Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

- Кой въпрос най-често ти задаваха като беше малка?
- “А шамари искаш ли?”

Жените знаят 3 посоки:
"Насам, натам и Ти си виновен.”

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 15,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4670

• haidukpikaso

1642

• karadzha

1408

• Мойра

1228

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Публикувани изображения

Проучване показва, че мъжете изговарят по 25000 думи на ден, а жената - 30000. Проблемът е че след работа, мъжът се прибира вкъщи, вече изконсумирал своя дял - жената тепърва започва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задавам гатанка на дъщеря си:
- Ту дебелее, ту слабее, цялата къща оглася - (акордеон).
А детето отговаря, без да се замисля:
- Мама!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка на Georgi Georgiev.

Снимка на Palaz Styling.

Снимка на георги йорданв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Обикновената майка изхвърля остатъка от пъпната връв на бебето си.
Българската майка тайно подмята пъпчето в някоя банка, в съда или където иска да бъде бъдещото работно място на детето й.

2. През зимата, обикновената майка си набавя всички продукти от супермаркета.
Българската майка се запасява с достатъчно домашна лютеница, компот, мармалад, туршия и луканка за цяла година.

3. Обикновената майка купува само нужното на децата си.
Българската майка взема бебешка количка за 3000 лв., достатъчно играчки да напълнят цяла стая, смартфон, по-добър от нейния и дизайнерски дрехи за нейната рожбичка.

4. Обикновeната майка уважава личното ти пространство.
Българската майка нарича стаята ти кочина и винаги, когато те няма подрежда нещата ти в правилен ред. Тя никога няма да повярва на думите ти Хаосът ми е организиран! Сега не мога да намеря нищо, благодарение на теб!

5. Обикновената майка те оставя да ядеш, когато си прегладнял.
Българската майка ще те накара да изчакаш всеки да седне на масата. Дори и не се опитвай да започнеш да ядеш, преди последният да е пристигнал. Тя, от друга страна, ще става всеки път, когато кажеш, че имаш нужда от нещо: сол, пипер, нова вилица или салфетка.

6. Обикновената майка очаква от теб да се изнесеш на квартира след навършване на пълнолетие.
Българската майка би се обидила, ако 35-годишният й син каже: Мамо, мисля, че е време да си намеря свое собствено място.

7. Обикновената майка те оставя сам да избереш образованието и кариерата си.
Българската майка те съветва да учиш икономика или право, защото парите са там. А и музикант къща не храни.

8. Обикновената майка ти се обажда от време на време.
Българската майка ти звъни по 11 пъти на ден, само за да чуе отегченото Да, мамо… жив съм… Да, добре съм.

9. Обикновената майка ти казва колко си хубав.
Българската майка те оглежда от горе до долу, обработва информацията за секунди и хладнокръвно казва нещо от сорта на: Ризата ти не е изгладена!

10. Обикновената майка разпределя домакинската работа между членовете на семейството.
Българската майка прави всичко сама и винаги натяква: Голямо си прасе! Никога не миеш чиниите. Никой не ми помага. Баща ти винаги си хвърля мръсните чорапи под леглото!
Десет големи разлики … и още две, които нямаше как да пренебрегнем!

11. Обикновената майка те оставя да се срещаш с когото поискаш.
Българската майка прави досие на новата ти тръпка от ден едно - Какво работят родителите му?, Тя може ли да готви?, Той кара ли кола?, Горе-долу с колко мъже ли е спала?, Има ли висше образование?. Тя претегля доказателствата, за и против. Гаджето ти не е подходящо за теб до доказване на противното. Всичко, което тя иска да направи, е да те предпази от голяма грешка, защото тя знае кое е най-добро за теб.

12. Обикновената майка използва телефона си, за да се свърже с детето си.
Българската майка използва Skype. Защото детето й е в чужбина за месец, два или завинаги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Каква е разликата между палеца и средния пръст?
- Я пробвайте да се качите на автостоп, като покажете среден пръст!

Това тлъстини ли са?
- Не мускули в отпуск...

Съвет:
- Ако не искате да миришете на лук - изяжте две скилидки чесън!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка на Plamen Iliev.

Полицейски доклад:
- Заподозреният не спря като му извиках,и произведох 3 предупредителни изстрела - 2 в сърцето и 1 в главата...

Днес бях на погребение на дядото на една приятелка, който е бил член на някаква секта. По традиция на тази секта, на погребението присъстваше ясновидка, която трябва да предскаже кой ще е следващият, който ще умре. В края на церемонията, тая вещица се съсредоточи и заяви, че следващият, който ще умре е този, който пръв напусне гробището. Пети час седим на могилките. Някои играят карти, по-по-възрастните играят табла, а младежите си чатят в телефоните. Поръчахме пица и бира. Помогнах на охраната на гробището, която дойде да ни изгони, да си навият ръкавите, за да не се изцапат с пицата. - много приятни момчета. Довечера ще правим барбекю с полицаите, които междувпрочем са дошли да ни арестуват, но незнайно защо, решиха да останат. Един полицай се обади на пожарникарите и ги помолил да ни донесат одеяла и сгряващи покрития. Сега си мислим, струва ли си да им обясняваме причината за нашето пребиваване тук или не, отчитайки това, че разносвачите на пица също решиха да останат с нас. Притесняваме се, дали ще има място за всички... Ще ви държа в течение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трактористът бай Тошо реши да не пие. На шестия ден си спомни три неща:
1. Казва се Теодор Иванов Георгиев...
2. Той е уважаван кардиолог в Пирогов...
3. Дошъл е в това пернишко село преди 12 години, да лови риба...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Можете ли да опишете нападателя?
- Имаше големи длани.

Полицай разпитва жертва на побой:
- Можете ли да опишете мъжа, който ви наби?
- Точно това и правех, когато той скочи да ме бие.

- Докторе... скоро ли ще приключи операцията?
- Е*АСИ МАМАТА! ТИ НЕ СПИШ ЛИ БЕ МОМЧЕ? От кога си буден?
- Ами от около 20 минути...
- Хммм... я тогава вземи подръж ей туй черво, и без тва нищо не правиш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж без жена е като куче без бълхи - живее, но скучно !
А жена без мъж е като бълха без куче - живее, но няма кого да хапе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минава един през парка, гледа - детска площадка. Люлки, катерушки, пясък... Приближава малко и какво да види - всичко край площадката е прекопано, зеят огромни ями, купища пръст и камъни, огромен дъб, изкопан с корените лежи напреки на алеята, а сред площадката лежи малко момиченце с кофичка пясък в едната ръка и лопaтка в другата.
- Момиченце, какво се е случило?
Детето едва отваря очи:
- Почивам си, чичко...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Млада учителка прави тест на децата:
- Кажи, Петърчо, коя част от мен ти харесва най-много?
- Косата, госпожо.
- Значи ще станеш фризьор.А ти, Гошко?
- Зъбите, г-жо.
- Ясно, ти си бъдещ зъболекар.А ти, Иванчо?
- Разбрах го, госпожо-аз ще ставам дояч...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дете разглежда семейния албум:
- Мамо, а кой е този тук с теб на плажа - един красив, мускулест и загорял пич?
- Това е татко ти!
- Тогава кой е този дебел и плешив, дето живее с нас?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две зайчета много се обичали и най-накрая решили да си имат малки зайчета. Опитвали те няколко седмици…..минала цяла година но уви нищо не ставало. Най-накрая решили да отидат на доктор и да видят дали той може да им помогне с проблема. Отиват при доктора, влизат в кабинета и му казват:
- Докторе, отдавна сме заедно, много се обичаме и искаме да си имаме малки зайчета. Вече цяла година опитваме ама нищо не се получава. Можете ли да ни помогнете с нещо?
Доктора:
- Момчета, как я мислите вие тая работа !!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да влезеш във фейсбук и да напишеш: "Излезте от тоя фейсбук, приятели! Радвайте се на истинския живот!" е все едно да влезеш в публичен дом и да се развикаш: "Аман от к*рви! Искам истинска любов!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих си тест за интелигентност... Ми... красива съм...

Един млад мъж се явява на изпит за полицай. Вечерта се прибира вкъщи радостен.
- Тате, тате, приеха ме. Вече съм полицай.
- Чудесно, мойто момче. Трябва да го отпразнуваме.
Седнали на масата да празнуват.
- Какъв беше въпроса на изпита сине - попитал бащата.
- Колко е 3 по 7? И аз отговорих 20.
- Но сине, 3 по 7 е 21.
- Може и така да е тате, но аз бях най-близо до верния отговор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катаджията:
- Знаете ли, защо ви спрях?
- Ъъъ... харесвате дебели мъже?
- Хаха, много смешно! Айде излизай да духаш!
- Ето, знаех си...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тате, ти като свършиш ремонта, аз на колко години ще бъда?

Мъж преди много дълга командировка, знаейки, че жена му изневерява:
- Жена,като правиш с*кс с чужд мъж, слагай по едно зърно ориз в това бурканче!
Завръщайки се от командировка, намира бурканчето с две зърна.
- Браво, бе жена!!
В този момент влиза синът им.
- Браво, браво ама питаш ли ме какво ядох през цялото време - ориз с месо,ориз с мляко,ориз по китайски....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SMS: Вале, купих ягоди, шампанско и течен шоколад. Апартаментът е наш, чакам те.
След една минута.
SMS: Валя я няма вкъщи. Аз съм мъжът и. По-добре купи бира,цаца и вазелин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"И даде Господ на жената вежди, тя ги оскуба и си нарисува нови. И даде Господ на жената нокти, тя ги отряза и си сложи изкуствени. И даде Господ на жената цици, тя си сложи силикон....Ами ти, ти, човече простосмъртний, защо се мъчиш, като грешен дявол, да проумееш какво иска една жена, след като самия Господ Бог не може?!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лъвицата била голяма к*рва и всички животни в гората я праскали за щяло и нещяло...
Лъва се ядосал и отсякъл: всички мъжки животни след 2 дена на важно събрание... Събрали се те, лъвът излезнал и казал:
- Слушайте сега, няма да се разберем с вас така, че жена ми е к*рва - к*рва е... Ама че и вие се е*авате с мен, вече ми омръзна, затова да се отучите да е*ете жена ми и тя да свикне да ми бъде по-вярна. И сега ви "отнемам" пиш*ите за 1 година...
Наредили се те, всеки минава остава си пиш*ата на бюрото пред лъва, той му дава квитанция, и така докато всички не минали по реда си... След събранието вечерта зайчето срещнало баба Меца и ѝ казало:
- Бабо Мецо, догодина ще ти скъсам г*за от с*кс...
А тя му отвърнала:
- А бе Зайо, с тая малка пиш*а, кво ще късаш бе?
А той:
- Малка, малка ама я виж - откраднах на магарето квитанцията..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване