - Ами дойде един и каза,че има запек. - А ти,какво направи? - Ами дадох му рициново масло. - А той? - Ами,тръгна си,повървя малко ,а после се затича...После дойде още един и каза,че има разстройство. - А ти,какво направи?- Ами дадох му рициново масло. - А той? - Ами тръгна си тичайки,след малко махна с ръка и тръгна бавно... После дойде един и каза,че кашля. - А ти,какво направи? - Ами,дадох му рициново масло. - И какво стана с него? - Ето го в ъгъла и не смее да се изкашля... 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, georgi6 написа:

Лаф на един мой старшина от преди около 40 години- Щом като седне на бордюра и краката и опитат в асфалта не е малка.

адаш...и аз съм го чувал от един ,,дърт козел" който се пенсионира миналата година

в автобус проверява билетите. Стигнала до млад мъж, който се оказало, че няма билет.
- Защо не сте си купили билет? - попитала кондукторката.
- Защото, аз съм самотен баща. Ние пътуваме безплатно.
- Така ли? И колко деца имате?
- Пет.
- Леле, че как успявате да се оправяте с тях?
- Какво толкова има да се оправям? Те си живеят с майка си.
- Ами вие?
- Нали ви казах? Аз съм самотен баща…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стар-

Семейство в кола по магистралата. От предната кола изхвърча един вибратор и се лепва на стъклото.
Детето:
- Мамо, тате, какво е това?
- Ъъъъ, буболечка.
- Ей, тая буболечка какъв к*р извади!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя рожден ден идват само малцина избрани. Отначало истинските приятели, след това възмутените съседи и накрая изморен полицейски патрул...

Мъж вози тъщата си в колата. Спира го катаджия:

- Покажете си документите.
Мъжът ги показва.
Катаджията:
- Струва ми се, че сте пили. Духнете в дрегера.
Мъжът духва. Всичко е нормално.
Катаджията:
- А имате ли застраховка?
Мъжът показва полицата.
Катаджията:
- А аптечката наред ли е?
Мъжът вади аптечката и я отваря.
Катаджията въздиша, няма как - трябва да го пусне.
Тук тъщата се провесва през прозореца и злорадо го пита:
- Как е, ченге, осра ли се?
Катаджията радостно:
- А, това вече е обида на служител!
Мъжът:
- Ето и справката от психодиспансера…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай мангал отива на интервю за работа, обаче шефът на фирмата е рокер. - Добар дан! Аз за туй, раотата де, съм дошал!
- То хубаво за работата, обаче в нашата работа се изисква перфектен български да говориш!
- А-а, аз ша уча и пак ша дода!
Чел, учил манго 1 месец, научил български език перфектно и отива пак на интервюто.
- Добър ден! За интервюто за работа съм дошъл.
Половин час си приказвали, една грешка не направил.
- Всичко е много добре, говорите перфектен български, но има една дума, която ползваме постоянно в нашата работа и трябва да я казвате перфектно точно!
- Да, няма проблем, коя е думата?
- Думата е - "мотор".
- мАтор!?
- Ами съжалявам, не ставате за нашата работа без тази дума.
Тръгнал си манго, псува, нарежда, нервира се. Среща го братчед му.
- Ко стаа, братчет!?
- Истървах много готина работа, трябвало да знам БГ перфектно и особено думата "мАтор", ама кат българин да я казвам.
- Е-е, бартчет, аз ша науча и ша взема раотата бе!
Учил братчедът, научил български език особено "мОтор" и отшъл на интервюто.
- Добър ден!
- Добър ден!
Познатата история, никакви грешки половин час. Рокерът видял, че няма да направи грешка манго и решил да го разкара.
- Много добре е всичко, но в нашата работа има една дума, която използваме постоянно и трябва да я казвате перфектно.
- Да, няма проблеми, коя е думата? - доволен попитал манго.
- Думата е "синджир"
- Защо "ДЖИНДЖИР" бe-е-е, бате, нали мотор!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил съм куфражист, бил съм електричар, бил съм техник, бил съм музикант, бил съм таксиметров шофьор, бил съм общ работник… обаче най-много съм бил бившата си жена, като я хвана да кръшка.

- Тате, когато порасна, ще стана известен певец!
- Да чукнем на дърво!
- Или художник…
- Да чукнем на дърво!
- Не, ще стана известен писател!
- Да чукнем на дърво!
- Тате, но защо трябва все да чукаме на дърво?
- Защото сме кълвачи с теб, сине!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдят 75-годишна баба за убийство.
Тя обяснява:
- Седя си аз на пейка в парка и изведнъж до мен се настанява един младеж. Почва да ми хвърля закачливи погледи, примъква се по-близо, пуска ми ръка, шепне ми нежно, казва, че ме обича, и посяга да ми разкопчае блузката... И аз стоя, какво да правя - от толкова години не съм била с мъж. А той изведнъж става и казва:
- Честит първи април!
Е, как да не го застрелям...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В училището учителката задала въпрос на класа: какво работят вашите родители? На Петя баща й - шофьор, на Гошко майка му - доктор, а Иванчо отговаря:
- А тати работи в стриптийз клуб - музикант.
Учителката изпада в ужас и вечерта отива на гости на семейството.
Вратата се отваря, бащата - дребен, плешив тип с големи кръгли очила, в апартамента навсякъде висят кабели, тонове
микросхеми. Учителката го пита:
- Вашият син, Иванчо, каза че работите в стриптийз клуб - музкант? Ама вярно ли е?
Таткото отговаря:
- А Вие мислите ли, че първокласник ще разбере, че баща му е специалист по протоколи TCP/IP в ethernet мрежите, на микро ниво?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Студент, явно музикант - с цигулка с калъф в ръка влиза в общежитие на Института по изкуства. Посреща го пълничката портиерка: - Какво ще обичате! -Може ли да извикате Светла от 406 стая. - Как изглежда? - Русичка, дребна, ходи с пантофки - балерина. - Няма я. - Ами.. тогава, повикайте, моля Мимето от 232 стая. Тя е рижа, миньонче и тя с пантофки. Балерина е. - Няма я. - Тогава Дидка мургавата балеринка от 306 стая. - И нея я няма. Вижте какво младежо, балетът е на турне. Напънете хористките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един човек хванал златната рибка и тя обещала да му изпълни три желания, ако я пусне.
- Искам да съм богат! - казал той.
Веднага получил скъп костюм, ланци, пачка с пари и мобифон.
- Искам Мерцедес!
Тутакси се намерил в 600SL.
- А сега искам някаква тръпка, че то така не е интересно!
Щрак, вратите се заключили, а под седалката се чуло: тик-так, тик-так, тик-так...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стои си един рибар пие ракия и лови риба, ама не кълве. По едно време хванал едно малко рибе, но докато махал куката го изтървал в чашката с ракия. Извадил рибката и я хвърлил в езерото и след малко като почнало да му кълве, за 10 минути напълнил кофата. Вътре в кофата две риби си говорят:
- Ей, туй, малкото, как ни излъга! Хващал бил само за малко... черпел с ракия и пускал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Канибал хванал американец, германец и руснак. И ги изял всичките. Защото бил гладен и нямал време за вицове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес съм си забравил фаровете светнати. Намирам бележка на чистачките с текст:
- "Фаровете ти светеха, счупих ти крушките за да не ти падне акумулатора".
Има и добри хора!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване