Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Албанските учени изобретили нов тип ракета "земя-земя". На изпитанието присъстват висши военни и политици. Точно на старта обаче ракетата нещо засича и не успява да излети. Веднага към нея се спускат механици и техници и започват да оглеждат какво не е наред. По едно време един се провиква:
- Открих какъв е проблемът - скъсал се е главният ластик.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 16,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

5456

• haidukpikaso

1750

• karadzha

1410

• Мойра

1235

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Публикувани изображения

Поради множеството недоразумения, издателството ни е принудено да уточни:
Книгата "Вкусна и здравословна храна" се състои от два раздела - "Вкусна храна" и "Здравословна храна".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Господине, вие летец ли сте?
- Не...
- А защо тогава прелетяхте покрай такава красота?

Той:
- Изглеждаш супер! Каква е тайната - спорт, здравословна храна?
Тя:
- Не, сипвам ти ракия в бирата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Турист, прекарал месец в пустинята, споделя:
- В началото разговаряш със себе си. След една седмица започваш да говориш с гущерите и змиите. След две и те започват да ти говорят. А след това се оказва, че ти ги слушаш с интерес...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МОЛБА!

Уважаема госпожице,
Моля да бъда назначен на длъжността "сериозен приятел и постоянен с*ксуален партньор" с изпитателен период, определен от Вас.
Основната причина, поради която искам да постъпя на работа при Вас е, че отчайващо се нуждая от Вашата любов, Вашето присъствие, очарование, вдъхновение, веселие, красота и безразборен с*кс.
Не виждам причини да крия положението си. Пресъхнал съм като гьол в августовско поле по обяд.
Омръзнало ми е да ходя сам по екскурзии, ресторанти, кино, да купувам подаръци само на себе си, да се търкалям в голямото си легло и да се омотавам в чаршафите.
Тайно в колата пея песни на Веселин Маринов и си фантазирам как Ви подарявам цветя. Докато се бръсна сутрин, бленувам да изчиствам Вашите косми от сифона на банята...
Всяка нощ слагам пантофа си под възглавницата, защото копнея да съм мъжът под Вашия чехъл.
Знам, че кандидатствам за позиция във високо конкурентна среда, понеже вие сте умна, красива, талантлива, енергична, динамична и т.н. и съм готов да положа всички усилия, за да останете доволна от мен.
Искрено се надявам, че Вашата компания "Щастлива жена" би ми дала пространство и възможност да покажа уменията си и да разгърна таланта си на мъж.
Моля, при разглеждането на тази кандидатура да вземете предвид умението ми да се смея и забавлявам. Не на последно място искам да уточня, че обичам да правя с*кс и винаги поставям женския оргазъм на първо място пред своя.
Убеден съм, че в събота ще Ви оставям спокойно да се излежавате до насищане, а семинарите на Николай ще са с предимство при планираните ни месечни мероприятия.
Вярвам, че ще оцените желанието ми да пазарувам всеки ден, готварските ми умения, доброто възпитание и джентълменското ми отношение.
Справил съм се с всичките си проблеми, освен с този, че не съм срещнал Вас.
Самият факт, че сте прочели всичко дотук означава, че вече харесвате чувството ми за хумор или че намирате за забавна абсолютната липса на такова.
Като допълнително предимство, моля, да отчетете следното: рядко гледам футбол и слушам чалгата, и не ми миришат краката.
Очаквам Вашия отговор с огромно нетърпение, магданоз зад ухото и дафинов лист в гащите и силно се надявам той (отговорът) да бъде скорошен и положителен ('щото дафиновите листа вече много ми претриха маракасите).

Искрено Ваш,
Най-подходящ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Врачански комплимент:
- Убава ли съм?
- Нищо ти нема!

Вечер на село. Скука. Баба казва на мъжа си.
- Дядо, хайде да си поиграем на младост.
- Как се играе това?
- Ами, първо трябва да ме поканиш на среща.
- Е, добре. Ела в 8 вечерта на нашето място край реката.
Сложил дядото чиста риза, взел акордеона и се запътил към реката. Седнал на брега да чака. Става 8, бабата я няма, става 9, 10 – нищо. Започнал да мръзне, притеснил се: „Дали пък не е станало нещо, стари сме вече...“, почакал още малко, станал и си тръгнал. Прибира се вкъщи, гледа, бабата, настанила се удобно в креслото, плете чорап пред телевизора.
- Бабо, ти какво? Два часа те чаках, огладнях, намръзнах...
- Ох, остави се, мама не ме пусна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж вървял край пътя, когато забелязал бутилка в канавката. Вдигнал я и решил да я потърка за късмет. За негова изненада се появил дух.
- Ще ти изпълня три желания - казал духът. - Но трябва да те предупредя, че има една уловка. При всяко твое желание всеки адвокат в света ще получи двойно повече от това, което си поискаш. Разбираш ли?
- Да, струва ми се - потвърдил мъжът.
- Добре. Какво е първото ти желание?
- Първото ми желание е да имам ферари. Винаги съм искал ферари.
- Тогава ще имаш ферари - отвърнал духът, - и всички адвокати в света ще получат по две ферарита. Какво е второто ти желание?
- Искам един милион долара.
- Добре - казал духът, - нали разбираш, че всички адвокати в света ще получат по два милиона? Какво е третото ти желание?
Мъжът се замислил.
- Винаги съм искал да даря бъбрек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Скъпа, не намирам думи, да изкажа любовта си към теб!
Тя:
- Пари намери...

- Кире, що си се сдухал, бе?
– Мани, мани… Нали съм ерген, та се записах в един сайт за запознанства.
– Е, и? Много хора така се женят.
– Да де! Ама много лъжат, бе! Много лъжат, гадините!
– Как лъжат? Какви ги дрънкаш?
– Ами как! Сега ходих на среща… На снимката – красавица! Обаче на живо…
– Е, как беше?
– Ти арабин на камила, виждал ли си?
– Виждал съм, по телевизията…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Семейство празнува златната си сватба, но съпругът се е умислил.
- Гложди ме нещо за децата - казва той. - Прави ми впечатление, че Бен не прилича на другите ни седем деца. Знам, че е ужасно да ти задавам този въпрос, но да не би да има друг баща?
Съпругата свежда очи.
- Вярно е - признава тя.
Сърцето на съпруга се свива. Той сдържа сълзите си и заявява:
- Трябва да ми кажеш кой е бащата на Бен.
Тя тъжно го поглежда и отвръща:
-Ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двама пияници си говорили.
- Абе знаеш ли какво е "светлинна скорост"?
Другия пияница отговорил :
- Знам! "Светлинна скорост" е това да извадиш бутилка студена бира от хладилника без да светне лампичката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес на плажа видях една страхотна мацка. Реших да и направя комплимент:
- Маце, имаш много дълги и хубави крака!
- Мерсииии! И ти имаш много хубави...(изгледа ме изпитателно отгоре до долу)... аааа, джапанки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На бойното поле се биели руснаци и араби. По едно време на руснаците им останали само три патрона и казали на един арменец:
- Ето ти тия три патрона и тая каска ние ще ходим да вземем още амуниции, а ти се оправяй тука както си знаеш.
- Дайте ми само три каски и един патрон. - казал арменецът и те му дали.
Връщат се и какво да видят - цялата техника и амуниции на арабите зад арменеца. Гледат арменеца - строил арабите, върти каските и вика:
- Айде момчета, тука има - тука нема, залагайте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Иване, не ми възразявай!

- Сийке, ми аз си мълча, нищо не казвам...

- Тогава веднага си изтрий мнението от лицето!

Съпругата:
- Скъпи, хайде да изиграем една ролева игра! Ти ще си шофьор на такси, а аз съм младо и красиво момиче, което току-що е пристигнало в града и няма пари да си плати.
Съпругът:
- Хайде.
Съпругата:
- Чичо таксиметров шофьор, хайде да ме закараш, но да знаеш, че нямам пари, за да си платя! Моля те, ще ти се реванширам!
Съпругът:
- я, да се махаш от колата ми...!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На вратата се звъни и мъжът отваря вратата. На прага стои тъща му с куфар.
- Може ли да остана тук за няколко дни? - пита тя. Той отвръща:
- Може, естествено. - И затваря вратата под носа й.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Големи грижи около тази сватба! Родителите на булката искат църковен брак, а ние - граждански...

- А младоженецът?

- Той пък изобщо не иска да се жени!

Женската интуиция е страшно нещо. Вчера ми падна батерията на телефона, звъннах на жена ми от телефона на свой приятел, да и кажа, че ще закъснея. А тя вдигна с думите:

- Кажи, ненаситни ми жребецо! Та се чудя, как ме усети, че съм аз!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един полицай копаел дупка в двора си. Минал комшията му и го попитал:
- За какво ти е тая дупка?
- Абе ще се снимам...
- Е, и?
- Ами искат ми снимка до кръста.
На другия ден съседът пак видял, че полицаят копае нова дупка до първата.
- Сега пък защо копаеш?
- Ами не съм разбрал вчера, те ми искали две снимки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена чете на мъжа си някакво списание: – 95% от мъжете изневеряват на жените си. Мъжът гордо заявява:

– Виждаш ли, влизам в най-добрите 5 процента. Жената разстроено продължава да чете:

– А останалите 5% са хомосексуалисти.

- Как глезите мъжа си?

- Ами понякога си мълча...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С жена ми имаме свой начин да укрепваме брака си. Два пъти седмично ходим на хубав ресторант, малко вино, вкусна храна... Тя ходи във вторник, а аз - в петък.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена се обажда на мъжа си, който е в затвора:

- Скъпи, трябва да ти призная нещо - изневерих ти.

- И аз, скъпа.

- Но аз не исках...

- Ти да знаеш пък аз как не исках...

Снощи приятелката ми се появява облечена като медицинска сестра и ми вика:

- Искаш ли да си играем на "Доктор?"

- Ехааа, хайде!!!

- Добре. Сядай и чакай!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване